Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:44:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97382 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #495 -: март 23, 2020, 18:29:09 »

Булче, имах предвид като хумор, малко ми е техният стил смешки lol Иначе като им слушам говора и дрехите може ни е баш ANZ good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #496 -: март 24, 2020, 10:45:06 »

Добро утро  smile Още никой не се е разписал? Хайде аз като най-ранобудна (06:30 вече се беше наспало поколението).
Тука има мноооооого сняг, половината пързалка на Мис е затрупана  shok Добре че така или иначе не трябва да мърдаме много много. Дори видях снегорин навън, мислех, че са ги барикадирали и тях  blum
Много е яко това  good Мен ме кефи прическата на мацката, колко ли смелост трябва да имаш да се подстрижеш толкова късо? Една колежка имам с такава момчешка прическа, каза, че е по-трудно за подръжка от дългата коса. После сигурно трябват бая нерви за да я пуснеш  huhhuh.gif
Днес съм решила да не готвя, ма може до довечера друго да ми хрумне.
Вчера извадих следващия размер дрехи за бебето и малко по-летни (напук на зимата навън) и днес трябва да пера и да прибирам. Успях да оправя и гардероба на каката, тя си видя летните дрехи и от вчера се разкарва с една пола.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: март 24, 2020, 10:52:58 »

Привет!

Аз от тази цялата ситуация ще взема да стана morning person. Сутрин ставам с милото, гимнастика, закуска, после ми се приспива в 23:00, а това не се е случвало от както се помня.

Много романтика в това клипче!

Понеже сега сме при нашите (моето старо "у дома") и може би ще се наложи да останем повече от предвиденото, мама се съгласи да пренаредим/подредим малко кухнята, за да мога и аз да готвя. Това ми липсва доста, да сме си наше домакинство. Но за момента, животът в голяма къща с двор, е наистина по-добрият вариант.

Времето днес тук е много страховито, духа, вее, мога да предполажа само колко е студено. Бяхме пуснали котето за няколко минути на терасата, да се разнообрази и то и си го прибрах ледено!

Уютен ден от мен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: март 24, 2020, 11:56:02 »

Здравейте smile

Днес съм в добро настроение. Въпреки че тук започнаха да правят повече тестове и се оказа, че тенденцията не е толкова положителна.

Това 23ч, рано ли е или късно. Ние си лягаме между 21 и 22ч smile сутрин около 7 сме станали. Аз не бях morning person до преди година. И сега сутрин не съм кой знае колко продуктивна. По-скоро само вечер ми се доспива рано.

Тук е слънчево, но е 0 градуса. Сняг няма. В неделя всъщност валя два пъти по 10 Мин.

Аз първо ще трябва да извадя летни пижами, след това летни дрехи lol lol

Усмихнат ден от мен!



Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #499 -: март 24, 2020, 12:03:52 »

Вчера и аз бях от ранобудните. Не можах да спя хубаво през нощта и ми се отрази на целия ден. Днес обаче съм свежа smile
При нас е едно и също ежедневието. Днес ще правим с Кокона бисквитки от овесени ядки за "разнообразие". На нея са ѝ интересни формичките.
Тук вали дъжд и ако не валеше бавно, щяхме да сме за гумени лодки. Засега някак земята поема вода. Сигурно ще трябва да изляза по някое време и ще вкарам в употреба гумените ботуши на цветчета.
И аз искам нормални Цветница и Великден heart С многото цветя, с шарените декорации, с боядисаните яйца и с шоколадовите зайци. ММ чат-пат купува козунак за закуска на децата, обаче само това не ми носи усещането за пролет и възраждането на новия живот.
И аз ще взема да оправя гардеробите. Освен това имам да мия и прибирам зимни ботуши.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: март 24, 2020, 12:16:20 »

Аз ако имам редкия шанс, си лягам в 22.00. Преди бях като Бубето- славни времена еххх
Тук си е целогодишно за ветровки и гуменяши, та поне не ги прибирам lol
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: март 24, 2020, 12:30:06 »

Аз от малка си лягам най-рано към 24:00, но по-често е 1:30. Просто сутрин си наваксвам, а вечер не ми се спи. На мен най-продуктивното време от деня ми е следобед.

И на мен ми се иска нормален Великден, но вече съм прела мисълта, че няма да е така. Да сме живи и здрави, другото не ми е важно сега. Даже от една страна го приемам като почивка, че няма да ходим или да ни идват гости.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: март 24, 2020, 12:33:31 »

Привет.И ние тази година ще имаме скучен Великден.Сестра ми няма да дойде с децата, няма да правим търсене на яйца и т.н. Но така ще оценим какво хубаво семейство имаме и как трябва да се пазим.

Тук има много сняг, но е стууд и вятър на вън.Аз съм сама с трите и дано оцелея.Боли ме глава и от през нощта да ми е съвсем хубаво.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: март 24, 2020, 13:19:49 »

Маги при мъж ми помагат разтривки с етерични масла. При теб действа ли?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #504 -: март 24, 2020, 13:28:26 »

 Привет!

 Аз всяка вечер заспивам различно напоследък и винаги след едно малко. Иначе от тийн годините се чувствам баба, ако легна преди 23:30. Тази нощ Ж. поиска да дойде да спи при мен. Това не се е случвало от преди 1 година, когато никнеха първите зъби.Явно и тя преживява нещата. Сънят й е много по-неспокоен, отнема й дълго да заспи. Обедният прогресивно намалява като втеметраене.  NO

 На мен на първо време ми е, че 2ри рд неин ще посрещаме със свито сърце. Сигурно ще й направя бисквитена торта и това ще е. Ако догодина сме живи и здрави ще й вдигна банкет с всичко по реда си, че ми е мъчно така.  sad

 Пак съм минорна, та прогресът от вчера е регрес днес, ама бутаме го.

 Бъдете здрави!

 

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: март 24, 2020, 13:35:53 »

То па ние като правим банкет всеки път, хем се ядосваме хем пари харчим много. Хем не винаги е както ние искаме. Та не се ядосвай много, то и в другия начин има грижи бая.
Всички ще сме здрави, стига да сме разумни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #506 -: март 24, 2020, 13:42:40 »

Еми ме изпревари!
Кокона нямаше реално втори рожден ден, защото бяхме на сватба, а аз не исках да се "откажа" от нея в този ден. На 5я рожден ден пък сума си деца бяха болни и стана малко скалъпен празник в последния момент. Тази година си наваксахме... Така че ще има всякакви варианти в годините Wink
В същото време на Дребният третия рожден ден обмислях да е в детски център, но без 100 човека гости, а на свободна игра. Разликата е, че сестра му имаше набори - деца на наши приятели, а той има набори от обкръжението в квартала, но не виждам смисъл да каним хора, които също едва ли биха тръгнали нас да канят. Децата играят, но не сме чак толкова-толкова близки. Това разбира се е според възрастта. По-нататък никой няма да ме пита Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: март 24, 2020, 13:53:01 »

https://spisanie8.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%B2-%D1%82%D0%B5%D0%B1/2020/0322/%D0%BA%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%B4%D0%BE-%D1%85%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8.html

Разкошна статия за темата на месеца
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: март 24, 2020, 14:09:00 »

На мен от миризмите много ми се активира мигрената.Имам разни масла, но не ми се рискува.

Адиктет, до 4-тия си рожден ден, Моника нямаше такъв в детски клуб.Били сме в къщи с нашите и свеки.За мен няма смисъл преди това от някакво парти, защото те няма да помнят, в къта трябва да съм с нея нон стоп и най-веоятно накрая да е и болна.Та мерси!С близначките ще е пак така.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: март 24, 2020, 14:25:39 »

Здрасти!
Адиктед, важното е на вас да ви е добре, Ж ще се забавлява и ше радва около вас. Аз 3год правя едно и също, събирам приятели на двора с деца на неговата възраст и да тичат и играят. На деня сме си в тесен семеен кръг и това е. Сватби без булка, детски кътове с аниматори и не знма си кво, не ми се занимава да правя. Като порасне още малко, ако поиска ще го правим, ако не на двора и това е.
А Ж намаля съня освен, че расте, от следенето вкъщи не се изморяват чак толкова. Ники ако не излиза или излезе малко няма спане на обяд, а вечер едва ляга.
Аз уж съм активна вечер, ама от както се роди Ники и сега откак2попнах работа, гледам до ранния след обяд да съм си свършила задачите и после да правя неща, които не са много трудоемко и не трябва много съсредоточаване.
Днеска голямо чистене ударих е а сняг, цялата кола почти час я чисти хме, междувременно направих снежна жена, целихме се със снежни топки и изпистихме и мотора на един приятел. С радост щяхме да изчистим колите и на другите комшии, само да по стоим оше малко на вън.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines