Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:16:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97378 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #75 -: март 04, 2020, 16:58:00 »

Абееей короничкии!

Ей сега седя на въже (кол) за ковиди! Хора, не е проблема разболяването а парализирането на бизнеса, за това и Виви и Еми казват притеснението. No offense, ама когато си майчинство не мислиш за това и не го осъзнаваш, но когато бизнеса спре и няма възможност от работа от вкъщи, а даже и да има, какво ще падне първо? Интернет връзките и какво като си от вкъщи? Това е проблема който всички притеснява. Притеснително е че % смъртност също се увеличава... Не сме само ние изтерясали, всичките ни клиенти от всички държави са изтерясали

Звяр е по-добре, не е вдигал от вчера на обяд, дано това беше. Аз съм в Пловдив, тук е лудница... довечера на вечеря и утре се прибирам... Хич не ми се идваше, но си беше наложително, даже да се срещам с човек който за последните 3 дни обиколи държави с болни от ковид.

Хайде целувкен зузамен!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 04, 2020, 17:12:39 »

Булче, този обикалящ тип не би ли трябвало да е под карантина? shok
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #77 -: март 04, 2020, 17:26:01 »

Булче, този обикалящ тип не би ли трябвало да е под карантина? shok

е няма причина да е под карантина, Париж, Берлин нямат случаи на заразени, Виена е бил по летището транзит
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: март 04, 2020, 17:39:18 »

Ами интернет никъде не е паднал, нито в Китай, нито в Япония. Сутринта имаше интервю по радиото със наш студент в Китай, там под карантина. Непрекъснато държат връзка с населението и пускат съобщения. Но фирми фалират една след друга, просто не издържат. Питаха го как се справят безработните - държавата се грижи засега, така отговори.
Париж има, даже Лувър беше затворен. Но не са дестинация, от която има обявена нужда за карантина.
Аз разправях за наш познат, който се върна от Италия, ден преди да обявят опасността. Само ден, иначе е бил точно по тези места. Ходи на работа, даже е лекар, ортопед и предполагам не е останал без пациенти. По летищата мерят температурата и хората си вървят свободно.
НИ2 се върна от Денвър и казва, че големите супермакети са празни откъм обувки, дрехи, домашни потреби и всичко, внос от Китай. Както се знае, фабриките им са изнесени от Америка и сега като няма доставки, или закъсняват, бизнесът просто умира. Тяхната фирма разчита на Виетнам и Хърватска за заготовки, иначе и те пътуват. Няма рецесия, но всички се готвят и я очакват pardon Те там и избори имат, та още по- кофти.
Той държи връзка и с колеги от бившата фирма в Шанхай, нали беше там в командировка и един китаец дойде унас на гости. Там очакват втора вълна, на завърнали се от страни със случаи на зараза, които ще внесат зараза.
« Последна редакция: март 04, 2020, 17:58:38 от svekarva » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #79 -: март 04, 2020, 17:55:39 »

Аз също имах среща с човек, който е бил в Северна Италия на 2000 м. надморска височина и без нито един случай в радиус от стотици километри около тях. Явно по пистите в Алпите не вирее. За сега съм здрава нищо ми няма, че и целият офис имаха досег с него. Той каза, че там положението не е тревожно и всичко си работи нормално, но в Милано си е доста тегаво. Имам други клиенти в Италия и жената ми сподели, че училищата са под карантина, дъщеря й учи онлайн, по магазините няма почти нищо, хората се запасяват. Както тя се изрази madness  huhhuh.gif
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #80 -: март 04, 2020, 17:56:02 »

Абе свекс, как няма да падне, не е паднал че 99% от света работи още. Тук една жаба да се изпикае и пада интернета, тази седмица ми побеля и последния тъмен косъм от три пъти падане на Интернет. Ти не гледай домашния Интернет, VPN тунели като паднат,сървъри като крашнат и няма кой един суитч да вдигне щото е хоум офис и сме край...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #81 -: март 04, 2020, 20:11:42 »

Булче, ще ме извиняваш, но нашата бг шефка я пратиха 2 седмици вкъщи като се върна от Лондон. Трябва си превенция. Бизнеса си страда, акциите ни паднаха с над 20 процента ... ми какво да кажа, здравето е по-важно от бизнеса. Китай замрази всичко, ама овладяха. Сега в Италия е мазелак голям, че плъзна навсякъде оттам в Европа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 05, 2020, 08:30:38 »

Булче, ще ме извиняваш, но нашата бг шефка я пратиха 2 седмици вкъщи като се върна от Лондон. Трябва си превенция. Бизнеса си страда, акциите ни паднаха с над 20 процента ... ми какво да кажа, здравето е по-важно от бизнеса. Китай замрази всичко, ама овладяха. Сега в Италия е мазелак голям, че плъзна навсякъде оттам в Европа.
Мда Виви е права.
Щото и да падне нетът, ще трябва да се снабдяваме с два ресурса- храна и вода. Айде отивам да охранвам котките в района lol
Имах тежка вечер- този ретрограден ми разказва играта на комуникацията с роднините.
При вас този път как се отразява? nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #83 -: март 05, 2020, 08:45:06 »

Привет!

Аз последните няколко години съм в ретрограден, а чудното е, че на ретрограден ми е по-добре  girl_impossible

Пускам ви една противоречива рекламна кампания, пу да не са ни уроки, днес ще е поредния луд ден: https://antiuroki.com/?utm_source=vesti.bg&utm_medium=cpm&utm_content=pr&utm_campaign=black-friday
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: март 05, 2020, 09:48:48 »

Киви, много хубава реклама!  yahoo Чак учудваща за ДЗИ, или поне моето мнение за тях е такова. И прозорецът изскочи тъкмо навреме Wink
Не зная за Ретроградния, ама при мен е комбиниран и със Сатурновата дупка, та ми е трудно да преценя точно ситуацията.
Понеже никой друг не е в течение и не се вълнува от събитията, Немското Амели си има братче Георг/и/, на българския дядо. Роди се съвсем в началото на 9-тия месец, та още не съм готова с подаръка му  blush  и  ще го получи сигурно заедно с този за РД на сестра си, през юни.
Хубав ден за всички ни! heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 05, 2020, 10:00:57 »

Добър ден!
Браво на Звяр, дано да се е свършила сагата у вас!
Свекърва, да им е жив и здрав Георг/и/. Амели как се чувства като кака?
Аз май се надявам да обявят грипна пак в София и да спра малко Ники от детска, вече месец ходи без да е пропуснал и 1 ден, доста съм изненадана.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 05, 2020, 10:47:01 »

Привет!И тук пак грип, отново.Аз не влизам в групата лесно разболяващи се вече, не знам да се радвам ли или да се засегна на тема възраст  blum

Да и е честито братчето на Амели и да я слуша smile

Аз не знам какъв е ретрограден или не, но нещо всичко ми е наопаки, не знам защо така.Ще се оправя де, няма къде да ходя.Опитвам се да работя докато дребните спят, но те пък не щат да спят, а аз имам нужда да помисля за нещо различно от кърмене и памперси. Габи е жална от понеделник насам и само плаче и иска да я гушкаш, разбирам го дребното, но е за добро.Сложихме и стремена, след консултация с още един ортопед, се оказа, че е добре да се застраховаме.Реално са и вързани краката сега и на нея и е много тежко от това.

Тук уж слънце, ама не става за разходка.Айде хубав ви ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 05, 2020, 11:11:19 »

Да е честито братчето на Амели!

Съчувствам и на Габи! Малко геройче!

Бамбук пак е вкъщи, че му се появиха пак сополите. Сложих му капки и нищо му няма, ама баща му сутринта пак роптаеше срещу вселената и сополите и решихме да си стои у нас.

За запасяването съм подразнена горе долу като свекърва. Че се запасяват някой хора, не за карантина, а за едно последно ядене преди края на света. Или поне така ми изглежда. И на мен ми свършват оризът, макароните и замразените броколи и си купих да имам цели пакети. Ама стекове бира и кола са ми в повече.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 05, 2020, 11:14:11 »

То те явно за нова година се запасяват. Не за пандемия. Ма то който няма акъл, има крака.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #89 -: март 05, 2020, 11:15:50 »

Ние са запасихме с тоалетна хартия, сапун, брашно и вода. Знам, че звучи много смешно, ама кой знае какво ще стане. biggrin
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines