Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:33:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50765 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #135 -: май 26, 2020, 08:37:17 »

Добро утро!

Нещо форума се бъгна и през телефона ми казва "йок булка, блокирана си" пък през таблета и лаптопа ме пуска... Маги любезно съдейства да помга, трих пароли, бисквитки, йок...


Да пробвам форума Wink
Момата Зорница още се натиска, ситуацията отива към секцио, водите са намалели... Вероятно има и определена дата, но не казват.
Булка, как е Звяр, кашля ли още?

Ей... амии ще излиза вече, няма как... Ей така става, стягаш кълки да не излиза и после ама хайде що се бави. Стискам палци!

Звяр е супер, явно е било на алергична основа, защото веднага след противоалергичното спря, сега не сме му давали, киха яко, ама не кашля, то и аз кихам постоянно, хубаво е че заваля за да малко отмие полена.

Аз съм в офиса днес, сложих яко грим, все едно на бал ще ходя хахха. Имаше зверско задръстване.

Робота, спрява се супер, мале колко боклук и коса събира не е истина. Виждам обаче че е доста по-слаб и неориентиран от iRobot,ама и парите са му доста по-малко, както и факта че този много се катери и ми чисти шаги косместите килими, а повечето не успяват да се качат на тях или се оплитат.Има сега обаче и Miele за същите пари на промоция.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 26, 2020, 08:44:45 »

Маги, то на всички това ни е дерт, ама аз мисля да иде на занималня, само ще изчакам съвсем да се кротне ковидът ( а дано), че да не уреди някой от дъртите.
Моите косми са главен проблем, чак аз им се дразня. Винаги много ми е падала косата...
Мн ме дразни туй време, мързи ме, спи ми се, седи ми се завита...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 26, 2020, 10:41:39 »

Здрасти!
Моя робот много коса събера, не знам от къде я намира  Wink pardon /сега обаче смених шампоана и не ми капе толкова, направо се родих/. Килими нямам и не искам, та не знам на килим как ще се справи, ама на ламинат и плочки ми е супер.
Свекърва, стискам палци всичко да мине леко и скоро да се радвате на Зорница.
Маги, ти си много ранобудна бе, браво!
Еми, каква занималня?
Аз също обмисля вече варианта Ники да се завърне към себеподобните си, че в Банкя е много разпусната работа, страшна лигня пада! 3 дни беше само с нас, еми супер добре си беше, даже копа и сади картофи по свое желание. Съвсем различно дете е като е само с нас, в Банкя рязко "забравя" как се държи лъжица/вилица, как да се облича.
Вчера в 21 тате ми даде срок днеска да избера абсорбатор и плочки, вече не знам ккаво ще стане от кухнята, всичко набързо, от днеска за вчера... У нас е като след бомбардировка, ама поне да стане, че всичко се закучва нещо.
Помрънках си, оплаках се, хайде лек ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #138 -: май 26, 2020, 14:09:46 »

Една статийка

http://onovini.eu/2020/05/%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-29-05-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%BC%D0%B2%D1%80%D0%B821-%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5/?fbclid=IwAR1DzWdlvAL7UWkBplvKVXLEFGPiJjRBG7QPSxFanbRG_cU7cKGKKYbVg8Q
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 27, 2020, 08:27:58 »

Добро утро!
Аз днеска ще се побъркам, на работа с Ники  crazy. Малката откачалка стана в 7 и ревна да идва с мен, даже тате не можа да го прилъже да отиде с него. Сега на обяд ще правя пак тигели напред назад.
Вчера поне с майка избрахме и купихме уредите за кухнята. Само хладилник не взехме, ама аз си харесвам моя и не искам да се разделям с него, обаче е прекалено голям и ще трябва да го дам на майка.
Лек ден!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #140 -: май 27, 2020, 09:10:25 »

Булка, тая статия и видеото са направо изумителни. Благодаря, че сподели, беше ми интересно. Дано му се вижда края на вируса, защото при мен иначе ще е доста тегаво.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #141 -: май 27, 2020, 09:34:10 »

Привет! Статията звучи обнадеждаващо, всяка година аз съм забелязала, че от Март до поне средата на Май за мен е сравнително тежък период. И горе долу по това време на годината почва да се вдига мъглата...

Аз пък празнувах вчера, имам нови цветя  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 27, 2020, 09:37:14 »

Привет!А дано е така, времето ще покаже!

Рат, аз дори не искам да мисля как ще се получи с Моника на работа, остав че никой няма да ми го позволи това.

Виви, как я карате вие?Разпуснах али ви малко?

Киви, какви придобивки имаш?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #143 -: май 27, 2020, 09:44:56 »

Маги, от 1ви юни ще отварят магазините и децата започват училище. Все още, който може да работи от вкъщи трябва да си седи вкъщи и да избягваш ползване на публичен транспорт. Иначе заведенията са всички затворени. Общо взето е подтискащо, защото в момента буквално всичко освен хранителните магазини е затворено.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #144 -: май 27, 2020, 10:11:03 »

Ох отдавна не съм писала, да ви опна и аз чаршафа!
По темите - робот имаме лидълски за 300 лв, не съм впечатлена, не ми отменя голямата прахосмукачка, но за ежедневно почистване е ток. В спалнята, понеже няма много извивки и ъгли и килим само с него чистя, но в дневната не може да се бутне навсякъде и да обере космите на кучето, котката и мойте. Та доволна съм, но следващият ще е по-скъп и модерен. А, чисти супер под дивана, дето аз не мога да се завра.
Вчера големият ми братовчед, италианецът имаше рд, записвах клипче, пращам и като започна да ми пише на бг, ама супер правилно, словоред, пунктуация  girl_impossible направо ме шашна, викам му браво бе, то българите не пишат толкова грамотно, той ми вика, ми аз съм И българин lol Та момчето е оползотворило в тая посока изолацията, много се гордея с него, пък майка му не знам  heart
Ние все пак отиваме на море другият месец, в Синеморец дето си бяхме запазили.
Каката от днес е на градина, след като вчера мрънка цял ден, мислихме я много, реших да я пусна малко да подивее там, че много ѝ дойде висенето вкъщи.
Бебето го заведохме на друг уролог, мина супер леко и безболезнено, ще пиша в темата, всичко е ток и жица там долу, ММ като му сменя памперса му вика айдееее готов сиииииииии ще ги кормиш кат рибиииииии lol
Зорница е супер име, много го харесвам, ако мама обичаше малко повече свекърва си и аз щяй да съм сигурно Зорница на баба ми Здравка, ама съм на свекъра  pardon Моята проятелка дето ще има второ момиченце (първото е Ема) се колебаят между Зорница и ище едно дето каката го е измислила.
При нас ваксините свършиха до годинканяма да го тормозим повече.
Бяхме миналата седмица при бабите, много се накефиха на децата, аз си починах от готвене, доволна съм  blum
Тати има юбилей скоро, мисля да им букна билети, ма с тоя вирус не знам, още се чудя  huhhuh.gif
Оф другите неща ги забравих, ма да сме живи и здрави  pardon
Отивам да готвя на малкия шеф, пилешко с лапад (ЛЛ каза, че може тия сезонните) и ориз, дано го яде, бтв имаме напредък  Wink
Целувкен heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: май 27, 2020, 10:36:02 »

Киви, дай да се порадваме виртуално на хубави цветя.
Маги, на мен след като ми отказаха отпуска, ми казаха " ми води го на работа, като няма кой да го гледа". Водила съм го и друг път, но слава богу че бившата ми ръководителка беше умна и ме премести да не съм в централното управление, че там нямаше никакъв вариант да ходя с Ники. Тука и доста по-спокойно и сме по-малко хора, та има как да го водя, макар да не е желателно.
Виви, а щом отварят училищата, пожелание ли ще е пускането или задължително?
Нещо смътно сънувах, че Зорница днес или утре /не помня точно/ ще се появи и свекърва ни носи хубави новини.
Фери, тая година май късото море и ние ще го направим на Синеморец, голям зор е да ходим там  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 27, 2020, 10:50:49 »

Здравейте smile

Бамбук от 8 юни ще походи един месец на градина.

Тези дни основно дебнем да не вали, за излезем. Много се радвам, че Бамбук толкова се радва на колелото си. Днес за сега е слънчево.

ММ нали си ъпгрейдна хоум офиса и сега много се кефи.

На мен нещо ми се спи днес. Нещо Бамбук почна да си ляга по късно, защото в 9ч още е светло, та и аз си лягам по-късно, а гледам да ставам към 6:30.  Довечера ще гледам да си легна рано.

Хубав ден!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: май 27, 2020, 11:28:21 »

Ще ви пратя на лични снимки от "градината" по другите канали, тук през телефона ми е много сложно.

Змеят ще се дипломира утре или в петък от Оксфорд smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #148 -: май 27, 2020, 11:59:25 »

Рат, не е задължително и няма да има глоби, ако не си пускаш детето, всъщност то училището отваря само за предучилищна, 1ви клас и 6ти клас, реши ли, че на тези им е най-важно. Но поне 50% от хората няма да си пуснат децата. Пращаха анкети и общо взето, хората ги е страх.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #149 -: май 27, 2020, 12:11:39 »

Рат, не е задължително и няма да има глоби, ако не си пускаш детето, всъщност то училището отваря само за предучилищна, 1ви клас и 6ти клас, реши ли, че на тези им е най-важно. Но поне 50% от хората няма да си пуснат децата. Пращаха анкети и общо взето, хората ги е страх.

Вчера като говорих с колегата от ЮК, останах с впечатление че яко ви е кипнало и сте готови за следващата фаза, отслабване на мерките, ние имам чувството че пред 2-3 седмици минахме през същото, просто в ЮК всичко е с 2 седмици по-късно
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines