Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 11:34:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98506 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 12, 2020, 15:36:54 »

Здравейте smile

Ние днес напазарувахме, много. Някой не е грабил, всичко има, но определено имаше доста хора като за 7:45 в четвъртък. Ходих и да си купя лекарствата и Нурофен.

Бамбук беше два дни на градина, че от понеделник ще трябва да си е вкъщи до 14 април поне. Той почти три седмици беше вкъщи, но тези две сутрини бях заета. То там пък имало варицела, краста и конюнктивит. ММ още не са им казали официално да са хоум офис. За сега не е отменен курса по немски.

Раницата с цветята е много яка, бих си я носила навсякъде.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #286 -: март 12, 2020, 15:38:15 »

Еми, според мен са висок клас. По-скъпи са от Клиник и Есте, ама са по-евтини от Ла Мер, тъй че не е мега лукс. Заинтригува ме с нюкс, стават ли за мазна кожа? Аз имах голямо желание да си взема нещо от нюкс,  рен или caudalie, обаче нещо все се разколебавам.

Киви, причината да се заинтересувам е, че са английски и четох много хубави неща за тях. После реших, че по-добре да взема японска козметика и взех на Шисейдо. Шисейдото не ме очарова ... много са им леки кремовете, а майка ми предпочита по-плътни.

Аз се лутах няколко години с козметиката и сега пак се върнах на Клиник ... и да съгласна съм, че не е нужно козметиката да е супер скъпа, за да е хубава. Тук много се продава Олей не знам в България дали ги има. Евтини са, а всички ги харесват много.

Рат, и аз като теб бих я хвърлила почти неизползвана, то и за това не бих си взела такова нещо. Отиди да го оправят това рамо, че много болезнено звучи!

Краста?!?!?!??!?!!! Каквоооооо
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 12, 2020, 15:48:07 »

Панди с тия три бонуса не са ли затворили градината? Звучат сериозно в комбинация..
Виви, смесена кожа съм . Първо бях с този
https://images.app.goo.gl/YqYmr6z5do5xgEdq9

Сега съм с този
https://images.app.goo.gl/v9YHXQHfZnM2VKfr7
Стават за всеки вид кожа според мен. Първият е по лек, вторият по- мазен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #288 -: март 12, 2020, 16:02:32 »

Виви, той колегата само пътува така, нали? Гледам снимката е във влак, много е готин. Или и в стаите така стои?
НИ2 и тях ги пускат от утре да работят от вкъщи. От понеделник може и да второ нареждане, та се чуди дали да си идва тук. Понеже НИ1 го режат за пътуване от Щатите заради Тръмп, той решил, че трябва да се грижи за нас, ако нещо се случи. Аз пък се притеснявам, дали тук или там е по- сигурно за него. Имат много болни по къщите и тест правят само на един от семейство, да не ги хабят. Уж непрекъснато се говори, é имат добро здравеопазване в Нидерландия, просто не зная какво да мисля.
Да ви кажа, Кауфланд е абсолютно спокоен в определени часове. На входа има машинка за дезинфекция, по касите спокойно се спазва дистанция, само да искаш. Има абсолютно всичко, даже и гелове за ръце и кърпички с алкохол, но са на касата и можеш да вземеш само по 2 бр. Аптеката в магазина пък е една от най- добре заредените, има 5 гишета и е без врати /да не си цапаш ръцете/. С очите си видях как чистят перила и колички. На по- малките махленски магазини не зная дали може да се има повече вяра.
Днес времето е разкошно, само за пране.  Wink
Само ако знаете къде ме боядиса фризьорката, ще паднете - в парка, на слънце, на чист въздух. После си нахлузих найлонова шапка за къпане и се прибрах да си чакам времето и да се мия. Откачихме всички вече. blum
Али, в магазина не я пускат на работа, за останалото не мога да кажа как се спазва. Селото е католическо и хората много си помагат и са сравнително послушни и изпълнителни. Купуват за по- възрастни съседи и им носят до пред вратата, на тази също и носели покупките. По отдалечените села пък затвориха магазините и сега ги снабдяват два пъти с хладилен камион с касов апарат. Заявки правят по телефона и си получават продуктите на удобни за тях спирки.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #289 -: март 12, 2020, 16:11:01 »

Ами ето, че и тук може да има организация, но хайде само да мрънкаме колко сме зле. Не сме зле, в България живеят страшно много читави,мислещи, съвестни хора.
Медиите са за бой, че издигат в култ разни НиЛота, Джулита и всякакви барбита и техните мускулести батки, а за нормалните хора - ни дума. Ей го на един Захари Карабашлиев, колко книги е издал човекът, дори не съм го виждала на снимка, ама Тото, Криско и сие всички ги знаят...

Та обратно на Захари - Хавра чели ли сте? Това е другата книга, която ми говори "купи ме".
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #290 -: март 12, 2020, 16:11:48 »

Ето току що получихме имейл официално всеки може да си работи от вкъщи ... дано колегата се успкои сега Wink

Свекс, само във влака е така, в офиса я сваля. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 12, 2020, 16:16:14 »

Аз щях да питам защо говорите за Кауфланд като за прокажен. В София от там пазарувахме.

Ми не са я затворили. Те няма и да я затворят, само ще помолят, който има възможност да си е вкъщи да не си води детето на градина. Но пък казват, че ако не можеше да го гледаш, по-добре на градина, а не да го пращаш при баби и дядовци. Даже има призиви да пазаруваш за възрастните си съседи, за да не ходят в магазините.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 12, 2020, 16:19:39 »

https://www.google.com/search?q=захари+карабашлиев&client=ms-android-samsung&prmd=inv&sxsrf=ALeKk02W-inNPO19hFfI-lNzY9kvY0kRMg:1584022614808&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjYh5aKkJXoAhWrQkEAHXsmBFoQ_AUoAXoECBUQAQ

Едно време гледах Преди обед и там е бил сутрешен коментатор. Аз една негова книга не знам, ама знам как изглежда lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 12, 2020, 16:22:44 »

А как се справят с крастата и варицелата? Чудесна инициатива за възрастните.
Аз пък не знам кой е Тото. А Захари може да бъде видян на живо често в Перото на Ндк. Или аз съм имала този късмет.
За организация- надяваме се да е такава, каквато ни казват. Друга тема че вчера плашеха хората, че има доста напуснал персонал от Инфекциозна. На кого да се вярва? Къде е истината и къде е по- добре?
Аз лично бих останала там където съм, защото пътуването е още риск за зараза.
За Хавра се каня, но виж Чекмо на Момчил Николов. И другите негови книги. Особено Кръглата риба ( май така се казваше.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 12, 2020, 16:24:15 »

https://www.google.com/search?q=захари+карабашлиев&client=ms-android-samsung&prmd=inv&sxsrf=ALeKk02W-inNPO19hFfI-lNzY9kvY0kRMg:1584022614808&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjYh5aKkJXoAhWrQkEAHXsmBFoQ_AUoAXoECBUQAQ

Едно време гледах Преди обед и там е бил сутрешен коментатор. Аз една негова книга не знам, ама знам как изглежда lol
Панда, поне в двата кауфланда в които съм била, хигиената и блъсканицата са под всякаква критика. Аз лично затова не го харесвам. Особено спрямо настоящата ситуация. Явно в Пловдив е по различен.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #295 -: март 12, 2020, 16:42:24 »

Привет!

 Раницата е супер. Аз обичам да нося такива цветни неща. Наистина в момента времето е толкова яко. Изкарахме пролетните дрехи на госпожицата и я обякохме с яке на ягоди. Даде да й хвана косата на опашка и вече си имам голямо момиче. Всички тревоги ми минаха. heart

 Тук до нас са Лидл и Кауфланд. В последните дни не съм влизала. В ДМ бях, че по няма хора. Нямаше дезинфектанти и алкохолни кърпички, исках да попълня запасите, не са ми критични. Взех едни дето ми се видяха подходящи за бърсане на телефони, че това ми хрумна. Там тоалетна хартия и всичко друго си беше заредено. Като цяло аз съм изненадана, че за момента изглежда адекватно масовото поведение у нас. Моят професор по политическа и религиозна психология ще излезне прав, че ни е в гените вече закодирано оцеляването. А, дано!*THUMBS*

 Хавра я имам електронно, не съм я чела. В гудрийдс твърдяха, че една история е по-увлекателна от другата и втората била излишна, само това знам.Предвид, че в момента явно ще се чете ви препоръчвам сайта 4eti.me. Има доста съвременна литература, включително и българска, и стари издания на хубави списания. Напоследък каквото ми се е дочело съм го намирала там.Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #296 -: март 13, 2020, 09:23:55 »

Добро утро! Събудихме се, здрави сме що годе, храна има, слънце има smile Животът е прекрасен!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 13, 2020, 10:14:28 »

Добро утро.Аз вчера се разходих тук, времето е страхотно.Само в парка бях, там хора няма наистина.

Чакам да обявят карантина най-накрая и да мирнем надявам се.Ама и глоби да има и да следят кой е по улиците, че вчера само тийнове се мотат напред назад.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 13, 2020, 10:42:38 »

Днес съобщиха че има три деца преносители на вируса, едното е на четири...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 13, 2020, 10:48:33 »

Да децата могат да са преносители, но не го карат или го карат изключително леко.Сега да видим какво ще стане с карантината.

Ако пазим карантина, ако сме съвестни ще се оттървем леко.Лошото е, както и вчера се видя, че сме диваци.Може ли да си със съмнение за такъв вирус и да избягаш от болницата?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines