Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:29:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни дойде с празник  (Прочетена 53144 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 19, 2020, 07:08:32 »

ДОбро утро.Аз изпратих каката, бебетата спят още, а аз ще се захващам с редовните задължения за деня.Викам да ви нагледам преди това, че посля няма шанс.
Вчера бях на ендокринолог, изписа ми разни изследвания, ще се опитам да ги мина по допълнителната здравна, че са си сума.Дано не са ми големи липсите дето трябва да наваксвам.

Рат, как мина вчера?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #166 -: юни 19, 2020, 08:25:16 »

Р и аз я чакам да каже как е минало!

Маги какво ще правиш като изследвания? Мале тук ако знаеш как се прецаках аз... Мода пуста мода взех си на промоция вит б12 да пия, по едно на ден... И тук от един месец ми излизат пъпки, ама болезнени, ама огромни, кратери... И проверявам аз дали има нещо общо, ами да да, свръх дозите на вит б12 водят до болезнено акне, явно понеже ям много месо съм си докарала конски дози, от три дни ги спрях и пъпка не е излизала.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 19, 2020, 08:27:38 »

Добро утро!
Маги, дано да стане и да не ти съдерат кожата.
Булче, ти добре че си се усетила с какво да го свържеш.
Аз си спомням, че и миналата година целия юни беше дъждовен, но май беше с по-високи температури поне.
Вчера мина добре, обявиха го за решаване. Сега чакам решението и да влезе в сила, тогава вече ще съм спокойна, че сега още ми е малко свито дали няма да реши да се заяжда и зда обжалва. А това значи да се проточи още доста време.
Днес е пътък и вече нямам търпение да свърши деня. Нещо ми е изморено, а уикенда не се очертава почивка- утре сутринта Ники е на детски рожден ден, после ние сме на рожден ден на вила и неделя докато се приберем деня ще е свършил. А имам и да оправям нещата за детска градина и да посготвя за другата седмица.
Вие какво ще правите уикенда? Дано времето да е хубаво!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #168 -: юни 19, 2020, 10:22:35 »

Привет!

Чета ви, но нямам желание да пиша, на работа имам задачи и работя супер фокусирано, пуснахме децата да поиграят с приятелите. Взела съм си няколко дни почивни от понеделник, за да отметна някои частни ангажименти, дано да съм заредена и после.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 19, 2020, 13:12:41 »

Днес мина много добре. Много ме похвалиха. Всичко си изпълних по план, много съм доволна smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юни 19, 2020, 14:21:34 »

Привет!

Браво, Панде! Страхотно начинание, пожелавам ти много успех, късмет и вдъхновение smile
Като споменахте за притеснения, аз самата много се шашкам от изпити, изпитвания и всякакъв род такива. Преди повръщах (нервен стомах се водело, тогава не знаех, че си има медицински термин) и си мислех, че няма как по-лошо да стане. Сега вдигам кръвно и получвам аритмия...  гледам винаги да съм пила някакво успокоително (дори да е само валидол) преди такова нещо.

Аз се отказах този месец от изследванията, не ми се ходеше по болници сега, а мисля, че е нещо, което може да изчака месец. Отделно мислех да дам кръв в Самоков, че ми е по-близо, ама както е положението там, въобще няма да припарвам до болницата (дано не ми се и налага де).

Рат, късмет на теб, всичко да мине гладко!

Ние не знам какво ще правим с почивката тази година. Милото нали напуска и са го помолили да не си взима отпуска докато е в старата фирма, после през август ще е тъкмо започнал в новата и не се знае как ще са нещата там. Иска ми се поне за десетина дни да вмъкнем моренце...

Адиктед, като каза за бански, аз всяка година си търся и сменям. Досега само един на Mark & Andre (беше на голяма промоция) е бил право в целта - много качествен, удобен и за две години не е мръднал. Но е цял, а ми трябват половинки, а там не знам защо, но удрям на камък. Сега съм си харесала един спортен, ама не ми се ходи по магазините, може онлайн да рискувам.

За уикенда имам планове да правя една фотосесия на две сестрички, да видим обаче времето дали ще позволи. Понеже позволиха и баловете, та имам и за там поръчки smile Стискайте палци, че ме свива под лъжичката!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 22, 2020, 07:32:45 »

Добро утро, как сте?Как я карате?При нас събота и неделя бяха толкова еднообразни, че чак няма какво да кажа.Голямо тичане е с тия деца.Айде на вън, айде вътре, айде ядене, айде не знам си какво!Полудявам.Чакам с нетърпение да минем на детска кухня, че да не се налага да готвя и правя пюрета smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 22, 2020, 07:36:44 »

Добро утро!
Къде сте всички? Личи си, че ви е бил натоварен уикенда, щом никой не е писал от петък.
Аз се радвам, че рождените дни минаха. Събота беше направо като кошмар, Ники само на детския рожден ден беше доволен, после се тръшна и вместо да остане в Банкя, дойде с нас на рожден ден... скъса ни нервите! Едв го сложих да си легне, след 1 час разправии, крясъци, блъскане и какво ли не. Вчера поне беше добро дете и не сме се разправяли много. Днес замина на детска градина, само 20мин ми отне да го събудя  crazy
Желая ви лека и успешна седмица! И да пишете  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #173 -: юни 22, 2020, 08:16:34 »

Тези дни пак минах на режим четене, че не стигаше времето за писане.
В петък Кокона сцепи веждата след падане и ходихме да я лепят. Събота и неделя бяхме на вилата, за да отпразнуваме рождения ден на ММ (с малко закъснение). В неделя пак ходихме до Хирургиите, че Дребният се обзаведе с кърлеж и... tease
Днес ни е тържеството за завършване на детската градина. Следобед ще има разкрасителни процедури за нас с Кокона. Дано брат й поспи повече Wink
Разбрах и при коя госпожа ще е в училище. Сигурна съм, че това ще е една от най-обсъжданите теми довечера.

На вилата с един приятел се заприказвахме за слънчеви очила. Ако успеем, ще си чукнем среща тези дни с него и да се комбинираме. Дано харесам нещо. Ако не, по-нататък ще търся по-упорито бански, че това всяка година ми е трудно да харесам нещо. В Булбел загледах един, ама не ми се рискува сякаш без да го видя и пипна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 23, 2020, 07:34:01 »

Добро утро, ама никакви ви няма, защо така?

Днес тук е намръщено и май ще вали, аз трябва да готвя пълнени чушки, но нямам чушки, което значи, че трябва да изляза с близначките до магазина.Ще е весело.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 23, 2020, 08:59:43 »

Добро утро!
Днеска съм на автопилот. Снощи като се оцъклех в 4,30 и не можах да мигна. До 6 се въртях и станах, поне да сготвя, поне нещо полезно да свърша. Довечера съм на маникюр, дано не заспя на стола.
Ники днеска пак едва стана, 30мин го събуждах и не ще да става тва дете  и това е. Накрая го облякох и излезнахме за 3мин. Стигнах в 8.27 на работа  crazy crazy
Маги, на мен фризера ми още е пълен с чушки за пълнене, да ти пратя ако искаш blum  Wink
Наистина къде сте всички?
Али, как мина вчера тържеството?
Хайде лек и приятен ден! Май наистина се очертава дъждовен, дано до след обяд са се оправи, че сме обещали на Ники да излиза в парка и да кара.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #176 -: юни 23, 2020, 09:41:36 »

Привет!

 Моите чушки даже са и сготвени, хахаха! Исках да ги направя нещо като мексикански, ама накрая станаха с ориз и кайма и консерва боб. Не са лоши, ама не ми се занимаваше да варя отделно ориз пък да запържвам кайма, пък да ги разполовявам и чедъра нещо не беше качествен, та нямаше да стане... Ще се изядат. Wink И една торта с кори от Берьозка и варено кондензирано мляко се мота, ама нещо блатовете не омекнаха и е нещо като вафла... blum

 Ние днес ще караме колата на ремонт, после сме се уговорили да се видим с едни приятели. Първо стана голяма компанията и даже взех да се изнервям, че не съм се виждала с толкова хора, сега взе да намалява и се поуспокоих...blum Много се дразня уж лято щеше да идва. Вече и на прогнозата за времето не може да се разчита какво остава за предвиждания за вирус...

 Аз от сутринта съм като офис за куриерски услуги. Само купувам дрехи къде ще ги нося не се знае, ама джапанки си взех и две мръсно бели по-официални блузи без ръкав, пък дано ми се отвори парашута... като влогърките и аз ще визуализирам и ще привличам положителни вибрации. tease

 Хайде хубав ден и да се явят на отчет и другите, че много затихнахме kiss2


Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 23, 2020, 10:27:26 »

Здравейте!

Тук вали и не знам дали има намерение да спира. nea Не може да ми изсъхне прането.
Аз, както обикновено, се занимавам със 100 неща. Организирам рождения ден на детето и ми гръмна главата. Засега се очертава да сме на закрито. Това време ме измъчва и не ми дава право на избор, а и не, че има подходящи места. Дано всичко е наред, защото до тогава ще се пръсна от напрежение.
Наближава ни и годишнината и за това мисля. Избрала съм подаръците, трябва да ги поръчам, но така ми се искаше да отидем някъде. Тъкмо се пада в събота. heart
Някъде между другото имам и аз рожден ден, дали ще ми остане време да помисля и за него?! pardon

Чушки и аз пълних скоро, но само с ориз и се подмятаха няколко дни в хладилника.

Някой спомена бански. И аз съм си харесала още зимата. Цял е, но като не съм го пробвала още събирам смелост да поръчам, а и с цял не съм била от дете, не знам дали ще се харесам.
Днес ще чистя хладилника, едно от досадните неща.  nea

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #178 -: юни 23, 2020, 11:59:58 »

Добър ден!

Да се разпиша и аз, че един кол приключи по-рано и имам 20 мин да дишам...

Ние сме добре, уикенда беше почти като в нормален живот, събота бяхме на детски рд, после до късно вечерта пред блока седяхме, неделя минах на маникюр и педикюр, вечерта излизахме с приятелки на ресторант, поразходихме се по Графа като нормални хора.Е вчера ни върнаха май пак обратно в коловоза, с маските, ама не знам защо изобщо ги махнаха като задължителни на обществени места.

Остава сега да се надяваме да не се налага да отменим моренцето, че се вълнуваме много за него  heart.

Успешна седмица ви желая!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 23, 2020, 12:21:46 »

Аз утре ще пълня чушки и тиквички /надявам се Ники като не яде пълнени чушки, да опита тиквите/.
Булче, на кое море се решихте? На нашето с приятелското семейство ли ще ходите?
Няма да пропадат морета, моля ви се. И аз резервирах и капарирахме първото море. Ще е по-кратко от плануваното, ама нямаше места, а държим на мястото  pardon
Сега бански и аз трябва да си намеря, а нещо грам не ми се търси, не ми се обикаля и мери...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines