Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:34:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 98599 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 06, 2020, 10:44:12 »

По-добре за работа да говорим, отколкото за болести smile тъкмо всеки има какво да каже.

А, мм не е никакъв ориентир. Първо е голямо перде и нищо не забелязва, а и от него никой не очаква да гледа болни деца, да забременява и тн. Той не е кандидатствал тук за работа, премести се от офиса в София. И най-вече като е кандидатствал след 12 е направил по-подходящи избори.
Аз тук в неговата фирма кандидатствах преди време за работа като офис съпорт и вътрешна рецепция. Питам го как са облечени тези дето работят там, вика ми, ми с дънки и тениски. Добре, че не му повярвах lol lol

Панди с репликата за подходящите избори след 12 клас, улучи точно.
Е, как са облечени?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #121 -: март 06, 2020, 10:52:19 »

Добро утро  give_rose
Интересна тема сте подхванали smile Мен не ми се е случвало да ми задават толкова безумни въпроси май...Ама аз както казва Свекърва не кандидатствам по случайни обяви и при последното ми кандидатстване (преди 2 години) ходих на интервюта в много малко фирми, които предварително аз си бях харесала. Имаше и време когато изравях джобса и цъках всичко възможно, ама сега се предполага, че трябва да имам вече някакви критерии.
Според мен са искали да видят как ще реагираш, иначе е смушаващ въпросът, спор няма.
Много интересни съвети от Свекърва както винаги  good
Оф бебето е мрънкаво тия дни и нищо не мога да свърша като хората...за капак и спи малко, но лошо и през деня съм крива и аз  NO
Оставям ви, че ме дърпат от двете страни  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 06, 2020, 11:13:53 »

Еми, с поли и рокли. Но положителното е, че ММ явно не ги заглежда lol lol lol

Фери, аз си спомням, един, който те беше ядосал. И други се оплакваха от него, жени. Затова казах, че ММ не е критерий.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #123 -: март 06, 2020, 11:30:23 »

Привет!

Много ми е скапано днес, супер уморена съм, дойде ми и се изпокарах с мм...

Хубавото днес е че ходихме сутринта на репетиция в градината, ще има танц на момчетата с майките, много беше забавно.

Хубави теми сте захванали, но от опит да кажа,има както лоши интервюиращи така и измамни кандидати. Девойката която си тръгна преди месец и ми скъса нервите 2 години е перфектния пример за това. То СВ, то ЛинкъдИн,то амбиция всичко е 6. На интервюто смайваща, представителна, абе директор да я направиш.Даже нямаше и дупки в СВ, повишавана. Майкооооо, толкова повърхностна че няма на къде. Аз късно разбрах после от бившия и шеф че мнението му е било същото, за това изобщо не се е опитал да я задържи,ама беше късно. Ей я сега, със същата омайност я взеха веднага на друго място. На СВ е супер.

Ретроградния свършва вторник в 6 сутринта, да стискаме зъби!

Хайде лек ден на всички, отивам в борбата!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: март 06, 2020, 11:46:44 »

Да, не е лесно от която и страна да си. smile
Булка, тъкмо се върнах да кажа, че първата задължителна стъпка за сериозни намерения е регистрация в LinkedIn, ако не за друго, то поне да се види как се пишат и оформят кандидатури. И пак с едно на ум.
Ей, това с майките и момчетата много ми харесва good Чувала съм  само за бащи и дъщери.
« Последна редакция: март 06, 2020, 11:55:13 от svekarva » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #125 -: март 06, 2020, 12:14:06 »

Буля, тази кака какво прави или не прави, че така ви ядосва?

Аз открих нова дума днес, почерпете се - въргозуняк smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 06, 2020, 12:15:59 »

Ама не е оправдано интервюиращите да се заяждат. Всеки има право да не е ок с това. Те не са ти шефове все още. Както може ти да имаш много нужда от тях, така може и те да имат нужда от теб. Иначе става като в училище - учителите може да се заяждат, ама трябва да ги търпиш.

Малко ви спамя, ама се опитвам да си преживея комплексите.

А LinkedIn, не мерси.

Този танц на майки и синове ми звучи като много настъпани обувки smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 06, 2020, 12:55:14 »

И на мен ми се вижда асиметрична комуникация - едните да могат да се заяждат, а другите- не. Наистина като в училище едно време- силни/ слаби делене.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #128 -: март 06, 2020, 13:36:02 »

Айде да свършва вече тоя ретрограден, че са ми разговорите за бонусите другата седмица и ми е важно да не избухна в някое нежелано настроение.  diablo

Като човек и от двете страни на интервюта ... интервюто е някакъв ориентир, но никога не може да ти каже с какъв човек ще си имаш работа, всеки може да е много добър лъжец, то за това си има изпитателни срокове ... като вече го видиш в работната среда човека, много бързо ти става ясно, някои можеш да ги научиш, други са загубена кауза.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #129 -: март 06, 2020, 14:01:11 »

Аз открих нова дума днес, почерпете се - въргозуняк smile
Тоз го чета вързогуляк няколко пъти tease

Вас пък какви обяви ви впечатляват tease Последно ахнах на изискването кандидатът да няма татуировки. Реших, че явно не съм за там. Едно, че имам такава, пък и съм нахална с голяма татуировка, друго - почопли ме любопитство колко е заплатата. За да разполагат с тялото ми под някаква форма, знам ли, доста трябва да се постараят funnytooth funnytooth funnytooth
По този повод - моя позната обяснява как шефката им ходи безлично и как ги насмотала да не се гласят много на работното място. Явно е имало послушни. Обаче дошла регионалната, без да знае, като яхнала метлата как на хора не приличат и да се обличат с повече вкус, защото са лицата на фирмата.

Само една леля имахме на интервю - в СВто пишеше "абсолютен работохолик". С шефа се надлъгваха доста време. Беше забавна гледка отстрани. В един момент му каза: Елате, да изпуша една цигара отвън и да си говорим. Ами смешно ми стана! blum То и без това двама с такова его едва се събираха в стаята, а аз междувременно трябваше и да работя. Толкова народ се извървя в последните ми две работни места... Книга мога да напиша с куриози.

Майтапът настрана, повечето кандидати спокойно могат да ги отсеят само с поглед върху профила във ФБ. Там се разбира кой колко деца и любовника има. Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #130 -: март 06, 2020, 14:28:17 »

Буля, тази кака какво прави или не прави, че така ви ядосва?

Аз открих нова дума днес, почерпете се - въргозуняк smile

То въпроса е че какво не правеше? Нищо! Всичко половинчато, мина ми между капките и изпитателния и срок че бях заета с един много голям проект. Всичко лъсна обаче в твоето професионално поле, като се наложи да направи един транзишън и омаза всичко възможно по него,отне ми 5 месеца да оправя нещата след нея. Колко конско изядох от клиента заради това.

въргозуняк
Индивид от мъжки пол пребиващ в столицата на България, обича лъскави надценени Епъл продукти. Известен с неуспешни опити за тролене в IRC и култовата авторска фраза – „kvot staa da ne sqdash na nego“.  lol

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 06, 2020, 15:31:43 »

Баах, аз такива въргаляци не познавам. Булка дай пример зА някой такъв конкретен да поклюкарим
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #132 -: март 06, 2020, 15:42:11 »

 Хаха, на мен ми се смесват много такива образи, ама са несъвместими. Този с Епъл продуктите не е същият като този в IRC и трети с култови реплики. Такава многоцветна мутация е труднопостижима за мен.

 Накупих продукти за 4 хранения напред. ММ и пица иска да меси, та ще ходим до италианския магазин за брашно. Аз в едни фрезии се влюбих и ги грабнах в Лидл. Обожавам фрезии. Пробвала съм няколко парфюма с тоя аромат, ама ми се ще да е изчистен без добавки. Ако го намеря ще се удавя в него, заклевам се.   butterfly
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #133 -: март 06, 2020, 15:51:38 »

Баах, аз такива въргаляци не познавам. Булка дай пример зА някой такъв конкретен да поклюкарим

хахах един от най-добрите приятели на мм. Всичко вкъщи му е АЙ, само айфони,айпади и ай не знам си какви неща обича, мечтата му е да не работи нищо и да стане рентиер и да сваля мацки по цял ден
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 06, 2020, 16:14:29 »

хахах един от най-добрите приятели на мм. Всичко вкъщи му е АЙ, само айфони,айпади и ай не знам си какви неща обича, мечтата му е да не работи нищо и да стане рентиер и да сваля мацки по цял ден
Значи тр да има женска дума за това. Стремя се напоследък да придобия свобода на делата ( без мацките). lol
Пък АЙ неща кой би отказал ? lol
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines