Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:46:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97389 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #540 -: март 26, 2020, 10:31:35 »

Добро утро  give_rose
Охххх уби ме Звяр lol А защо така реши? Или за да минете първи на опашката?
Хаха Еми, ние сме имали по-малко претенции като цяло, днешните се чудят какво да измислят...
Вчера разбрахме за още едно бебе на път - на братовчеда на ММ, много съм щастлива  heart Пак ще е август, стават 3 лъвчета да ги чакаме   Girl_hide
Аз съм сложила един боб да сготвя, отдавна не сме яли.
Дават го и другата седмица студено, малко почва да ми омръзва, ма верно генералът го е поръчал, народът да не щъка много много.
Днес ако имам мерак и време, мисля да поизчистя малко кухнята. Тва белите шкафове все са си за бърсане  NO Фурната скоро няма да я огрее.
Целувкен  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #541 -: март 26, 2020, 10:40:40 »

Фери не, според мен развива фобия, страх от излизането навън. Не беше излизал от 13ти и повтаряме само колко е опасно да се излиза навън заради вирусите и вчера не разбра защо сега точно съм решила че ще излизаме. Yes pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #542 -: март 26, 2020, 11:04:53 »

Горкият! Аз като ви казвам, че децата ще изперкат преди нас  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #543 -: март 26, 2020, 11:15:48 »

Хаха, Еми, сигурно си имала и ти разни претенции, ама едва ли са ти обръщали внимание Wink. Като се върнеха родителите едно време от работа и се почваше едно чистене и готвене на бързи обороти, а децата биваха "натирвани" да си се занимават и да не пречат. На "искам това, искам онова" веднага се отговаряше с "а бой искаш ли?" blum, че даже и се прилагаше при екстрени ситуации във вид на лек шамар по д- то. Ама нали сега сме с привързано родителство и права на детето.
И какво стана с норвежците, дали проверяват какво се прави в момента, взимат ли още деца? Мамка му, какви дертове сме си създавали, колкото да си чешем езиците и да ръсим пари за глупости diablo
Онази малката по опазването на околната среда и тя била май с положителен тест след обиколки с баща си из Европа... Е, получи и се, връщат се патките по водоеми и фонтани.  nea
Това с бибибабките го бях забравила, та теглих видеото да чуя песента funnytooth Голямо хилене падаше на този сериал. Сега единствено мога да издържам на Младият Шелдън и на Теория за големия взрив и все още се смея. Силиконовата долина не мога да схвана много, едно заради изключителната динамика на събитията, второ, че доста термини и технологии не са ми познати. Първите сезони някак беше по-разбираемо, сигурно защото ги гледах едва това лято и новостите бяха загубили давност, та го разбирах Wink
Хаха, от немай къде загледах Завинаги по БТВ и се хващам, че изтръпвам от възмущение когато се прегръщат и целуват и правят големи семейни събирания, толкова ми е необичайно... Това при две седмици карантина само nea
Хубав ден на всички, живи и здрави да сме само! heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #544 -: март 26, 2020, 11:21:44 »

Хаха, от немай къде загледах Завинаги по БТВ и се хващам, че изтръпвам от възмущение когато се прегръщат и целуват и правят големи семейни събирания, толкова ми е необичайно... Това при две седмици карантина само nea

ген. Мутафчийски: Така ми харесваш!

 funnytooth funnytooth funnytooth

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Булче, да ти е жив и здрав звяр голям звяр да порасне, големи подаръци да получава и никакви вируси да не хваща  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: март 26, 2020, 11:58:42 »

Свекс, аз също пробвах Силиконовата ама не е за мен.Виж на Теорията се хиля още и то с кеф, и на някои сериина Приятели.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #546 -: март 26, 2020, 12:42:39 »

Хаха, аз също от време на време се хващам докато гледам някой филм, че се чудя защо се прегръщат и целуват и се събира повече от двама Wink

 Моят син повод на коронА вирЮс(с такова произношение) се изказа, че не му харесва да има слъце и карантина, че му писнало и щял да вземе един чук и да го утрепе тоя вирус (следва демонстрация). Вярно е обаче, че други години е много скапано времето през март, а сега едно слънце е изгряло от две седмици...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #547 -: март 26, 2020, 12:52:50 »

Ох да, и аз така се хващам да се възмущавам на сериалите... Сега с нетърпение очаквам да го вмъкнат в сюжетите, примерно Анатомията на Грей  Oh my ...
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #548 -: март 26, 2020, 13:06:35 »

Ама Анатомията на Грей още си го дават?! То като Пътеводна светлина стана...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #549 -: март 26, 2020, 13:37:51 »

Привет!

 Аз на Анатомията си заспивам, ама на първите сезони, че ги знам наизуст. Откакто и Сандра О напусна май само 1 сезон съм гледала. Имам познат, който е като прототип на Шелдън и в момента се опитвам да го изнудя за математически модел кога ще приключи пандемията. Последно правеше нещо много сложно за някакви уреди в Космоса, ама е много шантав, та да видим дали ще пробия. good

Писаха, че в Откраднат живот щели да вкарват сюжет за вируса, ама не вярвам скоро да снимат. Мен вчера ме възмутиха Цитиридис и Геро, че уж дистанция пазиха, ама си подаваха едно шише узо. Единият отгоре, другият отдолу пипаше, пълна пародия. Като се замисли човек колко ли хора и така се дезинфекцират...  sad
 
Аз мислех на Ж. да подаря една разходка около блока за РД-то въпреки че ще ми донесе мининфаркт сигурно, ама като гледам Звяр как се е зарадвал по-добре не. NO

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: март 26, 2020, 13:48:49 »

Здравейте!

Аз постоянно го питам Бамбук дали иска бой, ама не иска.
Аз днес говорих по скайп със служебното момиче. Тя тази година завършва бакалавър. Вече са я приели в две магистърски програми в UCL и King's College, така че на есен ще е в Лондон. Ако всичко е нормално. Брат и нещо не учел, само игри играел. Сега спеше, защото цяла нощ играл.

Аз си знам, че ще ми е трудно да излиза. Когато съм боледувала така дълго след това трудно излизах. А и в началото много бързо се уморяваш от всяко излизане. Да мине, пък ще се оправим.

Не сме и белязали и че в любимото ни кралско семейство имат корона вирус - принц Чарлз.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #551 -: март 26, 2020, 15:37:28 »

Здравейте!
Днес оправих част от гардеробите. С други думи прибрах дебелите пуловери и палта, защото няма кой кога да ги носи. За летните е рано да ги вадя. Имам зимни ботуши да оправя, но ще е след поръчката на генерала за лошо време Wink
Децата са дразнещи. Вчера нашите се проявиха с безхаберие и сега имат две седмици "карантина" от децата, защото събирам нерви от глупости... Ще си ме ядосват малките вкъщи и това е! pardon
Предвид настоящия период седнах да разгледам нещата за прием в градината и в училището. Ще имаме Радини вълнения май-юни. Покрай работата съм намразила четенето на нормативни актове и ми дойде в повече. И май повече се дезинформирах...
Тези дни попълвах дефицита от знания по химия (или как безопасно да дезинфекцираме вкъщи). По физика имах винаги леко чукнати в главите госпожи и съответно почти нищо не помня. По химия бяха откачалки и нищо не съм знаела дори тогава. Едва в 10 и 11 клас имах нормална госпожа, та оттам лесно оправих органичната химия. Най-ненормални обаче бяха по статистика и по бизнес комуникация. Едната общуваше с извънземни, другата беше в някаква секта. girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #552 -: март 26, 2020, 17:03:22 »

Верно ли и принц Чарлз е с корона  shok В неговият случай с две...
Моят братовчед в Италия се е отказал да учи, няколко изпита му се опънали и край. Много тъпо, толкова се радвах...там тия с висшО са по-скоро рядкост. Жалко, сега можеше да навакса, а работа също няма...
Тати всяка седмица ми се пазари по два пъти да дойде да види децата, всеки път ми е много тъпо да му откаазвам, ама кво да направя, наистина ме е страх за тях по-скоро.
Силициевата долина го изгледахме на един дъх с ММ. Теорията преди я гледах, сега скоро не съм я заглеждала. Анатомията на Грей верно ли още върви  huhhuh.gif
Аз пък още не се възмущавам като се прегръщат и целуват lol
И Мис не иска бой като я питам.
Тамън снощи си мислех дали няма да вкарат Короната и в Откраднат живот, обикновено засягат актуални теми.
Панде, браво на твойто момиче, брат ѝ явно по-мързелив...дано се оправи и той нанякъде.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #553 -: март 26, 2020, 17:19:56 »

Има положителен тест, предполага се, é се е заразил на 12.03, когато ги нищехме за дрехите и външния вид. Камила обаче няма... Кралицата също, щото той малко преди да се зарази бил говорил с нея pardon. Всички са разпределени по разни замъци, да не ги мислим тях Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: март 27, 2020, 09:49:39 »

Добър ден, как сте?Аз си направих йогата, изпратих мъжа на работа и ако днес не набия голямата значеи всичко е наред.Вчера не издържах и демонстрирах какво е това дърпане на ухо.Не беше щастлива да си кажа и после доста внимаваше.Но се беше разлигавила жестоко.Не съм горда със себе си, споделям, защото знам, че не съм единствената дето не издържа на моменти.

Айде отивам, че Габи плаче.До после!
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines