Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:01:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52659 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2020, 07:24:40 »

Честит първи юни на всички малки и големи деца!Да са здрави и да мечтаят смело!

Добрютро, как сте?Какво правихте почивните дни?А днес какво ще правите?

Ние в неделя направихме голямо излизане в квартала с дребните.Поседяхме бая на вън, видях хора с които не се бях виждала от януари насам.

Свекърва, предполагам и дават обезболяващи, ще се възстанови, няма де да ходи.Да се радва на малката Зорница, да си мисли как ще се прибере и това е.Всичко ще се нареди!

Ние вчера взехме подарък на децата, днес няма да правим нищо по-специално, то няма и какво.Каката е на плуване, дребните не разбират, а аз съм на работа.Ще празнуваме като се стопли и направим една разходка някъде извън града.
« Последна редакция: юни 01, 2020, 07:43:43 от магито » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #1 -: юни 01, 2020, 08:42:59 »

Привет!

 Да са здрави всички деца и често да ни радват с усмивките си!  
 
 Ние доста походихме тези почивни дни. Навих си на пръста, че ще правя торта с готови блатове медовик, ама нямаше варено кондензирано и в бързината съм взела някаква разновидност на блатовете със сушени сливи. Та направих вариация на френска селска, но пусто тия сливи за какво са ги сложили мирише ми като на нафта и това е...  angry ММ я хареса и ще я изядем де, но съвсем друг вкус целях.

 Вчера се запътихме уж за кроасани чак до Оборище, но в неделя не правели. Залутахме се по малките улички и спонтанно решихме да идем да обядваме в заведението на един италианец от Генуа. От 1 година се каним и все не стигаме и много добре ни се получи. Бършеше масите след всеки и навсякъде имаше дезинфектант, та севтосахме и сядането на заведение.

 Насадихме си саксиите иначе и поръчахме батут на малкото диване, че те утре пътуват към село. И миналата година отидохме по това време и умряхме от студ в следващите 2 седмици, та дано не повтори. Броя дните до петък да си видя детето.  heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: юни 01, 2020, 10:22:33 »

Да са честити всички празници днес - на детето, на Враца и на Булката годишнина от сватбата!
Тук времето беше доста променливо и ние се мотахме само в парка. Ама то и къде другаде да идем, като мен ме е шубе да се качвам по таксита и рейсове... Хванала ме е пак неврозата  blush, полагам усилия да се измъкна, но ще трябва време.
Новините от родилното са нормалните- температура, опити за кърмене, къде успешни, къде не, трудно ставане и въпреки всичко напъни за изписване.
Аз изоставам с подаръка, дано се справя до утре...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #3 -: юни 01, 2020, 10:29:55 »

Здравейте в новия месец  give_rose Да са здрави малките ни съкровища и да има повече от тях, за да е по-добър светът  heart
Адиктед, преди да съм забравила, кажи какъв батут поръчахте (може и в соц мрежата), че и ние още го мъдрим  за РД.
Уикенда бяхме в събота при нашите, разходихме се, купихме на господина нов стол за колата. Каката подскачаше, че иска розов, този да сме го оставели за бебето, ма айде няма нужда все втора употреба да е за него, та му взехме син  blum
Вчера си седяхме вкъщи, то времето и хич не беше благосклонно, ММ се мота по двора с Мис, аз шетах вкъщи, къпах ги и толкоЗ.
Тази сутрин събрахме урина на бебето и ММ го закара да го боцнат, та и това отметнахме, той пък взе че се успа, та овършах каквото имаше - прибирах и простирах дрехи, изчистих фурната и котлоните, оплевих градинката с цветята, излъсках кухнята и си изпих кафето на спокойствие. Сега го чакам да се събуди да пусна прахосмукачка и стига толкова слугуване за днес. А, и упражненията си направих, бе друго е да спи lol
Мис е на ДГ, много хубаво са украсили, купили сапунени балони, обикновени балони, яко се кефят децата  heart Много мило ми стана, че са се постарали  smile
О, в събота се появи и втората госпожица на моята приятелка, дето ви разказвах, голямо бебе, добре са и двете, ма не е Зорница, а Ева (каката го измислила)
Айде стига ми аванта, будно ми е скорпиончето  blum
Целувкен  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #4 -: юни 01, 2020, 11:20:27 »

Фери, гледахме, сравнявахме, повечето дето харесахме нямат наличности. Фаворит ни беше на Декатлон 183 см мисля, но не знаят изобщо кога ще се зарежда.Сега поръчахме на Byox. Пак е 183 см с мрежа и дъждобран като площта за скачане е 145 см. Издържал 150 кг. Според мен ще е малък за 2 деца евентуално скачащи, ама може и да не е. Аз по принцип предпочитам по-минимално, че на село сме си направили дупки в оградата за комшулук и от там очаквам да се появят желаещи съседски деца, а се опитвам да го предотвратя поне това лято. Накрая на седмицата като идем и го видя наживо ще дам мнение. good

Свекърва, точно вчера покрай сериала си говорехме как се забравя, че имаше една в следродилна депресия.Историите хем еднакви по родилните, хем  всяка си е сама за себе си.Да им се получава кърменето и да се прибират вкъщи. give_rose На мен всичко ми е все едно вчера е било, ясно си спомням всичко, но трудните моменти емоционално са ми замъглени.Даже сега се смяхме, че помня, че на 1ви юни бях задремала с Ж. и си изпуснах телефона върху нея. Леле, какъв страх брах, че съм я увредила.crazy Миналата година пък беше с херпангина. Тази да чукна на дърво е пушка. Само пак върти номера със спането на обед, ама тва да й е проблемът.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2020, 11:38:29 »

Привет!

Честит първи юни! Аз имам много хубави спомени от този празник, от селската детска градина ни организираха и заедно с майките ни водеха до София на зоологическа и до камбаните, после си спомням раздаваха ни шоколадови яйца и беше голям кеф. Един път ни пуснаха да си хванем кученца, но мен ме беше страх даже да ги пипна, пък и надали мама щеше да даде да си занеса вкъщи.

Дойдохме си иначе за малко в София, че имаме да свършим някои неща, аз имам и един преглед, стискайте палци нещата да са наред и най-после да кажат от какво ми се получава аномолията.

Милото ще работи от вкъщи поне до средата на месеца и се възползваме от положението, излизаме навън, садим в градината, караме колело поне 15 км на ден, абе забавляваме се smile Единствено докато сме си вкъщи на село, малко ми лиспва романтиката, неудобно ми е от нашите и брат ми, дори за ръка да го държа любимия.

Свекърва, да е жива и здрава Зорница, много хубаво име са ѝ избрали smile

Иначе и аз продължавам да не съм съвсем спокойна относно вируса. Надявам се наистина да затихва, но нали уж 70% от населението трябвало да го преболедуват, не знам какво стана с тези теории. Не мога да се отпусна още да се виждаме с приятели, но като се върнем окончателно в София, вече няма да има мърдане.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 01, 2020, 12:19:43 »

Честит празник на децата, Враца и Булчето smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: юни 01, 2020, 14:30:36 »

Честит празник на децата, Враца и Булчето smile

ехаа виж че се нареждам все до велики неща!

Честит празник на всички деца и Врачанки тук!

Този уикенд мина много бързо, даже не знам какво толкова сме правили, освен че вчера си причинихме едно гости, с много деца и възрастни в нас и ни отне часове да приберем всички играчки. Днес деня не минава никак по план, сутринта отидохме за паспорт на Звяр, 40 човека опашка, тааа друг ден ще е. Не че сме се юрнали да пътуваме, ама имам чувството че след 14ти ще е по-зле, а неговия изтича 10ти.

Днес романтиката е на ниво, Хепи сготви, от кол на кол сме по ескалации. След малко Звяра ще го заведа на гости при една приятелка, тя им е организирала купон, малко да побеснеят smile В обедната почивка поигра и с приятелите от блока, та е доволен
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 02, 2020, 08:18:33 »

Добрютро, де сте бе девойки, никакви ви няма.Тук е някакво мрачно и май ще вали.Иначе нищо интересно няма при нас, да ви кажа взех да гледам оферти за морето, чудя се дали да не наблегна на апартаментите под анем.Бебетата ще са на 9 месеца и ще се храним още със странни храни и ще ми трябва място поне да им топля и давам маджата.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 02, 2020, 09:03:07 »

Здравейте!

Вчера за първи път откакто Бамбук е проходил седях на пейката да си говоря с друга майка, без да търча по него. Бяхме с нашите приятели българи. Техните деца са на 8 и 9, та те с тротинетки, Бамбук с колелото и обикаляха между блоковете (където не минават коли). То имахме късмет, че нямаше и други хора, защото тук са 4 неучебни дни и много хора са заминали някъде, та си караха на воля. Татковците ги пуснахме да карат колело. Та вчера цял ден бяхме навън.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #10 -: юни 02, 2020, 10:05:09 »

ДОбро утро  give_rose
Маги, ние заминаваме края на другата седмица, но ще си взема готови пюрета, нищо няма да му стане за една седмица да не яде домашна храна. Иначе този хотел дето ти го пратих, в студиото има всичко необходимо, а каквото ти трябва допълнително, може да си говориш със собственика, много е отзивчив smile Иначе аз миналата година апартаменти гледах в Airbnb, има доста  smile
Мис сутринта каза, че не иска на детска и сега съм пак с двамата. Преди малко искаше, чемрънка, ма няма как вече...утре  smile
Днес ми е извънредно мързеливо, ма трябва да ги изкарам по някое време.
Панде, звучи супер, дано по-често имаш такива спокойни излизания с Бамбук  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 02, 2020, 10:23:14 »

Фери, студиото е супер, но ми е много далече.От Плевен, през балкана с три деца направо не ми се мисли.Гледам нещо между Варна и Бургас, че да е по-малко пътя.

Ще погледна и аз Airbnb, до сега не съм работила с тях, но ще се науча smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #12 -: юни 02, 2020, 10:36:38 »

Добро утро!

Ние сме в училищна чуденка пък сега, на 10 минути или на 15 минути пеша да го запишем тоА ми ти Змей... И двете училища са средна хубост, но те са ни в района. В едното са повече децата от групата, в другото по-малко. Продължавам да хвърлям боб... белким го измисля.

Мъка безподобна е това отглеждане на деца smile Театрално ох... Завеса (  Bravo )
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 02, 2020, 12:32:21 »

Добър ден!
Честити празници!
Ние уикенда го оползотворихме на макс- събота игри с приятили в градинката, неделя ходихме на гости при новите свекита, вчера бях отпуска, ама до обяд помагах на тате за кухнята, после ходихме на сладкарница и в южния да караме рикши. Рикши и всякакви забавления нямаше, но беше пълно с малцинства, ама буквално все едно си в гето и бързо се изнесохме.
Киви, в кое училище са му по-близките приятелчета? Заведи го двете и го попитай кое повече му харесва. Може малко да ти помогне в дилемата.
Фери, може ли и на мен да пратиш къде сте харесали за море, че тая година първото явно ще е в Бг и точно Синеморец обмисляме.
Маги, успех в търсенето!
Забравих какво още щях да пиша, чао за сега!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: юни 02, 2020, 14:09:44 »

Киви, където има съседски деца, да си помагате и отменяте родителите. Това от моя гледна точка, де.
Посрещнахме бебето Зорница, снимах ги като излизаха от колата, дадохме му паричка да е здраво като метал и толкова. Майката изглежда добре, пу-пу, госпожицата отново си моташе ръцете в устата, а таткото прилича на Маг Астор на снимките, защото маската му е черна и смъкната на врата като мощна брада Wink Тъкмо да дойдат и се обадиха, че майката си забравила часовника в болницата. Карай, нали днес е 2-ри, нищо не става от първия път Wink Wink Wink. Отвисяхме си в чакане, но пък пристигнаха минути преди да се развали времето. Притесних се от връщането, обаче деликатно си викам на ума, да я повтарят в секса, не другаде blush
Рат, кви нови свекита! Всичко чета, ей Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines