Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:44:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97877 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 20, 2020, 14:48:51 »

Мислите ли, че наистина ще се блокира София? Не знам, може би само такива мерки ще дадат резултат.
Ако продължават да се разхождат дебили помежду градовете, ще го направят...
Виж че седят по градинките на едно деца с бабите...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #451 -: март 20, 2020, 15:33:59 »

Ох готвим се за вечерен час и блокада... Печатаме бележки за вечерен час, анекси за работа от вкъщи, протоколи за оборудването, абе много неща.

Психически съм в страхотно настроение. Факта че не седя вкъщи по цял ден, общувам с хора, слънце е навън, ми носи много добро настроение. В понеделник и вторник беше ужасно, всички бяха супер зле, но от сряда нещата се успокоиха. Навън наистина щъка много народ, нали сме в центъра, изобщо не се съобразяват. В един момент завиждах на всички затворени вкъщи, сега се радвам че поне тази седмица работих, защото ако аз се вдигнах много духом, виждам как при останалите става обратното. Но както казвам всеки ден сега, това което важи в момента, не важи и утре. Дано ни оставят още малко време да си изнесем хората спокойно към вкъщи.

ПС Ще набия Пловдивчани, само те ме ядосват
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 20, 2020, 15:49:43 »

Седя и вече не знам за кой път превъртам меметата в сторито на Булката с генерала. lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 20, 2020, 16:02:08 »

И аз lol lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: март 20, 2020, 16:11:13 »

Много са добри меметата!
Аз съм бясна, тая седмица бяхме в намален състав, уж да ни пазят. От другата, всичко по старо му, пълен състав и навяскъде народ да щъка. Чак и обучения на едните колеги са спретнали. Много са зле наще! Заплашват чак как ако спекулираме със ситуацята ще има последствия.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: март 20, 2020, 16:20:41 »

Много са добри меметата!
Аз съм бясна, тая седмица бяхме в намален състав, уж да ни пазят. От другата, всичко по старо му, пълен състав и навяскъде народ да щъка. Чак и обучения на едните колеги са спретнали. Много са зле наще! Заплашват чак как ако спекулираме със ситуацята ще има последствия.
Рат ако тр да ти дам списъка с телефони за докладване на неспазващи ограниченията и правилата работодатели и граждани като цяло. Мисля че ще реагират бързо на сигнал
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #456 -: март 20, 2020, 17:09:43 »

И аз го гледах поне 5 пъти и го пратих на поне 5 човека. Много добро стори Булче Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #457 -: март 20, 2020, 18:58:29 »

Много се радвам че ви радват, това целях, да забавлявам народа, ама не съобразих че чата ще ми е пълен и всички ще ме зареждат!

Рат, мога да ги посъветвам как се действа в тази ситуация! Какви обучения?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 21, 2020, 09:53:07 »

Привет, как сте?Ние сме в изолация така или иначе та за мен нищо не се е променило.Мисля го моя баща, че той пътува до работното си място, но ще се оправи итова.

Аз съм учудена.Възрастните, които са живели по комунистическо време и би трябвало да са свикнали на правила и ограничения, сега са яко "скъсали синджира" и не искат да се съобразяват с нищо.

Свекърва чакам да изкаже мнение.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #459 -: март 21, 2020, 10:08:38 »

Привет!

Нашите са много стриктни. На свекъра какво толкова щяло да му стане, той миналата година за малко да се възнесе, но го спасиха по чудо и сега е безсмъртен...

Аз съм от поколението, което помни празните рафтове, купонната система, Виденовата зима. Сестра ми, уж само няколко години по-малка, е извадила късмет, нищо от това не помни. Аз съм спокойна, тя е много тревожна.

Булка, с тия мемета оправи деня на много хора smile Ама да има! Смехът е здраве Wink

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #460 -: март 21, 2020, 10:23:42 »

Добро утро  give_rose
Днес ни вдигнаха в 06:30  angry Вече сме под пара, къщата е почти оправена, сега излизаме на двора. Малко ми е отнесена главата, щото освен ранното ставане, бебето си яде на 2 часа като по принцип, ма тва да са ни проблемите. Ще видим днес колко хора ще се изнесат към Витоша, обикновено събота и неделя е манифестация покрай нашата къща.
Снощи късно ви попрехвърлих и специално отварях меметата да ги видя lol
И аз ги мислех тия с любовниците какво правят lol Ма сигурно не ги е страх и си се виждат помежду другото  pardon
Булче, хубаво, че поне ти си с всичкия си все още. Оправихте ли хоум офиса?
Бтв не знам дали ви казвах, ма и брат ми ще ми е колега вече, само че в гугъл проектът. Той много се кефи, още е в обучение де, ма се надявам да не им мине котка път сега в тази ситуация...
Да ви кажа вече се отказах да подреждам вкъщи, седи си всичко вили на могили, играчките де, и ми е по-спокойно като не мрънкам постоянно. Мис като че ли така повече се занимава и ходи да си търси играчки и книжки. Ще видим кога пак ще ме тресне лудостта да почна да я строявам за всичко.
Аз мисля мама, че пътува с градския, ма казва, че са 4-5 човека макс в автобуса...и баба я мисля че е сама и обмисляме да ходим да я вземем и да остане при нас, че ние никъде не ходим, пък и да се радва на децата.
Сутринта си мислех, че тва чудо поне 2-3 месеца ще е...не знам как мислят така да сме затворени 2-3 месеца ли? Да спре живота в държавата? Всеки ден има нови регистрирани случаи и кой знае колко още нерегистрирани. Кой ще гарантира, че всички ще са здрави вече след тая изолация и дали има смисъл от нея? Не ви ли мирише малко на диктатура с тия мерки?  Някой да е чел световния ред на Кисинджър? Малко са ми избледнели спомените по МО, ма ще се окаже пак пророк Кисинджър  huhhuh.gif
Панде, поздрави и от мен  heart Знам си аз, че ще си намериш пак твойто нещо, много ти се радвам  heart heart heart
Извинявам се за хаотичния пост, целувкен  give_rose
Нов отговор, ма пускам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 21, 2020, 10:34:38 »

Италианците нали не обичат диктатурите , та са по 640 трупа на нощ вече. А и българите май от друго не разбираме освен от крайни санкции. Та хич не съм против лично аз
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #462 -: март 21, 2020, 11:52:10 »

Да ви кажа, аз лично много се стреснах, слушах вчера цял ден по радиото и проектите, и разговорите. Стреснах се, че е ужасно сериозно, щом се стигна до там. Иначе съм примерен възрастен, това най- малко ми пречи. От петък миналия съм си плътно вкъщи, последната ми публична изява беше боядисването в парка pardon. Родният се чувства ангажиран, верно на плещите му лежат сума хора. Ей сега примерно отива да подписва бележки на тези, които пътуват от околните села насам.
Хем ми е страшно, хем и си викам, сега ще лъснат всички тайни и сиви дупки на нелегално даващи квартири, работещи без договор хора, регистрирани по други места за избягване на данъци... Трябваше ли да се случи нещо такова обаче crazy
Имам една единствена луда колежка пенсионерка от групата, дето сутринта се е снимала в Централната градина до цъфнала магнолия и отгоре е пернала надпис: Още не глобяват NO Ми тя е от активните йоги, докато не им каже гурото, стойте си вкъщи, няма спасение, брате. Да седне и да си медитира вече, ама е непредсказуема crazy
Маги, нормално съм свикнала да се съобразявам с нареждания и ограничения, дори и да не намирам логика в тях. Щом така трябва, така трябва! Тежи ми, ако някой може да се измъкне и после да се тупа в гърдите, че съм будала. Или ако разбера, че има богопомазани, които извличат материални ползи за сметка на останалите. Хаха, някак винаги ги надушвам такива, щото идеята ми е дошла наум, още преди те да се сетят как да хитруват, но никога няма да го направя.
Да видим и какво ще се случи с ограниченията на спекулата с цените, че е нещо ужасно. Нали Родният е на домашен офис, всички договори с родни доставчици отиват на кино - вдигат цени със стара дата, стана като в ранния преход и точно пак си важат думите "за бога, братя, не купувайте!".
Ама да го докараме до там, сега да се заглади кривата. Предполагам, че тези от моето поколение, които ритат, тогава не са били притиснати до стената да се съобразяват с разни неща. Казвала съм ви, уж бяхме равни, но винаги е имало някои по- равни. Аз бях с пловдивско жителство и по тези причини попадах в 3- та група за жилище /тоест, трай, коньо, за зелена трева/, докато от селата и видни партийни другари успяха да се сдобият с по няколко апартамента, даже и се разведоха законово. Е, как да са послушни сега същите тези, как да си останат без привилегии? nea Нищо ново под слънцето Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: март 21, 2020, 13:45:15 »

Свекс и ние бяхме като вас.Не сме били с привилегии, даже напротив.Врагове на народа, ама това е друга тема.
Нашите са отишли сутринта на пазар все пак.Било спокойно, взели са всичк ои са доволни.Като се обадих си пиеха кафето пред телевизора.

И аз имам позната йога и тя е същата като колежката ти.Луда работа.

Киви и аз помня празните рафтове и как 20 лв едната седмица за закуски бяха със съвсем друга стойност на следващата седмица.Беше ужасно.Сестра ми има бяло петно за този период.

Ние си взехме най-нужните неща.Да имаме в момента разни глезотии, но ако съвсем стане сложно имаме какво да ядем.Най-малкото брашно и мая има.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: март 21, 2020, 18:20:30 »

Тук маята е кът нещо, ама дано не ми се налага да меся.

По групите майките от снощи мрънкат за новите ограничения и си мисля, че всички са си излизали и за това сега философстват.

Ама като гледах конвоя в Бергамо искам само да си седя вкъщи.  Колкото толкова.

В нашето градче много хора имат къщи, близо е гората и няма движение. Но днес на курса ми казаха, че е имало много хора по парковете. Но и са глобявали, тези които са били е групички.

Курса онлайн мина добре. Но мисля, че защото се познае от 3 месеца, с някои от 6 и вече си говорим спокойни. С непознати ще е сконфузно. В голямо чудене сме за следващия курс. Всички харесваме учителката, ама пък ще в онлайн.

Тук вече вали, така няма никакви хора сигурно навън
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines