Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:55:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 52830 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 08, 2020, 16:46:00 »

Няма тепература, но ака като новородено, направи алергична реакция към Хидрасек и се изприщи и обостри АД.Но няма 39,4 което е супер, другото ще го оправим.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #76 -: юни 08, 2020, 16:46:59 »

Ох милото! Аз съм много доволна от Ентерол и Био култ. Да пробвате с Хумана ? И то бързичко спира.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 08, 2020, 16:48:57 »

Още един глас за ентерол.
Успех на Габи и скоро да е напълно Здрава! heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #78 -: юни 08, 2020, 17:02:52 »

Оох, Маги, с акането е ужасно. Жана като беше така какво ли не опитах... Тя беше и малко по-голяма, де, но ми изписаха едно прахче за оводняване и този разтвора на Хип й бях давала. Накрая от пробване май бях доволна от един пробиотик Вая, но дали беше от него или вече му беше дошло време да спре кранчето- не знам. Хуманата я давах, но за мен беше мъка да я разбивам, дори по-гадно от Хип против рефлукс беше този АМ и не видях и кой знае каква разлика. Бързо оправяне!  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 08, 2020, 18:05:12 »

Пратих моя мъж за Ентерол, а аз направих и оризова вода, нали са захранени с това.

Изтощена съм да си призная.За първи път от както са родени съм на ръба на силите си.Каката е още в къщи, другата седмица заминава на градина вече, че си омръзнахме стабилно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #80 -: юни 08, 2020, 19:41:34 »

Ох, Маги, кураж!
Малко в страни - тази година ще правите ли ден на репродуктивното здраве? Наскоро наши приятели споделиха, че и двамата имат проблем. Минали са през всички емоции. Сега са го приели и крачка по крачка напред. Кофти беше със затворената им клиника. Тези дни пак ще се събираме. Дано имат поне мъничък напредък.

Предстои рождения ден на ММ. Едни приятели предложиха да сме на двора в тях, че заради карантината не успели да си сефтосат барбекюто funnytooth Изобщо - всеки с дертовете си!

Адиктед, то си е класика да се закъсва на места, на които и пилета не прехвърчат. Ние бяхме тръгнали на сватба в другия край на страната и беше приключение да отворим дори багажника, че току виж "жълтият куфар" като на Катето Евро да не продължи пътя си с нас.

За изчезнали - най-големият шок е да го няма в леглото, където уж кротко спи. Кой да очаква да се е омушил при сестра си.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #81 -: юни 08, 2020, 21:32:45 »

Али, от хлапета на собствен ход очаквам всичко smile Моите се редуват в последната седмица кой да се навре при мен да спи по средата на нощта. А 32 по едно време се измъкваше вечер от леглото преди да заспи и тихичко се пренасяше в кухнята, сяда си на стола и чака ... и като светнеш лампата случайно... изненада  tease
Маги, към ентерола пробиотик. Аз от години ползвам един и на 32 му разтварях капсулата в АМ. Кураж и бързо да минава!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: юни 09, 2020, 10:17:16 »

Маги, в подобни случаи ползвах оризовата вода за приготвяне на АМ, а вместо вода давах чай от шипки или дренки, сушени. НИ2 беше хванал нещо миналата година след ходене в Грузия, трая цял месец и лекарите отново бяха препоръчали да е само на ориз и чай от шипки.
Ще се оправи детето, стискай зъби heart Сигурно от консултацията сте си го лепнали това nea
Братчето на Амели вече трета седмица има следи от кръв в изпражненията, силно намалели са, но още чисти. Тукашните педиатри с дълъг опит и стаж казват, че е от млечните продукти, с които се е хранела майката - заболяването се срещало често през последните 5-6 години и причината вероятно са фуражите и лекарствата за кравите. Немските пък казват, че е стафилококова инфекция, но въпреки това също препоръчват кърмачките да премахнат всичко млечно в диетата си.
Бебе З. след вчерашната консултация се оказва, че изостава с наддаването, но е в рамките на допустимото. Препоръчали са отново цедене и хранене с шише, докато стане достатъчно силна да суче дълго и продължително, без да се изморява и заспива. Всичко друго е наред, похвалили я как си държи главата и че е много подвижна за крехките си 10 дни. Другата седмица пак ще я водят, да се надяваме, че ще е още по- добре. Майката, както ви казах, е висока, но слабичка, макар да си хапва повече от добре. Може да си му е в гена на детето smile
Хубав ден на всички и дано дъждовете не стигнат до порои, както миналата година по това време good
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #83 -: юни 09, 2020, 10:47:04 »

Свекс то си беше очаквано за бебе 3, ти само когато каза че спи добре през нощта е ясно. Да я будят. За братчето на Амели, ами трябва да се изключат всякакви храни които дразнят. Ария беше така също, Йо беше открила че е от един спанак, Звяр също, от портокалов сок, странното е че докато бях бременна изпих литри фрешове от портокал, само това ми се пиеше, после кръв, сега ако изпие чаша сок от портокал или хапне, и веднага разтройство, ей тук зимата беше хапнал в градината и беше станало зле.Та с изключване на храни става ясно.

Маги как е днес? Иначе и аз съм пила Ентерол много действа и е вкусничкооо smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 09, 2020, 12:30:20 »

Добър ден!
Ще навакса бебе З, няма къде да ходи. Ники никого не е сукал повече от 10мин, ама се хранеше на 2 часа най-много. Аз го тормозех да яде по повече време, ама инатче ни искаше и това е  pardon
Вчера се запознах с миялната, много ме кефи- супер безшумна е и мие страхотно. Успяхме и колела да покараме, само дето се сдобихме с кърлеж, добре че бързо го извадих.
Маги, дано днес да сте по-добре!
Педиатъра на Ники като се преместихме при него и ме беше пъсъветвал като цяло да избягвам млечните от краве мляко, не само заради бебето, но и за в бъдеще. Препоръчваше козе най-вече и овче.
Хайде лек ден, прекрасни!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 09, 2020, 12:52:05 »

Привет, още не мога да кажа как е, да стане привечер и ще съобщя.Добре писа свекърва за дренките, имам компот от тях, но кой да се сети!

Будене на 2 часа и хранене на бебето.Аз така правех с Габи.Не ни беше кеф и на двете, но сега е по-тежка от сестра си и суче по-добре от нея.Тая болест я минахме само на кърма, отказа си добавката и ми висеше по гърдите нон стоп.

Тук е жега, днес ги изкарах малко да видят слънце, ч еи каката откачи.Беше приятно.

Али, тази година няма да има за сега.Много неизвестни имаше, а това е голям ресурс от време и хора и нямаше как да сме сигурни, че ще успеем да го организираме.Може би на есен, ако няма втора вълна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 09, 2020, 13:21:29 »

Аз пък оцелявах на прясно мляко и каши Слънчо- нещо ми се беше разбъзикал стомах след секциото. Не съм имала проблем, нито малкия, явно е индивидуално. То човек не знае понякога какво да прави...
Между другото, Булче, на мен също ми дай пресен ябълков сок или фреш портокал и ми гледай сеира.. lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #87 -: юни 09, 2020, 13:22:56 »

Много искам да вали, ако ще вали изобщо. Не привечер, а сега! Да има време да съхне и да играят децата.
ММ е с колело за рождения си ден. Освен аз да се възползвам по-често, че нямам, и да драсна в друга посока Wink

Киви, много фрийк! tease Моя приятелка разказваше как половин час търсила в тях сина си. Направо откачила! А той се наврял между двете входни врати - металната и дървената. После майчинският й инстинкт искал да скъса нечий уши. Тя естествено е майка за пример и такива мисли изобщо не са й минавали funnytooth
Ще наеме бебе З. Явно е кротичка и бавно ще наддава. Хубаво е, че има желание от страна на майката да прави всичко възможно. Дребният беше много отвеян в сученето в сравнение със сестра си. Ама ей го - расте като ластик в една посока smile
Това за храненето е много типично. Познавам майка, която от години не яде месо. За да компенсира, като бременна се тъпчеше с много ядки. Дъщеря й в момента е със силна алергия към ядките, дори онези остатъчните в шоколада. sad Те хората са го казали да е разнообразно менюто на бременните. И май повече е въпрос на навик какво купуваме, а не толкова мисъл какво да ядем.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 10, 2020, 08:13:27 »

ДОбро утро, как сте?Габи уж е по-добре, още ака доста, но е по-на рядко от преди два дни и консистенцията се промени(ама съм описателна).

Аз вчера изведох децата сутринта и след обяд и им се отрази много добре, всички са щастливи.

Днес ще стигна вече до офиса, имам много малко работа по последния проект и предаваме, че даже може и да ни платят  blum

А за изчзването на децата, каката като малка се будеше посред нощ и в тъмницата тръгваше да обикаля апартамента.Случвало ми се да се събудя и да я няма в леглото до мен.И тръгвам да я търся, а тя в хола, на тъпно си играе  shok Сега я е страх от тъмното!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #89 -: юни 10, 2020, 10:47:21 »

Хайде, честита ни удължена обстановка! crazy

Толкова вече ми писна, искам да си видя родителите, супер притеснено ми е за тях и не се очертава това скоро да се случи... Тази "обстановка" ми е три крачки напред, две назад...

Маги супер че Габи се подобрява!

Бубе много хубави снимки, какво решия тм? прие ли ?

Отивам да се трудя. Днес благославям една приятелка която ми писа да вземе Звяр в тях че на нейната Звярка и било скучно, та цял ден се очаква да прекара там, супер ми дойде, че съм сама днес и от кол на кол... heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines