Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:51:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 97385 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 02, 2020, 08:28:02 »

Аз не знам какъв е този бебешки пуберитет, ама малко почнах да се чудя с тия хранителни изцепки на малкия. Смях се на веганите, те ти на- от дете което на година и половина гризеше риба от опашката и месо с кокал, сега яде само пюре от броколи, сирене, мляко и каши Слънчо. Превърна се в бебе.  diablo
Та за прошката не знам, ама внимавайте на какво се присмивате, че ще ви застигне. pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #16 -: март 02, 2020, 08:54:15 »

Ааа Еми, пресичай това поведение, аз няколко пъти така съм се прецаквала, викам си поне хапва нещо, гладен ли да стои? Амиии ще стои гладен! Щото иначе влизаш в един омагьосан кръг...

За прощаването, вече нямам проблем толкова както преди да поискам прошка, да се извиня, да призная че не съм права и да си изкарам поука от случилото се. Наскоро с шефката ми обсъждах една моя изцепка от преди 3г, като и казах какъв ми е извода от всичко това, тя направо летна, каза че не може да повярва че такъв добър урок съм си взела и не само, успях с моя опит да помогна на хора под мен са превъзмогнат същата ситуация. За съжаление, обаче има доста хора които никога не би си признали че грешят... Ама стана прекалено философско...

Стиснете едни палчета това моето да спре да вдига, май си е грип пак, егаси чудото... 5ти ден с температура.
« Последна редакция: март 02, 2020, 09:37:26 от bulche91 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 02, 2020, 09:48:40 »

Привет и от мен.Аз съм като преживяла боксов мач.Пребита съм.Вчера голяма разходка с девойките и вечерта излязохме само с моя мъж на заведение.Много добре ни дойде.но девойките си отмъстиха, реваха цял следобед и заспаха в 12 часа вечерта.

Миме, аз бих пуснала секрет за мое успокоение.

Булка браво на теб, умничкаси ни ти!Стискам палци!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #18 -: март 02, 2020, 10:54:25 »

Видях ви вчера на снимката, ей Моника колко голяма е вече! Супер че сте разпуснали!

Аа умна друг път! Щом ми отне 3г да асимилирам случилото се, да осъзнаят че е в моя полза... Понякога толкова съм твърдоглава...

Ще правя фокача! С маслини и розмарин! Три дни я мисля хахах
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #19 -: март 02, 2020, 10:59:36 »

Добър ден  give_rose
Нещо в миналата тема исках да коментирам, ма забравих май...А, да Панде, точно тва имах предвид, че добре си го подредила ТМ. Минаването с прахосмукачка е макс половин час ако много се стараеш, пък банята и кухнята са си яко жулене.  Исках нещо и на Мери Ми да кажа, ма... pardon
И аз помня като слон, злопаметна съм, май си е женска черта това...Все още има неща от началото на връзката ни с ММ, които си помня, а на него му е бяло петно  pardon
И аз нямам проблем да си признавам грешките и да се извинявам, виж ММ много трудно го прави  beating
И Мис е сополива и си е вкъщи, дано да си остане само с това, гърлото ѝ е спокойно, няма температура, надявам се да е само настинка.
В събота откарахме цял ден при леля ми, аз я боядисах, тя ме изправи, Мис търча с батко си, бебето имаше кой да го разнася, добре ми дойде.
Вчера ходих да направя на майката на докторчето прическа, че бяха на сватба, не че съм много по прическите, ма ѝ спретнах една рибена кост и я изправих, тя се хареса. После бяхме на разходка в парка, пазарувахме и се прибрахме да си правим вечеря. И аз правих баница и варих яйца, ма не сме го връзвали на Мис, може догодина, да се забавляват с брат ѝ.
Миме, на нас заради варицела се отложи тържеството на децата за Баба Марта, ма ние си наехме аниматори  само за нашата група и си се забавляваха децата.
Опитвам се да се вдигна от дивана да се приготвим да ходим навън  blush
Леле от кога не сме излизали само с ММ, срам  blush Браво на вас, Маги! Кой гледа децата?
Стискам палци всички болни да оздравяват бързо  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 02, 2020, 11:16:21 »

Булка, взела си поука.На някои хора цял живот не им стига да видят какво са сгрешили и какво им е донесло това.

Аз щях да казвам за водолеите и майчинството.Сестра ми е водолей и ако племенника не беше станал случайно, не ги виждам кога щяха да мислят за сериозни неща с нейния мъж.Като роди, стана най-сериозната майка на света.Преди това беше вятър работа тя.Но енергията дето я влагаше в други глупости я вложи в детето без да се вманиачава, като запа си себе си като човек.Сега пак излизат, пак пътуват, само е по-рядко.Та тия водолей, май трябва нещо да ги тресне иначе не се получава работата.Имам си едно и на домашно отглеждане и наблюденията се затвърждават.

Свеки гледа близначките.Прибрахме се точко когато Ади надаваше боен вик "Гладна съм, къде си?!".

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 02, 2020, 11:17:11 »

Булче, и аз натам клоня, с храненето. Нещо взе да ми писва само да тичам за буркани и каша.
Маги браво на вас, герои сте!
Фери, няма мъж който да си признава грешките. А пък рак - забрави, пак правя паралел с бившия.. Козата също мн рядко се признава. Свиква се май.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: март 02, 2020, 11:46:05 »

Слушам глупости по радиото- може ли да ни санкционират че носим маски по улиците? Щяли а тръгнат всиúи престъпници да се маскират sad. Цялата работа от това, че в Белгия било забранено и само след изрична заповед на краля за изключение по медицински съображения, можело. Общото ни с Белгия е само "б" - то, ама карай. Wink
Булка, има много грипави деца и май повтаря. Училището на племенника е едно от двете в Пловдив с ваканция и даже ще я удължават. И племенникът изкара нещо такова миналата седмица.
Еми, 2/3 от децата минават през такъв етап. Едни се пречупват, руги- не, поне до истинския пубертет, трети си остават така доживот и пак оцеляват. Предполагам си опитвала, ама да си кажа blush Wink, да маскираш месото- като иска броколи, нека вижда броколите, месото между тях да е смляно, като кашав сос. Аз докато схвана идеята на НИ2, че му е гадно да смесва повече текстури и даже цветове на едно място, сума нерви изхабих. Всеки си е башка луд, опитване му е майката. smile. Брат ми не яде месо и риба, племенникът в момента пак е скаран с всички зеленчуци и плодове /само ябълки/ и признава кебапчета, пържоли и пица. Техните са му свикнали и не се впечатляват, макар винаги да му се предлага разнообразно хранене и да не сяда сам на масата.
Адиктед, да не ровя назад, коя беше постановката, която гледахте?
Вчера хванахме малко от кукерските танци в Центъра. Малиии, ако знаете как  вонят на пръч /щото са си от пръч кожусите им/, не се трае. И как силно хлопат, направо може да ти пробият тъпанчетата на ушите. На мен ми се уплаши окото, дано караконджулите и болестите да са търтили да бягат от страх, или ок каквото там са решили Wink
Хубав ден на всички, утре пак ще почиваме blum
П.П. За мъжките грешки и признаването им /цитирам НИ2/, моля, дефинирайте понятието "грешка". Ако сбъркаш един път, това просто е различно мислене, ако се повтори, тогава е навик, какво да се дрънкаме.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 02, 2020, 11:53:17 »

Здравейте!

Стискам палци Звяр да оздравява вече!

Еми, разбирам те. И Бамбум яде много малко неща. И никога не знам дали обича нещо или не, както ми скимне. Снощи яде маджа с картофи, ама днес може да е на хляб и сирене. Но мен много ме караха да ям насила и не мога да му го причиня. Все ще стане на 14 и ще се чудя как да го изхраня.

Аз се извинявам постоянно, защото съм много непохватна. И наистина го мисля винаги. Опитвам се да съм по-внимателна, но не мога нон стоп да мисля за некоординираните си ръце и крака.
Обаче трудно си признавам грешки. Винаги първо тръгвам да увъртам. Но все по-често взех по-време да се усещам, че си измислям извинение и да си принавам. ММ и той е така.

Адиктед, от една страна си права за "като ще се извиняваш, не го прави". Но аз си мисля, че поне повечето хора не правя грешки и злини нарочно. Понякога имаш добри намерения, но лоша преценка.

С ММ не сме излизали от юли, евентуални тогава пак.

Фери, за банята той сам си на направи, защото реши да се прави на много забавен и веднъж каза, че хубаво, че съм изчистила, ама не е като от дева lol lol На ум потърквах ръце от задоволство като го чух това lol lol lol

А Свекърва, с Белгия ни е общ и девизът "Съединението прави силата" Wink
НИ2 е голям мъдрец за крепката си възраст lol lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 02, 2020, 12:10:41 »

Аз под грешка разбирам волна или неволна обида ( вербална или действие)
Маскирахме месо но не връзва.даже марката пюре не иска да смени. Плюе всичко друго, на луди ни прави. Аз не се опасявам че ще остане гладен. Дразни ме с ината си и че се дават бесни пари за био храни. В магазина си пазарува сам- изумява ме колко е нахален. lol
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #25 -: март 02, 2020, 14:31:45 »

Привет!

 Почвам под ред па дано изпиша каквото съм си наумила... Аз една ситуация имах с ММ, която наистина имаше грешка по време на бременността. Така се стекоха обстоятелсвата, че съвпадна с началото на проблемите. Е ей това е случай, в който многократно и той съжали, и аз простих уж и когато станеше нещо все опирахме до там да е обвинен. Едва след психотерапията балансирах и пак мисля, че на моменти ми изплува още тая ситуация и ми става черен пред очите. Та такива ежедневни и леки прегрешения не ги слагам въобще в сметките. От този ми опит се затвърди и мнението, което изказах за грешките и прошките.  sad

 Свекърва, на Калуня-каля, гостуващ Родопски театър от Смолян го представи в рамките на някакъв фестивал в Читалище Христо Ботев в Кичука. Драматург е моя съвипусничка от Английската, сестра мисля на съвипусник на НИ2, ако не бъркам в сметките. Аз не разбрах положително или отрицателно е било кукерското изживяване?

 Еми, тоя пубертет нас ни бута в друг аспект, но споделям какво правих в занималнята като тактика със злояди деца и сега с Ж. понякога, но то рядко се налага, че тя е като мелница. Винаги имаше условие преди да получат желаната храна обикновено десерта от обяда. Условието беше или да опитат Н брой лъжици, или да изчакат другите деца от групата да стигнат до десерта. Като видят, че не става понякога има драма, но ако е твърда позицията обикновено, за да получат каквото искат или от скука докато чакат се улисват и започват да ядат. Не казвам, че е 100% успешна тактика, но сработва поне да се вкара малко разнообразие в менюто и да се пречупи леко ината или казано малко по-професионално да се установят граници от възрастния. Казвала съм го много пъти тук и го виждам и при Ж. вече и през родителски очи без граници детето се губи и се разлива и за него също става тревожна ситуацията. Понякога поведението им е породено именно от това, аз не знам кога да спра, няма и кой друг да ми каже, тоест щом възрастният няма ресурс да поеме контрол аз съм тотално изгубен. Споделям само някаква друга гледна точка за т.нар. бебешки пубертет не е аксиома, която налагам good

Хайде стига философия и психология от мен за днес. Хубав ден!  give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 02, 2020, 14:45:37 »

Адиктед, абс съм съгласна с теб. Той беше спрял въобше да яде- искаше дето вика Панда, само хляб и бисквити.Започнах тактиката с десерта и така и почна да яде гореизброените от мен неща- броколи каши и мляко. Но ми се ще да разширим кръга. Нагла съм нали lol
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #27 -: март 02, 2020, 15:53:00 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Честита баба Марта! Да сте здрави, румени и засмени  Good luck Good luck Good luck

С малко закъснение, но моля да ми простите, ако някога съм ви засегнала, не е било целенасочено heart

Исках нещо и на Мери Ми да кажа, ма... pardon

Фери, сигурно, че си съгласна да вземеш моите хубавци да се опиташ да ги превъзпиташ малко и да дадеш ТМ на майка ми. Тя милата и само на периодично готвено и миене на съдове ще е адски щастлива lol lol lol Базика на страна  girl_wink Много ти е читаво момчето, винаги може повече, но важното е, че участва било то и с малко, по-добре от нищо girl_wink

Аз за сърденето си държа на моя лаф, че който се обижда си е личен негов проблем blum Не се сърдя, не помня лоши емоции с лошо. Помня много малко неща, но ги помня само като случки, не изпитвам емоция към въпросните ситуации. Все пак животът е кратък и нямам намерение да хабя излишно енергия за нещо, което не ми носи позитив Girl_hide danceg Иначе при мен думата "Благодаря" е на почит. Дори благодаря на колегите, когато свършат нещо, независимо, че им е в служебните задължения, особено ако са го направили бързо и точно. Извинявам се доста често, защото съм непохватна, дори в неделя си разлях латето в Старбъкс върху себе си и още един клиент. Извиних се и на него и на служителите, които ще трябва да почистят след мен blush А на горкият човек му видях сметката на дрехите и обувките, бяха маркови Girl_hide Аз гледам наивно, той ми се усмихва и казва: "Случва се". Аз го поглеждам и му връщам: "На мен доста често" lol lol lol Горкият човек сигурно се е питал как ли съм оцеляла толкова години. Вчера като цяло ми беше ден Х. Залях човек, съборих разни неща в магазина, изпуснах си телефона, до което се докоснех - щета lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 02, 2020, 16:13:34 »

Мерими, вчера ти е било ден за ретроградни пакостички. lol
Ами да, то си е така, често или почти винаги, човек не може да погледне на ситуацията отвъд своята камбанария и да види че в сравнение с другите, живее в рая/ или в ада diablo lol ( пак въпрос на гледна точка и интелект )
Жалко че времето се оправя временни и после пак ще падат малко температурите- много ми се щеше да свършва усещането за зима.  sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #29 -: март 02, 2020, 16:59:27 »

Мери Ми, да, точно, че и моите баща и брат са същите готованци. Стане ли 7-8 сядат на масата и питат няма ли да сядаме :-)) Викам на мама ми що не им кажеш е нали сте седнали вече?
Прибрахме се от разходка с триста зора, сложих набързо една леща, сега спят и двамата, аз ще си правя тренировката уж...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines