Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:17:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97410 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #510 -: март 24, 2020, 14:37:13 »

 РД като РД, нищо страшно. Ей ме на, поръчах украсихме, огромни балони номер 5, цар лъв, сега минах през Чочко ( работят и в Пловдив сигурно и по поръчка) взех една торта, утре като стане ще пееме, танцуваме и ще се радваме. Като приключи цялата тази ситуация ще ги съберем най-близките и ще им направим на всички пропуснати заедно рд.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: март 24, 2020, 14:43:03 »

Ся като си ме задразнила с тия торти, бива ли така lol
Поне после я покажи да поточим лиги тука
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #512 -: март 24, 2020, 14:45:04 »

Ся като си ме задразнила с тия торти, бива ли така lol
Поне после я покажи да поточим лиги тука

утре утре, шахматна smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: март 24, 2020, 14:45:40 »

Здравейте!
Тук си имаме доволно количество сняг.

Къде е Свекърва? Издирвам я за идеи. Имам 3 чанти с лапад и се чудя какво да ги правя. Миналата седмица правих с ориз, днес мисля с мляко и чесън и дотам.  nea

В тази ситуация не смея да мисля и за утрешния ден. За рождения ден на Алекс спрях да правя планове, защото не знам до тогава какво ще се случи, а вече имах и идеи. Ясно е като имаш двор, но не всички имаме. Миналата година бяхме на природа и беше хубаво, тази се надявам първо да сме живи и здрави до тогава. Наистина не смея да мисля вече.  huhhuh.gif

Вечер преди 12ч не заспиваме.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #514 -: март 24, 2020, 14:49:49 »

 А, Булка, тъкмо за вас се сетих, че утре ще празнувате, че майка каза, че е Благовец. Тъпо ми е не за банкета, а че 2ра година не ми е чисто съзнанието да се радвам в тоя ден и най-голямата драма да ми е, че тортата е объркана или еди кой си е издрънкал глупост. Миналата година свекърите бяха оклюмали, че уж брата на ММ щяха да се развеждат, аз пък дали Ж. ще проходи, а сега пък ММ е на 200 км и не може да дойде, ама каквото такова. Ще се радваме след време да сме здрави. smile

 Иначе то е ясно, че тя не се изморява както обикновено и няма как да заспи. Станала е егати топчето от ядене, ама и на нея само това й е разнообразието. Ритаме топка в коридора, търчим, ама се бъзикам с нея, че като отворим вратата ще се заклещи на нея.  yahoo

 
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #515 -: март 24, 2020, 15:18:44 »

Ами тази година като се сами и по-малко хора ще ти е даже още по-яко и по-щастливо, че с организации и всичко не ни остава време да се порадваме на деня, макар че те не го усещат така. Звяр с нетърпение очаква утре, знае че няма парти и е ок с това, каза, "мамо има вируси и няма как", той си иска тортата и подаръка smile.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: март 24, 2020, 17:26:52 »

Според мен Бамбук не знае, че има рожден ден. Миналата година беше много болен на рождения ден. Подаръкът му беше една изостанала от Коледа пожарна, тортата три понички. След това на едно от децата на Бекъм тортата за рождения му ден беше понички lol lol
Тази година, поне имаме време да мислим подаръци. Бяхме решили колело, ама това ще е по натам. Ще намаже сега. Ние му взехме вече едно Лего, ама най-много си играя аз, та май за моят рд е подарък lol lol lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #517 -: март 24, 2020, 17:40:23 »

Здравейте!

Явно всички са на вълна рождени дни smile и нашето овне има скоро рожден ден. Днес му поръчах подарък от амазон, дано дойде... торта ще правя аз, както всяка година. Предпошагам, че дотогава още ще сме в карантина, така че не правя планове. Мислехме в края на май да пътуваме до бг, но и това май отпада засега.

Аз съм по-скоро от ранобудните, при условие, че са ме оставили да спя през нощта. Но дори и да не съм спала, бързо се разсънвам. Много обичам сутрин да стана преди всички и да си направя чай и малко да съм сама със себе си.

Тук е 12ина градуса, слънчево, жалко, че не можем да излезем.

 Не знам за вас, но тоя УатсАп ще ме побърка - група на колегите, група на децата в училище.... и нон стоп се пускат супер важни неща като снимка на кафето или рисунка на отрочето....

И след тоя хейт отивам да правя бисквитена торта. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #518 -: март 24, 2020, 17:53:43 »

Привет!
Мимка, ако ти се играе, направи сармички, постни или с кайма с лапада - кромид /най- добре зелен/, настъргани моркови, ориз, мазнина гьозум, домати. Може и колективни - пласт лапад, пласт плънка, отгоре и на дъното масло.
Другата манджа е с някакво месо, предварително сварено най- добре, което се добавя към бланширания и нарязан лапад, много кромид и чесън /пак ако може пресен/, лозови листа нарязани за аромат 12- 13 броя. копър и магданоз.
Лапад слагам в плънка на баница, както се прави обикновено.
Бланширан лапад с кромид, копър и яйца, като каша, полято с препържено масло с червен пипер
Което не изядете, махаш средната жила на листото от опаковата страна и замразяваш.
Суфле - бланширан лапад, брашно 6 супени лъжици размито в бульон, 3-4 яйца, се пече или вари на слаб огън до сгъстяване и после се стърже кашкавал.
Изобщо, всички рецепти със спанак стават и за лапад, даже по- вкусни защото го няма онзи метален вкус.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #519 -: март 24, 2020, 17:55:17 »

Алексия, и мен много ме дразнят, ще каже човек, че скучаят. Нон стоп някакви глупости пускат и само ми вибрира телефона. В крайна сметка в групата, в която съм аз има 30 души, трябва някаква съобразителност.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #520 -: март 24, 2020, 19:23:37 »

Алексия, съчувствам ти, аз работя на пълна пара, а целият ми фейсбук е залят с безплатни онлайн забавления. Всичко до тук добре, но явно бая народ скучае и току се сети да ми пише и очаква внимание... оплаках се и аз smile Чатовете с градините са с изключени нотификации, обикновено нищо, което да не може да почака до вечерта или два три дни не се споделя.

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #521 -: март 24, 2020, 19:35:11 »

Kiwi, големият змей май беше предучилищна или се бъркам? Дават ли им за вкъщи неща?
Маги, към теб вия въпрос, защото нашите са големи са набори smile

Мен особено ме дразни, че групата се направи, за да може учителят да дава задачки, докато ни отворят платформата на училището, а се превърна във вижте мойто дете колко е хубаво. Аман!  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #522 -: март 24, 2020, 23:14:36 »

Алексия, да 31 е предучилищна. Издателството даде достъп до учебника и учителката ни го прати, но те са го направили почти целия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #523 -: март 25, 2020, 10:46:18 »

Хайде, Булка, честит ти празник! Живо и здраво да ви е момчето, добра снаха да ви доведе! smile heart И да не забравите догодина голям купон good heart
Ами за църквите работата е доста интересна blush nea. Запада им бизнесът, не са в бранш, подкрепен от държавата, няма как да минат онлайн... Нали съм с познати в католическите среди, та имам уж достоверна информация как действат те. Изцяло са се преориентирали на доброволчески дейности и те са хората, които работят с кметовете. По техни си пътища осигуряват дезинфектанти, маски и разнасят и разясняват. На възрастните хора носят храна и са в готовност да помогнат за изхранването на селскостопанските работници, които се очаква да бъдат наети, както и да им осигурят подслон за времето на престоя в пустеещи къщи. Та сега се занимавали с ремонти и със събиране на дарения. Няма служби, няма погребения, кръщенета и сватби. Или се отлагат, или дистанционно и после пращат клипове. Като нищо нашите да се изнесат по манастирите, на тихо и защитено. pardon
Та в тази връзка честит празник, да сме живи и здрави и да получаваме хубави вести! heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: март 25, 2020, 10:51:35 »

Свекс, всеки ще се преориентира. Това си мислех сутринта- както не можеше работа от вкъщи- сега се намери начин. Образование от вкъщи- пак се намери метод. Да не говорим че от години има moodle. Ама кой ти да се занимава по остарелите ни университети.. diablo
Та всяка криза ражда нови международни отношения и нова епоха.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines