Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:19:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52793 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #150 -: юни 16, 2020, 13:03:50 »

Рат, то с тези приятели винаги откарваме до малките часове. После правим разходка през целия център до нас, ММ (с не знам какъв акъл и сили) от време на време си взима нещо за ядене, минаваше се преди и през денонощката за билетче за тест на късмета и ето ти го и слънцето на хоризонта tease
След уточнението за бившия и настоящия ми стана смешно, че музиката може да не те кефи Wink Шегувам се разбира се! От време на време не е лошо човек да излиза от зоната си на комфорт. Току виж се получи готина вечер. Типичен пример ми е моминското парти на кумата, за където тръгнах с явна досада. pardon
Панде, курсът ти звучи амбициозно. Браво за ентусиазма!

Имам сума си неща за оправяне вкъщи. Два дни подред нищо не пипнах и сега ми се връща с лихвите!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: юни 16, 2020, 16:37:32 »

Свекърва, то е завръщане в академичните среди. Това не е обучение за работа, а за сертификат. Утре ще трябва вече да преподавам. Пълна лудница
Щом сертификатът е нужен за работа, за мен си е бизнес среда smile На съкурсисти ли ще преподаваш или ще има външни хора? Да, притеснително е... На мен на практичéския изпит всичко ми трепереше, даже по едно време усетих, че и зъбите ми почват да тракат. В подобни ситуации стресът ми избива в говорене на простотии /не глупости и неверни неща, а ненужни и леко скандални за чувствителното ухо на комисията/. В крайна сметка имах само една забележка, че казах за надпис на едно нагледно помагало: "Това тука не го зная какво е!" В никакъв случай доброволно не насочвай вниманието към нещо, което не знаеш или не разбираш Wink funnytooth Било е преди 29 години, а още ми е като забит пирон и вярно после внимавах много. smile
Спокойно само и късмет good
Рат, неловка ситуация, ама все някога щеше да се случи, щом имате общи приятели. Поне знаеш предварително, по- кофти е ако те изненада.
Бебе З. компенсира с грамчетата за сметка на спането. Две вечери подред не ги оставя да спят ни денем, ни нощем ако не е на техните гърди.
Хубава и спокойна вечер! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 16, 2020, 16:43:59 »

Здравейте smile във влака сте ми за разсейване сутрин и вечер. 4 седмици всеки ден е, от 9 до 16ч.
Свекърва, този съвет ни го повториха поне 3 пъти. 8 човека сме, на външни хора ще преподаваме. Днес им беше първият урок с нашата преподавателка. Оказаха се много високо ниво (с1-с2) и ще падне преправяне на учебни планове. Да ми стискате палци утре сутрин. За мой късмет, естествено, аз се падам да преподавам с англичанин.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 16, 2020, 16:46:04 »

Аз ужасно се притеснявах преди изпити, получавах и разстройство. Сега вече грам не ми дреме, само здраве може да ме извади така от равновесие, другото ми е относително все тая. pardon
Рат, аз не бих си го причинила това, ама ти си много смела и е чудесно!
Булче, разкошни неща си си купила, мисля че и белите чехли ще са удобни.
Днес купихме за апартамента електрически грил на стойка ( за балкона ), мисля утре да го пробваме.
Стискайте палци утре добре да ми измислят боядисването на косата, с този Ковид дотам се докарахме, че да се вълнувам и от такива дреболии и да са ми интересни.  pardon
Панди успех !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 17, 2020, 07:34:33 »

Добро утро!

Браво Панде, много смело наистина.Разбирам притеснението ти и ще ти стискаме палци.

Свекърва, пак с безценен опит.

Еми, какъв апартамент?Аз съм за подстригване и мисле другата седмица да ходя и аз се радвам като малко дете, все едно ще ми правят нещо фантастично.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #155 -: юни 17, 2020, 08:56:40 »

Панди, от мен също стиснати палци good. Да вметна, че като теб взимах диплома за допълнително образование "Педагогическа правоспособност" доста след завършване на висшето образование,  две деца в наличност, смяна на професията, поради оставане без работа и цели 38 години зряла възраст.  Wink Някак отговорността и съзнанието са други при такива обстоятелства, но пък са и положителни опорни точки smile
Това, че преподаваш не майчиния си език на хора, които го изучават, също ти носи плюсове, та не се притеснявай, че си с англичанин. Оценяват се не само знания, но и умения, които ти си придобила от собствен опит при изучаването на езика, без да го осъзнаваш дори.  heart good
Хич и не се вълнувах като ми подстригваха косата, само гледах да се измъкна по- бързо от салона... Аз по принцип не обичам да ходя, а при сегашните обстоятелства, с маска и контрол на кое как се дезинфекцира, още по- малко. Врата и прозорци бяха отворени, помещението е голямо, ново и чисто, но на два пъти нахълтаха семейни групи да си запазват часове за пробни прически по разни поводи и да се обясняват ще стане ли така или инак, ще има ли нужда от предварително боядисване или подстригване. Това все са неща, които няма как да станат без директно виждане на състоянието на косата, само със записвене по телефон, но ме забавиха и натовариха допълнително още повече. Сега пък и като махнаха задължителното носене на маски, май ще се подстригваме взаимно с Родния blum.
Хайде, хубав и спокоен ден, въпреки стряскащите растящи положителни тестове!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 17, 2020, 09:53:13 »

аз за тотален ужас на моите фризьори, сама се постригвам. Ма грам не ми дреме, като не знаят какво значи един пръст коса да ти вземат, а не пет пръста- те губят. Та ходя само за "смяна на главата" , както наричам цветовото обновяване. pardon Салонът е голям, с доста прозорци, от септември не съм ходила. Мисля другия месец ако няма някакъв втори пик, да си подновя лазерната, че ще ми отиде ваучера. crazy
 За юли глася и зъболекаря, като доста ще настоявам мъдреца да не бъде ваден, а да бъде умъртвен. Нещо не ми се ще да ми вадят зъб точно сега.... sad
Маги, на село в момента правят грандиозни общински ремонти по водата и тока, съответно познай- всеки ден спират и двете, та нямаме работа там и сме в града в апартамента. angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 17, 2020, 09:57:38 »

Добър ден!
Панде, стиснати палци! Знам, че ще се справиш блестящо и после да минеш да ни се похвалиш  Wink
Свекърва, ти си ибила рибата с "това тука не го знам какво е"
Еми, преди и аз бях като тебе- на всеки изпит ме болеше корема, притичвах до тоалетната, падаше ми захарта, лошо ми ставаше... сега се пооправиха нещата и не съм такава паника. Успех със смяната на цветовете!
На мен ми се разреши дилемата с рождения ден- Г няма да идва, а на негово място поканиха най-добрата ми приятелка и я навих да дойде. Та сега остава само за тъпата музика да се притеснявам  Wink . Най-много да си направим частно метал кор парти на двора  danceg
Утре ми е /надявам се последното/ заседание за бракоразводното дело, та и аз ще моля за стиснати палци.
Лека и успешна сряда!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: юни 17, 2020, 10:37:40 »

Малей аз чак днес взех се притесних от тези нарастващи бройки... не за друго ами да не ни затворят границите пак. Аз на фризьор още неделя бях без маска, няма как като се боядисвам. Той салона изобщо не затвори. Аз много се кефя че най-накрая си намерих страхотен фризьор, сънародник ми е и ме разбира идеално какво и как да направи smile Еми , аз вече ходих на лазерна хахах.

Рат супер че няма да идва и стискам палци за утре. Виж аз на една нова година така избягахме от едни метали и отидохме навън и си слушахме Галена  ROFL Blush, щото някак не ми вървеше да слушам метал на Нова година ...

Панде стискам палци!

Ние днес посрещнахме много тържествено първите връщащи  се в офиса, с курабийки, с пакети с маски и дезифенктанти и аплодисменти хаха, много сладки и развълнувани бяха всички
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 18, 2020, 07:22:25 »

Добро утро, народе!
Как сте? Къде сте? От вчера сутринта тука затишие, липсвате ми!
Аз имам нови придобивки- електриково зелени кецове и ново портмоне. Ники намаза пантофи, маратонки и къси панталонки. Сега ще си търся бански, ама нещо все греда удрям  sad

След обяд, към 15.00, ще ви моля за стиснати палци.
Лек и успешен ден за сега!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 18, 2020, 07:31:32 »

Добро утро!

Рат, стискам палци!

Ние измислихме една бърза почивка за следващата събота и неделя тук в балкана покрай нас.Даже вече резервирахме, ще давам отзиви като се върнем.

Булка, аз гледам вече как се разпространява само по определени групи.Хората се страхуват и се  предпазват.Е не всички хора, повечето.

Свекс, и аз не обичам да ходя на фризьор, но сега е наложително.Дълга, проскубана коса е ситуацията в момента.Ужас е.СЛед раждането как се скубе косата само жените знаят, а и е дълга, че няма вид на изглед.

Панде как си днес?

Еми, ужасно е това.Малкото човече как преживява промяната?От свободата на двора, до затворен в апартамент си е зор.

Аз днес имам час за ендокринолог, най-сетне успях да намеря време за себе си след раждането.Ще преговарям да ми изпише допълнителни изследвания за витмини и разни хормони, да видя на къде съм и колко липси имам.Ох пак ще се пият хапчета!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 18, 2020, 07:36:29 »

Здравейте!

Рат, стискам палци! И се радвам, че се разреши дилемата.

Вчера не просто бях нервна, направо ме беше страх. Видимо съм треперела. Челюстта ми се схвана, въобще мъка. Но пък се бях подготвила добре, така че оценката ми е положителна. Утре се надявам да не се страхувам и да мине добре.
Свекърва, да аз имам свои силни страни, особено като става дума за граматика. Ама той не е някой случаен англичанин, а дипломат от британското посолство във Виена.  Та той няма проблеми с говоренето, но да водиш урок, не е като да държиш реч. Та и той има какво да учи. Важното е, че всичко е много интересно smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 18, 2020, 08:30:19 »

Панди, стиснати палци! Дано всеки следващ път да става по-лесно и накрая да изпитваш и удоволствие да преподаваш.
Маги, а дано се договорите да ти пусне всичко което искаш! и да успеете хубаво да си починете в балкана.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 18, 2020, 09:08:07 »

Здравейте!

Рат, стискам палци! И се радвам, че се разреши дилемата.

Вчера не просто бях нервна, направо ме беше страх. Видимо съм треперела. Челюстта ми се схвана, въобще мъка. Но пък се бях подготвила добре, така че оценката ми е положителна. Утре се надявам да не се страхувам и да мине добре.
Свекърва, да аз имам свои силни страни, особено като става дума за граматика. Ама той не е някой случаен англичанин, а дипломат от британското посолство във Виена.  Та той няма проблеми с говоренето, но да водиш урок, не е като да държиш реч. Та и той има какво да учи. Важното е, че всичко е много интересно smile
Панди, в твоя чест едно меме
https://www.instagram.com/p/CBkN5JLB1Di/?igshid=1a29i9ncrmtq4
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #164 -: юни 18, 2020, 09:31:56 »

Привет!
 
Панди, като трябваше пред ученици и преподаватели и аз се страхувах. После само с ученици ми беше един от най-приятните работни ангажименти! Дано и на теб ти носи удовлетворение!  give_rose

 Аз имах задача да си избера подарък за годишнината от сватбата.Голямо чудене падна... всичко си имам, та и бански гледах. Бях си набелязала в Oysho, имаха много приятни. В Булбел също имат хубави, ама като че ли за по-надарени. Старият ми е от тях и материята е уникална. Като се размислих ние тая година най-много на минералните басейни до село да идем, а с Ж. колко ли и ще седим, та се отказах. nea  
Накрая реших да си сменя пресата за коса, че моята не си знае годините и единият й връх е счупен, а сега с късата коса се навивам, че бритонът ми е странна дължина, ни къс, ни дълъг и ММ ми я поръча. Аз пък му взех халат за баня, че неговият е за смяна.  good
Моята фризьорка е само тя в салона, беше с шлем, напръска ме цялата с дезинфектант , даде ми калцуни и си бях с маска през цялото време. Много съм доволна, че измислих такава форма, досега не се бях сещала, а мисля, че е точно това, което ми трябва. На промоция си купих и на Лакме някаква боя дето ми хареса и чакам да ида при нашите майка да ме наклепа. heart

 Стиснати палци за всички, дето им трябват.  good И вече да спре да се цупи това време, че прекали. Статистиката от предните години ми сочи, че и да се е лигавило по това време вече се е нормализирало...blum
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines