Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:32:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98272 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #195 -: март 10, 2020, 12:35:13 »

Мен Кейт си ми харесва, старее си жената, гони си 40те, малко е поскъсила косата, няма драма.

Сега, да се уточним  beating beating beating, след като имам промяна във възрастта и вече съм по-близо до 40, отколкото до 30 ама грам не съм съгласна beating Разбирам баш тя да няма пари за процедури, ама има и то доста. Не можеш да се оставиш във вид "Съжалявайте ме", след като дълги години си била във вид "Завиждайте ми" pardon

Намираш какво ти върши работа и го правиш.

Булче, ама те двете са на една възраст почти. Разлика има, но на който каквито гени са му се случили. И аз я харесвам Кейт, издръжлива е, пасна във фирмата.

Съгласна, че до някъде е до гени, но и поддръжката много помага. Преди седмица си правих една процедура, при която вкарват хиалурон и колаген в кожата посредством ултразвук в дълбоките слоеве и е безиглена. Ефектът се забелязва с всеки изминал ден. Имам плътност на кожата, запълнили са ми се финните бръчки, ужасно съм доволна и ще го правя, докато има ефект.

А иначе Кейт много добре се намаза на този пост, все едно е било мечтаната й работа lol lol

ЕДИТ: Доообрееее зареждам ви с простотия, изпросихте си го lol lol lol

КогИ са те учили, че трябва да бъдеш добра домакиня, а всъщност трябва да правиш хубави с**рки.  blush blush blush
« Последна редакция: март 10, 2020, 12:38:13 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #196 -: март 10, 2020, 12:36:06 »


Булче дай снимка на Съпруга че аз не съм го гледала

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #197 -: март 10, 2020, 12:38:54 »

Едитнах си кометнара проститията е вътре. lol lol lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 10, 2020, 12:39:48 »

И на мен си ми харесва Кейт. Но така оформен бретон нещо не ме кефи. Иначе няма лошо да се подкъси smile

Не е пък задължително пък да си прави процедури. Аз не мисля, че изглежда като да я съжаляват. Може да и боледуват децата и да е притеснена жената.  
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 10, 2020, 12:40:22 »

Напълно съм съгласна с Мерими. Кейт е добре да се стегне, в нейна полза е.
Булче, ама верно много сходни, таз Меган дали го е направила нарочно? Голяма психарка ще излезе... crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 10, 2020, 12:41:06 »

Едитнах си кометнара проститията е вътре. lol lol lol
Улучи в десятката, може да се замени и с добра майка lol
Пс
Ето го клипът в който Уилям и Кейт не поглеждат Ковра М и Ковър Х
https://www.youtube.com/watch?v=0XTb0_S5_U8
lol
« Последна редакция: март 10, 2020, 12:44:48 от emmmmmy » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: март 10, 2020, 12:58:58 »

Влизам и вие сте се развихрили.На мен тия тоалети на ММ ми харесаха тоя път.Иначе се облича налудничаво, но този път е уцелила.Ехидната и усмивка ме дразни, ама то си е мой проблем.
Кейт наистина не изглежда ОК последните снимки, но три раждания, колкото и бавачки да имаш все има безсънни нощи и друго, много е слаба.Знам че за някой е супер красиво това тяло, но при нея изчезва и мазнината по лицето и увисваш, като булдог ставаш.Аз съм с дълго и тънко лице и всяко отслабване ми влияе зле на всички бръчки и общия вид.Започвам да изглеждам болна  sad Иначе си пасна в ролята тя.Идеална е.
Не знам ММ с какви мисли влезе в тая роля на жена на принц и какво си е мислила.Много филми ли е гледала, че сега е учудена от развитието на събитията.

Булката нали все гледа филми по НВО, та и аз загледах един - Западен свят.Много изчанчен сериал, ама ме кефи.Аз обичам такива фантастики и измислици.Та сега почвам да тегля от първи епизод да изгледам всичко, че чакам трети сезон скоро да започне.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 10, 2020, 13:01:13 »

Такава си е усмивката й. Нагла женица си е ...
Права си за увисването. Липсва й малко мазнинка на Кейт.
Как е положението в града ви, Маги? Някакво развитие?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: март 10, 2020, 13:07:52 »

Освен, че отложиха прегледа на едната кокона заради грипа друго няма. В аптеките се влиза по 2-3, изкупени са лекарства от първа необходимост.Грипа, нормалния, си върлува.А и се носят легенди, кой е заразения младеж.За сега чух 2 предположения  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #204 -: март 10, 2020, 13:47:33 »

Ох, то нали се познават всички голямото клюкарене ще падне... Ами, ако не е само той? Мен ме притеснява леко факта, че баба и дядо са там, а не знам колко ще стоплят от директивите за хигиенни мерки.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #205 -: март 10, 2020, 14:07:49 »

МериМи, ти все едно кралицата не си виждала хахах, та тя никога боя за коса не е сложила, ти за поддържащи терапии говориш. Не е в техния стил, старееш си и това е .

Маги, Западен Свят е сериал който гледаш и после гледаш видеа които да ти разясняват какво си гледал. Първия сезон е уникален, втория е леко бозав, ще видим третия. Пусни си прислужницата по-добре, по ще ти хареса.  
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #206 -: март 10, 2020, 14:42:26 »

За фризьор не знам, ама гримьорът на Кейт да си скъса дипломата. Отвратително я правят червендалеста. Тя е бледа. Преди време имаше по-сияен вид, защото се съобразяваха с тена й. И терапии си трябват good Съвсем не означава да я озъбят като някои холивудски звезди, ама в лицето все едно сама за всичко си се грижи. pardon

Свекърва, ще ми е интересно да пишеш за възпитанието. Прави ми впечатление, че повечето неща са за обучение в група в училище/градина, а адаптирането на методите вкъщи си е малко на принципа на свободните съчинения. Говоря покрай мои близки с деца, които посещаваха такива занимални и бяха запалени по темата.

Вкъщи положението е 50/50. 50% нездрави и 50% неболни crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 10, 2020, 14:55:35 »

Аз тъкмо си мислех за отношението към болните, малко е като към прокажени и все едно ще си останат белязани.

Тук затварят гимназиите( и всичките разновидности) и университетите, защото хората между 14 и 30 години най- много разнасяли вируси, защото имали най-много социални контакти.

ММ се запаси, ако се наложи да работи от вкъщи - купи си компютър.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 10, 2020, 15:05:06 »

Здравейте и от мен!

Скапано време е навън, вярно на природата ѝ трябва дъжд, но на настронието ми му трябва слънце...

Аз пък по-скоро харесвам Меган пред Кейт външно, сега там за характер и решения не знам.

И университета затвори врати докрая на седмицата, та съм си вкъщи, но не мога да се наканя да работя, нещо мотивацията ми липсва и затова пак обвинявам времето. Поне котето е много гушкливо и ми прави компания в сивия ден  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #209 -: март 10, 2020, 15:37:44 »

Друго имах предвид, Кейт трябва да контролила снимките, които пускат. Пъвата, зад катедрата, в близък план, просто е като образец за състаряване. Осветлението изобщо не е правилното, позата и не е правилната. Кака Меги, като филмова звезда знае точно как да застане и какво да покаже.
Аз попаднах на интересен сериал по НВО- Макмилиони. Неангажиращ, добре направен, макар и с ясен край държи в напрежение
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines