Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:31:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50746 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 19, 2020, 10:04:20 »

Здравейте!

Днес е някакво мрачно, дано не завали, че се престраших да отида до лабораторията.
Нещо ми е лудница напоследък и нямам време да пиша. Днес имам да правя торти и викам да се разпиша, докато не съм започнала.

Панда, да е жив и здрав племенника.

Хайде до скоро!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 19, 2020, 13:17:13 »

Здрасти!
Миме, що ще ходиш до лабораторията?
Маги, аз съм на мнение да отворят, пък който иска да си прецени рисковете и да си пусне детето. Аз лично не знам кое е правилно и какво бих направила. Искам да ходи, страшна лигня е откакто е при наще по цял ден. От друга страна едно ако се зарази и ще повлече крак... а ме е страх за наще честно казано. Не знам какво да правя ако отворят.
Бубе, мерси! Ще разгледаме и ще чакаме сайта.
Аз днеска бях с Ники до обяд на работа, направо беше панаир- разхвърля, бързо му писва всичко... Ама се справихме де. Тате трябваше да вземе плоскостите, че ще сменяме кухнята у  нас. Бясна съм, че ми отказаха отпуска за четвъртък и петък, ама квото такова.
Лек ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 20, 2020, 07:54:21 »

Добро утро, как сте?Аз не мога да спя в тая жега, никак не мога да спя!Пия си кафето и се опитвам да се събудя и да заминавам на работа малко!
Целувкен и да се явят всички на отчет!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 20, 2020, 08:31:40 »

Здравейте smile

При нас нищо особено - ММ работи от вкъщи, аз гледам Бамбук. Като свърши работа с Бамбук излизат, аз имам около 2 часа да свърша нещо, ама понякога е да сготвя.

Отварят градините в крайна сметка, нали ?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 20, 2020, 08:45:26 »

Добро утро!

Днес любимото ми теленце има рожден ден и минавам набързо да ви почерпя виртуално!  heart heart heart

Едната ми торта е готова, но другата остава да я украся и още 100 неща имам да правя.

Рат, трябваше да си пусна контролни изследвания, затова ходих до лабораторията.  Още снощи бяха готови резултатите и малко се успокоих, че има раздвижване, а доста се бях притеснила, че ще си тъпча на едно място с месеци.

Желая ви хубав ден!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 20, 2020, 10:24:37 »

Добър ден!
Аз съм супер недоспала, трябваше да изпразня шкафовете в кухнята, после излезнахме да покараме колела и се прибрахме в 23, от там тепърва готвене за днес... След обяд имаме няква важна среща и направо не знам как ще издържа.
Миме, да ти е жив и здрав мъжа! Браво за резултатите, явно почват да си идват на място нещата.
Свекърва, какво стана с жената на племенника? Още ли са 2 в 1?
Панде, май отварят. Вчера учителките ни питаха кой, дали и от кога мисли да си пусне детето. Повечето мислят да си ги задържат  за сега.

Лек, успешен и прохладен ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 20, 2020, 12:20:37 »

Да ти е жив и здрав мъжът, Миме! Все така добре да се разбирате!

Мале, Рат, каква си нощна птица. 23ч или спя или си лежа и чета. А да почна по среднощ да готвя абсурд. Има хляб и сирене lol lol

Аз изведоха Бамбук да караме, ама нещо го мързи и седи и гледа колите по улицата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #112 -: май 20, 2020, 15:54:49 »

Миме, живо и здраво да ти е момчето! Еха, две торти, гости ли ще имате?
Рат, две в едно са още. След малко са на окончателен преглед, та да видим какво ще се реши. Не е слезнала още момата, не е фиксирана, а е почти към термин вече. Все още вървеше назад с килограмите. Майката напъва за нормално раждане, непрекъснато реве и не дава дума да се изрече за операция. Племеникът я развлича с шоколадови торти, ягоди и каквото поиска, но ситуацията е разбираемо защо изнервена. Той беше и в принудителна отпуска, но от началото на седмицата тръгна на работа в Пловдивския офис, та и тази промяна им е на главата.
Времето при нас е много тежко- тъмно и нагрочено, но не е капнала и капка все още. Хем не искам да вали, хем пък овошки и рози искат малко дъжд, че всичко изсъхна. То кога по 24-ти времето е било хубаво, та сега ли?
Пловдивските абитуриенти пощуряха, по тъмно обикалят и надуват клаксони. Карат си го както предните години със серенади под прозорците на учителите. Около нас имаме сигурно някакви, защото снощи посред нощите брояха. Това поне са научили Wink. Младост, от нищо не им пука, светът е техен. Няма маски, няма дистанция...
Навсякъде ме заливат с реклами на UV- лампи за бърза и сигурна дезинфекция на помещения и повърхности, но искам да намеря достоверна информация преди да инвестирам в нещо таков crazy
Хубава вечер на всички! heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 21, 2020, 08:07:44 »

Добрютро, как сте?Аз спах много добре тази нощ, друго си е като е хладно.

Свекърва и тук са така абитурентите.Чувам ги вечер как обикалят с колите, викат, бибиткат и така.
Снахата какво се е стегнала с това нормално и тя, ама така е бременната жена не е нормален човек.

Хубав ви ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 21, 2020, 10:10:43 »

Здравейте!

Тук е хладно и мокро. Снощи доста валя.

 Рат, Панда, Свекърва, благодаря ви за пожеланията!  give_rose

Свекърва, едната торта беше солена, палачинкова. ММ много обича.  heart Сами си бяхме, никакви гости не сме канили.
Другата торта я правих по рецептата, която Маги сподели, НО доста я промених. Общо взето направих блатовете и крема, но реших да правя и втори крем с маскарпоне. Освен черен шоколад използвах млечен и за украсата бял шоколад и ягоди. Стана чудесна. Опасявах се да не стане много тежка от толкова неща, но се получи идеална, много вкусна.  heart Мъжете я одобриха, Алекс каза, че му е много вкусничко.  heart

Сега искам малко да си отдъхна, че ми гръмна главата покрай организацията. Време е да мисля за рождения ден и на малкия шеф, но ще си дам няколко дни почивка. Следващия рожден ден е моя, но не съм толкова ентусиазирана за него.

Вчера ми звъня госпожата от детската градина, но засега мисля да го задържа вкъщи. Вече са се събрали 12-13 деца. Моите наблюдения са, че родителите масово искат да ги пускат, което е разбираемо донякъде.  
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #115 -: май 21, 2020, 10:42:07 »

Ехо, как сте?

Аз май тази седмица нещо не съм се разписвала, ама почна народа да работи усилено последните дни и ни скъсват от работа. Вчера направо се чудех как съм оживяла... 11 кола в 9 часов работен ден, като бях сама със Звяр, сготвих докато бях на един кол (телефона в джоба, слушалките на главата и говоря и готвя),помежду два кола го изведох даже... Накрая ми казва: Мамо, ти що не работиш? И аз  shok как така не работя? Ми само си на колове нищо не работиш  lol Мъжка му работа. Вчера импулсивно и робот прахосмукачка си поръчах хаха, нямам търпение да пристигне и да му връча домакинска работа, да можеше и прах да бърше и да готвииии... амааа нема идеал.

Киви честит Оксфордец!

Свекс докара ли булята походка на патка и поглед на крава? blush

Маги завиждам за спането, снощи малко ме притесни Звяр, събуди се с лека кашлица, каза че и гърлото го боли, днес сутринта малко пак покашля, направихме инхалация и спря. Не знам дали не е алергии или нещо друго...

Хайде, лек ден на всички! Аз ще продължавам да "не" работя на колове  pleasantry
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 21, 2020, 11:24:30 »

Привет!

Миме, да ти е честити мъжът на патерица, много да те слуша и обича smile

При нас не съм виждала абитуриенти, чудно ми е дали са си купили рокли дамите и дали им е много сдухано, че няма да имат нормален бал. Но пък тържество може винаги да се организира и на по-късен етап.

Да ви разкажа какъв разговор ми се случи вчера, дето ми вдигна кръвното. Най-добрата ми приятелка от цял живот, ми праща някакво клипче на български лекар, който "отваря очите на заблудените", че няма никакъв вирус. Викам ѝ, нали не вярваш на това?! И тя - "Ами, не знам вече, има много случаи, които ги пишат, че са с вирус, а то човекът умрял от огнестрелна рана." Не знам, щом вече масово хората започнаха на нищо да не вярват, представям си, че ще мине време (ако не се влоши положението) и ще остане в историята, в умовете на толкова много народ, че цялото нещо е било конспирация.

Аз пък от своя страна ще остана някакво изкопаемо, което мисли, че мерките са за добро.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #117 -: май 21, 2020, 11:53:42 »

Привет!

Миме, честит рожденик. Мернах снимка, много сте сладки smile

Бубе, не се връзвай на приказки. Всички са "изплякали" по свой си начин напоследък. Човешката психика, която не може да се справи с нещо, го отхвърля.

 heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 21, 2020, 12:14:49 »

Добър ден!
Миме, браво за празника!
Булче, ми така е, нищо не работиш, само по тела си говориш, развей прах от всякъде  tease . Какъв робот поръча? Аз моя на ръце го нося, да е жив и здрав само, че хич не искам да му върша работата.
Бубе, за мен истината е някъде по средата, нарочно ни паникюсаха толкова, че да може да се стегнат хората и да пазят някви ограничения.
Разбирам я жената на племенника, секцио и аз никога не бих избрала, ако ще да има 1% шанс за нормално раждане, винаги бих опитала поне.
Аз пък този нощ не спах много, за пръв път от доста време спах в Банкя и ми беше много странно. Ники се въртя, има нещо сополи и голямо въртене и двамата му ударихме. Днеска съм на маникюр и педикюр, после трябва да дооправя кухнята ,че има още 1 шкаф да изпразня и да могат да почват да къртят.
« Последна редакция: май 21, 2020, 12:35:40 от ratatui » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: май 21, 2020, 13:27:12 »

Булка, на поглед го докарва яко Wink blum, на походка само отпред се разбира, че с ръце си поддържа корема  непрекъснато. Майтапя я, затова не слиза момата и да вземе да си държи ръцете отгоре и да я побутва.  smile Но номерът и минава, нали е при познат лекар... Утре пак ще я види, ще чака до последно, та дано стане по нейно желание. Не ще и упойка, ама това ще се решава когато се започне.
Името е избрано, няма да се влияе от църковни празници. Носи първата буквичка на брата на Лазар, на дядо си - Зорница ще е, живот и здраве. heart На мен ми харесва хем като име, хем и че е на дядото. good Второто ще е с буквата на бабата, нейните родители вече са уважени от страна на брат и.
Заваля тихо и кротко, температурите паднаха с 10С. Диша се обаче много добре.
Малиии, ангажираха ме да подсказвам на третокласник за годишните тестове по български език. Дано не съм объркала нещо, че точно тези неща за препинателни знаци и нови редове, терета, двуеточия, точка и запетайка изобщо не съм ги тренирала от 25 години. blush
Имам официален сертификат за учител по метода Монтесори за деца от 0 до 6години и на деца със СОП. Ако аз мога да бъда такова нещо, представям си какво е нивото на останалите, дето са го направили само за тапията blum.
Хубав ден на всички!
П.П. Бубе, твоя приятелка иди- дойди да ги говори тези неща, ами аз от действащи лекари /джипита/ го чух това. Ей на, ако щете вярвайте, долната съседка /по местоживеене/, дето мъжът и е с инфаркт и стенд, а самата тя има диабет и онкологично заболяване, преди малко ми каза да отида да подпиша някаква петиция против 5G- мрежи и чипиращи ваксини Oh my ....
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines