Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:50:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50726 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 16, 2020, 07:25:40 »

Честито на новите оксфордски попълнения smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 16, 2020, 07:58:43 »

Честит ви Оксфорд!

Тук вчера беше ужасна жега, ужасна.Не се дишаше.Бебетата горките зор видяха.Дано днес е малко по-хладно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 16, 2020, 14:48:28 »

Фери, това е мн типично рачешко- 20 мин ми е мил зелена салата мой приятел рак. Полудявам от такива неща, ама па са такива душици.
Маги, мн ти се възхищавам на професионализма.
Хората се задвижиха из квартала на пълчища, в центъра вечер е почти като миналото лято, но аз не сядам никъде, само гледам по улиците и се кефя на нощна Сф. Мисля да изчакам със соц живот, а на море няма да ида.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: май 16, 2020, 15:09:23 »

Привет! Много е тежко това сахарско време, топло, мрачно... Паркът е пуст, народът се е изнизал по селата да помага в селскостопанската работа.
Вече е почнал розоберът, пак ще ми донесат цвят. От лани нито сме изпили сока, нито съм изразходвала сушените листа, та ще се чудя какво да го правя.
Аз никъде почти не ходя из града, шубе ме е да се качвам на рейс и като нямаме кола, карам само на пешеходно разстояние. Ама и краката като ме болят и става кофти работа...
Много странна ситуация - като видя човек някъде навън и моментално отбивам настрана, задържам дъх, обръщам глава и се разминаваме. Все едно живея във филм и не мога да свикна. blush.
Честито на записаните по градини дечица, да са здрави и да ходят с удоволствие на новите места good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 17, 2020, 07:58:11 »

Тук вчера беше по-добре, дишаше се.Мрачно иначе слънце няма.Искам си аз свежата зелена пролет, а имам чувството, че отиваме направо на сухо и жълто лято.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #95 -: май 17, 2020, 13:48:43 »

При нас два дни беше като в пещ. Дори около Марица нямаше полъх. Ходихме на гости. За първи път от много време насам... Всъщност без деца последно бяхме преди Коледа на театър. pardon Добре ни се отрази, макар да легнахме в 4 сутринта.
Днес нямаше никой в парка пред нас и насадих цветя, отрязахме храсти - все неща, които отдавна трябваше да се свършат, но не излизахме по това време.

Киви, честито градинарче Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: май 18, 2020, 09:31:44 »

Добро утро  give_rose Още никой не се е разписал  huhhuh.gif
ММ замина на работа, аз вече сготвих за обяд, сега правя на бебето супа и ще се оправям да излезем като се събуди да ги разходя малко.
Тук няколко дни беше много задушно и тежки, мрачно...такова мъчно време, днес пак е мрачно, но е прохладно и е супер за разходка.
Имаме си нова приятелка, която живее съвсем близо до нас, на няма и 5 минути и е почти адашка - Александра, мисля да пиша на майка ѝ да ги посетим, че Мис ми мрънка откакто се запознаха.
В сряда ще пътуваме към Берковица да видим бабите, дано всичко е наред.
Хахах Еми, да мотат се много тия раци, снощи прави таратор половин час  crazy
Цекувкен  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 18, 2020, 09:54:58 »

Добър ден!
Честито на приетите Оксфордитяни!
Страшно задушно беше четвъртък и петък, на мен ми ставаше лошо всеки ден като излезна обедна почивка. В петък даже кръв ми тече от носа. Вчера беше вече по-добре, ама може би защото бяхме в планината на пикник и до реката, сред дърветата не се усещаше толкова жегата.
Тая седмица съм на маникюр най-накрая, че отлюпих 2 нокътя вече, ама тия дезинфектанти много отлепят гела  pardon

Хайде лек, прохладен и усмихнат понеделник!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 18, 2020, 11:25:34 »

Привет!

Честито на градинарчетата, да ходят с много желание и ентусиазъм smile

Наистина беше много задушно и с този пясък от пустинята съвсем имах чувството, че съм в пещ. Днес е много свежо, чакам милото да излезем малко в обедната почивка.

Пуснах си вече официално страничката за снимки, ще видим как ще върви, сега дооправяме и сайта, за да мога да качвам по-цялостни албуми. За тези две години откакто снимам съм събрала бая материал, само да имам време да обработвам.

Не ми се ходи по гости и не ми се иска да ни идват, но скоро няма да мога да се оправдавам явно. За мен нещата са далеч от приключили и ми се вижда опасно да се срещам с хора. Може и да е параноя, но не ми е спокойно и това си е!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 18, 2020, 12:25:34 »

Здравейте smile

При нас времето е хубаво. Вчера покарах колело сама малко, докато ММ и Бамбук си бяха на тяхната разходка (Бамбук с колелото, ММ пеша).

За разнообразие в събота ходихме с колата на 140 км от нас, ММ да си купи ново (за него, иначе, втора употреба) бюро. Предния ден така ходихме и за стол, ама по-наблизо. Така се разнообразяваме сега lol

Днес племенникът ми става на 2 smile Да ни е жив и здрав и много щастлив!

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #100 -: май 18, 2020, 15:23:49 »

Да ви е жив и здрав братовчедът на Бамбук  give_rose
Ние в събота хванахме гората, качихме се малко по-нагоре от вкъщи по една уличка дето води директно в планината и беше много пуста и спокойна. По едно време стигнахме до главния път дето води към манастира и беше пълно с хора, представям си по по-комерсиалните пътечки. Мис издържа геройски надолу и нагоре не е мрънкала, а бебето спа, яде и разглежда небето и листата, добре ни дойде, ще го повторим още повече че е супер близо до вкъщи smile
От маникюра се отказах засега, ма обмислям педикюр, че нося вече сандали и искам да са ми красиви краците  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 18, 2020, 15:33:40 »

Да е жив и здрав, племенника на Пандолинка!
Бубе, дай да разгледаме сайта, ако искаш де.
 
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 18, 2020, 23:21:47 »

Панде, да е жив и здрав племенника, да расте умно и добро дете!

Рат, сайтът още не е завършен, трябва да организирам по-добре албумите и после ще се похваля  blum Който иска обаче, като начало може да разгледа фейсбук страничката ми  smile

https://www.facebook.com/withlovecaptured/?modal=admin_todo_tour
« Последна редакция: май 18, 2020, 23:24:04 от Bube » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 19, 2020, 07:48:22 »

ДОбро утро на всички.Вчера нямах шанс да пиша тук, но днес имам време.
Панде, да е жив и здрав племенника.
Рат, завиждам ти за Смолян.
Бубе, снимай смело!
Фери, страхотна разходка.

Аз вчера попаднах на една караница да започват ли работа ДГ и при какви обстоятелства и бях потресена, меко казано, от начина на писане, от обидите и всичко изписано от страна на учители и родители.Имаше дори предложение ДГ да не работят до спетември.Разбирам ги учителките, но ако не бях майчинство щях да работя ежедневно с хора от къде ли не и да съм в пряк контакт.При нас хоум офис НЯМА и отсъствието от работа е в рамките на закона т.е. 20 дни отпуска, стига толкоз.При моя мъж е същото.Е аз ли съм луда, че ще работя?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #104 -: май 19, 2020, 09:19:19 »

Добро утро!

Честито на Бамбук - братовчеда smile Много е хубаво да има празници, съвсем скоро ще стана и аз с цяла година по-мъдра и прекрасна. Преди изобщо да се чуе за вирус, още през януари си бях запазила една къща с двор, в едно живописно селце за двудневна почивка. Това щеше да ми е подаръка, отмених преди повече от месец, не съжалявам, но се чудя все пак дали да не организираме някакво мини пътуване ... ограничени сме до места с хубав интернет... баш по-обяд Г-н Киви има видеосреща, от която няма измъкване.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines