Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:44:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50738 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #15 -: май 05, 2020, 10:51:14 »

Добър ден!

Ние се наслаждаваме още един ден на малко тишина, Звяр е много щастлив при баба, тя го посрещна с купища нови играчки които аз тук упорито отказвах да му взема, амааа и казах, че каквото става при баб, по-добре да не разбирам beating

Аз морето не съм го отписала все още, много ми се иска Гърция, но все още е прекалено сложно да се отиде там и все повече обмисляме българското море. Имаме един приятел с апартамент там, до плажа е на Каваци, каза че вече доста хора са го подпитали за там, но може би ще наемем нещо близо до него за да не го натоварваме, че ни е неудобно. Но има време, ще го мислим.

Относно падането на някои мерки, мисля че тази статия ги описва доста добре, но това което си мисля че може би трябваше да вървим в обратната посока, да не е раз бам на 20 болни строги мерки, а обратното да се готвим на етапи. Ама е ясно на всички че нямаше наръчник за цялото нещо и как да действат/ме https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/covid/2020/04/30/4061028_da_izliza/?ref=miniurl&fbclid=IwAR06R5_ssA_zrcojVL-f6ZxUc8jauXZ3LYgxTwhy5do35RK5SqNQGbeEMqA

Лек ден и се наслаждавйте на слъничицето
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 05, 2020, 12:12:24 »

Аз още си точа зъби за Гърция края на август или началото на септември. Преди исках едно късо море юни там и дълго в Турция. Сега може би или ще пропуснем късото или нещо за България началото на Юли и евентуално Гърция или пак България края на лятото.
За мен всички тия мерки трябваше да започнат със затваряне на границите и постепенно ограничаване на хората в страната ако продължава разрастването. ма все тая, никой не ме пита.
Адиктед, вие ще сте като младоженци сега, след толкова голяма пауза.
Аз днеска се надявам мойто лапе да се прибере с мен без много драми. Напоследък изобщо не иска да си ходи от Банкя и ме побърква.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 05, 2020, 13:46:04 »

Здравейте smile

И ние сигурност няма да излизаме днес. Валяло е и се хладно и мокро.

Рат, то и аз не знам как така важи тест, който си си направил до 4 дни преди пристигане, ама казват, че много им трябват работници за селското стопанство и болногледачи.
Тази сърби са във Виена, в Сърбия са им още строги мерките.

Бамбук се научи да върти педалите с две излизания по 20 Мин и следното упражнение - хванах му  крака педала и завъртах педала или му натисках коляното, за да натисне педала. Малко е натоварващо за кръста, ама все пак беше за малко. На третия ден вече караше, което много ни учуди, защото изглеждаше, че не схваща. Той обаче не може да върти назад, защото е с контра. А също случайно на една неравност задната гума остана във въздуха и така въртеше на място, та и това случайно му помогна да зацепи.

Аз пък се настройвам, че ще откараме без почивка. Даже и без прибиране до България. Онзи ден видя обява, че подаряват едно устройство, дето му трябва за интернета нещо, в една село на половин час с кола от нас и ходихме да го вземем. Все едно бяхме на екскурзия lol lol

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 06, 2020, 07:28:26 »

Добрютро и честит празник на всички!Какво ще правите днес?

Аз съм малко на работа и в къщи, една и съща.

Аз си мисля за море края на август-началото на септември, но ще видим.Ще правим еднодневни екскурзии до планината, тук до нас и така ще е тази година.

Еми, къде изчезна?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 06, 2020, 11:22:51 »

Вярно Еми никак не пише. И Виви и Мери отдавна не са.
Напоследък няма много оживление.

Тези дни кралските деца имат рождени дни. Шарлот много ми прилича на кралицата smile

Понякога не ми излиза, че някой е писал след мен, много странно.

Днес е много слънчево, но и много ветровито.

Вечеря трябва да мисля.

Кажете рецепти за шоколадови торти - без плодове, без кафе, с блатове, ама не 4,5,6,10, да не е много голяма, да няма сложни техники и съставки lol lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #20 -: май 06, 2020, 12:46:12 »

Привет!

 Тая нощ сънувах Маги не знам защо. Ама за пръв път ми се случва да сънувам човек дето не съм виждала. Имаше бебе момче и Моника подскачаше. Уж на някаква фотосесия носех някакви дрехи за бебето... абе луда работа  crazy

 На мен ми е все едно изживявам първите дни на карантината отново. Притеснено, объркано и в очакване на не знам какво, ама няма да се задълбавам. Все едно човечеството плесна с ръце и реши, че вирус няма изведнъж и дори да има ще стискаме очите и ще си говорим за прически и маникюр.

Еми наистина изчезна...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 06, 2020, 13:34:38 »

Здравейте!
Честит празник!   smile
Днес ми е много заспало и не мога да гледам. Бих легнала с малкия да дремна, но имам работа и ще ми се размине.
Нямам връзка с цивилизацията и не знам другите как приемат" разхлабването" на мерките. Рядко се сещам и ММ да питам, защото той пазарува. Аз последно преди 10 дни излизах и останах с впечатлението, че ние сме единствените луди, които са се затворили. Всички се веят по улиците, на групички се събират, имаше и без маски по магазините.
Ходихме си на село. Само един ден случихме на време и тичахме по поляните. С ММ играхме много на федербал и после ме болеше ръката. Доста задобрях, иначе съм скарана със спортовете. Там ядохме агнешко и сега не искам да виждам.
Днес нямам идея какво ще вечеряме все още. Телешко съм приготвила за супа, но друго не знам.
Аз силно се надявам да отидем на море, но някакси не вярвам всичко да приключи до тогава.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #22 -: май 06, 2020, 18:43:01 »

Панде, виж тази рецепта:

https://thestayathomechef.com/texas-sheet-cake/

Аз искам да я направя, изглежда ми лесна и вкусна, не е баш торта, обаче според мен си е ок.

Аз няма с какво да се похваля за това не пиша ... радвам се на разхлабването на мерките, но аз лично и да ми разхлабят мерките, няма да си променя ежедневието, та не ме грее особено много. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #23 -: май 07, 2020, 08:04:37 »

Добро утро!

Ние решихме да оставим Звяр до края на седмицата на бабин дом  Wink, за сега сме на двата полюса, хем се наслаждаваме и изгледахме де що сериал имахме за гледане, хем ни е леко скучно. Чудя се за утре да си пусна отпуска  pardon. Вчера отново пяравих дроб сарма, този път с було, малеей, страхотно се получи!

И тук да пусна, моля гласувайте за заспалия (на Валентина) Балкон турист  blush

https://balkonartist.com/artists?page=1&fbclid=IwAR19SWwAAcquHk4dTkb746N4roJ3gh__nDCU6CZwa4c4KtJS0NcKC1GUxBo

Лек ден!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 07, 2020, 08:24:00 »

Добър ден!
Вчера на пук на времето 2 пъти излезнахме. Ники беше супер щастлив от локвите, за 100м беше вир вода и се преобличахме, защото не иска панталон за дъжд. Обиколи празната площадка, много се радва, че вече дават. Правихме агнешко вратле, супер се получи. Днеска пак отива в Банкя за 2 дни и дано се нвие лесно да си тръгне утре.
Дано се задържи по-свободно до края на май, че ми ходи до Смолян.
Еми, дано от хубаво да я няма.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 07, 2020, 11:50:42 »

Добър ден, мен вчера ме хвана мигрената и ми се виеше от болка и екстри.Ужасно беше.Днес за съжаление духа и седим в къщи.Стиснете едни палци към 16 часа за нас.

Купих полимерна глина и днес с каката голяма игра.Сега ще я пека, да видим какво ще стане smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: май 07, 2020, 12:06:14 »

И ние вчера излязохме с децата. Заведохме ги да карат колелета в двора на работата на ММ. И без това няма жив човек там, а е широко. Беше гадно, че духаше, но си беше разнообразие.
Иначе си е една и съща. Дните ми се сливат. И въпреки това ми е хубаво с дребните вкъщи. Днес ще имаме женски следобед с лакиране на нокти.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: май 07, 2020, 17:26:29 »

Добър ден smile

Ние вчера ходихме при мама на агнешко, аз още не съм правила такова чудо, но дроб сарма обичам много  heart
Нашето море е висящо също, ще го мислим до последно, но сигурно ще вземем ваучер за капарото дето дадохме и ще го ползваме евентуално септември или догодина. Ако успеем и е свободна ще отидем в къщата в Синеморец, че много искам да ги заведем.
Днес съм в ужасно мрачно настроение, в синхрон с времето, малко в повече ми идва непрекъснатият шум, а и двете деца не спят през деня и ми става вече лошо  angry
Утре ще пътуваме към Копривщица (да, и ние сме от тези, дето не си седят само вкъщи) при моята приятелка дето родителите ѝ имат къща за гости, малко да разнообразим, пък и бебето още никъде не сме го водили. Градът е празен, надявам се на хубаво време да можем да му се насладим, че ни е слабост.
Панде, най-лесната торта с шоколад е заквасена сметана и шоколад в съотношение 1:1 бъркаш и мажеш на готови блатове. Може да сложиш и малко лешници, маскарпоне, бадеми, орехи, търпи вариации. Иначе аз скоро правих Рафаело с бял шоколад и стана много лек и приятен крем.
Мис също беше 2 дни при баба и дядо, ама там ме дразнят, че ѝ пускат телевизор и почти постоянно тва прави ако е лошо времето и не са навън...
Айде целувкен, че имам да се къпя, да сглобя нещо за вечеря, да измия баните и да оправя малко багаж  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2020, 08:35:12 »

Добрютро как сте?Аз днес съм една идея по-добре уж съм спала smile Панде имам рецепта за шоколадова торта, за мен е лесна и бърза и вкусна, ей тая е https://recepti.gotvach.bg/r-4829-%D0%92%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D0%B8_%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%88%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0 но правя двата блата отделно, не обичам да ги режа и вместо 200 гр сметана, слагам 400, за мен 200 е малко.

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2020, 08:44:13 »

Добър ден!
Днес изглежда обещаващо времето. Дано уикенда да е още по-хубаво, имаме планове малко да се разходим на риба и насам натам.
Търся сандали за малкия, ама нещо не мога да намеря хубави. Исках найкове като от преди, ама 60-70лв за детски сандали, не ми се дават нещо, а и номера няма много много.
Днес трябва да си го прбера, стискайте палци да мине без много рев и драма, че напоследък всяко прибиране от Банкя е страшен кошмар.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines