Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:17:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97898 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 13, 2020, 14:08:20 »

Свекс, то така се и осолявало месото от потта на коня  good
Буркани няма да затварям, дано възстановят ебаг, че за София щеше да е мн полезен
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #316 -: март 13, 2020, 16:31:17 »

Както каза една приятелка, днес се чувствам като от Прислужницата. С една наредба и хоп живота се обърна... замръзна всичко.

Адиктед, аз те разбирам, ама някак не мога да кажа каквото било писано когато цялото това нещо слага под риск здравето на толкова много хора,но най-вече от мен им зависи работата... не ми е хич "селави". Ама нищо не мога да променя, освен да следвам правилата
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #317 -: март 13, 2020, 17:05:49 »

Булче, ясно е и пак каквото можеш правиш, другото всеки като прави каквото може ще се промени. Именно хората, носещи голяма отговорност и изпълняващи я съвестно не бива да прегарят в този момент. Това ми беше мисълта. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 14, 2020, 14:24:32 »

Здрасти!
Как сте?
Аз днеска чаках 40мин и 23ма човека да се запася смесо, за да си купя пиле, че Ники искал плешка супа. По едно време ме хвана страх да е ме изгорят жива, че още си влача кашлицата. Голямото запасяване явно продължава, пед магизините са опашки по минимум 10 човека.
Ние се раходихме в близката градинка, то Ники не го свърта вътре, как отвори очи и дава зор да излизаме. Ми почти пълна си беше и то масово с пенсионери, взели си кафе и си говорят на слънце на някоя пейка. А из фб майките, които си извежда е децата ни направиха луди.
Повечето ми колеги няма да работят от понеделник, каквото може от вкъщи ще правят, ама естествено за мен не било взето решение. В същото време майка днеска била с температура и явно няма да гледат Ники другата седмица, та купона ще е пълен.
Почвам дасе пудя свършили ли наистина ретроградния гад  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 14, 2020, 15:02:18 »

Рат, болничен не мож ли си вземеш?
Аз затова отдавна напазарувах и складирах. Гледам че и в селото има опашка, но има и телефон за поръчка на стоки до дома, както и кетърингът на ресторантчето работи. Не съм ходила. Следобед ще си направя царевична супа и крем нишесте и поетапно ще се изяжда и готви по план купеното. Магазинът е денонощен така че за бързоразваляеми нескладируеми продукти ще се ходи нощем.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #320 -: март 14, 2020, 15:04:18 »

Здравейте!
Аз съм изключително приятно изненадана от бързата реакция на нашите управляващи този път good Стара практика е да се тръшне половин град и тогава да обявят грипна ваканция за учениците. Сега много навреме се взимат мерки.
При нас хората са организирани, спокойни и като цяло разбрани. От миналата седмица наблюдавам в много магазини, че работят с ръкавици и/ли маски. Хората за глупости почти не ходят до магазина, а взимат стоки от първа необходимост. Вчера ММ беше в Кауфланд, после аз в Лидл. Лудница е имало в Метро, но там е разбираемо, защото е основен източник за зареждане на малки магазинчета. Два дни снова по куриерски служби. Хората извиват отвън опашка,спазват си дистанция и никой не нервничи. Всъщност днес почти нямаше и хора по улиците.
Час по час държахме връзка с родителите и госпожите по вайбър. Хората говорят основно за това, защото не всеки е наясно дали ще работи следващите седмици.
Доста тежка задача възложиха на управители на фирми. Хубавото на всяка криза е, че икономиката показва кои са силните и кои слабите звена. Слушах двама души за чия сметка щели да са тези седмици. Замислих се колко от моите познати имат по над 25 работни дни отпуск и са трета категория труд. Ами не са много! Години наред хората за отпуск правят компромиси, а сега видиш ли зор как щели да почиват. Ще каже човек, че ще карат ски на Алпите през това време. pardon Тепърва ще се доизясняват нещата, но пак казвам хората колко адекватно се държат.

Рат, и аз питам същото за ретрограда beating Вчера бях с високо кръвно от сутринта! Не знам кое е по-зле - да не ти дадат шанс да си направиш план, или да ти провалят плановете в последния момент?!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 14, 2020, 16:20:37 »

Абе почвам да разбирам хората дето се запася ват, ми то като си вкъщи освен да готвиш кво да правиш?! Е дребното спи втори час, а на мен ми е скучно и готвя, 0е не знам какво няма да яде днес. Добре, че винаги гледам да имам по едно напред иначе, нямаше да има млечна баница  pardon
Аз ще изчакам няколко дни да им мине малко 9аниката на хората и ще си пазарувам както обикновено, по списък за няколко дни напред каквото ще готвя и по спешност нешо, което се сетя че ми се яде сега и веднага и го нямам.
Сигурно болничен ще си пусна задругата седмица и даже се чудя дали да не изчезне с малкия към Смолян, там поне по поляните няма никой, а и ще му минат набързо всички сополи, както става обикновено.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #322 -: март 14, 2020, 16:35:14 »

Аз също съм доволна от изпълнението на заповедите. Още рано сутринта полиция и санитарни власти за затворили фризьорски и стоматологични салони и са проверили лобибаровете и ресторантите на хотелите good Правилно! После имаше разяснения и много от нещата се оказа, че са освободени, но първата заповед още беше в сила и беше редно да се изпълнява.
Съседи казват, че от вчера в Кауфланд е ужасна ситуацията - идват и купуват с по няколко колички. Предполага се, é са прекупвачи и сега ще продават по селата и на старите хора на баснословни цени.  diablo Това си беше простотия, необмислена... шашнаха народа с публикуването на първата заповед.
Сигурно и вие сте чели изследванията на разни маркетингови организации защо тоалетна хартия се купува в такива огромни количества, ама ето ви го да се позабавлявате все пак:
https://clubz.bg/95569-zashto_izkupiha_toaletnata_hartiq
Хубав и спокоен ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #323 -: март 14, 2020, 18:33:30 »

Нищо не се изпълнява, бясна съм. Бясна съм че бабите пред блока седнали на детската площадка на слънце и около тях щъкат деца, бясна съм че се пие бира пред блока. Бясна съм че промениха първата наредба и си отвориха всичко... Пандора и те отворили...

Какво ще ядем не знам, имаме храна за една седмица поне, за мляко и хляб ще слизаме в нашия супер, в блока ни е, не мисля да припарвам до вериги.

Снощи се разревах, пуснахме възрастните и хората с телк вкъщи, бяха много притеснени всички, бяха със сълзи в очите. Шефката писа ако искаме да останем вкъщи, тя ще е в офиса, отказахме всички дружно без бременната колежка да останем, ще сме си с хората в офиса. Много ми е мъчно за тях, но за момента работим да решим и това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: март 14, 2020, 19:04:29 »

Пандора в мола? Не ги ли докладвахте? Нали уж само аптеки , хранителни,  банки?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #325 -: март 14, 2020, 19:30:10 »

Пандора в мола? Не ги ли докладвахте? Нали уж само аптеки , хранителни,  банки?

Пандора на Витошка, имали много запитвания и решили да отворят. То и народа изтрещя, какво ще прави без амулети без знам...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: март 14, 2020, 20:35:37 »

Стоматолозите не са ли към лекарите. Ами ако те заболи зъб?

Ние не сме излизали от вкъщи. Но около блоковете беше пълно с деца по площадките  като имаше слънце след обед.

Днес беше много тегаво у нас, ама се надявам да се нагодим. ММ хич не го свърта , при мисълта, че може един месец да е вкъщи, и само се чуди какво да пренареди.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 14, 2020, 21:03:59 »

Пандора на Витошка, имали много запитвания и решили да отворят. То и народа изтрещя, какво ще прави без амулети без знам...
Ненормалници! Онлайн не знаят ли как се поръчва като са на зор?
Ет затова ще стигнем Италия по брой трупове в чували.. потенциал на мислене НУЛА
Панда, вкъщи ситуациятА е подобна. То нормално всеки да го хванат лудите. Че и работа имах за отмятане..
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #328 -: март 15, 2020, 09:12:49 »

В Китай след като отминала карантината сега имало опашки за подаване на документи за развод  shok

Панде при вас все още не го взимат на сериозно, В ЮК е същото, Франция едва снощи обяви ниво 3 и затвори заведения, кино и театри. Те първа се събуждат и осъзнават че не може business as usual... Седете си вкъщи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 15, 2020, 09:35:08 »

Ние ще изкараме, но моя мъж ще бачка, няма как.Интернет ако няма народа ще измре.

Иначе сме в къщи.Не излизаме, не се срещаме с хора.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines