Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:04:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98619 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #375 -: март 17, 2020, 15:52:09 »

Пак ще пиша, ма имам още една актуална тема - кандидатстване за ясла. За нашата градина, дори и за основната сграда няма нито едно място обявено за набор 2019  cray Като цяло за целия район са смешно малко - 27. Не знам защо така...надявам се нещо да не са обявили покрай короната, ма май е минмален шансът да се появят още  sad Има само две места в Симеоново, ма за кой по-напред  angry
Да ви кажа нашата котка продължава да трупа черни точки. Последно препика на ММ зарядното за тротинетката и сега е преяърнала цялото мазе в тоалетна. Аз понеже не слизам, само ММ се грижи, яко ѝ е набрал, каза, че малко му остава да я изгони на двора  angry На мен ще ми е мъчно, ма си го заслужава...
Хайде, целувкен, че забравих и се пазете  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 17, 2020, 15:57:28 »

Въобще не позволявам никой да ни доближава, няма срамно да си пазим кожата lol
Котка затова вече не гледам. Аман от номерата им...
Плодове скоро няма да купя като ги гледам как кашлят над тях долу в селото. За момента ще поема саностол и ние пием витамини.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 17, 2020, 16:34:12 »

Фери, а като Мис е в детска имате ли бонус точка поне? Нищо, че за нейната няма места.
Плодове купувам, ама ги кисна във вода със сода, заради нитрати те и ги мия с веро  lol crazy които позволяват де.
Забравих да пиша за това малкия какво разбира от сутуацията, ами нищо. Аз нарочно го изолира и не му говоря целенасочено в тази посока, защото не искам да го травмирам. Видях как му се отрази моята раздяла с баща му, точно свикна, не искам и с това да го товаря. Но съм забелязала, че когато се говори за нешо сериозно или усети моето напрежение, става тих, не ни прекъсва, сякаш се съсредоточава в нещо вътре в себе си. Честно казано не ми харесва и много се старая да не го товаря с моето поведение и емоции, много е малък него разбира, не може да му се обясни адекватно... Ето вчера с наще говорим кой ще го гледа от утре, той пул не дочул ми вика "ти утре като си на работа, аз сам ли тря ва да стоя тука?", ама с един тъжен поглед и глас, все едно ще го оставям завинаги.
« Последна редакция: март 17, 2020, 16:37:24 от ratatui » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #378 -: март 17, 2020, 17:36:48 »

Рат, има точка само за градината, в която е Мис, но за нея няма места обявени, тоест все едно няма  pardon
И аз плодовете и зеленчуците ги мия старателно и ги кисна. Ама Мис толкова много е свикнала да яде плодове и със ставането иска банан, че не си представям да ѝ ги огранича съвсем.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 17, 2020, 17:42:46 »

С тия детски градини е пълен смях. Толко не могат да построят още..
моят пие само сок, плодовете грам не го влекат в цялостен вид
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #380 -: март 17, 2020, 17:47:22 »

Аз не разбирам като се освобождават места от децата, които отиват на училище, къде отиват тези места? Не би ли трябвало да се отваря нова яслена група? Сега гледах за нашите градини специално, няма никакви обявени места за нито един набор, освен една група втора ясла в основната сграда (2018 набор). Иначе, че няма места, няма, общински терени колкото искаш, но... pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #381 -: март 17, 2020, 17:49:47 »

Още съм жива! Дано си струва всичко което правя в момента! Целувки! air_kiss
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 18, 2020, 08:17:04 »

Гледам има разни супер намаления в Лили, в разни сайтове за обувки... и си мисля горчиво- преди това би ме зарадвало, сега ми е тъжно смешно..
И книги не ми се четат, а имам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 18, 2020, 08:36:44 »

Добро утро!

Аз пък се ядосвам на магазина до нас.Вчера моя мъж излезе да вземе някой неща и се оказа, че са надули цените.Както той каза "Жънат сега".А не сме от тия дето пазаруват казо за края на света.

Недоспала съм и ядосана на света, дано ми мине.

Булка, стискам ти палци!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 18, 2020, 09:16:18 »

Поне с маски и ръкавици ли работят, дезинфекцират ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 18, 2020, 09:31:25 »

Добро утро!
От днеска и аз съм на работа, много яко колко е спокойно, ама ми е притеснено за Ники, ако днеска не се прибере в настроение, което съм почти сигурна че ще се лучи сериозно обмислям да си взема пак болничен и да се оправят кой както знае. Работа ще има и след нас и няма да изчезне за 1 седмица.
Маги, аз отдавна очаквам да скочат, сега са на принципа "ден година храни" и докато могат /преди да ги затворят и тях/ ще скубят народа до дупка, а хората още гледат да се запасят и лесно прежалват няколко лева отгоре на всичко.
Булче, стискам палци от понеделник малко да отдъхнеш и да виждаш плодовете на усилията си! Но най-вече да сте живи и здрави!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #386 -: март 18, 2020, 09:47:15 »

Привет!

 Аз нещо рязко станах минорна, ама ще гледам да го овладявам. Не сме си подавали носа изобщо навън. ММ вчера беше ходил да пазарува от някакъв малък магазин в София. Каза, че продавачката и клиентите са били с маски. Появила се някаква представителка на малцинството без нищо и я изгонили, че не е с предпазни средства.  smile

 На мен честно вече ми писна от както го е написал Георги Лозанов информационно наводнение. Колкото и човек да си подбира източниците пак настава тотален хаос. Казаха парацетамол, после уж бил хакнат профилът на френския министър и сега не знам на кое да вярвам. Аз нямам никакъв детски температуропонижаващ сироп за всеки случай, че нали сме разчекнати на 3 къщи по принцип и мислех, че имам. Гледам Панадол Бебето май е изчезнало, аман!  angry

 Хайде бъдете здрави!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #387 -: март 18, 2020, 09:58:32 »

Добро утро  give_rose
И двете деца започнаха да стават много рабо, преди 7 и ми е лошичко...добре че ММ си е вкъщи и е ранобуден и той, усоявам малко да поспя.
Освен, че са надули цените, гледат да пробутат и стара стока, няколко човека вече ми се оплакват  nea Ами сега му е паднало на малкия бизнес, иначе всички сме в хипермаркетите.
Булче, стискам палци да организирате по-бързо работата, дано се получи хоум офиса на агентите  give_rose Писах си снощи с колежка, каза, че постоянно има по 70-80 чакащи обаждания  angry
Оф ММ нали само с американци работят и те са над тая истерия с Короната, та неговата работа край няма също, и от вкъщи по-трудно върви, бе забава е, ма това да ни е проблемът.
Снощи нещо се размислих и яко се стреснах за всичко...викам си Боже, дали това е началото на края на света такъв, какъвто го познаваме? Какво ще остане за децата ни? Как ще живеят? Ще си видя ли всички любими хора отново...Ей такива мрачни въпроси ме налегнаха  nea
Отдавна не съм ви питала  какво готвите? Аз тия дни не пропускам като сме си все вкъщи всички. Днес съм извадила от фризера едни зелеви листа, ще ги правя на сарми. Снощи готвих крем супа от целина, много се хареса, онзи ден грах и карбонара. Сигурно ще ми остане кайма, ще я направя на супа топчета, ма бебето е бая мрънкаво, дано  успея да си навъртя топчетата.
Леле Адиктед, аз без нурофен не стоя, че имам лоши преживявания с температурата на Мис. Даже до скоро го разнасяхме навсякъде като тръгнем, дори да сме само за няколко часа или за през деня, толкова много се бях стреснала  blush
Новини не пускаме, основно заради Мис, няма нужда да я облъчваме и нея. Чета в интернет само.
Извинявам се ако ми е мрачен постът, целувкен  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 18, 2020, 10:05:44 »

Поне с маски и ръкавици ли работят, дезинфекцират ли?

Само ръкавици, бесен беше моя мъж!Половината неща от списъка не ги беше купил.Ще се спасяваме и без тях  pardon

Адиктет, аз имам винаги нещо за температура, просто навик някакъв.Дори в майка има за всеки случай.Аз последно купих преди Короната да настъпи, заради ваксините на дребните, че вдигат Т и двете.Вече не чета толкова много в нета, защото се психясвам.Стига ми че сме изолирани, хора не виждаме и никъде не ходим.Днес дори карам моя мъж да изведе дребната в един парк дето никой не ходи, просто да потича, че ще ни умори всичките с тая енергия.

Апропо за Нурофена, че се сетих.Попринцип във Франция препоръчват първо Панадол и като разберат каква е инфекцията тогава Нурофен, защото подтиска наистина определени инфекции.Аз давам след 38,5 каквото и да е температуропонижаващо, точно за да не замаскира болестта.Но и Каката вдига бавно Т и не ми е проблем късното даване.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 18, 2020, 10:28:39 »

Адиктед, поръчай си всичко необходимо оттук, преди да е изчезнало.
https://aptekamedea.bg/catalogsearch/result?q=Панадол

Аз за това ви намеквах преди седмици, ама сигурно съм звучала налудничаво. В крайна сметка стана точно така уви. sad
Аз вече направих 4 поръчки оттам и постепенно заредих каквото ползвам по принцип.
« Последна редакция: март 18, 2020, 10:40:18 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines