Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:40:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52665 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 12, 2020, 12:12:06 »

Рат, не знам кой ти го е казал това, но са страшни глупости- нито от ериуса нито от тобрекса може да ти се доспи. Лекувай ушетата, че брат ми така стигна до болница и до пробиване на тъпанчетата. sad
Гумени ботуши нашият ползва целогодишно- той е винаги в локвите или в калта- и една да види на улицата и е вътре. Ако беше момиче, със сигурност щях да избирам по-джиджани но сега ми е все тая.
Аз съм си записала час за гинеколог, пишкам прекалено често, чувствам лек натиск някъде около пикочния мехур ниско долу, но пък стерилната урина ми е чиста  beating , без бактерии. Пих тука един месец уринали и кво ли не от сорта, но явно не е това и колкото и да ми е неприятно, си избрах един частен кабинет в квартала ( за да не е болница ), и другата седмица ще ида. Ужасно мразя да ходя на гинеко, направо  diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 12, 2020, 12:14:35 »

И Ники е с лидълски, светещи. Много се кефи да джапа с тях в локвите. А за гърба има лидълско яке за дъжд  Wink
От Демар и аз съм доволна. 2години ги носи Ники и са си супер, още могат да се носят. Не пропускаха при нормална употреба. Само са малко тежки и трудно ходеше с тях в началото.
Имате ли планове за почивните дни?
Еми, дано няма нищо! Ще идеш и ще видиш. Аз обичам да ходя на гинеколог при док, не знам защо, ама ми е много приятно като я срещам.
« Последна редакция: юни 12, 2020, 12:16:31 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #122 -: юни 12, 2020, 13:08:10 »

С ботушите ударихме греда. Изкараха че шантава, че търся "в това време на годината" funnytooth Не ме хвана на кеф да му рекна, че е хубаво да вижда тоз чичо какво става навън.
Иначе ботуши си се ползват почти целогодишно наистина. Удобно е от и до градината най-малко. То един път ще се наложи и друго е да има човек. Кокона и Дребният са имали от Лидл, Кауфланд - шарени, светещи, с всички екстри. Имали са и скъпи, луксозни. Миналото лято точно продадох едни стари на жена с очевидно доста финансови възможности. Щяла да води децата на балкан и да бъдела спокойна. pardon На Демар днес точно търсех и се надявах. Ще трябва да мина през ССС, колкото и да ми е грозен магазин. nea

Пак де, обиколихме, купих сандали за Дребния, малко козметика, хранителни стоки и се прибрахме. Надуха ми главата! Нещо бяха превъзбудени от сутринта. Сега се скрих на тихо blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #123 -: юни 12, 2020, 13:46:18 »

Аз тия Демар от вас ги чувам, ама като погледнах ми излезе сайта на местния ни бебешки и детски магазин, та по-нататък, ако ми потрябват ще знам. Али, ако си знаеш номера и поръчваш, аз съм доволна от обслужването на тези хора. Магазинът се казва Кати. Не знам как доставят, но иначе са много любезни.good  Жана си цопа тия дни из локвите на двора, та чичото го махни с какво да ходят децата в тия локви...
 Еми, аз преди няколко седмици се мъчих с цистит. Свекърва ми пък е пробвала всичко, защото на нея си е хроничен в резултат от радиотерапия. Тя ми препоръча едно Бонурел, някакво хомеопатично, че не исках да пия антибиотици, та ми помогна. Ама пак, де най-добре човек да се види като има притеснения и болежки. Аз съм като Рат не обичам да пия неща, напоследък се понаучих, ама и лекари не обичам да виждам...

 И аз се кефя на моята гинеколожка. Много специална връзка си създадох с нея и не я заменям с друга. Много загрижен и позитивен човек. Децата ни са родени в една и съща година и имаме за какво да говорим. Аз другия месец дано да събера смелост да ида до лабораторията за хормоните. Сега нали правя един експеримент с пиене на цинк и този месец има осезаема разлика при цикъла. Той не се пие дълго, де, та трябва да си направя изследвания, но поне влязох в норма, та засега съм доволна.  good

 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #124 -: юни 12, 2020, 14:58:16 »

Адиктед, ти цинк за какво пиеш? аз съм го пила за да ми убива глада за сладко. За проблеми с цикъла се препоръчва вечерна иглика
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 12, 2020, 15:08:15 »

Адиктед, още един глас за вечерната иглика. Най добро съотношение качество-цена: магазин ( сайт ) Здраве от Изтока, примойл се казва там.
PS  това дето викаш че е хомеопатия, май не е- прополис с боровинка е. Няма сми да го купувам, ще ми е поредното билково  blush
« Последна редакция: юни 12, 2020, 15:12:38 от emmmmmy » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #126 -: юни 12, 2020, 15:18:38 »

Цинкът го пия за подобряване редовността на цикъла. От месец пия и за пръв път не помня от кога ми дойде на 30 ден, а иначе си откарвах до 50... ама пак ще ида за хормони, де. Просто исках да пробвам дали ще има ефект докато се нормализира обстановката и се осмеля да ида за кръв.  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 12, 2020, 15:24:26 »

Цинкът го пия за подобряване редовността на цикъла. От месец пия и за пръв път не помня от кога ми дойде на 30 ден, а иначе си откарвах до 50... ама пак ще ида за хормони, де. Просто исках да пробвам дали ще има ефект докато се нормализира обстановката и се осмеля да ида за кръв.  good
примойл става точно за това, пробвай и няма да съжаляваш heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 12, 2020, 15:40:40 »

И на Бамбук са светещи, де lol lol има и 4 гащеризона и две якета за скачане в локви. И той минава през локви с колелото.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 12, 2020, 15:44:20 »

Благодаря за хубавите пожелания, момичета!  give_rose

Запомнила съм рождения си ден, още от малка, с хубаво слънчево време и винаги празнувахме в градината или на верандата. Но пък вчера успях да хвана едни много драматични облаци и направих бойното кръщение на новия си фотоапарат smile

Говорете ми за прегледи при гинеколози... Аз смених 9 в последните 7-8 години. Аз си имам един "проблем", който явно никой не може да ми каже какво е точно и дали да се притеснявам. Леко прокървяване, по-скоро зацапване около овулация (поне по мой сметки). Когато ми откриха Хашимото ендокриноложката каза, че най-вероятно това влияе. Но сега мисля, че съм си регулирала хормоните, пия си хапчетата чинно, гледам да се храня здравословно. Но ето ти пак, последните три месеца, всеки път! И се наканих да отида преди 2 седмици. Понеже не ми се ходеше и на мен в многопрофилна болница, препоръчаха ми Медицински център Лора за жената. И пак същото - нищо не се вижда да ми има гинеколожко. Ще пускам пак хормони, че от зимата не съм ги следила, ама вече не знам. Оплаках се.

За събота и неделя нямаме планове, то и с лошото време не ми се и излиза много. Ще наваксвам малко с работа и снимки.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #130 -: юни 12, 2020, 15:57:51 »

примойл става точно за това, пробвай и няма да съжаляваш heart

точно така, примойл регулира хормоните, ти  поликистоза ли имаше? Трябва да пуснеш за ИР изследвания и всички полови хормони на 3ти ден.

Бубе, не си губи времето с квартални гинеколози (в Лора са такива), те освен за цито и микробиология за друго не стават. Репродуктивен специалист си трябва, това цапане може да е всичко, полипче, раничка, трябва да се проследи преди и след овулация.Снимките ви бяха страхотни вчера  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 12, 2020, 17:33:03 »

Аз пък вече на две места чувам, че някои жени си кървят леко при ову.
Но да, ако имаш възможност когато няма Ковид, иди при по сериозни гинеколози
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 13, 2020, 08:44:00 »

Тъй да кажа и аз за кървенето по време на ову - нормално е леко зацапване.Има жени при който се получава.Но ако искаш сериозно отношение репродуктивна клиника.Това не значи, че сте за ин витро, това значи добре обучени и развиващи се лекари.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 15, 2020, 07:31:06 »

Добро утро! При мен е Show time! Започва ми обучението. Ако ме няма следващите 4 седмици, да не се чудите защо! Стискайте ми палци!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #134 -: юни 15, 2020, 08:24:39 »

Добро утро! При мен е Show time! Започва ми обучението. Ако ме няма следващите 4 седмици, да не се чудите защо! Стискайте ми палци!

Уууу успех! Стискам палци да ти е интересно!

Как сте останалите? Аз от днес съм официално обратно в офиса завинаги, т.е имам право все още на хоум офис, но съм си тук. Извикахме детегледачката, мм ще продължи да си работи от вкъщи, ама от спалнята хахах, та ми е много по-спокойно сега че няма детето да е пренебрегвано, че този хоум офис и двамата не беше благоприятен за него. По този повод събота овършах мола, накупих си дрешки, вчера минах и през фризьор , боя, подстригване, тааа сега съм като нова  heart
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines