Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 02:31:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 53140 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 15, 2020, 08:34:29 »

Привет, от днес каката е на градина, а аз имам малко тишина от време на време.Трябва да сготвя днес нещо и евентуално да поспя след обед, че нещо нощем не могат да спят и много плачат.

Булка, честит ти офис, хубаво е да се върнеш сред колегите.

Панде, честито обучение,д ано да е интересно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 15, 2020, 08:37:52 »

Булче, честито, да покажеш покупките
Аз съм на боя сряда, да видим какво ще измислят- нямам идеи за този път.
Поръчах на малкия пижамки, взех му летни ризки, скечърс имаха няква промо, та намаза светещи кецове.
На мен чанта цвят пудра на любимата ми марка, ама малко смених размера, че предишният ми малее...
Маги, дано си поспиш!
Някой ще ходи ли на панаира на книгата да идем заедно?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: юни 15, 2020, 09:28:05 »

Хайде, привет от нас, дето сме си на хоум офис smile
Минаха ни захапванията, ама една колежка на Родния яко ни панира на втория ден, че е Червен вятър /стафилококова инфекция/, тя получила подобно преди години. Покрай котешките ни дранета съм добре запозната за това заболяване, ама винаги има процент изключения на симптоми и протичане, та почнаха да ме глождят разни съмнения. Логиката първо изключва възможност точно двамата, по едно и също време, на съседни крака да го получим, но очите на Страха са огромни blush Свързах се с кожен лекар и изпратих снимки на моето хапано. Категорична беше, че няма инфекция засега, предписа по- силно мазило и каза, да се следим за алергични реакции. Преди много години така НИ2 преживя нещо подобно и цялото му тяло в последствие се изприщи, даже имаше алергични херпеси в очите, та уж и с това сме запознати. Обаче, като се върнах от разходка в парка, краката ми целите бяха в розови сърбящи петна и си викам, край, алергична реакция, или паякът е бил отровен. Като сложих очилата - хапано от комар. Ама всичко ми се обърна преди това blush. Ей, сакън да се не затрия Wink
Не бях виждала племеника 3 месеца. Хаха, пораснал, панталонът му над кокалчетата, ръкавите на ризата и те навити, че иначе станали 3/4. Него го обзавеждат предимно от Турция с дрехи, но сега, като са затворени пътищата, детето си износва старите от есента. Косата му като на дивак пораснала... Пак добре, че и мустак не беше развъдил, щото отива към пубертета вече. Wink Вчера и него го бяха докарали от селската им къща за първи път в града за "въвеждане в цивилизационен вид".  smile.
Пандич, стискам палци за връщането ти в социалния бизнес живот! Ще видиш колко по- добре ще се чувстваш good
На останалите честити покупки и успешни крачки към нормалността heart
Хубав и здрав ден на всички ни, нека имаме само добри новини и поводи за усмивки! heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #138 -: юни 15, 2020, 09:45:58 »

ооо свекс сега като каза ухапване, снощи имахме инцидент и ние. Докато го къпехме и мм изпищя, идвай веднага, кърлеж естествено... Един мъничък даже се усещаше отгоре с ръчичка да го махнеш. Писах на снаха ми, казва слизайте, цял късмет че беше на работа снощи, та го махна за секунди, каза че и е трети кърлеж в рамките на два часа. Та кажете какво да взема да предпазва от кърлежи? Май нищо не действа, уж с дълъг панталон, с дълги чорапи, то на рамото го ухапало...

Иначе си взех много мацкести неща, всичко в розово и бяло, такова ми е настроението в момента smile, много бели тениски, бял панталон, къси панталони дънкови, дъкново яке, абе улях се  crazy



пфуу даже сега са намалени, много са удобни



тези май няма да са удобни, ама ей така ги взех че ме кефят

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 15, 2020, 10:02:50 »

Ние си донесохме бълха от някъде и Моника е като излязла от война, дупето и и краката и са на пътечки, направо лошо ми стана.Айде пръскай пак целия апартамент, котките са обезпаразитени ама ги преледах з следи.Накрая намерихме добичето едва мърдащо на единия чаршаф, но детето се драпа три дни и пъпките станаха на рани.

Аз си взех за сефте от много време къси панталони, не са като на тийновете до под дупето ами до средата на бедрото и най-интересното е,ч е се харесвам.Доживях на 40 години да си харесам тялото и то след толкова деформации  crazy

Булка, аз съм се засилила с етерични масла да си правя блендове срещу кърлежи и комари, какво ли не сме купували все тая, та тази година това ще пробвам.Аз от доста време я мажа с такива масла като е болна или има хрема, така че продължавам да експериментирам просто smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 15, 2020, 10:10:06 »

Здравейте!

Днес се чувствам напълно неадекватна. Вчера цял следобед бяхме навън. Алекс не спа и се разби от тичане. На прибиране задрема в колата и направо си легна. Заспа в 9 без нещо. Ококори се към 6 без нещо. Добре, че лежа още половин час, ама аз не можах да спя от въртене. Снощи четох до късно, днес ранното ставане и направо съм като прегазена.  angry

Издирвам добър детски алерголог в София. Кажете някой, че се чудя къде да ходим.

Панде, палци!

Ходи ми се на Панаира, но няма да успея.

Уфф трябва и да готвя, а така ми се спи.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #141 -: юни 15, 2020, 10:17:02 »

Привееет!

Честит понеделник! Успех на всички в новите начинания и бъдете здрави!

Честит пазар, Булка! Обувките ли ни показваш или костюма?

Аз вчера сефтосах мола ( имах задача да купувам подарък, иначе вероятно нямаше да се прежаля), но почти нищо не харесах, взех си само една риза/блуза с копчета, но без ръкави... като потник... Онлайн си поръчах дълга рокля, чакам я да дойде.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #142 -: юни 15, 2020, 10:23:11 »

Киви на първата е костюма, на другите обувките smile

Маги какво бъркаш? Цитронела и лавандула ли?

« Последна редакция: юни 15, 2020, 10:24:57 от bulche91 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 15, 2020, 10:29:59 »

Добър ден!
Булка, честити покупки!
Панде, успех! Да ти е интересно и бързо и лесно да запомняш всичко!
Маги, дано успееш да поспиш!
Свекърва, дано мине вече тоя обрив! От паяците май бая държи и седи.
Миме, не мога да помогна с алеголог, но стискам палци да не е нищо сериозно!
Моето дете 2 дне беше като обладано от зли сили, направо ни побърка. Събота до обяд беше добър и мил, игра навън с децата, ама като се прибрахме и видя, че тате още е у нас и се почна една лигня  beating . Вечерта уж баща му искаше да спи при него, ама бързо ми го върна, Ники се тръшнал и казал, че ще се прибира, та айде бързо да го приберем. Неделя цял ден пак глупости, тръшканици, ревове, направо беше отврат! Днеска ще ида да го видя какви ги върши.
А вчера у нас каква хлебарка имаше  bad bad bad bad bad като я видях и изстинах цялата, даже не виках, само се качих на леглото и чаках да я разкарат.
За кърлежи аз сега поръчах една гривна на Фаберлик, руска компания са и за сега каквото съм пробвала ми харесва. Ще я пробавам. Отделно от една позната, която е във ветеринарна клиника си поръчах няква си ампула, която тя бърка с други неща и казва, че са супер ефективни. Тя си пръска кучето и тях, казва че не са намирали, а досат се разхождат.
Хайде лек и успешен ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 15, 2020, 11:15:35 »

Мустаков е добър детски алерголог, аз за него бях чела покрай Моника.

Сега да ви споделя, на каката тази година алергичната кашлица от липа, не се появи.Също така за първи път от както е родена яде ягоди без проблеми.Ако има алергични реакции детето изчакайте малко, може да ги израсте.

Зависи какво имаш едното е лавандула, то става и за бебета, другото ще е според какво масло имам в този случай Лимон, може и мента или джоджцен или чаено дърво за толкова малки човечета.Сега като нямам кака ще забъркам няколко да имам и така.Че много комари.Отделно едно за бълхи ще направя да пръскам Моника и Мерал като ходят на риба и по парковете.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #145 -: юни 15, 2020, 13:58:44 »

Ударихме го малко на живот тия дни. В събота бяхме на рожден ден и се прибрахме в 5 (сутринта). Прибирахме се по традиция пеш през центъра. ММ не вярваше, че се развиделява. Мислише, че нещо в квартала свети. Wink
В неделя станах в 1 следобед. Видяхме се със същите приятели и разходихме заедно кучето им. ММ беше поставил пред свършен факт майка си, че ще вземе децата чак вечерта. Събраха ни се 24 часа сами! Надявах се да ги оправя вечерта бързо и до 10 да съм в леглото. Е, легнах в 11, но днес съм по-свежа от вчера.
Уж нямаше да се престаравам, но сутринта имах време за прахосмукачка. Сега имах сили за банята.  crazy Няма нищо за ядене. Лежа на дивана и обмислям как да сготвя, ама по-лесно да стане. blush

В мол скоро не съм влизала. От зимата гледам онлайн за хубав анцуг, но искам да се видя с него. И къса дънкова пола искам. И джапанки си търся. Изобщо - опасно ще е, ако изляза сама. Май обаче не е безопасно и онлайн да взимам. Харесах кожени маратонки за едното дете. Обаче, за да има келепир и да ми е безплатна доставката загледах и за мен маратонки. Стана камила с рога! tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 16, 2020, 07:20:25 »

Добро утро!
Как сте днес? Наспахте ли се?
Аз съм като зомби, ама така е, всеки път като си направя план как ще си легна навреме и ....се проваля!
Али, евала за издръжливостта! Да 5 не съм стояла не знам от кога. В събота сме на рожден ден, ама подозирам че музиката ще е кофти и рано ще си легна. Пък и се оказа, че ще сме на едно място с всички /бившият и настоящият, и аз/, голям купон ще е !
Желая ви страхотен юнски ден!
« Последна редакция: юни 16, 2020, 07:25:03 от ratatui » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 16, 2020, 07:41:16 »

Добро утро!

Аз не знам къде се намирам. Легнах си в 2ч и станах в 6ч. А даже не съм доволна от написаното. Бамбук беше много миличък. Сигурно няма и час общо да съм се занимавала с него. Много ми е интересно, но ако това беше вечерта, която се очаква да имаме повече време  shok angry shok

Свекърва, то е завръщане в академичните среди. Това не е обучение за работа, а за сертификат. Да кажем, че още не съм се отчаяла, ама съм близо. Утре ще трябва вече да преподавам. Пълна лудница

Ние само Бочко ползваме срещу насекоми.

Булче, честити покупки. Аз миналата седмица ходих до банката в мола, ама честно казано не ни се влизаше в магазините въобще.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 16, 2020, 08:29:40 »

Привет и от мен.Панде недей се отчайва, ще се справиш.Това със свободните вечери я някакъв мит, такова животно няма.

Рат, вярно, ще е интересно аз не бих се завирала там, може би.Не обичам такива ситуации.

Аз днес трябва да сляза до офиса, искаше ми се да излезем с бебетата ама времето е странно, да не ме завали по път ме е страх.Някак упражнението по сваляне на две бебета по асансьорите и да седим 5 минути на вън не ми е ОК.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 16, 2020, 08:36:48 »

Панде, желая ти успех! Дано като навлезеш малко в нещата да става по-лесно. Ама е още началото, нормално ми се струва да е трудно и сложно. После като влезеш в ритъм се надявам да стане по-лесно. Колко човека сте на курса? Каква продължителност ще е? И колко често ще ходиш?
Маги, уж чак след обяд го дават да вали. Не може ли да свалиш количката с помощника ти, който ще гледа Ади и Габи, докато си на работа? Те да се пораздвижат и да се приберат.
Мислехме да не ходим, ама няма как, обещахме  pardon а и аз казах на рождениците, че нямаме проблем и да го поканят, ама бях убедена чме той няма да иска да е с нас на едно място.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines