Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 15:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98509 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #270 -: март 12, 2020, 13:24:35 »

Виви, абе май спряха всички полети от/до Италия до колко си спомням.

Да затвориха повечето павилиончета, навън гъмжи от народ, сутринта беше адско задръстване.

Тръмповото решение е безумно. Наши клиенти сутринта спешно ги изтеглиха обратно в САЩ, че не се знае кога ще могат да се приберат.

Toва с криенето на случаи, не го вярвам. Генерала ми вдъхва доверие.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 12, 2020, 13:40:26 »

Булка, тези клиенти откъде са по народност?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 12, 2020, 13:43:49 »

Хората са много изтрещели и озлобели. Актриса си постнала снимка с респиратор и ръка в ръкавица, подпряла се на респираторната маска. Пояснила е че току що е сменила ръкавицата за снимката.
Отдолу заплахи, злоба, що се пипаш ма и прочие..  shok
Едновременно с това , стенат във фб защо не можели да идат на театър.... противоречието е пълно.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #273 -: март 12, 2020, 13:47:27 »

Чакайте да ви покажа един колега как ходи на работа:



И това не е шега, наистина така си ходи, но си мисля, ако така ходи, що не си седи вкъщи.

МЕждудругото Том Ханкс и жена му били също заразени ... като започнат сега и известните да ги хваща ... Също и министъра на здравеопазването в Англия е болна.

Айде, да не съм само по тая тема, да покажа каква чантичка си взех:



Братовчетка ми снощи пък ми показваше някаква палитра били купили за подарък от дъглас и се оплакваше, че с нея не им дали никакви тестерчета, странно ми се стори, да купиш нещо за 50 лева и да не им се откъсне от сърцето тестер на нещо.

Ето това е палитрата, за мен е много чудовищна, няма да знам от къде да я започна:

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 12, 2020, 14:00:21 »

Правилото на кифлата у мен: кат не зная откъде да почна, почвам от розовото lol
Чантата е хубава, днес загледах такава на лагерфелд в циклама Love girl
Мъж ми се е заканил така да почне да ходи в сф, твоят колега има ли право на хоум офис?
Инак аз тестери си искам, щото си траят да ги пазят за себе си.
Пс вече има майтап във фб че за Том Ханкс 14 дни изолация нищо не са lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #275 -: март 12, 2020, 14:15:10 »

Ахахаххаха, колко вярно за Ханкс!!!

На мен розовото ми е любим цвят, купих си едни течни сенки за очи перлено розово и са много симпатични, де да имаше къде да ги нося, освен и аз като теб да си се мацам и да си се разхождам из къщи. Wink

Има право на хоум офис, за това нямам идея като е толкова притеснен къде е тръгнал. Отива все пак в офис сграда, където има още 100 души само на етажа. То и вкъщи да си седиш не е работа пък от друга страна ... аз вече се побърквам, добре че времето се пооправя, та може разходки да си прави човек. Мъжът ми сега ми писа, че в магазина е мега лудница и всичко се изкупува ... а ни се смееха преди 1 седмица като си зареждахме вкъщи ... как се обърна палачинката просто.

На Карл му харесвам чантите, те са обикновено с повече детайли, не съм издебнала някакво намаление там, че си идват малко скъпички. По едно време се бях зарибила да си търся и розова чанта, ама така и не намерих нещо подходящо, то и тоя цвят сякаш не ми е вече за възрастта.

А четохте ли, че Харви Уайнщайн са го осъдили на 23 години? Хем е добра новина, хем е трябвало преди още колко години да е в затвора, вместо да прави гадости.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 12, 2020, 14:24:09 »

Преди малко се мамазах с розов брокат лак, че нали съм пас от гел лака за малко. И си припомних че мъдро бях установила- видиш ли мъж дето да му прави впечатление лака ти и да коментира на глас, или е гей или е лигоч с претенции lol
Това от личен опит де.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #277 -: март 12, 2020, 14:34:19 »

Е, не! Това за Том Ханкс ме разби funnytooth funnytooth funnytooth

А нося си розово, та дрънка. Вчера ми се ревеше, че за милимунда не ми станаха два чифта маратонки на Адидас, а бяха на оферта. Единият цикламен, другият бял с шарки и китки...
А за чанта съм намислила светлосиня в най-скоро време, че да ми носи морско настроение.
Виви, ако знаеш тестерите как се пазят... Повече от стоката tease От време на време хващам хубави промоции на кремове - най-често два вида крем, понякога и с ФДТ, талон за отстъпка. Ей, тез ми ти аптекарки... С 300 въпроса успявам да си взема. Все не са наясно и все са незнаещи. И като им покажа как са аптека от списъка на марката, много бързо се сещат какво търся. pardon Ама друго е цялата рода да се маже на аванта след края на промоцията.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #278 -: март 12, 2020, 14:50:27 »

аз изобщо не ползвам тестери. Онзи ден си чистех чекмеджетата, изхвърлих страшно много тестери. Даже намерих две термални води на АВен. За какво се ползва термална вода изобщо...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 12, 2020, 14:58:22 »

аз изобщо не ползвам тестери. Онзи ден си чистех чекмеджетата, изхвърлих страшно много тестери. Даже намерих две термални води на АВен. За какво се ползва термална вода изобщо...
Предимно за хора с чувствителна към чешмяната вода кожа на лицето. Братчедка ми се изрива от нея и се чисти само с термална. Хубаво че на г&за поне й понася чешмяната, че мн скъпо щеше да излезне lol
Аз от тестери си намерих подходяща нощна маска и фдт.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #280 -: март 12, 2020, 15:09:15 »

Еми, брутална си  funnytooth

При нас не само дават тестери, а и цели подаръчни чантички с продукти разни кремове, червила, спирала.

Аз харесвам тестери, щото ако не си сигурен за някакъв нов продукт, е хубаво да се пробва. Зимата исках на майка ми да взема на Елемис един крем и се пробвах за тестер  ... нямали ... веднага взех от друго място дето бяха доста по-щедри.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #281 -: март 12, 2020, 15:17:46 »

Елемис явно е голям хит при вас,  наистина ли са толкова добри?
 Аз не мога да прежаля един крем на Biotherm, после си купих Клиник ( който не ме кефи и преседя вече), накрая почти постигнах ефекта на Биотерм (дръжте си шапките) с комбинация от хидратиращ серум на Лореал и нещо си тип Клинианс, от Кауфланд баш smile Това последното се оказа много сполучливо, а и двете са в пъти по-бюджетни.
Аз напоследък вяра в скъпата козметика позагубих, не всичко скъпо е уау, също така не всичко на достъпни цени е гадно. Последният ми любим продукт е гланц на Голдън Роуз... прекрасен за 4.50 smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 12, 2020, 15:21:26 »

Виви , какви са тия Елемис? Среден клас ли са или висок?
Аз съм уникално доволна от розовия и червения нюкс. Имам доста от червения но не ми е удобен в буркан и после ще се върна на розовия че е с дозатор.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 12, 2020, 15:24:14 »

Здрасти!
Времето е толкова яко, че едва прибирам чавето да яде и да дремне (което става с много много рев, ама ако не спи, аз откачам).
Снощи имах отвратително събуждане, каков направих, как се извъртях и си извадих рамото, ей така от нищото pardon. Станах с 300 зора, е да ама градината не ще да влиза в ставата, боли... Вече обсъждахме как ще ида да го на местят, какво ще правим с Ники и с някво супер леко движение само си влезе  yahoo. Ама имам ултиматум и понеделник запазих час за хирург, да видим какво ще правим и кога евентуално ще ме режат, явно няма да ми се размине  sad
Раничката на цветя е супер яка и свежа, ама не знам дали бих ходила с раница (освен с боклуците на Ники), а и много шарена.
Виви чантата е супер сладур ска. А палитра та и аз не знам от къде бих я почнала, по-скоро ще ползвам от дъжд на вятър 3-4 цвята и после другото в коша като се скапе.
Лек и успешен ден ви желая!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 12, 2020, 15:31:49 »

Рат, действай с рамото верно че после може да почнат да отменят планови операции за по дълго.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines