Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:14:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97375 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #555 -: март 27, 2020, 10:26:58 »

Добро утро  give_rose
Маги, няма как, хора сме, да не сме от желязо  nea На мен също нервите понякога ми избиват, но уши още не съм дърпала, само по дупето. Сигурна съм, че и това ще ни се случи  blush
Свекърва, аз просто я бях забравуила тази дума за джоджен, иначе сигурно щях да се сетя, че трябва да има запетайка...изветрял ми е мозъкът  blush
Аз вчера подреждах по-летни дрешки в гардероба на децата и се оказа, че мамин златен няма почти никакви къси панталонки и тениски за лятото, а Мис няма пижами, та ще се наложи да поръчам.
Аз си пия кафето и мисля какво ще се яде днес  angry
Трябва да се ходи на пазар, ма сме без кола (оставихме я по каското да оправят разни неща по боята) и го мъдря и това кога и как да стане. Много жалко, че в лидл има котешка тоалетна на промоция, а ние по принцип само от там взимаме  Girl_hide
Едно Меме дето Булката не го е качила lol

Оф и Влади се разрева жестоко, че съм го оставила за 5 минути  angry
Целувкен  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: март 27, 2020, 11:09:54 »

Здравейте

Бамбук, го спасява това, че сме двамата с баща му вкъщи и се успокояваме един друг, когато Бамбук много се лигави и прави бели нарочно.
Снощи много бързо му се доспа и се разлигави и искаше да блъска един фенер. ММ много се ядоса, и Бамбук се усети, че много е сгазил лука и си легна и заспа за по-малко от 5 Мин.

В момента Бамбук гледа Пес патрул на немски и все едно за първи път го гледа lol Айде, че трябва да превеждам в ефир lol lol добре, че и аз ги знам на изуст smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: март 27, 2020, 11:21:24 »

У нас май лагерът се промени и сега сме големите срещу малкия.
Яде бой,, има променлив успех. Научил се е дс си крие дупето че да не го хапем. lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: март 27, 2020, 11:24:13 »

Аз не съм я била, а дърпане на ухо абсурд.Но имах две ревящи, а тя най-демонстративно и нагло правеше точно това което и казах, да не прави, е хора вярвайте побеснях.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: март 27, 2020, 11:53:59 »

Маги, вярваме ти  heart Аз с едно побеснявам, а ти с три си герой.
Аз ухото не му го дърпам, защото ме е страх, че ще го заболи. Но и Бамбук, не случайно си крие дупето.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #560 -: март 27, 2020, 12:07:23 »

Маги, вярваме ти, как  smile И Мис най-нагло и демонстративно си прави обратното на каквото сме казали  beating
И ние гледаме Пес Патрул, ма на български и пак има постоянно въпроси  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: март 29, 2020, 10:59:06 »

Вас никакви ви няма тия дни.Времето е разкошно, но го гледаме през терасата.Даже сега ще я измия, че след обяд да седнем на нея с Моника да рисува.Направих баница за закуско обяд и сега я пека.Мразя тая смяна на времето, после две седмици съм като ударен самолет.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #562 -: март 29, 2020, 12:09:36 »

Тук пък слънцето гледа през облаците и е някак мрачно.
Казвам ви аз, норвежците съвсем изпедепцаха възпитанието funnytooth Полека- лека, ще се върнем в допустимите граници на поносимост, сега всички сме прекалено стресирани и изнервени.  heart
Вече два дни поред НИ2 ми изпраща снимки, как им се намърдват котки в къщата и трябва да ги вади. Те  живеят в квартал с пазар и доста заведения, които сега са закрити, та сигурно животините си търсят компания. Не се събирали на любовни оргии, от което се предполага, че са кастрирани. Имало и доброволци, дето минават и по един път на ден им оставят храна и вода и чистят местата с пясък. Не искат и те физическа изолация / смениха социална на физическа, официално, по препоръки на СЗО/ Wink Първата гостенка може и да е гонила пилци, та паднала в терасата- двор на нивото на улицата, ама втората просто чакала пред вратата и скоростно се шмугнала вътре и търтила да се муши в един шкаф за обувки.  smile
Та така, нищо интересно друго не се случва около мен pardon, ама и това е лукс сега. Май и аз почвам да пера най- зимните дрехи и да ги прибирам. Забравих да си купя лавандулово масло, да не ми ги ядат молци вълнените, ще карам с останалото от лани и пак ще ги вадя живот и здраве на слънце в някои от горещите дни.
Препоръчват ежедневно да се пее по 5- 10 минути, за добър тонус и здрави дробове. Какво ли още можем да причиним на съседите си Wink
Хубав ден, да сме здрави физиéски и психически! heart
П.П. Пак ми заяждат някои букви, вероятно защото спиртосах клавиатурата и сигурно се е алкохолизирала  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: март 30, 2020, 07:52:55 »

Добрютро.А това ново време съм като пиян морков наистина  crazy

Свекърва, съдбата се опитва да прикачи котка на НИ2, ама той не иска  blum Наистина в това извънредно няма какво да се прави.И ние седим в къщи, разправям се с децата, като имам възможност чистя и пререждам, и крещя по каката.
Другата седмица ще изпера всички зимни якета и ще ги пребера по гардеробите, събота и неделя ще пререждам гардероби, че ще ми трябва някой да гледа девойките, няма как иначе да се получи.
За пеенето, каката ми го осигурява всеки ден, нон стоп пее нещо не млъква.Дано успея да я запиша на хор или нещо подобно, че ще ми изпили нервната система иначе.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #564 -: март 30, 2020, 08:15:32 »

Добро утро,

Аз съм си вкъщи днес, в новия ми офис smile. Купих си бюро, разместихме вчера по стаите, махнахме на Звяр играчките от хола и на негово място сложихме бюрото. Утре ще си взема докинг станцията, монитора и клавиатурата от офиса и официално от сряда обявяваме хоум офиса smile Над 2000 човека преместихме вкъщи за две седмици, та с клиента дружно решихме че изминалия уикенд всички почиваме вкъщи, след повече от 14 дни плътно работа.
Смяната на времето изобщо не ми се отразява, поспиваме сутрин до по-късно. Снощи беше малко екшън, Звяр се събуди с кашлица, не знам какво беше това чудо, дадох му вода и спря и не е кашлял повече, дано е било еднократно само. Вече и в клиниката в двора тестват за корона, 25лв, та ако нещо стане ще имаме до къде да отскочим, ама дано не се налага .

Лек ден на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #565 -: март 30, 2020, 09:53:20 »

Добро утро  give_rose
И на нас ни се отразява зле смяната на времето. Децата си стават пак 6-7 де, просто на нас ни е по-тежко на главата.
Ние и двата дни правихме кратки разходки в квартала с надеждата да изморим Мис да спи наобяд, но не би  pardon
Като гледам и днес е хубаво, може да ги изкарам, ма ме мързи крайно много, та сигурно ще е по-късно  blush
Не знам...и моят праг на търпение се изчерпва много бързо напоследък. Мис е в постоянно движение, ма постоянно. Става, сяда, слиза, качва се, подскача и то все близо до мен, направо свят ми се извива. Любимото е като взема бебето да дойде и тя да се катери по мен, то има място обикновено на главата ми само и едвам се сдържам да не почна да вия. Мрън! Кажете ми тва период ли е, или да не се надявам скоро да седне кротко.
Булче, похвали ми се вчера едната колежка, че е хоум офис  good Дано не кашля повече Звяр  heart
Направо да приютява някоя котка НИ2, явно има нужда щом толкова се бутат в него.
И в нас се пее постоянно, и то на микрофон, и аз се включвам щото иначе се крещи мамо пеееееейййййййй.
Бебето пак от сутринта е в режим реване и разнасяне  girl_impossible
Целувкен  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: март 30, 2020, 10:32:20 »

Булка, дано е моментно това със Звяр!и браво за хоум офиса!Какво бюро взе?
Имам въпрос, по спомен ти май имаше диастаза, какви упражнения правеше?Защото аз също се оказвам с такова чудо, поне като правя проверката точно над пъпа си имам 2 пръста разстояние и хич не ми е кеф.Та ми се ще да взема мерки.

Фери, за сега не се е оправило нищо в къщи.За 6 години живот, Моника седи спокойно само като спи!А и в началото от живота си беше голямо, мързеливо бебе.Сега че е на 6 се катери, скача, тича, прави се на гимнастичка, боксьорка, футболистка и каквото се сетите още.Мен лошо ми става на моменти.И не млъква!Мели нон стоп ама нон стоп.И какви въпроси задава....Онзи ден бях затруднена с отговорите на тема Великден.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #567 -: март 30, 2020, 10:34:55 »

Булка, браво на вас! Много труд сте хвърлили за кратко и сте почнали явно навреме good Дано успеете и бизнеса да поддържате, че потреблението на всичко се свива.
При НИ1 трупат фонд от намалените с по 30- 40% заплати на шефовете на високи позиции за да могат да осигурят едногодишно обезщететие на евентуално съкратените си кадри, което е много за американските стандарти. Там почти всичко се решава на фирмено ниво, държавата не поема ангажименти, поне засега. Снахата също е на "все още" режим, изобщо всички са притеснени и за това. Хич не им се говори, просто вече си изчерпахме резервите теми. Не гледат и филми, сериали и там каквото и да е, някакво вцепенение е обхванало всички и го бутаме ден за ден.
НИ2 по принцип е лаконичен в приказките открай време, ама сега минаваме само на по няколко контролни изречения във вид на съобщения. Онзи ден го питам какво прави и той ми отговаря "чопля семки". Определено реших, че ме праща в първа глуха и даже се засегнах от грубия начин, ама си замълчах и застрадах кротко. След час идва ново съобщение "да ги и семките, нацепи ми се езикът от сол".  funnytooth Той наистина чоплел слънчоглед, купил си го от турския магазин smile. Това и в детските години не го е правил, наистина не помня. НИ1 пък изобщо не може да си завърти езика и да намести семката на подходящо място сред зъбите, та ги дели с ръка. Не че не продават и изчистени, просто си е друго да чоплиш. Сега, този израз "чопля семки" от мое време значи "не ме занимавай с глупости, имам сериозни проблеми/работа", та затова се стреснах. Може също като "ще ми носиш цигари" да не е известен на вашето поколение, да го имате предвид. Също гаден отговор е да кажеш "чопля си вълната", ама това е пък от времето на майка ми. Преди се е налагало да се чоплят тревички и разни дръмки / клонки, боклуци/ от праната вълна преди да се преде ръчно и някак е останало като израз. Не си мени смисъл обаче "чопля си носа", което в зависимост от контекста може да е "моткам се" или пак "зает съм с важни неща, не ме занимавай с глупости".  Wink
Дано само се е задавил нещо Звяр и да не се повтаря да ви притеснява.
Какви разходки, ще ви стегне Генералът - един човек, по един път на три дни и то само за храна, пари и лекарства, така каза на тазсутрешния брифинг.
Хубав и спокоен ден, да сме здрави ние и семействата ни. heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #568 -: март 30, 2020, 11:29:27 »

Булка, дано е моментно това със Звяр!и браво за хоум офиса!Какво бюро взе?
Имам въпрос, по спомен ти май имаше диастаза, какви упражнения правеше?Защото аз също се оказвам с такова чудо, поне като правя проверката точно над пъпа си имам 2 пръста разстояние и хич не ми е кеф.Та ми се ще да взема мерки.

Икеа, малко е мъничко, но пък в нас е всичко бяло и си пасва идеално, пристигна на време. https://www.ikea.bg/products/baby-children/children-3-7/children-desks-chairs/children-desks/micke-kompyutarno-byuro/30213076/

Аз правех на Синди Крафорд, има ги онлайн обяснени за и без диастаза : https://www.youtube.com/watch?v=xyPaPysxltA

Ох Свекс, свива се всичко, направо е кошмарно, добре че имам клиенти които имат огромен растеж в момента, нашата майка компания също печели добре в момента, даже дариха 10 милиона КД, та ще има подкрепление.Но ми е всичко свито. И мен нищо не ми се гледа, едвам се наканих нещо различно от новини да изгледам уикенда.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: март 30, 2020, 12:03:18 »

Чопля семки, аз само в директен смисъл го приех, в друг- не ми е хрумнало.
Инак за разходки глобяват lol, освен ако не ходите в гората, Фери.
Филми и аз насила гледам, слушам музика насила, абе старая се да си поддържам психическия фон нормален.
Детето ми е точно като това на Фери голямото, и на Маги голямото... СЪчувствам ви. Едвам издържаме. sad
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines