Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:55:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50742 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #60 -: май 12, 2020, 20:24:08 »

Здравейте smile
Моят Оксфордец 100% е извън класациите, тъй че не се и надявам на чудо. Надявам се другата година да пуснат група за ДГ на сестра му и да може да си вземе точка от там.
Днес трябваше да водим малкия човек на уролог. Бях записала час в 16:50, виснахме там 16:45, имаше две семейства преди нас, изчакахме ги и точно преди нас реши да вземе един дето току що дойде, викам хубаво, ще изчакаме. Стана вече 17:35 и излезе тоя преди нас, приготвихме се да влизаме, док вика, изчакайте ще взема първо колегата, после другият колега и след това сте вие. Моля?! Викам, извинявайте, но чакаме  вече почти час, часът ни беше за 16:50. Тва е грешка на регистратурата, не било с часове, викам аз от къде да знам, идвам когато са ми казали и чакам да взимате децата на колегите ви, ми то така може до утре да идват колеги с деца. Бебето междувременно се изнерви, доспа му се, каката и тя пощуря, дигнахме цирка и записах за друг. Та тва са ми емоциите от днес, ядосах се много, ма поне му се накарах lol
Каката ми върти номера напоследък с яяденето, ма ще пиша в мойта тема.
Ние този месец имаме годишнина от сгаджосването, ма не съм измислила подарък, сигурно просто ще му направя торта.
Другата седмица ще ходим да видим бабите ми, едната има РД и имен ден един след друг, дано всичко е наред.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 13, 2020, 07:42:52 »

Добро утро, как сте?Аз днес имам много работа, направо от сутринта само преглеждам документация и след малко почвам да чертая.Малките сега си играят, след малко ще ги приспивам.Каката още не съм я вдигнала, ама след малко и е ред и на нея.

Тук е ясно и слънчево, де го тоя дъжд дето го обещаваха?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 13, 2020, 07:49:17 »

Здравейте!

Леле, Фери, ужас. Много непрофесионално!

Маги тук снощи и предната вечер валя. Сега е 6 градуса. Радвай се на хубавото време smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 13, 2020, 08:07:04 »

Панде, радвам се че ти е харесала тортата.За мен това е най-лесната и вкусна школадова торта която съм правила.Всеки път се изяжда до последната троха smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #64 -: май 13, 2020, 08:32:55 »

Мале Фери мен ми се вдига кръвното от такива ситуации... Редовно в 1дкк за 10 мин закъснение вдигам шум, много ми е непрофесионално закъсняването. Със сигурност ще има догодина във вашата градина места, за втора ясла по принцип пускат повече.

Нашата градина вече установиха график, два пъти седмично за половин час имат онлайн урок и след това пускат задачки. Хубавото е че всички задачки лесно се копират от монитора и не са някакви сложни. Вчера правиха лисици от рулото от тоалетната хартия.

Хайде, заемам се с работа, петък съм отпуска и се надявам да си почина малко smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #65 -: май 13, 2020, 09:29:42 »

Добро утро!
Чакам да свърши Масленка и децата да си намерят занимание.
Измих прозорците в половината апартамент, остава другата половина. Днес може с това да се хвана по някое време. Преди това ще си направя тренировката.
Фери, принципът ядосай другия, за да не ядоса теб е много важен Wink Преди време на спешен кабинет имаше един доктор, който си набута познатите от другата врата. То детето, че не беше добре, е повече от ясно. Обаче вместо да го приемат в болница и да си му пуснат изследвания, те чакаха лабораторията, а междувременно не приемаха друг пациент. Ей, онази злоба - филоложката, която ми се пада майка, яхна метлата и беше такова викане по коридорите. Имаше и от тъмнокожото население, пък те без причина се палят... Абе, беше екшън! Накрая онзи доктор се изниза тихомълком.
Тази торта си я запазвам като идея. За рождения ден на Дребния сестра му ще иска пак шоколадова с ягоди. Там нямам избор funnytooth За ММ обаче може да се напъна да направя домашна.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #66 -: май 13, 2020, 09:54:30 »

Добро утро!
Какво да ви кажа, приех, че имаше две семейства преди нас, които също бяха със закъснели часове, ама вече след тях ми дойде в повече да си ги вкарва по Бай Ганьовски. Е, аз доста му се накарах преди да тръгнем де, и без тва ми беше нервно цял ден заради процедурата дето предстои, та той си го отнесе накрая. Май не се трогна особено, ма си го излях поне lol
ММ изми горния етаж с парочистачката, сега чакаме да ни дойде музата за долния. Принципно викам фирма, ма сега реших да не вкарвам чужди хора.
Днес най-после ще видим свекървата след повече от два месеца, много съм щастлива  heart
И аз си запазих тортата, може да я врътна другата седмица за годишнината.
Сетих се какъв подарък да си направим-умен кантар lol ММ ще му се зарадва, че всеки ден мрънка, че е пуснал корем.
И нашите учителки непрекъснато пускат задачки, но рядко стигаме до тях. По едно време правихме видео урок с бабата, нали и тя е детска учителка, само че води втора градинска в момента и Мис яко се забавляваше.
Оставям ви да си приведа къщата в ред да впечатля свеки lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #67 -: май 13, 2020, 10:03:10 »

Пиша втори пост да измрънкам, че в понеделник ММ се връща в офиса  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 13, 2020, 11:37:08 »

Задължително ли? На някои места е по желание. Ама и една позната HR ми се оплака, че от понеделник трябва да ходи в офиса. Тя си живее само и тази изолация и беше голям кеф.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 13, 2020, 14:08:16 »

Фери, много тъпо! Добре, че си си изляла всичко поне, но жалко че едва ли ще помогне да си промени малко поведението.
Тортата и аз си я запазих и ще я пробвам като ми дойде вдъхновението.
Ники вчера ми спретна супер номер, реши да си идва по средата на седмица и се чудих кво да правя, сутринта го разнасях с мен по институции и на работа, ама нямаше как.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #70 -: май 13, 2020, 15:01:06 »

Привет!

 Аз малко се поизгубих, но се наслаждавам на времето без дете на макс. Много е хубаво да си направиш план и да си го изпълниш. Правя два онлайн курса наведнъж и имам и трети заплануван. Почти по цял ден с това се занимавам и ми е страхотен кеф, че правя нещо различно от изпълнение на заповеди на Ж., хранене и тичане с нея. Тя дава отпор на баба си с обедния сън и се измъчват и двете, но като говорех, че не може само лигавене никой не ме чуваше. beating Бабата изгради мнение, че Ж. командва и сега си страда от това грешно впечатление. Надявам се да се наместят, та да не ми е съвестно за майка. Wink

 ММ чуват слухове, че до юли ще са хоум офис при тях. Така сме се стиковали, че не си пречим, а и си открадваме време сутрин за закуска и кафе, да си разменим някоя дума. Следобед излизаме за някои покупки наблизо или до пазара. Дано наистина до юли ги оставят. Те по план преди ситуацията трябваше да сменят офис-сградата, та затова според мен ще ги оставят докато не дойде срока за преместване. Надявам се да организират пространството възможно най-добре спрямо изискванията, че да ми е спокойно за него. Вчера ходихме до Ремедиум за цинк, че реших да пробвам за нередовния цикъл и бушуващи хормони дали ще помогне и много се разочаровах, че нямаха общодостъпен дезинфектант за клиенти. Едни пари от неосъществена поръчка също се разправяме да ни върнат и въобще много неадекватно поведение. Oh my ...
 
 Открихме по път ново място за джелато, но навръщане затваряха, та днес може би това ще ни е разходката.
 
Да вдигнеш скандал на външен човек си е голяма антистрес терапия, когато е заслужено. После се чувстваш лек, че си си потърсил правата. good
Хубав следобед и здраве! give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 13, 2020, 15:25:13 »

Допълвам се:
Фери, много тъпо за тм, че се връщат  в офиса.
Адиктед, дано да си остане тм максимално, а после да са по-добре от към условия.
Аз днеска искам да покараме пак колела, ама ще ни отчитат топломерите и не знам дали ще успея.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #72 -: май 13, 2020, 20:37:30 »

Леле тая Ж голяма диктаторка  give_rose
Ами те са малка фирма, така им е решил шефът, не е пожелателно за жалост  pardon
Днес правим 9 години откакто сме се запознали, беше петък 13  heart Като върна лентата колко неща свършихме за това време, най-важното две мини ми-та  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 14, 2020, 07:52:29 »

Добрютро, как сте?Аз още не мога да се събудя.След малко трябва да отивам към офиса да поработя smile и после съм пак на въртележката.

Фери, гадно е така, но от друга страна има и плюсове, ще си залипсвате.На мен макса ми е седмица с моя мъж в къщи.Почвам да му се дразня и той на мен smile

Адиктет, завиждам ти!Моята голяма госпожица се е закачила яко за мен, отказва да ходи в баба си, да се дели от мен и това ме побърква.Вчера замина на плуване и се разревала като влязла в басейна.Значи преди 2 години нямаше да повярвам, че това може да се случи.Хич не и пукаше тогава.Сега порасна и се впечатлява от глупости и реве за глупости.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #74 -: май 14, 2020, 08:12:42 »

Добро утро

Фери, в новата заповед министъра "нарежда" да се работи дистанционно където е възможно, така че най-вероятно ще дадат заден след тази заповед, ние също, поне до 14ти юни. Доста компании обявиха хоум офис до края на компанията, така че никой не дава зор за момента, при мен само един клиент, но ще му орежа надеждите сега. Давам зор също родителите с малки деца и хронично болните да ги запазим вкъщи възможно най-дълго.

ех жената която ни чисти реши да ни напусне... много тъпо ми стана, при нас е от 5г, оправданията и са че няма да има време и ще чисти на местата където и отнема по-малко време ( при един приятел примерно, който има по-малък апартамент и плаща повече), ама здраве да е, имам и други варианти,не е зор, а и не ми е драма да си изчистя сама сега в тази обстановка.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines