Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:57:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97391 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #570 -: март 30, 2020, 13:08:30 »

Привет!

 Аз доста неща пробвах да почна да правя и нищо не ми се получи, то и е само в часовете, когато малкото спи. Иначе а се скрие някой от тримата възрастни, ходи тропа по вратата и го вика. Онзи ден почнах Откраднат живот предишния сезон и засега най ми се получи това, та ще гледам. smile

 Това с чопленето на семки и чепкането аз си го знам и в двата смисъла и както не сме чоплили семки не помня от кога директно бих го приела, че е опит за отбиване на последващи въпроси. Wink

 Ж. много ме изненадва колко е адаптивна. Има моменти, в които й писва, но все едно вратата за навън не съществува. Преди със ставането от следобеден сън подскачаше и викаше Айде, за да излиза. Само на 13 март го направи, обясних, че не може и дотам. Тези дни много се отвори на приказки и е много смешна, защото съвсем странни думи се опитва да възпроизвежда. Нямахме планове да купуваме играчки за РД-то, но предвид че незнайно колко още ще седи затворена, а тя няма много играчки й поръчахме един детски касов апарат със скенер и някакви продукти, дето май имат баркод и пиукат на скенера.Тя и без тези неща тези дни играе, че ходи да пазарува и храни после куклите, та дано й е интересно. Иначе смята Мутафчийски за баща си и седи чинно като го дават. Има някаква прилика като се замисли човек biggrin

 Аз не мога да се адаптирам към време, а тя пък вчера всичко си правеше по новия график. Не мога да си го обясня, ама засега се радвам и гледам да наваксвам и аз.Wink
 Със здраве!

 

 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #571 -: март 30, 2020, 13:13:05 »

Привет! Бърз отчет от нас, жонглираме успешно работа, деца и домакинство, в някои дни е ужасно сложно...  Girl_hide

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: март 30, 2020, 13:15:39 »

Здравейте!

Аз ви уверявам, че моето дете е най-щуро Wink

Бамбук покашляше четвъртък, петък и събота. Реших, че е от седене вкъщи, защото няма от какво друго. Вчера спря.

При ММ са казали, че годишните бонуси, ще са октомври, вместо април и имало много недоволни. Той е потресен, как може да са недоволни, при положение, че толкова хора са в неплатен отпуск или без работа.

И аз бих приела "чопля семки" само буквално. Ама сега ситуацията е такава, че всичко е съмнително.

25лв за тест за корона вирус много евтино. Тук е 200 евро.

Ние излизахме в събота - първо ММ и Бамбук, докато имах немски, после аз карах колело, след 15 дни само вкъщи.

Тук поне до днес може да се разхождаш сам или с който живееш. Днес ще има пресконференция, но се се очакваха по-строги мерки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #573 -: март 30, 2020, 13:19:05 »

Аз имах нужда от интернет детокс и много рядко нещо правех на телефона тези дни. За първи път си доближавам и границата на безплатния интернет. То след това май пак ми е безплатно, ама е бавно и дразнещо.
Имам остра нужда от хубав компютър и ако не съм много нахална и от приличен принтер. sad Госпожите по своя инициатива на пратиха занимания, насоки. Кокона "омете" повечето. За другите - когато/ако можем. Нямаме пластилин вкъщи, а не се очертава и покупка скоро. От днес ММ е на работа и поне ще разпечатва там занимания за каката.
Тези дни редя пъзел от 1000 части. Бая зор ми дава, че на повечето места са тъмни цветове и само на слънце се виждат нюансите. После пак ще заседна на машината, когато децата спят.
Вкъщи е толкова шумно тези дни, че ни телевизия ми се гледа, ни музика ми се слуша. Като затворя очи и усещам пищенето на малкия в опит да привлече вниманието на сестра си. crazy

И аз знам двата смисъла на семките и вълната. Обаче това с цигарите ми навява асоциация за затворници pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: март 30, 2020, 13:48:29 »

Панди, дори само по факта че гледа детски без да те прекъсва, вече те водим у дома по точки, за титлата най тежко дете lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #575 -: март 30, 2020, 13:56:44 »

И аз знам двата смисъла на семките и вълната. Обаче това с цигарите ми навява асоциация за затворници pardon
Те точно това му е смисълът. Една наша съфорумка се беше оплакала, че когато ходила за болничен за бременност, получила само за месец и реагирала недоволно. Медицинската сестра се сопнала и казала нещо от сорта "ще ми носиш цигари", а съфорумката решила, че иска подкуп. Опитах се тогава да обясня, че целият израз е "ще ми носиш цигари /когато ми идваш на свиждане в затвора" - тоест, караш ме да правя нещо незаконно Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #576 -: март 30, 2020, 14:07:16 »

Децата са си деца, на тях също им е трудно и усещат нашия стрес. 31 е също особено дете от ден -1, но докато аз мрънках колко е сложен и как не спи, установих, че позната ходи всеки ден на рехабилитация с нейното дете връстник на Змея и ни веднъж не е измрънкала колко и е трудно... тъй че я горе главата, че са палави да са ни кахърите...

Аз с един малко тъжен пост, една ера приключи... https://programata.bg/?p=175&c=1&id=2254&fbclid=IwAR35es0j2Bu2ZW2J8xqV8YmxsWXTxmbM6BUJVycP8oEDvTDlzJ7ZmJpd4Cs
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #577 -: март 31, 2020, 09:07:50 »

Добро утро! Как сте днес?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: март 31, 2020, 09:35:45 »

Добър ден, аз от сутринта съм на метлата! Някой не иска да си опаравя леглото, пък играчките не му били интересни и т.н. и т.н. Опрасви си леглото и сега ще оправя стаята, че почвам да подарявам играчки на децата на улицата!!!!

Та тъй съм днес.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: март 31, 2020, 10:00:02 »

Здравейте!
Ние сме добре. Само малко ме дразни всичкото мрънкане във фб. Опитвам се да го игнорирам, ама между бутането на коли и влакове имам време само за фб и тук.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #580 -: март 31, 2020, 10:04:31 »

Панде, как приемат Австрийците задължителното носене на маски? Аз си поръчах от хирургичен плат, от една мацка от Пловдив, от нашата бебешка група, за снаха ми също поръчах че нейните свършват.

И аз съм яхнала метлата, ама мен мм ме ядосва по служебни въпроси, ама то така ми се пада като сме колеги...

Днес съм в офиса, без грим, само с една спирала, че маска нося да не я цапя. На етажа има 5 човека, супер странно е, добре че чувам течащата вода на костенурката която е в офиса да ми създава настроение хахах

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #581 -: март 31, 2020, 10:35:46 »

Добър ден, аз от сутринта съм на метлата! Някой не иска да си опаравя леглото, пък играчките не му били интересни и т.н. и т.н. Опрасви си леглото и сега ще оправя стаята, че почвам да подарявам играчки на децата на улицата!!!!

Та тъй съм днес.

Аз бях така преди 2 седмици, постепенно "подарих" на кофата игрите с безнадеждно много части, които никой не си прибира. Друга част ( които не са разпилени)  скрих, докато не гледат и продължавам... като изключим хола през деня, къщата отдавна не е била толкова подредена.

Опитвам се да работя, обаче Гуфи не се събира седнал в Лего Дупло самолета и 32 е в нервна криза...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: март 31, 2020, 10:54:34 »

Някои търсят да си купят многократни. Тук в една група на жени от моя район направиха подгрупа за подпомагане на малки бизнеси. Основно беше за Великденските неща, защото хората вече са ги изработили, а Великденски пазари няма да има или за ферми. Но вчера видях и постове за многократни маски. Но постове защо трябва да ходим с маски няма. Тук за сега е само за затворени помещения и трябва магазините да осигуряват. (Тук са само големи вериги, малки квартални за храна няма).
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: март 31, 2020, 10:56:52 »

По принцип и аз така правя, обаче сега с бебетата ми е сложно да успея да се намърдам в на Моника стаята и да поразтребя.Но като гледам как се опитва да изклинчи, след малко ще остане без част от грачките си за винаги!

Аз съм обезсърчена от хората по принцип.Чета нощем по групите огромно мрънкане срещу маските ще кажеш, че ги карат и аз не знам какво да правят.Общо взето българина е мрънкач.Това ми е заключението.Ние си купихме, майка уши, ако се напъна и аз ще ушия, не съм имала нужда просто.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #584 -: март 31, 2020, 12:58:04 »

Привет!

 С това хвърляне на играчки се сетих на майка една колежка как безмълвно беше изхвърлила домашните пантофи на дъщеря си през терасата и в беше пратила да си ги прибере след незнайно колко предупреждения. Много беше смешно като разправяше, но съм била от другата страна по онова време.Сега няма да ми е смешно, ако се наложи да въведа такава мярка, а аз съм склонна, де.smile
 
Малката от вчера си подшушваше "не искам" тихичко, днес му тества действието по всеки повод. Докато бяхме на терасата вчера на слънце забелязах крусти по темето й, а тя не е имала като бебе такова нещо. Сега с многото коса се чудя с предназначените за това препарати дали е добре да мажа  huhhuh.gif Къпя я с един и същ шампоан откакто е родена и косата откакто е по-сериозно количество я мия само веднъж на седмицата, та ми е странно от какво може да е.   angry

 Аз вече спрях да чета в групите мнения на хора, дето не ги познавам. Отследвах няколко далечни познати дето все ги крадат и са големи борци за гладния български народ от хиляди километри.

 Бъдете здрави!
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines