Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50745 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #120 -: май 21, 2020, 14:24:31 »

Ох много станаха вече всичките теории... Вчера аз в шок бях, една приятелка пише че и казали хора живеещи в САЩ че се готвим за война заради изказването на Мутафчийски за НАТО, изтегляли били американски граждани... съвсем изперка народа.


Честита ти тапия и стискаме палци Зорница да излиза вече и много кураж на племенницата, смело момиче!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #121 -: май 21, 2020, 17:19:00 »

Да си довърша писанията, че ме прекъснаха smile

Булче, честит ти робот. Какъв взе? Бързо ли почиства? На мен Емаг ми рекламира разни, но чакам докато не направят модел с лопата да разрива играчките Wink Нещо много са се изхайлазили момците, не прибират. А за работата, мисля, че до преди карантината хората масово вярваха, че като си вкъщи крак връз крак и се правиш, че работиш.

Свекс, стискам палци да мине гладко изгряването на Зорницата. Хубаво име е! Аман от Александри и Виктории, за да са удобни на западния свят за произнасяне.

Маги,  душо за теб не важи работенето от вкъщи. Чудесно е, че можеш да излезеш навън не само да купиш памперси, а и истински да раздвижиш мозъка. Кой ръководи цирка, когато те няма?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 21, 2020, 22:21:05 »

Здравейте!

Тук днес беше почивен ден и излизахме да караме колела. Времето беше слънчево, ама с вятър и много ни измори.

Зорница е хубаво име, само да не ти го произнасят немскоговорящи.  blum Важното е да се роди жива и здрава. Тя да не си мисли,  че ще има време след това да се сеща как е родила.

Бубе, съчувствам ти. Много мразя да ме занимават с конспиративни теории.

Бамбук го готвим средата на юни да тръгва на градина. Ама само за 3-4 седмици. Не го записахме за лятото, защото си мислехме,че може да си поседим пик в България. Ама за сега ще си го гледаме тук.

Булче, честито за робота. Ние се чудехме дали да не поръчаме, че имаше на промоция. Ама се скарахме и стана 12ч и промоцията изтече. ММ нещо не е убеден, че робота ще чисти и затова все много го обмисля. Ама аз съм му казала, че като си намеря работа, това ще си купя с първата заплата.

Хайде лека нощ
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 22, 2020, 08:07:33 »

ДОбро утро, как сте днес?

Ох, Робот!От кога го мечтая и все не стигам до него.Е сега сме на тема хладилник, че нашия е от както заживяхме в Плевен и ни е малък вече.Хареса ли сме по-голям, обаче трябва първо ремонта на терасата да направим.Общо взето гадно е да се правят поетапно ремонти на апартамент, но нямаме парите на куп и така се получава.А догодина ако всичко е наред ще пооправим на Моника стаята, че ще е ученичка.
Булка, какъв поръча?
Свекс, красиво е името!
Бубе, аз какви ли не теории чух вече.Не обръщам внимание и това е.Само да не ме занимават с чипиране и 5G.Моя мъж нали работи в сферата на комуникациите, много се забавлява с това 5G и теориите за него.
Някой беше питал, оставям майка с дечурлигата като отивам до офиса.Плюса е, че офиса ми е на 5 мин пеша(късмет).Но вчера и днес съм от в къщи.Вчера Габи отказа да заспи, а раздразнено бебе не ми се оставяше на бабата, а днес съм сама.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 22, 2020, 08:54:51 »

Добър ден! Айде дойде петък, предстоят 3 почивни дни  danceg danceg danceg danceg живота е хубав!
Панде, моя робот е евтин и чисти доста добре, даже смея да твърдя че по-добре от обикновена прахосмукачка. Разбира се, стига да съм му осигурила пространство, т.е. да вдигна столовете в кухнята и малко да разместя в хола, за да мине навсякъде спокойно. Има и мокро почистване, става, но не е като ти да си измиеш с парцал. Абе спестява ми много време и най-вече болки в кръста.
Абе  5G-то си е голяма работа, ама като дойдат 6G, 7G, 5864678G.... е тогава не знам вече кво ще става?!? Майката си трака!
Зорница е готино име, браво за избора!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #125 -: май 22, 2020, 11:20:37 »

Да си довърша писанията, че ме прекъснаха smile

Булче, честит ти робот. Какъв взе? Бързо ли почиства? На мен Емаг ми рекламира разни, но чакам докато не направят модел с лопата да разрива играчките Wink Нещо много са се изхайлазили момците, не прибират. А за работата, мисля, че до преди карантината хората масово вярваха, че като си вкъщи крак връз крак и се правиш, че работиш.



Ххаха мен емаг ме накара да го поръчам, ей така сам си кликна  lol Ние от години го мислим, уж irobot щяхме да взимаме, ама за тия пари трябва да вземем базов модел на който му знам всички "огромни" недостатъци и тук емаг пратиха тази промоция и проучих го набързо и имаше за сухото почистване добри отзиви,за мокрото не, качва се доста на високо, таа може и играчките да разбутва, не ги засича.Цената също му е най-ниска в момента, пък и за тези уреди е важно да имаш тук гаранция. Бял взех за да не си личи праха отгоре, от телефона можеш да си го управляваш. Пристигнал е в Спийди,мм ще го вземе после, ще дам отзиви като го използваме малко.

https://www.emag.bg/label/Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum?ref_rmd=371501101_rmdt&ref=TGT_371501101_rmdt&utm_source=tgt_usp&utm_campaign=tgt_usp_420&utm_medium=email&cmpid=59968&utm_content=TGT_nl_general
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 22, 2020, 11:56:02 »

Ау, Ксаомито си е за без пари направо в момента.И аз такова искам ама по-натам.Айде чакаме отзиви!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 22, 2020, 14:16:52 »

Мен неочаквано ми подариха Рейнбоу и мога да кажа че не съм във възторг, защото и аз исках нещо малко, което да върши работа самО, а не аз да се потя из стаите, ама няма да мрънкам сега.
Това време ще ни разбие, тамън си прибрах зимните дрехи!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #128 -: май 22, 2020, 14:45:16 »

Еми, не бих казала, че Рейнбоу-а е за седмично почистване, за мен си е направо за пролетно чистене, предвид колко е мощен и тежък. Роботът от друга страна може да минава леко, но не мисля, че може да си замени седмичното основно почистване, като знам у нас колко косми има по килимите от мен и с колко сила мъжа ми обира килима, някак не си представям роботчето да ги отрази.

Ние си купихме преди няколко месеца на Миеле прахосмукачка и съм много доволна, предната беше някаква много красива и розова, обаче нищо не правеше. smile

И ние имаме 3 почивни дни, нямам търпение да идва края на деня, че вече ми писна да работя и ми се спи ужасно и ме мързи 10 пъти повече отколкото ми се спи.  pardon

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #129 -: май 22, 2020, 20:17:04 »

Привет!
За роботи не оставам безразлична.Ние сме с Ксиоми също от есента. Аз друго почти не чистя вече. Моп рядко, прахосмукачката е забутана и даже скоро май ще я разкарам. Косата ми у нашите е навсякъде, у нас не я засичам заради леля Пенка (роботът), а килимът ни се чистеше отвратително, защото ММ държи на наследствения килим от дядо му, но това е друга тема. Аз препоръчвам с две ръце. Има и група специално за този роботи стотици са адски доволни. Има и хепа филтър и въобще е много добре измислен. Правила съм си експеримент с мопа след 2-3 дни след пускане на робот и няма нищо черно, а преди и всеки ден да мопвах винаги ми ставаше черна водата.

Дойдохме да си видим детето и за 2 седмици не й млъква устата, но и инатът е голям. Имахме вече сблъсък а няма и 5 часа сме заедно, но и се гушка и въобще голямо дете.heart Сега разбирам хората дето имат 2, допреди фодина не можех. Утре се чудя някъде да хванем за разходка. Върти ми се Хисаря... ама да видим как ще е времето. blum
 
Приятна почивка!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 24, 2020, 08:56:36 »

Честит празник!


А, Б, В, – шепти буквара –
той със мене разговаря.
И ме води по света,
вече мога да чета!

А е азбуката свята –
дар от солунските братя.

Б – България! Във нея
весел и щастлив живея.

В е връх във планината,
който среща пръв зората.

Г е гълъбчето бяло,
в мирен изгрев полетяло.

Д – другарче, без което
нямам радост във сърцето.

Е  – елхичка в светъл час
и край нея Дядо Мраз.

Ж – жита узрели , златни
сред полята благодатни.

З – със знания и книга
надалече се достига.

И – игри , игри любими
в летен зной и снежни зими.

К е клас задружен, дето
сбира знания детето.

Л е люлякът в Балкана
на Игликина поляна.

М е мама! Майко мила,
моя обич и закрила!

Н – народът ни любим е,
дал ни българското име.

О е обичта голяма
и към татко, и към мама.

П е песента изпята
в похода през планината.

Р пък радостта разгаря,
че изучихме буквара.

С е свобода мечтана,
от борците завещана.

Т – трицветното ни знаме,
дето със любов огря ме.

У – училище! Оттука
блика изворът наука.

Ф е фар, пронизал мрака,
пръв приятел на моряка.

Х – хорце игриво зная,
гайда свири --  аз играя!

Ц – цветя цъфтят в градина, както нашата родина

Ч – часовникът тик-така –
бързай ще изпуснеш влака!

Ш – без шал и без качулка ставаш ледена шушулка.

Щ – щом щъркелът затрака, идва пролетта, не чака.

Ъ е ъгъл в мойта стая,
дето уча и играя.

Ю – през юли е добре
да отидеш на море.

Я е ярък небосвод,
ясен път за цял народ!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #131 -: май 24, 2020, 21:25:19 »

Честит да ни е 24- май, да ни носи радостта от детството и силата на словото!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #132 -: май 25, 2020, 15:14:24 »

Да пробвам форума Wink
Момата Зорница още се натиска, ситуацията отива към секцио, водите са намалели... Вероятно има и определена дата, но не казват.
Булка, как е Звяр, кашля ли още?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 25, 2020, 15:35:51 »

То днес почивен ден, за туй няма никой
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 26, 2020, 07:06:57 »

Добрютро smile Станала съм рано-рано и свърших 100 неща до сега.Даже йога успях да направя  blum

Няма как ще я вадят момата щом водите са намалели, рисково е това.

Как сте вие дами?Ние днес ще водим дребните на ваксина и сърцето ми се е свило.Чудя се и кога да пусна каката на градина, че не и действа добре това седене в къщи.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines