Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:13:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97383 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 10, 2020, 11:04:20 »

ПС
Да видите таз ГоЗподжа до Кейт как се е барнала с платформички и цветен чорапогащник, на официално събитие lol
https://www.instagram.com/p/B9hxdI4gagd/?igshid=2skid7e4tx0x
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 10, 2020, 11:21:56 »

Кейт не знам фризьора ли е сменила, ама напоследък не ми харесва как и седи косата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #182 -: март 10, 2020, 11:23:42 »

Още не мога да си го обясня и аз, защо първата ми реакция е "да бе, все едно ще научи нещо!".
За по- малки деца съм убедена, че е правилно, намирам логика. За деца със СОП нямам нужните основни знания за да градя нещо над тях, не бих се и захванала да ги науча за толкова кратко време, но въпреки всичко виждам идеята.
Нека почета още малко и ще споделя, естествено.
В тази връзка, над материала за миене на ръце в началото се хилих като ненормална и си викам бе тези акъл имат ли, обаче сега съм точно на обратното мнение - крайно необходимо и изключително полезно е, особено в момента. Лично аз се научих как става едва след работата ми в хранително предприятие, не съм го изисквала от децата ми, предполагам и вас не е имало кой да ви "светне".
Та затова ми се иска още малко да се задълбоча и тогава да имам мнение. Wink
Еми, на гозподжата целият стайлинг е необичаен, та погледнато така, не е стряскащо funnytooth
Малиии, колко съм лоша: Снимката на Кейт е ужасна, изглежда повяхнала и 10 години по- стара blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 10, 2020, 11:29:44 »

НЕ знам защо й подкъсиха косата, точно като ще идва Коврата Меган с дългата лъскава грива. Явно за да направят контраст. pleasantry И на мен не ми допада.
Бяха дали снимка със същата рокля, преди доста години.. да, сега изглежда уморена и по възрастна. Личи си кога някой има по-малко деца или въобще няма smile
Има и снимки от събитието по-рано през деня, на което бяха и Меган и Хари. Всички изглеждАТ много сконфузени и сърдити. Само Меган се хили, ама то е ясно що lol
Прекалената хигиена в мирни времена, хич не съм й фен, така че сигурно и аз бих се хилила като ненормална. Не и сега де.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 10, 2020, 11:44:01 »

То аз нали го гледах това с миенето на ръцете. То не е толкова смешно, а по скоро ... хваща ме саклет (така ли се пише) и ме дразнят легените и канчетата. Нали израснах с режим на водата
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 10, 2020, 11:49:12 »

То аз нали го гледах това с миенето на ръцете. То не е толкова смешно, а по скоро ... хваща ме саклет (така ли се пише) и ме дразнят легените и канчетата. Нали израснах с режим на водата
съклет е  blum
и аз мразя канчета и легени. Може би свикнах и ми стана приятно чак на село, където баба пак така ме къпеше, но на слънце, в орехова шума и вода затоплена по естествен път lol

ПС- Ъпдейт. МЪж ми се провиква - какъв е този сешоар , пише Обречени съпруги на него? lol
В превод- това е сешоар, подарък ми от Киви, вече дълги години го ползвам. Чак сега забелязва какво пише на него и го превежда грешно ( за Справка - Сериалът с Ева Лонгория lol )
ЗАмислих се, каква е точната връзка и взаимозависимост, между отчаяна и обречена съпруга? pardon
« Последна редакция: март 10, 2020, 11:53:30 от emmmmmy » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #186 -: март 10, 2020, 11:51:21 »

А тъкмо влизам да видя някой няма ли да коментира Меган smile На мен ми хареса в зелената рокля.
Кейт изглежда повяхнала от много време, причините може да са най-различни, здравословни дори, но според мен наистина се раздава за семейството си. А и толкова бременности... яко се изчерпаха депата при нея. Преди да предизвикат медийна буря около Меган имаше слухове, че Уилям въртял лЬОбовни афери. Кой знае? На никого нему е лесен животът.
Относно лелята с платформите, според мен "островитянките" по принцип безвкусно се обличат. Тук като стайлинг всички бихме били принцеси, стига бюджета ни да беше като на Кейт. На българката и идва отвътре да се нагласи. Изключения разбира се има ( и майките по площадките принудително )...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 10, 2020, 11:56:38 »

И поздрав от сешоара ми и от сериала, то пък хващам връзка и с темата с добре барнатите българки lol

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 10, 2020, 12:00:53 »

Мен в интерес на истината, ми  харесаха този път всичките й тоалети, плюс че коментираха че си е поправяла нещо по фасадата на зъбите. Само не разбрах, що наруши важно правилно в цветовото съчетание и избухна цялата в червено, но нейсе. Както и не разбрах защо тази форма чанта, въобще не беше подходящ обемът й за роклята.. huhhuh.gif


ПС Не можах да се сдържа- това е бъдещо Велико меме lol


КогИ майка ти ти е казала да се омъжиш за принц, но не си избрала правилния lol
« Последна редакция: март 10, 2020, 12:05:23 от emmmmmy » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #189 -: март 10, 2020, 12:20:17 »

Меган я оприличиха на Съпруга от сериала Прислужницата.

Мен Кейт си ми харесва, старее си жената, гони си 40те, малко е поскъсила косата, няма драма.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 10, 2020, 12:25:03 »

Със сигурност я уважавам повече от коврата М
Ето снимката преди и след:
https://www.instagram.com/p/B9h2DRSAwoh/?igshid=viy0ry0e0qq1

Малко по късно ще пусна и клипа от черквата на кралските особи, може да не значи нищо, но изглежда доста очебиещо...
Булче дай снимка на Съпруга че аз не съм го гледала
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #191 -: март 10, 2020, 12:25:33 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine И ние да облажим малко на титли girl_wink

Еми, меме-то е един път lol lol lol Макар че на Коврата и давам макс 5 години и ще изглежда по-зле от Кейт. А според мен на Кейт вече и тежи цялото това нещо, защото е истина, че е тежка царската корона. В началото беше много хепи, раздаваше се, светеше, ама има и лайна. Особено ако благоверният наистина е мръднал в страни и разбрал цял свят за това.

На червена официална рокля се слагат сребристи или златисти аксесоари. Аз лично харесвам сребристите good Тази чантичка на Маноло е  heart heart heart Но определено не е за тази рокля.

Аз ако имах техните бюджети за гардероб, щях да съм принцес ол дъ тайм Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Сетих се още нещо за меме-то ама е толкова нецензурирано и мръснишко, че го спестявам на аудиторията.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #192 -: март 10, 2020, 12:26:10 »

Булче, ама те двете са на една възраст почти. Разлика има, но на който каквито гени са му се случили. И аз я харесвам Кейт, издръжлива е, пасна във фирмата.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #193 -: март 10, 2020, 12:27:50 »


Сетих се още нещо за меме-то ама е толкова нецензурирано и мръснишко, че го спестявам на аудиторията.

На лични, моляяяяя.... днес влизам в срещи от сега до 17,30... имам нужда от нещо да ми държи smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 10, 2020, 12:29:33 »

Сложи звездички Мерими, посвети ни в нецензурата lol
Меган ползва доста естестични услуги и ще продължи- така че според мен, все по добре ще изглежда
А Уилям и да е кръшнал, голям праз. Голяма част от мъжете го правят, ама не стига това, а и жените им не са принцеси и нямат нейните привилегии( както и децата й ).
Пс
Чантичката на Маноло бих си я носила ежедневно lol
« Последна редакция: март 10, 2020, 12:31:17 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines