Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:25:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97396 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 15, 2020, 09:44:00 »

Аз това отдавна се бъзиках- че ако не ни изтрепе едното, масово ще е другото- приятелки почнаха да опознават мъжете си у дома.  pardon  Тук като ми досади някой и се махам в кухнята. Така пазя неутралитет. lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #331 -: март 15, 2020, 11:04:35 »

Хаха, Еми, по-добре затворен с мъжа си. Аз съм вкъщи с две деца и свекърва Wink

Малкото е с ангина, наложи се да ходим в спешното вчера след като вдигна над 40 градуса... пред болницата имаше палатка, в която проверяват всички на влизане,  пускат само болните и децата с по един придружител.
« Последна редакция: март 15, 2020, 11:06:29 от Alleksia » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 15, 2020, 11:06:58 »

Хаха, Еми, по-добре затворен с мъжа си. Аз съм вкъщи с две деца и свекърва Wink

Малкото е с ангина, наложи се да ходим в спешното вчера след като вдигна над 40 градуса... пред болницата имаше палатка, в която проверяват всички на влизане,  пускат само болните и децата с по един придружител.
Алекс що така? Тя не си ли е в своя дом?
Ох сега те дочетох. Да се оправя бързо!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #333 -: март 15, 2020, 12:10:01 »

Имаше и шега, че ще има бум на козирози догодина. То човек какво друго да прави вкъщи по цял ден. Wink

Аз съм пред развод определено, мъжа ми върви след мен като кученце и скоро ще отлетя към мексико, докато не са затворили границите.

Те хубаво мерки, но докато не затворвт границите няма да стане. Ето във Варна се прибрал някъв от Италия, бил и в Испания и заразен, въобще не е трябвало да го пускат, на границата в изолация ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 15, 2020, 12:30:54 »

Имаше и шега, че ще има бум на козирози догодина. То човек какво друго да прави вкъщи по цял ден. Wink

Аз съм пред развод определено, мъжа ми върви след мен като кученце и скоро ще отлетя към мексико, докато не са затворили границите.

Те хубаво мерки, но докато не затворвт границите няма да стане. Ето във Варна се прибрал някъв от Италия, бил и в Испания и заразен, въобще не е трябвало да го пускат, на границата в изолация ...
Ходи по мен и ми брои мокрите кърпи. Кое къде слагам, това сега защо го хвърлям. Ще му сглобя кучешка колиба на двора.
А тия прибирачите за чий се прибират сега? angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: март 15, 2020, 12:45:24 »

Еми, от Австрия масово са тръгнали към България. Затвориха хотели и работниците няма какво да правят тук. Някои сигуpно нямат и къде да останат. А тук точно по кукортите са най/ много случаите. Да знаете.
В Дания и Норвегия 1/3 от заразените са били в Австрия на ски.
За последните 24 часа +150 случая. Тук правят около 1000 теста на ден. Четох че вчера вече тук е нямало хора по магазините.
Ние вчера си обещахме, че сега много ще се караме, ама няма да се разделяме.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 15, 2020, 13:01:34 »

Еми, от Австрия масово са тръгнали към България. Затвориха хотели и работниците няма какво да правят тук. Някои сигуpно нямат и къде да останат. А тук точно по кукортите са най/ много случаите. Да знаете.
В Дания и Норвегия 1/3 от заразените са били в Австрия на ски.
За последните 24 часа +150 случая. Тук правят около 1000 теста на ден. Четох че вчера вече тук е нямало хора по магазините.
Ние вчера си обещахме, че сега много ще се караме, ама няма да се разделяме.
Добре сте си обещали. Ма най добре да си направите график та да не се и карате. Вече карантинно изготвихме такъв за детето. Черно на бяло lol
Не знаех за работниците. Лошо и за тях и за нас
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #337 -: март 15, 2020, 13:28:44 »

И аз съм на мнение, че трябва да затворят границите и да стои този народ на едно място за известно време. Казвам ви, че по това време на годината много народ щъка, обаче не ми вярвате. Обичайните пътуващи са баби, заминали по Коледа и изкарали зимата на влажно, не на студено, работещи сезонно зимата някъде (братовчед ми е в Англия за зимата, но още не се е върнал по първоначални планове), приятели от чужбина или ходят на екзотични почивки, или са обратно в България за седмица, бивши мои шефове ходеха на курорти след зимния напън на работа... Ако се съчетават с Великденски празници по католическия свят, хората от чужбина са по две седмици тук. Бизнес пътувания има постоянно. Тях не ги броя изобщо.
Февруари короната изглеждаше екзотично. Не знам обаче защо от ЕС централно не взеха мерки, а оставиха нещата да са на държано ниво.
Имаме съседи - жената е българка, мъжът - италианец. От тази година трайно са в страната, защото най-голямото дете тръгна на училище. Те изобщо не излизат. Разчитат явно на близки да им пазаруват.
Ей сега тъкмо се издразних на нашите. Сетиха се, че казанчето в баба ми е развалено и се втуриха да търсят начин да ремонтират. Иначе вечно заети, ако ги питаш!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 15, 2020, 14:18:30 »

Айде и ние ще сме пълна къща.На моя мъж му наредиха да работи от в къщи, добре че имам служебен лаптоп, че ще се избием.Четири жени и един мъж в къщи, ще е веселба....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: март 15, 2020, 14:27:40 »

https://mfa.bg/bg/situationcenter/24784
Последни данни за нивата. Австрия е ниво три.
Маги, направо не знам. Звучи като апокалипсис у вас . Girl_hide
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #340 -: март 15, 2020, 15:01:41 »

Аз не г8 разбирам това с прибирането. И аз искам, ама за какво? Да разнасям зараза? Ще си седим тук и това е. Много безотговорен и егоистичен народ.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #341 -: март 15, 2020, 15:07:13 »

Вдигнаха и нивото на Нидерландия на 3
Европа изобщо нещо откача- при НИ2 пълни баровете с белгийци, защото нехните не работят. Снощи дискотеките били фраш с млади хора, кръчмите - със старите. Цъфтяли черешите и народът се яхнал на влаковете, да ходи и да ги гледа. Държат студенти и уéници в училище, защото така уж ги контролират да не се шляят из улиците.  pardon
Във Франция пък избори, просто нямам думи как ще се омесят сега...
Страх ме е от нарастващата спекула.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 15, 2020, 15:09:36 »

Аз не г8 разбирам това с прибирането. И аз искам, ама за какво? Да разнасям зараза? Ще си седим тук и това е. Много безотговорен и егоистичен народ.
Аз също не разбирам тази пълна безотговорност, до две три седмици ще ядем дървото яко.
Свекс, то нали си говорихме че и италианците така са подходили, пък сега са в предвоенно положение. Глупостта на един народ е съдбата му.
ПС извинявам се за сравнението, но не се сдържам вече-  това се едно да се таковаш сам в г@за без вазелин и да си викаш евала. За Франция и Нидерландия говоря...
« Последна редакция: март 15, 2020, 15:11:52 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 15, 2020, 16:30:59 »

Виви, прибират се сезонните работници, защото нямат работа и няма къде да останат, защото живеят в хотелите, докато работят, а те ги освобождават. Това се говори по местните групи тук.
Който си живее тук, тук си седи.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #344 -: март 15, 2020, 16:36:26 »

Сигурно е така Панде, и все пак са хора, които преспокойно може да са преносители, а я се изолират за 14 дни, я не. Чух че били се заклещили на Сръбската граница, че затворили там всичко и сега няма накъде, то в Шенген лесно, ама Сърбия и Македония никой не са длъжни да пускат ...

Аз понеже винаги се допитвам до вас ... ползвала ли е някоя от вас или да е чувала за машини за пречистване на въздуха - от типа на йонизатор/озонатор?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines