Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:13:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97865 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 11, 2020, 09:40:44 »

Виви, майка ми се е панирала и каза че отивала на работа, защото вкъщи щяла да откачи. Знам че може да си  вземе болничен, но ето ти дърташка логика или липсата на такава. Проведох й инструктаж, след който тя се допобърка, запогребва се и ми повери брат ми. Би ми било смешно в друга ситуация, но не ми е, защото са в рискова група.
Баща ми е по мързелив а и не е паникьор, най вероятно ще се изнесе от работата със скок. lol
Брат ми работи с хора и в офис, но той няма как да спре за момента. Много хора зависят от него. А и си е такъв.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #226 -: март 11, 2020, 09:43:11 »

Виви, не мисля, че някой се опитва да критикува твое изказване, факт е, че много се прекалява тук и това за ноктите на барби куклите - съгласна съм.

Гледам сега една поредица на Вог Русия какво има в чантата ми. Известни рускини ( и те като нация обичат кича) си показват съдържанието на чантите и в кадър влизат нокти, дори епизод с Ирина Шейк имаше. Всички бяха с много поддържани маникюри, но в неутрални цветове без тонове брокат, цветенца, камбанки и т.н.
Днес работя от вкъщи и забравих телевизоравклюпен... емиии Гала дава ъпдейт за вируса и си дезинфекцира ръцете в национален ефир ... NO
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 11, 2020, 09:45:27 »

Ама то отдавна не е модерно мн дълги нокти и шарения, само сред негърките  lol и кардашианките.
Дори фолк звездите тук гледам че се правят вече на класни и на световен изискан елит lol

Надявам се в Пирогов да са адекватни, а те са доста опитни в спешни ситуации, логично. И се надявам да се стопли времето скоро. angry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #228 -: март 11, 2020, 09:59:13 »

Добро утро,

Положението е минорно, мен ми е притеснено за жената, в тежко състояние е. Притеснително е че нито тя нито мъжа и са пътували, да, сина им работил на Илиенци и какво от това? Все едно някой да каже че аз работя в Младост...

Мери, абсолютно не подкрепям мнението ти. Да, можеш и челни стойки да правиш да си хидратираш кожата, но всичко е до ген и кг. Аз примерно ползвам един крем Q10 на Eucerin,кожата ми е перфектна, не пия почти вода, нямам бръчки (една само де еее). Имам приятелка която е по-малка с 1г от мен, миии всяка седмица е на какви ли не процедури, мазила, хайфута, ботокс слага, ми сбръчкосана е цялата.

Хайде, отивам да пращам мейли business as usual smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 11, 2020, 10:04:29 »

Значи да си смени тоя дето й слага ботокса lol

БУлче, аз имам друга теория. Родителите са от Лом, което е до Дунава- ясно е че е транспортна река и връзка с чужбина.. Абсолютно възможно е да е тръгнало от тях... А не обратното. Освен ако има новина от сутринта, която не съм чула докато работех.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 11, 2020, 10:18:08 »

Еми, аз не знам на Лом да има връзка в смисъл ферибот по който да минават тирове.Има пристанище, но щом няма връзка то и движението на каквито и да е товари и хора е малко.А и дори наличието на ферибот не означава среща с шофьорите на тирове.В Никопол има ферибот, той е извън населеното място, тировете въобще не влизат в града.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 11, 2020, 10:22:28 »

Не знам другата опция е пътуващ  живущ в Лом или софиянец да им го е предал по време на престоя им тук
Мъчно ми е защото хората не схващат че трябва да пазим възрастните от контакт, но когато го говорех, половината ми познати ходеха на гости при родители и баби.  Немисленето е безотговорност...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #232 -: март 11, 2020, 10:26:05 »

Ботокса води до по-бързо сбабичосване, ама който е фен да си слага...  girl_impossible

Аз вчера все пак седнах и помислих от какво бих имала нужда при карантина и о изненада... сапун, шампоан и прах за пране ми бяха в списъка с "химиите". Достатъчно промити са ни мозъците вече и ползваме много "излишни" неща, които за нас са задължителният минимум. Само ББ крем, руж и спирала до ден днешен звучат като много грим на леля ми, която на 60+ е с перфектната кожа и цяло живот е ползвала само червило.

Едит: Притеснително е, че следите на вируса се губят, но това е положението. В много държави не знаят от къде им дойде...

« Последна редакция: март 11, 2020, 10:28:15 от Kiwi » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #233 -: март 11, 2020, 10:30:09 »

Тук при нас в началото изобщо нямаше паника, защото всички случаи бяха обясними - идваха от Китай или от Италия и Иран. В момента, в който започна да има случаи, които са така наречените 'local transmission' стана страшно, защото значи, че преносителите не са хванати на време и са започнали да пренасят. За това изобщо не значи, че има 6 случая много повече са. Както и в Англия не са 300, а са над 1000, просто не са намерение и тествани. Да не говорим, че поне в България ги тестват по симптоми, в Англия тестваха до преди няколко дни само хора дето са пътували (за това ми беше смешно като казваха, че няма локално разнасяне, е те как ще знаят, като не тестват, ако не си пътувал?!).

Наистина е много неприятно, че така са се паникьосали възрастните хора, обаче те са си в най-застрашено положение и трябва най-много да се пазят.

Междудругото и аз съм била с 10 различни декорации на ръцете преди няколко години и ме кефеше ... тук ме гледаха много странно като се прибирах с подобни маникюри и сега не бих си го направила, но то и на по-млади хора по-върви.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #234 -: март 11, 2020, 10:34:20 »

Значи да си смени тоя дето й слага ботокса lol


e то това е временен ефект, няма как, опъва и после изчезва. Такава си е кожата


Да, това е , локално е разпространено вече, не успяха да хванат нулевите пациенти.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: март 11, 2020, 10:42:46 »

Тук не става дума само дали кожата е перфектна или не, ами че има хора дето си обичат грима. И си се поддържат, независимо от ген, кожа, националност. Тя и баба ми беше перфектна жена, само с крем и червилце. Но времената се променят, нравите също. Живеем в настоящето.
Ето пресен пример от вчера, Али ми прати за осми март разкошни перли за лице и очна линия. Да, замислих се че нямам къде да ги нося сега в изолацията, но ми стана много приятно и си ги намазах. За свой личен кеф, по -красива и по-млада няма да стана.  pardon
А в БГ има само двама които слагат ботокс както трябва. ДОкато стигна финансово дотам, ако все още има икономика lol, ще минат години. Но на мезотерапия бих отишла.
Виви, аз все още съм предимно с дълги нокти, но декорации нямам lol. Вече обаче харесвам и къси нокти, покрай Мерими lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #236 -: март 11, 2020, 10:46:57 »

Еми, иглена мезо или?

Аз от тия процедури съм си правила само дермабразио и лед светлина след това, приятно се отразява, имах един проблем на лицето и се оправих от това. Мезото с игла ме е страх.

По повод бръчките, аз имам повече бръчки от снаха ми, която е 7 години по-голяма, и е от азиатски произход. Wink Обаче пак изглеждам по-млада ... то не е само до бръчки, но и до свежест на кожата ... аз имам мимически бръчки и знам, че звучи мега тъпо, обаче са си мои и няма да си сложа ботокс, за да се махнат, наясно съм, че с кремчета бръчки не се махат. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 11, 2020, 10:55:42 »

Иглена, аз след бременността страх от игли ептен нямам. lol
Мимически имам, ще видим какво ще ги правя като се нормализра светът,засега по важно ми е да охраня сойките по двора добре lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: март 11, 2020, 11:14:11 »

Определено обстановката е напрегната щом взехте да си "повишавате тон"

Сега, аз съм пример за "роди едно дете и се запусна". Но нищо не е завинаги. Някой ден може да ми мине мързела и да правя нещо повече от това са си мия зъбите и са си среша косата.
Може има значение и че ММ въобще не оценява тези неща. Даже напротив - не обича да се мацам.

Та всеки да прави каквото го кефи, включително и Кейт smile

Тук започнаха да отменят събития, да затварят музеите и театрите, и да затварят университетите и гимназиите. Но настроенията са,че от понеделник ще има и по-строги мерки и вероятно всички ще сме си вкъщи. Днес след обед ще го мислят, защото трябва да има кой да гледа децата до 14 години. И като никога, насърчава се ползването на личните автомобили.
И както се говори, че началото на април ще са мерките, реално то 3ти април е ваканция, та аз вече ги броя до след Великден.

Брех, 8 нови отговора
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #239 -: март 11, 2020, 11:21:00 »

Привет от критичната възрастова група!
Случайно бях на БНТ снощи, слушах разговорите на здравните светила. Ми те като са набори, как не им беше жал да ни обработват целево Wink. Нещо от типа беше: "Спокойно, бебета, деца и хора до 60 не са в опасност!" Та аз по дискотеки ли да фукна или да легна да мра?
И Главнокомандващият ми вменява вина сега по радиото, че съм стара и му преча на производството, щото ще му тегля от здравния фонд...  pardon Иначе храна имало бол, ама щяли сме да станем бедни. Изобщо, чудя се дали да съм виновна или притеснена и  май предпочитам да съм първото.
Родният отиде на работа, той пък се изявява като незаменим Wink Горките ни деца, един виновен и един незаменим родител, да се чудят какво да ни правят. crazy
Шегата настрана, ама дали заради вятъра, в Пловдив е доста тихо. Пенсионерите взеха пенсиите и ги изхарчиха в магазините за макарони и леща, повечето се изнесоха по къщите си в селата. Дали това да живеят сами далече от болници е разумно, никой не може да каже.  pardon

Та така, хубав ден, кураж и късмет на всички ни!
П.П. Пак слушам пресконференция, тук също се замислят кой ще гледа деца до 14 години, отстъпват малко от мерките за затваряне на театри и кина, ама как ще стане да се продават билети през ред и през стол, не ми е ясно.
П.П.П. Това го знаете сигурно, ама аз едва снощи го схванах: smile
https://www.facebook.com/BGkompromat/videos/200751681175663/UzpfSTEwMDAwMDc0ODQ2NzMzMDo2Mzk4ODk3Nzk5MDQ4NDI/
« Последна редакция: март 11, 2020, 11:29:03 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines