Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:19:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50754 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #165 -: май 29, 2020, 11:44:53 »

Изгря и нашата Зорница, преди малко са я извадили, като шесто планирано бебе за деня. smile 2.900, всичко засега е нормално. Видях я на снимка, ръцете и са в устата, и двата юмрука е успяла да напъха funnytooth Прилича на майка си, с много коса, леко мургава ще е. heart Да е жива и здрава и да провлачва крак и към нас някое бебе да прескочи Wink heart
Хубав ден на всички!
« Последна редакция: май 29, 2020, 11:48:41 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #166 -: май 29, 2020, 12:10:18 »

Честита да е Зорница!
Изчака на индийското гуру планетите да се хармонизират и тогава изгря, слънчев да и е живота.
Ние нищо няма да правим на първи, по традиция. Тази година съм им поръчала книжки от Сиела, ще имат подарък.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: май 29, 2020, 12:32:40 »

Честита Зорница  give_rose Днес е на кума бъдещата жена също рожденичка, момиче с характер и доста го командори, та няма да е случайна Зорница  blum Айде дай Боже верно да повлече крак както ние повлякохме с В и тази година е бебевалеж покрай нас  smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #168 -: май 29, 2020, 13:30:16 »

Честита Зорница! Изчака си чинно да мине тъмната нощ, та изгря на небосклона, винаги пред нея да е светло и изпълнено с надеждата на новото начало! Нашата Ж. ММ си я беше мечтал Зора, ама нали по нашия край са много Зорките и на мен ми звучеше много старовремско. Дано й прознасят пълното красиво име.  heart Айде пък да води след себе си и други бебешоци... good

 Ние преди малко бяхме до Джъмбо и Баухаус, че съм решила малко да направя балкона по-приветлив. Навих си на пръста за едни сандъчета дето се закачат директно на парапета.. Изринахме света, та ги намерихме, ама ся как ще ги закрепим на нашия балкон е друг въпрос. Към копчето балтон ще шием. Купихме и лампички за разкош. Срещу нас една баба има много яки сандъчета, ей къде не ги търсих не ги намерих... патешко жълти и свежи...Ще се пукна, че не намерих, ма моите па са мента. Wink
 Ж. се уреди с гащи и 2 комплекта тениска с къси панталони и да ги маца по двора да не ми е жал. Искахме батут да вземем хем да има къде да щурее, хем за първи юни, но почти навсякъде йок моделите дето харесахме... Вчера и едни обувки дето много си харесах под носа ми си изчерпаха наличността и въобще всичко ми аха-аха и ми избяга.
 
 Завърших си курса дето почнах, че и сертификат получих от Минесотския университет и сега малко разпускам.
Това е от нас..

Хубав ден и здраве!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 29, 2020, 13:49:19 »

Здрава, щастлива и късметлийка да е и да повлече крак за бебета при вас  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 29, 2020, 13:50:56 »

Аз последните два дни съм го ударила на онлайн шопинг, малкият намаза пумпал и полиц кола, аз чанта в червено , майка намаза кремава намалена раница на Desigual, стига съм й купувала китайски раници дет се скапват за два месеца.
За първи- разходка следобедна, да видим дали ще стане.
Утре се глася за женско събиране, суши обичам и аз.
Честита да е Зорница, мен пък не ме влекат таквиз сложни имена. Нека е здрава и щастлива!
На момчето и аз взимах трудно урина, явно не съм единствената лева lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 29, 2020, 13:51:31 »

Здравейте!
Да изпратя работната седмица като се разпиша.
Днес моята майка има рожден ден, празнува юбилей! Когато се чухме, едва се сдържах да не се разплача, докато ѝ редях пожеланията. Ако си бяха дошли щяхме да направим голям празник, а сега ще си е самичка....но да сме живи и здрави, другото ще се нареди.

Свекърва, добре дошла на Зорница! Жива и здрава да бъде!

За 1-ви юни не знам какво ще правим. Ако наистина вали е лошо. А и ако ММ беше почивка щеше да е супер. Мисля да направя бисквитена торта, а за подарък нищо не съм измислила. Всичко си има и вече ни е много трудно. Обмислям да си избера сам подаръка, но ще видим.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #172 -: май 29, 2020, 14:19:41 »

Какво ще правите за 1.06? Аз си взех отпуска, подаръка е готов, ама още се чудя между няколко варианта- да го водя на един зоо-кът към Перник, после нещо да се почерпим или да караме рикша в Борисова и да се почерпим пак, евентуално зоо-парка. Не мога да взема решение нещо.

Лек и спорен петък, прекрасни!

Зоо-кът "Алис" до Перник е приятен, но да знаеш, че е суууупер малък, но пък има възможност за галене на алпаки. А относно зоопарка в София, като човек, който миналата година направи грешката да го посети точно на 1-ви юни, по-добре недей. На 1-ви юни входът е свободен и беше фраш и то най-вече с хора от махалите... с автобуси ги оставяха и няма да ти казвам каква мизерия беше. Навсякъде нахвърляни салфетки и кутийки от пуканки и какво ли не... Определено не ми беше приятно да го видя в такова състояние, при все, че понеже синът ми е голям фен на животните доста често ходим там и никога не бях виждала такова нещо.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 29, 2020, 15:24:26 »

Да е честита Зорница! Жива и здрава, много усмихната и щастлива! Бързо да се възстанови майката! А дано повлече крак и на още бебета в рода ви!
Миме, да е жива и здрава майка ти!
Туити, аз за това избагвам зоопарка на 2ви, още от моето детство е лудница тогава и обикновено за рождение ден на Ники ходим там. Сега може и някоя разходка в някой парк, ама то сигурно и в тях ще е лудница. Ще видим, имам 2 дни да мисля.

Хайде приятна ви почивка, почти свърши работния ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #174 -: май 29, 2020, 15:47:08 »

Ехааа хайде да е жива и здрава Зорница!Явно е някаква вървежна дата днес, има супер много рожденници!

Маги, в офиса е сигурно хубаво хахах,аз само един път в седмицата ходя, май за дълго ще е така, никой зор не дава да се връщаме...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #175 -: май 30, 2020, 00:29:35 »

А добро утро... Заспах пред телевизора, и се събудих стресната, защото сънувах, че не съм заключила вратата като излизах и обувките ми са още отвън... проверих, точно така си беше. Заключих, но още ми е едно такова... блякс...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #176 -: май 30, 2020, 09:33:48 »

Леле добре че си се събудила...

Хакнах системата през телефона, успях да влезна, през инкогнито на браузъра  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 30, 2020, 10:57:18 »

Булче хакер lol lol

При времето е много смотано, но поне за понеделник се подобри прогнозата. А и измислих какво конкретно ще е подаръкът на Бамбук - топка. Той много обича да хвърля и хвърля много силно с цел беля и досега нямаше. Ама напоследък играе с изоставени пред блока горе долу послушно и му купихме.

Приятен уикенд smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #178 -: май 30, 2020, 19:22:35 »

Така я, заслужава си хакването, щом те е нарочил форума без да си виновна blum.
Панди, с баща си не ритат ли топка? Всъщност, няма какво да се чудя, племенникът също нямаше дълго време. Във втори клас училищният педагог беше казал да го запишат задължително да тренира футбол, че да се очовечи малко в групови игри и чак тогава получи от нас такъв подарък. good В нашето семейство топката се рита от преди да могат да ходят мъжете, та затова се впечатлявам толкова blush
Благодаря за пожеланията към мома Зорница. Майката се възстановява, много силни болки имала, сутринта все още не беше могла да стане. Бебето можело да остане при нея колкото дълго поиска, сестрите го обгрижвали. Малко тягостно и е, че на другата родилка в стаята детенцето е родено недоносено, в критично състояние и е отделено... Иначе е позитивна и силна варненлийка, ще се справи и с това heart
Хубава и спокойна вечер на всички!
Какво ли прави Аличка, дано всичко е наред heart
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines