Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:55:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май 2020  (Прочетена 50736 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« -: май 02, 2020, 13:32:50 »

Май е време за нова тема!  smile

Желая един слънчев и топъл месец на всички! butterfly
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1 -: май 02, 2020, 13:40:08 »

Ние направихме едно движение из квартала. За съжаление без резултат, защото исках да взема риба за вкъщи от едно ресторантче, ама не работеше. Децата бяха интересни. За първи път ги извеждам с цел разходка.
Иначе маски си се носят. Има си такива и с маски по брадите. Хора всякакви!
Вчера тъкмо се бях намазала с боя за коса и думна. Хубаво, че майка беше за малко вкъщи, за да вляза спокойно в банята и да оставя децата. И аз се ослушвах за вторични, че Дребният спеше, а не исках да го вдигам за няма нищо.

Хубав месец на всички! Дано носи чистотата от дъжда и радостта от слънцето! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: май 02, 2020, 15:17:34 »

Вярно, че нов месец подкарахме вчера...
Тези, дето носят маски под брадата, сигурно имат намерение да влизат в магазин и там да ги издърпат нагоре. Пипането на маската с мръсни ръце обаче хич не е за препоръчване, ама то кой ли вече се интересува... Единственото написано нещо за това лично предпазно средство беше статия, че по вида маска можеш да съдиш за социалния статус на притежателя му- дали е от скъпите с висок клас на предпазване, или е икономична самоделка. smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #3 -: май 02, 2020, 15:51:42 »

Привет в новия месец!

Ох живна народа, има живот! Мен ми е едно приповдигнато, усеща се че отпускат навсякъде мерките, вчера казвам на мм отпадат маските, отвориха Витоша и той ме погледна стреснато... Вика ами сега в офиса ли ще се връщаме?  angry

Сигурно сте видяли ама и тук да се похваля, Звяр кара колелото  Bravo, след три дни мъка и търпение днес подкара и не се спря, даже си намери гадже и се състезаваха със спазена дистанция и си чукнаха среща хахха, ама за наш късмет заваля че и двамата с мм след тичането по него сме като разглобени. Така ни се пада. Понеделник живот и здраве заминава на бабин дом за два дни, да разнообрази малко, престрашихме се вече. Свека се вълнува, вика с маска ще седя вкъщи само да дойде. Иска и при майка ми много да ходи, всеки ден пита, ама там няма да е скоро...

Вчера верно ви разлюла вас, и тук са го усетили.

Лек ден на всички!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #4 -: май 03, 2020, 14:41:48 »

Привет!

Положението е... Girl_hide girl_wink girl_wink  не искам да коментирам даже повече темата с вируса, защото няма и следа от надеждите ми за човечеството ... Ще става каквото ще... Господ да ни пази. И пак се връщаме на изходната позиция smile Линията на живота мине дългичка , ще оцелея.... yahoo

Браво за колелото Булка! Мен ме вълнува как ще мине класирането за Оксфорд! 31 завършва, но 32 кандидатства тепърва.

« Последна редакция: май 03, 2020, 14:43:22 от Kiwi » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #5 -: май 03, 2020, 22:04:23 »

Привет и от мен!

Явно сме в синхрон, ние също сме на вълна колела и училище/градина. Вчера ходихме да купуваме колела за децата, аз имам. Всичко беше изкупено, за големия поръчахме, за малкия успяхме да вземем, явно за малки хора не вървят много, имаше доста.
Големият дзвер трябва наесен да е в първи клас, малкото да премине от ясла в градина, обаче миналата година имаше голям наплив и много некласирани деца. Та ако не го приемат, ще си остане в яслата още рсна година.

За вируса не ми се говори, а пък за поведението на хората още повече.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 04, 2020, 09:29:30 »

Добрютро, как сте? Тук вали и е мрачно, но на мен това ми трябваше.

Булка, браво на звяр!

Стискам палци за класиранията в градини и училища.

Ние също трябва да взимаме ново колело на каката, ако съм го писала, извинете ме, вече не помня  blush

Празника на мъжът мина добре.Като на празник, бебетата бяха нервни и реваха, успяхме да направим шарена торта с каката и вечеряхме що-годе спокойно smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #7 -: май 04, 2020, 09:59:15 »

Маги, да ти е жив и здрав мъжО и много да те слуша smile

Моника догодина ли ще тръгва в първи клас? Помня, че с Вики са  в една година родени.

При нас също е мрачно, уж трябваше да се оправя тия дни, явно объркаха прогнозата lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 04, 2020, 10:02:50 »

Здрасти!
Браво на Звяр! Булка скоро ще спрете да тичате и ще се радвате на седене на пейка.
Стиснати палци на всички кандидатстващи ма ДГ и училище.
Маги, да ти е жив и здрав мъжа!
Ние вече сме си на работа, май повече няма да имаме график. Квото такова, днеска ставането ми беше доста трудно. Ще ми трябва време да свикна наново.
Мен много странно ми става това супер рязко отхлабване на мерките. Радвам се, ама пак нещо ми мирише на недомислена и недосвършена работа.

Лек и успешен понеделник на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #9 -: май 04, 2020, 11:07:39 »

Здравейте в новия месец, че стария го зарязах съвсем  blush
Браво на Звяр за колелото, аз вече се отказах за Мис, голяма бъзла. Въпреки че откакто направихме пътеките в двора и ѝ е равно, яко се вее с тротинетката. Колелото обаче (с помощни гуми) все още го върти назад, пуст мързел  pardon
Тия дни като е топло цял ден сме навън. Още оправяме двора, плевя, садих луковици, край няма, а тепърва ще разчистваме едно пространство да местим детския кът  angry Та затова никаква ме няма...
Кандидатстването за ясла тази година го отписах, никакъв шанс с тия две места и то в съседното село.
ЧРД на всички рожденици, утре нашият космат четириног става на цели 2  blum
каката ни е от 2 дни на бабина градина, вчера ходихме да си я вземем, но не пожела, днес дядо ѝ ще я докара.
Тук не вали, но духа ужасен вятър и е мрачно, бе отвратително време  angry Май месец стана, ние още се завиваме с олекотена + одеала, кога е било тва  nea Да не говорим за сметките за ток (миналият месец 333, как я изчислиха не знам lol )
С ММ подпукахме по HBO Ballers със Скалата и тва ни е сериалът напоследък smile
Айде целувкен  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: май 04, 2020, 16:00:52 »

Ами то хубаво, че времето е лошо, поне първите разпуснати дни да се използват за организация от ресторанти и кафета. Трябваше да има поне седмица, чудно ми е как ще намерят толкова бързо персонал, как ще го обучат...
НИ2 и те разхлабват мерки от 25-ти и тръгват по 3 дни във фирмата. 20 дни ще ги обучават по 2 часа как да пътуват и как да спазват санитарни изисквания. На никого не му се ходи в офиса, още повече не се и налага да са заедно. Ама понеже и другите офиси в Германия и Франция се адаптират, та и те. Направо ми се свива сърцето с това пътуване, но... Господ да ни пази.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 04, 2020, 22:09:38 »

Здравейте и от мен smile

Аз за мерките тук писах в предишната тема, няма да се повтарям.

ММ ми разправя онзи ден по повод социалната дистанция. Двама келеши срещат две келешки (това е цитат).  Една келешка има цигари и останалите иска да си дърпат от цигарата и тя и дава. Ама някакъв човек ги видял и им дал 4 цигари lol lol

А един приятел сърбин, ми праща снимки как почивните дни са ги изкарали на барбекюта. Вика, за моите приятели разхлабване на мерките е равно на край на мерките.

Аз срещам познати из града,ама си говорим на бързо от разстояние.

А другото ново тук е, че на летището може да ти направят тест за 200 евро и да не спазваш карантина.

Лека нощ и всичко да е наред smile

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 05, 2020, 08:46:28 »

Добро утро/ден! Ама никой не се е разписал, та още е утро значи  Wink
Панде, то много хубаво това с теста, ама ако си се заразил в самолета, с който си дошъл /т.е. преди малко/, дали ще хване тоя тест?
Свекърва, поне имат някакъв адаптационен период с връщането на работа и някви курсове за безопасност. Дано всичко да е наред! А НИ1, при тях какво се чува?
Фери, мислех че само мойто лапе не ще да върти напред педали. Има мерак, ама няма сила и желание да натисне и да върти педали напред. Кара си баланса и хвърчи като лудо това дете.
То гледам и тука е горе-долу на принципа на сърбите- разхлабване, значи премахване. До оня ден не можеше да се седи на пейки, без площадки- само да няма полицай и всичко може.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 05, 2020, 09:47:09 »

Привет и от мен.Ние и днес сме си в къщи, защото много духа и не е за близначките на вън.

Голямата и тя не искаше в началото да върти педали и ги въртеше назад, но с много упорство от наша страна, постоянство и показване схвана за какво става на въпрос.Точно това и беше важното, научи ли се да върти педалите я вънахме за малко на баланса и после направо на това с педалите без помощни и тя хвръкна направо.

Имам да работя, а тия двете хич не ми помагат, все ревът и мрънкат нещо и все не са на кеф.Вчера успях малко да поработя, дано и днес имам прозорец.

Говорим си в къщи за предстоящото лято и дребната мрънка за море и като и казах, че може да няма море, защото няма да работят хотелите и тя заключи, че ще спим в колата.Значи решение има, само желание да има  blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #14 -: май 05, 2020, 10:32:34 »

Привет!

 И аз съм с впечатление, че отхлабването на мерките плюс липсата на основния, който набиваше канчето на народа за хората значи липса на каквито и да е мерки. Онзи ден гледам селският ни хайлайф се събрали близо 20 човека на масичка в дворче и гордо се снимат. Тия хора са магазинери и аз искам да си пратя детето на село, че поне да диша въздух. Нашите ще трябва от тях да пазаруват... Вчера бях в лидл за пижами в 11 часа изчерпани тортите и пижамите иначе хората гладували... не знаят що е глад. Та много съм гневна, ама кво да се прави.   beating
 
 ММ ще си вземе отпуска четвъртък и петък и ще дойде да ни види. Близо 2 месеца не сме се видели. После ще си тръгна аз с него, защото нищо не свърших в тая карантина с дете. Дано още не го връщат в офиса...

 Маги, и частен плаж, ако се намери съвсем сте му хванали цаката biggrin Децата намират решение за всичко, та може техните предложения да са по-смислени  blum

 Хайде хубав ден, здраве и непоколебим разум Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines