Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:31:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98533 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 13, 2020, 10:57:46 »

За съжаление има и по брутални истории , от Япония имаше случай нарочно отишъл в бар. Северна Корея екзекутираха един избягал. А в Италия масово са отишли по дискотеките като са им пуснали забраната. Вече го чувам последното от няколко места.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 13, 2020, 11:09:32 »

Здравейте!

Ние сме горе долу, защото още имаме сополи. Очаква се днес да обявят карантина тук. ММ реши, че трябва още храна да купи. Днес картината е доста по-различна от вчера - магазините са пълни с хора, въпреки, че канцлерът каза, че няма да ги затварят и да не се притесняват за храна, хората. За хора под карантина или възрастни ще пазаруват социалните служби.
Тук постоянно се говори децата да стоят вкъщи и да пазим възрастните. И тук се очаква да е като в Италия.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #302 -: март 13, 2020, 11:29:45 »

При нас магазините са официално празни и официално разпуснаха всички да си работят от вкъщи до неопределено време ... голямо мазало, като гледам как има 6000 нови кейса извън Китай и ми става лошо.

И тук е слънчево, ама духа като за световно, малко ми е безмислено да е такова времето, ама поне слънцето е приятно.

Еми, то в южна Корея всъщност за това има толкова заболели, някакъв болен мозък е разпространявал заразата в сектата си ... всякакви ненормалници има.

Зълва ми прати линкове за театрална постановка и ми се струва много яко, че има такива инициативи, като са затворили театрите, поне по интернет да се гледат. Хареса ми идеята.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #303 -: март 13, 2020, 11:52:27 »

Виви, колегата вчера от Манчестер ми разправяше че в ЮК нямали намерения да затварят училищата и ще вървят в посока 80% заразяване и чак след това карантина. Това ми звучи налудничаво...

Извънредно положение... От снощи имам киселини от нерви, събудих се в паника през нощта да чета какво са решили. Нямам търпение днес да се прибера и два дни да не излизам от вкъщи. Ужасно напрегнато ми е
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 13, 2020, 11:59:33 »

Белгия и Франция са тръгнали по същата налудничава наклонена права. В Белгия ми казаха че има скрити случаи. Всичко се прави зарад пустите пари...
Има и работа днес бая, детето се държи точно сега потресаващо малоумно.  diablo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #305 -: март 13, 2020, 12:02:14 »

Така е Булка ... на мен ми е по-важно в България да са добре хората, в Англия ми е все тая, така че не се ядосвам толкова. И да, крият разбира се, казват че има над 10000 случая, а официално са малко под 600. ДА не говорим, че казали, че освен ако не си приет в болница няма да те тестват. Малоумници са. И аз съм като Булката, нерви, киселини, не спя ... не знам много е ужасно всичко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 13, 2020, 12:12:41 »

За софия прочетох че правят платен тест в Рамус Дружба
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #307 -: март 13, 2020, 12:21:06 »

За софия прочетох че правят платен тест в Рамус Дружба

https://ramuslab.com/ дам правят, ей ти си винаги най-информирана
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #308 -: март 13, 2020, 12:42:46 »

Еми, хич не са си налудничави Белгия и Франция. Има много случаи, особено във Франция, хората се движят много и разнасят,  много хора работят в една държава, а живеят в друга и става мазало.
 От понеделник при нас са затворени училищата, яслите и детските градини, градският транспорт ще работи с повече автобуси, ние сме от 2 дни телеуърк за неопределно време. Магазините днес са щурмувани... въобще... но аз лично предпочитам да се приберат малко хората, че да спре разпространението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 13, 2020, 12:52:43 »

Ebag сайтът за храна падна lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: март 13, 2020, 13:28:09 »

Моя мъж се прибра с месо за казарма.Ама да има ще го изядем smile

Аз днес ще се разходя пак че от утре само в къщи.Времето ще се разваля не друго.И апропо на разходките си не срещам хора.Тук таме някое куче smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 13, 2020, 13:36:55 »

Моя мъж се прибра с месо за казарма.Ама да има ще го изядем smile

Аз днес ще се разходя пак че от утре само в къщи.Времето ще се разваля не друго.И апропо на разходките си не срещам хора.Тук таме някое куче smile
Месо не сме взимали защото при спиране на тока е аут. lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #312 -: март 13, 2020, 13:49:39 »

Ebag сайтът за храна падна lol
Лошо, сигурно много хора са се навързали nea Или самите те са решили да си преосмислят дейността...
НИ1 работят по график, ползват американската мрежа през нощта, уж когато няма трафик.
Лекарските кабинети там били затворени, с джипито по телефона за консултация. Ако те преценят, пращат до болница за тест само по на един човек от семейство, да пестят. Също те пращат линейка, не може сам да я извикаш.
Довечера ще видя как е по Америка за НИ2.
А, сега ми казаха, че в бившата служба извадили факс апаратите за заявки и връзка със селата. Интернентът да яде ряпа, само ток да има и БТК да работи. Докато не стигнем до пощенски гълъби, няма страшно Wink
Отивам да пера, да съхнат на слънце дрехите. Утре очакват сняг на места- жалко, рамото на Рат не е в ред поне на ски да иде smile.
Ей, не казват тези мерки, поне да се знае какво и що...
Еми, ще слагаме в буркани, докато има ток. Или ще налагаме със сол... А, един от начините на прабългарите учихме,  било като си слагали под седлото на коня мръвката. Докато препускат и от ударите излиза влагата, която фактиéски го разваля. Еха, измислих си бизнес, стига да ми издържи д- то на друсане  на стола. yahoo Поне има тежест и обем Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 13, 2020, 13:54:26 »

Здрасти!
Аз пак като най-неин формирана, хубаво обявиха извънредно положение, ама какво значи това, какви мерки предприемат (освен, че учениците ще си учат он-лайн уроците) и отмени а масовите мероприятия? Нещо по-различно че има ли, или ще си е същото, ама с извънредно положение?
Времето е разкошно и всичко живо е на вън, не са пълни парковете и площадките, ама рядко има свободна пейка. В магазин не съм влизала, ама вчера си беше обичайната навалица, но си имаше всичко.
Майка ми била с пневмония, от 2 месеца не е спряла да кашля, какво ли не ѝ бяха дали да пие и вчера най-накрая я пратили на снимка. Айде честито! Вторник пак ще обикаля болници, да ходи на пулмолог, много съм хепи, че и Ники трябва да гледат другата седмица, а той сигурно ще иска да се влачи с тате ... Еми, петък 13ти явно!
Свекърва, то аз съм се наканила за още едни ски, да закрие сезона. Приятели утре ще карат, ама не искам да оставям Ники, а и ме боли още. Ама за другата седмица мислим дасе качим, квото такова--последно каране ще е, не ми дреме, ако ще да се вади  pardon а и то след поне2, може и да имам час за операция.
« Последна редакция: март 13, 2020, 13:58:16 от ratatui » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #314 -: март 13, 2020, 14:02:44 »

Привет!

 Аз професионално няма да се изненадам на никакви реакции и не осъждам такива. Рядко самият човек знае как ще реагира под стрес. Има множество експерименти и се вижда, че никой не познава себе си, та не е за съдене. Като гледам всички тук сме се заредили, подготвени сме, колкото можем, всичко, което зависи от нас индивидуално сме го направили, та не ровете и не развивайте сценарии, каквото има да се случи се случва и без предварително човек да откачи от мислене.heart

 Казах ви, че от 2 години такъв ми е март месец, ама явно от самото ми съществуване е на кантар през тия дни. Предупреждавам, че изпадам в лирично отклонение и паралел сегашна ситуация-минали неща. На който не му е до това в момента да не чете. Аз си въртя тези лични показателни случаи и се надявям пак да се докаже, че каквото ти е писано в крайна сметка се случва. Бързо вмятам първата история. Развива се няколко месеца след като нашите са женени. Баща ми рязко губи апетит, отпада, няма енергия. Точно на 8 март тотално майка помни, че вече е било много зле положението. Взимат решение да иде да го види лекар. Казват абе ти си нов заврян зет, не си живял от 20 години с други хора освен със себе си, пролетна умора. Майка ми е бременна в този момент 4 месец. След още 10 дни насилствено го влачи в служебната им поликлиника. Като го виждат, директно го пращат в инфекциозно, хепатит, натровена му е кръвта до такава степен, че казват пътник е, умира. За плода (аз) не дават гаранции, че е добре или какво ще се роди в крайна сметка. Той казва : "Да видя, че е добре детето и умирам." Майка ми казва и за миг не си помислих, че ти ще си зле, бягах от баба ти и ходех в инфекциозното на свой риск (нещо, което аз не бих направила). Е, ето ме, баща ми наближава 70, аз наближавам 30, жива и здрава съм. Вторият случай е познат на всички... моята бременност, пазене, всичко по книга, хранене здравословно, каквото не трябва да се яде и прави не съм си и помислила да го правя. Дойде март месец, спря детето да наддава. От там фраксипарин- алергична реакция, ако ми кажеха, че е полезно за нея и вредно за мен щях да продължа да го бия, протеини и всичко каквото можех да направя го направих, откачих от мислене и тревоги и детето се роди, малко под 2 кила в 1ви ден на 9 месец. Е бих се с живота и пак той си направи неговото. Но ето детето ми е живо и здраво и моите фантазии как винаги ще е зле, как аз нищо не направих, как можех друго да направя още по си останаха фантазии. Животът е такъв, което е писано да стане- става, аз преди 2 години по трудния начин го разбрах. Мажете и мийте ръцете, зареде се с храна и каквото е разумно и нека животът си проправя път, радвайте се на децата и мъжете си и толкова.  heart Не изказвам мнение кое е правилно и кое грешно поведение. Горните две истории приемам като притчи за живота, ако на някого помогнат да приеме по-спокойно и с повече кураж ситуацията...  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines