Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:16:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50730 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: май 27, 2020, 12:41:32 »

Рат, браво на шефката ти, ного добре го е рещила.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #151 -: май 27, 2020, 17:00:14 »

Булка, малко по-различно от България е, защото ние имахме до скоро по 4-5 хиляди случая на ден, така че писнало не писнало, хората се пазят. Също и много зависи къде си, в нашия квартал (по краен и спокоен квартал на Лондон) всички се съобразяват много, спазват дистанция, не се събират и т.н. В центъра, където е брат ми ... казва, че няма разлика, мъжа ми им носи баница преди време и каза, че в централен Лондон все едно няма вирус ... всички по улиците, по автобусите, никой не се съобразява ... при нас е много смешно, ако вървиш по тротоара и отсреща има човек, ако ти не пресечеш, той/тя ще пресече.

Аз само се надявам да може да се приберем и другото, което се надявам да не объркат нещата при вас с тоя туризъм, щото ако пуснат пияните англичани по морето, според мен ще стане дооооста страшно.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #152 -: май 28, 2020, 08:08:51 »

Виви той е в Манчестер в събърбън тип квартал, разправяше ми че след разходка в квартала е видял доста съседи да се събират, таа от там цялата работа. Тук във вторник като ходих до офиса си беше фраш, коли, задръстване, ама то и беше първи ден с работещи градини, макар че малко деца посещават.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #153 -: май 28, 2020, 08:59:31 »

Да, зависи много къде живееш със сигурност. Има всякакви хора като навсякъде. smile

Смях се вчера много, в София в нашия офис обявили, че чакат дата Х, когато хората ще се върнат в офиса, но никой не знае тая дата ХИКС тая година ли ще е, догодина ли ще е ... при нас в Англия съм го отписала, ясно ми е, че до края на годината офис няма да има.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 28, 2020, 09:08:00 »

Привет и от мен!Братовчедка ми е в едно градче до Лондон и там е строго също.Тя не се беше виждала с родителите си бая време, че баща и е в рисковата група, че има и придружаващи заболявания.Каза, че първо ще види как са условията в градини и училища и тогава ще пусне децата по направление.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #155 -: май 28, 2020, 09:30:05 »

Тук също се забелязваше разлика в поведението на хората по квартали. В София едно време "случайно" са създавани квартали по заслуги, професионални общности. Отдавна апартаменти се купуват свободно, но все още се забелязват разлики на този принцип, съответно IQ-то скача или спада рязко от квартал на квартал, съобразяването с мерките също.
Аз се чудя какво да правим с яслата и градината. 32 не иска да чуе, 31 вече преритва да ходи, липсват му децата.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: май 28, 2020, 09:37:49 »

Здравейте smile

При нас е доста разпуснато. Сигурно сте мернали и за президента на Австрия дето го глобили в ресторант след 23ч.
Маските са новите найлонови торбички. Навсякъде се търкалят.
А и нов аксесоар за кола са lol на огледалото на една кола висяха сигурно 10. Ние си правим от салфетки. Но на ММ са им осигурили за офиса по 3 бр от плат. Той другата седмица ще ходи за един ден и ще ги вземе сигурно.

Вчера срещнахме едно дете от градината на Бамбук. Питах го дали вече ходи и той каза: "Да, ама има нови правила. Трябва да си миеш ръцете" lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #157 -: май 28, 2020, 09:45:50 »

Добро утро smile
Господинчо два дена беше яко крив, много мрън, днес се надявам да е по-приветлив и да не иска все на ръце, че всичко ме боли вече.
Иначе за градината, вчера като я взех бяха навън, че имаше слънчице, ма първо ги вкарва да си измият ръцете и тогава си отиват. Нямаме досег с учителките, само по вайбър. Бяха 6-7 дечица, вжното е, че Мис е щастлива   heart
Днес ще се опитам да забъркам нещо сладко ако бебето е спокойно и имам малко за подреждане.
Пак стана толкова студено, че маслото ни не може да се размекне до сутринта lol
Моята рода в Италия още си е с едно наум, ма по-спокойно дишат вече.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #158 -: май 28, 2020, 12:25:29 »

Привет! Няма още Зорница на бял свят, но утре май е последният вероятен ден за планираното секцио.
Да минава този дерт, че после да почват другите с кърменето, коликите, зъбите и така до края Wink
Тук, в нашия квартал, едни съвсем го удариха през просото, други все още се притесняваме от зараза. Аз съм и в рисковата група, де. Като се разминавам по алеите в парка, също изчаквам или влизам в тревата за да има нужната дистанция. Има обаче 5 формирани четворки карти и около тях още 20 души, скупчени да гледат. Съседът, дето е с два байпаса и жена му е диабетичка, също е там, един от играчите. Моят мъж ме е сложил в графата параноици, но това е положението...
Виви, казаха, че няма да има обиколки по заведения, каквито организираха миналите години из морето и много се надявам да няма изцепки. Наредбите се променят всеки ден, точно днес коментираха за влизането на български и чужди граждани от ЕС с и без карантина- няма яснота, текстовете са абсолютно противоречиви.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 28, 2020, 13:43:26 »

Здрасти!
Свекърва, то денят не е минал, все още може да имате радостна новина днес  Wink
Тука не съм видяла някой чак такива мерки да спазва /пресичане на друг тротоар или да се отдалечават/, напротив врат се и се бутат като на принципа на градския транспорт /винаги има място за още един./
Дано скоро да вземат решение с тия пътувания, че нас отпуски ни карат да планираме  crazy
Виви, дано не ти се сбъднат прогнозите за английските туристи по нашето Черноморие. Братовчедка ми в Бирмингам казва, че що годе си спазват мерките, но не е чак да не излизат изобщо или нещо такова.
Днес ме чака суши с 3 съученички  yahoo yahoo yahoo , нямам търпение. А на всичкото отгоре имаме и годишнина от бала /да го бяхме планирали специално нямаше да е на тая дата да се видим/, няма да казвам колко че ме е срам вече  Wink blum 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 29, 2020, 07:54:21 »

Добрютро, как сте?
Ние снощи останахме без голямо дете, ей така от нищото.Нашите дойдоха, баща ми пак е контузен  huhhuh.gif и и предложиха да я вземат с тях и тя тръгна.Викам си ми добре, една вечер разнообразие за всички smile По случая и бебетата заспаха в 9,30  huhhuh.gif Аз бях в шок, но ми хареса тази тишина и спокойствие.

Свеки, вчера ми се появи една друга Зорница, днес чакам вашата smile

Рат, направо ти завиждам за сушито.Моите девойки вечер са ужасни, нервни, ревът много и скоро няма да видя излизане аз.

Фери, и аз скоро ще пусна каката на градина, просто в къщи откача.

Аличка се изгуби на някъде.

Булка, как е в офиса?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: май 29, 2020, 08:44:00 »

Добър ден!
Ние вчера си изкарахме много добре, днес ще е тежко обаче. Събрахме се в нас, че е студено за градини още. Изкъпах се в банята след като тате смени тръбите, леле то голям кеф да имаш нормално течаща вода!
Маги, ти си имала направо страхотна вечер! А дано по-често ти се случва да можеш да починеш вечер. Девойките будят ли се нощем или успя да поспиш?
Какво ще правите за 1.06? Аз си взех отпуска, подаръка е готов, ама още се чудя между няколко варианта- да го водя на един зоо-кът към Перник, после нещо да се почерпим или да караме рикша в Борисова и да се почерпим пак, евентуално зоо-парка. Не мога да взема решение нещо.

Лек и спорен петък, прекрасни!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 29, 2020, 09:06:04 »

Ние варианти нямаме много за 1-ви.Ще вземем някакви дребни подаръци в неделя, но на самия ден не знам.Дават го да вали, което автоматично отпадат разходките.Въобще не знам какво ще правим.

Абе различни са нощем.Будят се за хранене, но тия дни са много нервни и не спят добре.Чакам някой зъб да излезе.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #163 -: май 29, 2020, 10:40:17 »

Здравейте  give_rose
Ние от сутринта се борим да съберем урина на бебето. Уж на момче било по-лесно, явно сме смотани  pardon Е, събрахме де, сега отидоха по мъжки да я занесат и да го боцнат.
За първи юни каката ще е на Дг сигурно, вечерта ако е хубаво времето може да измислим нещо специално, но като гледам ще минем само с нещо любимо за хапване. Подарък сигурно нещо дребно, може би ще ѝ издиря още книжки за Марти, че много им се радва, а за бебето най-вероятно нов стол за кола.
Маги егати мечтаната вечер  heart
Тук от сутринта нямаме вода, уж щяха да я спират в 10 (до 18 пише, ма дано да е по-рано) и както спокойно си седим и си пием кафето в 09:30 така изведнъж я спряха. Добре, че в гаража имаше още малко налягане та успяхме да налеем за санитарни нужди.
Напоследък алергията ужасно ме мъчи, със ставането почвам да кихам и да ми тече носа и да ме сърбят очите пфуууу  angry
Аз мисля, че ще са по-предпазливи за почивките тая година чужденците.
Рат, завиждам и аз за сушито, много обичам  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 29, 2020, 11:08:28 »

Здравейте!

Тук първи юни е почивен ден, но май ще вали и няма да може много да се разхождаме. За подарък - в мазето има няколко пъзела и малки колички, може да извадим нещо.

Аз суши не обичам, ама хубава компания да smile Радвам се, че добре си си изкарала, Рат smile

Вчера Бамбук нещо беше във фаза и цял ден не слушаше и много ме ядосваше. Дано днес е по-кротък.

Въобще не знаех, че е петък, добре, че Рат писа lol lol

Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines