Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:43:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50732 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #45 -: май 11, 2020, 09:22:18 »

Добро утро!

Аз съм в офисааа  yahoo, календара е спрял на 31ви март, в офиса в момента е костенурката + 2 човечета на етажа, много е тихичко. Мен ми е супер, не бях се гримирала от толкова време, тишина, мисля да зпаочна да идвам 1-2 пъти седмично.

Уикенда изкарахме много добре, като оставим настрани че чистихме като за пред сватба, то прозорци михме, то ваната разглобихме че беше протекла... Събота след като се разходихме до кварталния парк и едвам се разминавахме от хора, пуснах Звяр на площадката, правиха състезания с колелетата, направо се разбиха, след това не спря да ми повтаря колко е щастлив че си е играл с децата. Вчера пак го пуснахме, много беше доволен.Аз минах и през лазерна, абе съвсем скъсахме синджира  Oh my ...

Успешна седмица и да чуваме повече добри новини!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 11, 2020, 10:06:01 »

Добър ден!
Миме, щом имаш насоки действай! Колко време имаш до рдто? А за тм какво измисли?
Булче, Звяр кой го гледа? Вие ли ще се редувате, баба ли или Жени?
Ние събота ходихме на риба, Ники и той лови с една импровизирана въдица, много беше доволен. Ударихме една голяма щука, та деня съвсем беше идеален. Вчера беше в баща му, а аз изкарах колелото малко да повъртя. Вечерта в парка с децата се разби от игра, гоненици с колела и без. Много беше доволен. Днеска сутринта замина към Банкя да се гледат с наще.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 11, 2020, 13:55:23 »

Здравейте!
Днес направо си е лято. heart  Имам чувството, че от сутринта свърших 100 неща - чистих, прибрах още малки дрехи на детето, прибрах и моите дебели и извадих летните. Остана само на ММ да оправя нещата. Пуснах две перални, заредила съм трета. Вечерята ще е нещо набързо, така че малко ще почина, ще пия кафе, ще гледам последния епизод на Един за друг и ще работя на лаптопа. Дано да ми стигне времето.  blush

Вчера също беше много хубаво време. Два пъти излизахме. Качвахме се на Хижата, вечерта в парка. Алекс много се радва, когато сме навън.  heart

Рат, края на месеца е рождения ден на децата.
На ММ му взех тример за тяло. Днес ще му поръчвам дънки и тениски, исках и яке, но ми е малко сложно с него. Казала съм му да гледа и за маратонки, ако си хареса, че и там ми е сложен. По едно време искаше някакви инструменти, ще го ръчкам да си хареса и нещо такова, защото виждам, че доста се беше навил. По принцип обичам да го изненадвам, а не да го питам, но тримерът ще е изненадата, за другите също не знае на 100%.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 11, 2020, 14:25:35 »

Здравейте!

Вчера аз и Бамбук излязохме с колелото  с една приятелка и сина ѝ. Но трябваше и малко пеша да повървим и те децата си се хванаха за ръка, седяха на пейка. На нас това ни е първи път толкова близо с хора различни от нас тримата. И преди сме излизали или случайно сме ги срещали, но само всеки на колелото си. Та и ние понарушихме дистанцията.

Днес ще правя тортата, която Маги ми каза, стискайте палци Wink

Миме, ти какво работиш, май съм пропуснала.

Нещо съм се изнервила пред рожденденно. Чак ММ ме пита какво ми е, че цяла сутрин се карам на Бамбук. Ама и той много се лигави цяла сутрин.

Рапунцел ми е много, много любимо филмче smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #49 -: май 11, 2020, 19:22:12 »

Стискаме, Панди! Да покажеш снимка после иназ ще си правя торта за РД. Тази година шоколадово ми звучи сууупер!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 12, 2020, 07:51:24 »

Добрютро на всички, как сте?
Панде, честита да си!Много здрава и щастлива и да те слушат пандьовците smile

Ние вчера голяма разходка му ударихме, но днес имам да работя и ще сме поне до 16 часа в къщи.Майка идва и удря по едно рамо и помага, няма как иначе с три деца.

Хайде хубав ви ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 12, 2020, 08:18:38 »

Добър ден!
Панди, да си ни жива и здрава! Покажи творението после.
Аз за вчера бях правила торта за рд, беше станала много хубава, та и за неделя за друг рд ще правя още 2 торти. Направихме и щуката, която хванахме събота, много беше хубава! Скоро пак трябва да идем и дано да кълве.
Днеска едва станах, денят ще е дълъг и труден, ама каквото такова.

Лек и успешен ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: май 12, 2020, 09:01:21 »

Панди, жива и здрава да си!
Мимка, какъв е този тример за тяло? Кои три работи си мери? Wink Наистина чувам за първи път, че има такова нещо...
И аз прибрах и извадих дрехите зима- лято. Ми то заради меката зима и карантината 3/4 от зимните така и не  бяхме носили, та стана много бързо. Не ми се сяда да гладя летните наведнъж, ще го карам при нужда smile
Гълъбите /май са гугутки/ вече не мътят, напуснаха гнездото. Няколко дни идва едно голямо пиле, ама наистина голямо, със здрав огромен клюн и сигурно нещо се е случило sad.
Котките срещу нас вече извадиха карантинните котенца и отново мислят за любов. Вчера ми надуха главата от мячене и бой сред мърляви мъжкари. Понеже двежението по улицата все още е слабо, ставам свидетел и на брутално онождане на слънце, точно на платното. Една кола кола даже спря да ги изчака blum.
Племенникът още мътят, бебето вървяло назад със седмица, прегледът на доплер минал добре, днес пак са при брат ми, да видим какво ще решат. Момата казват, че е 2600, вече е в 9-ти месец и току- виж откарала до Елена или Костадина. smile
Хубав и здрав ден на всички, нека се чуват добри неща!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: май 12, 2020, 11:04:21 »

Браво за момата, нека седи на топло... Малкият Змей вървеше тънък, пък дълъг... мръщеха се нещо докторята, но той и сега е така, а беше и е жилка, та жилка. На 3 месеца правеше неща,които са стандарта за двигателно развитие на 6 месеца. Може просто да е фина дама smile

Ние сме добре, аз скоро няма да се връщам в офиса. Не е необходимо на този етап. Детските градини дори и да отворят не знам дали ще ги пусна на този етап, ще го мислим в движение.

Ние бяхме в планината почивните дни, заредих батериите сериозно.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 12, 2020, 11:09:37 »

Благодаря ви  Bravo

Маги, много благодаря за рецептата! Стана супер! Крема го правих с 300 шоколад, 300 сметана и 100 масло. Трябваше повече да сложа между блатовете, че много остана за отгоре, но друг път ще знам. За първи път правя торта с блатове, а не бисквитена. Ако имах време да чакам и всичко хубаво да се охлажда, щеше да има и повече вид. Точно такава торта ми се ядеше. Снимки има в стори във фб и в Инстаграм smile





 
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 12, 2020, 13:33:01 »

Привет!

Честита да си и тук, Панде, само хубави работи да ти се случват smile

Ние днес сме на София, за първи път от не помня кога. Дойдох да оправям някакви документи за къщата и утре пак си се прибираме на село. Ако можех бих си седяла там до есента, но сигурно по някое време ще се наложи да се върнем на работа физически. Боя се, че и на котето Паприка няма да ѝ се понрави връшането на тясно, ама няма избор.

Иначе при нас нещата са добре засега, дните ми се сливат, съчетаваме ги с много природа, но по ливадите около реката няма хора, та ми е спокойно. Не знам обаче кога ще ми стане достатъчно спокойно по улиците в града... Имам чувството, че малко прибързано се охлабват всички мерки.

Тези дни най-после седнах да се занимавам с фотографските си идеи. Милото ми готви сайт, сортирам снимки и се надявам до края на седмицата да го пуснем в действие. Крайно време е, да се захвана по-сериозно, вече от две години снимам, а не мога да се рекламирам правилно  blum

Втората статия върви бавно, не съм мотивирана, защото не му се вижда краят, а и не знам кога ще мога да представям резултатите на някоя конференция... абе, неориентирано ми е някак си.

Хайде хубав летен ден от мен!
« Последна редакция: май 12, 2020, 14:06:34 от Bube » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 12, 2020, 13:57:31 »

Здравейте!
Панде, честит рожден ден и тук! Жива и здрава да си!

Миме, ти какво работиш, май съм пропуснала
От вкъщи правя разни неща - продажби онлайн и разни документации.

Свекърва, тример има за подстригване, за бръснене и за обезкосмяване на тяло. Общо взето може да се ползва за всяка част тялото. Той машинка за подстригване си има.

Хич не ми се пише. Боли ме главата.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #57 -: май 12, 2020, 14:03:34 »

Пандич, честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много да те слушат пандьовците ти smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: май 12, 2020, 15:10:20 »

Панде, честит рожден ден! Да си здрава и здраво стъпила на земята! smile

Аз днес се вкарах в беля. Тръгнах да изваждам всички летни дрехи на децата. Една част подарих на съседчето отдолу, друга подредих в гардероба. В същия чувал имаше и мои летни дрехи и се почна... Не мога да спра да се хиля! Направих опит да преброя нещата, които бих носила. Имам дрехи като за цяло лято, ама нейде в Куба или Бразилия funnytooth

Гледам бройките за нашенския Оксфорд. Броя колко са подалите и с колко точки са. Дребният е някъде в средата на таблицата по точки и 99% влиза. Сега тръпката е за момиченцето под нас и момченцето в другия блок. С родителите сме близки и супер много ще можем да си помагаме, ако децата са в една група. Още два дни!!!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #59 -: май 12, 2020, 15:24:26 »

Силно стискам палци за Оксфордите! Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines