Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50735 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 08, 2020, 09:14:31 »

Маги, яка изглежда smile ама може ли със слънчогледово олио?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 08, 2020, 10:04:06 »

Ако е за крема слънчогледовото, не не може.Целта на маслото е да стегне крема, олиото няма такива свойства.Ако е за блата, аз го правя с нормално слънчогледово и пак става smile

Рат, дано ти се получи.

Аз мисля след малко да изкарам домочадието на разходка.Душата ми реве за излизане на вън.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 08, 2020, 10:18:07 »

За блата smile орехово олио нямам и не ми се купува за една торта lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #33 -: май 08, 2020, 10:26:21 »

За блата smile орехово олио нямам и не ми се купува за една торта lol

хахха пише там как да си направиш smile пишман тортоправач smile ти за твоя рд ли?

Ох тук от вчера съм в шок, майката на една приятелка е след операция и от снощи е положителна на ковид, тя пък е бременна... направо седим тук и се чудим какво стана и как стана, беше преди 14 дни в Пирогов там и правиха също операция, сега втора операция в друга болница и има три отрицателни бързи тестове и един PCR  положителен , жената е онкоболна, но хубавото е че няма симптоми.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 08, 2020, 10:37:09 »

Аз не се занимавам да правя сорехово специално, айде сега тортата пак си става smile

Булка, дано мине леко.Според мен в болниците много се разнася.Ние сме мърляв народ и медицинския персонал не прави изключение.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2020, 13:11:35 »

Да, за моя рд. То пише, ама не ми се занимава, чак толкова. Щом Маги казa, значи става и със слънчогледово smile

Много не приятно за твоята приятелка, дано няма усложнения. Аз като слушам нашите, много хора се разболяват в болниците в България.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 08, 2020, 13:42:33 »

Здравейте!
Нещо не се наспивам хубаво напоследък и ми е изморено.
Снощи за първи път правих пица с хляб и не вярвах, че ще стане толкова вкусно. Влиза ми в списъка за "нещо набързо". В последно време съм блокирала с идеите за готвене и нищо не ми идва на ум.  nea Проблемът е, че и на ММ, и се чудим все какво да ядем. Месо не искаме, а без месо не мога да измисля, защото и нищо определено не ни се яде.

Торта за рд на ММ и аз мисля каква да е. Ще правя солена палачинкова, защото много обича, но сладката знам само, че ще е шоколадова.

Имам да мисля и два подаръка за момичета на 3 и 6г и питам Маги и Али какво ги вълнува шест годишните госпожици? Ще питам и майката, но събирам идеи.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: май 08, 2020, 14:18:09 »

Ох, Миме, сложно е. На 6 са вече с характер и интереси. Кокона не играеше доскоро с играчки. Едва покрай стоенето вкъщи започна да се занимава. Тя си е такава - дай да тича, скача, да се катери по дърво и да рови дупка в калта pardon Много зависи и друго - не предпочитам да подарявам играчки от много части, ако детето има по-малък брат или сестра. Големите се дразнят, ако малките им изпогубят нещата.
Ако момичето играе с играчки - нещо тип Лего, пъзели, нещо за оцветяване (има комплекти тип направи си бижута, лампа, моливник...). Има хубави комплекти за игра с пластилин - тип сладоледени фабрики, сандвичи, торта (Препоръчвам ги с две ръце!). Повечето обичат да се кипрят с бижута, има и хубави кутийки за бижута за деца, чантички, несесерчета, всичко за техните съкровища. На 6 е време и за първите детски енциклопедии, ако има кой да ѝ чете (на първо време). Даже гледах една с много детайлни картинки и по-малко текст. Всичко беше илюстрирано като ролеви игри.


Булче, дано се разминат нещата!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 08, 2020, 15:14:09 »

Привет девойки! Айде да ни е на хаир новият месец!
Аз съм на бабин дом с детето, разнообразяваме средата. Липсваше си ми града и това е.
Като гледам около мен, повечето хора не издържат психически и са пропищяли покрай затворените деца- съответно всички сме по бабини домове. Така или инак брат ми се върна на работа, общува с много хора, та не сме ние застрашаващите средата на дъртите, а обратното.
Отхлабването на мерките е супер тъпня- толко не можаха да удържат мрънкачите. Та чак басейни се отварят.... crazy
Ма то е речено че власите накрай ДУнава се давят...  Дано не съм права. Че като гледам, уж се оплакват че нямат финанси, а както тук разправяте- в лидл в 11 часа сутринта всичко е свършило.
На пазарите пак няма никъв контрол, в детския магазин в квартала една продавачка кашля и маската й под носа.
А тия дето си носят маските като лигавници- те са същите дето си надуват тв в 12 през нощта и си хвърлят презервативите през балкона...
аз имам ориз с киноа за вечеря и няма да готвя.
Успешен следобедо-вечер на всички! smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 09, 2020, 08:14:19 »

О, Еми се появи smile Как е на бабин дом?Аз изкарвам малко време на такова място, много глезят каката и откачам.

Ох, днес много ми се спи, а и до офиса трябва да стигна, мисля и на разходка да отидем.Ще видим как ще е.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 09, 2020, 13:48:59 »

Здравейте!

Вчера излизахме и Алекс беше много доволен. Тичахме и кара колело. Бързо му паднаха батериите.

Али, и аз си мислех за нещо занимателно.
 Вчера майката питала малката госпожица и тя казала, че иска рокля на Рапунцел.  huhhuh.gif Та ще търся розова рокля и ако не намеря нещо принцеско, ще е на Рапунцел. В крайна сметка важното е детето да се зарадва. Аз затова питам родителите,  защото не обичам да подарявам и получавам непотребни неща.

Времето в страхотно и мисля да излезем като стане детето.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #41 -: май 09, 2020, 17:40:15 »

На Рапунцел не е ли лилава роклята? В общи линии прилича на принцеска - дълга и набухнала с буфон ръкав. Характерното е дългата коса, та в тази връзка се сещам как едно време вашето поколение си "правеше плитки" - дамски чорапогащник, нахлузен на главата, като крачолите /чорапите/ са замотани като дълги, влачещи се плитки. Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 09, 2020, 18:04:51 »

Миме, забравих да пиша, но тя Али е дала съвет. Много са осъзнати на 6 и просто питаш.

Аз Рапунцел до скоро не я знаех коя е. Не е била известна в нашия район blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 10, 2020, 15:24:03 »

Свекърва, мисля, че е лилава роклята. Майката ми изпрати от къде мога да я намеря и остава да я поръчвам. Каза, че ще се зарадва и на някаква розова рокля, затова споменах, че ще търся и такава.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 11, 2020, 08:01:25 »

Добро утро, как сте?аз днес имамстройна програма, дано ми се получи.

Миме важното е, че знаеш какво искат и ще го поръчаш.Аз предпочитам да дам пари вместо да взема нещо което няма да се ползва.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines