Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:55:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месец Март 2020- Здраве и Румени бузи  (Прочетена 99434 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 15, 2020, 16:46:12 »

Аз първоначално недочетох и реших че говориш за кварцова лампа за убиване на микроби и прочие. Аз имам подобна  на тази, пуска се за малко и се спира.
https://www.alo.bg/5834395

А за пречиствател нямам идея, малко ми се вижда как да кажа- навън като излезна и пак дишам гадния въздух, кел файда
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #346 -: март 15, 2020, 20:14:47 »

Ние имаме Dyson hot&cool . С хепа филтър, уж пречиства. Взехме го преди 2 години, когато лятото беше супер горещо и спалнята ни през нощта беше като пещ - 30 градуса. През зимата го ползвахме в стария апартамент сутрин за затопляне леко. И за затопляне и за охлаждане върши работа, сигурно и въздуха пречиства
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 16, 2020, 10:10:24 »

Аз почвам да си мисля че ретроградният тепърва почва! Прокапа ми миялната, досега се борих с компютъра, че да тръгне, а уж нищо му нямаше... diablo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #348 -: март 16, 2020, 10:13:44 »

Привет! Почвам ви седмицата с поредната чанта smile

Цветна да ви е!

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #349 -: март 16, 2020, 11:11:21 »

Добро утро и спорна седмица smile

Кивии, супер чанта!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 16, 2020, 11:26:34 »

Привет!

Как сте, как е настроението?

Киви, много свежа чанта smile

Аз и милото работим от вкъщи (прибрахме се към село даже, за да може да излизаме на природа), засега нещата са наред и спокойни. Притеснява ме малко дядо ми обаче, че не можем да го убедим напълно, че трябва да не се вижда с никакви хора (той гледа крави и носи млякото всеки ден в мандрата). Брат ми пък се надява да им направят нулева годината в училище  crazy Каза, че не му пука, че ще завърши по-късно, вика - още една година безгрижие, а и освен това, засега онлайн обучението е нещо абсолютно неработещо. Майка ми и баща ми са учители и се видяха в приключение с тази задача. И не да са против, но представети си, че досега няма нищо такова изготвено и изпробвано, нито учителите, нито децата знаят какво да правят. Но както се казва: Поживём — увидим!

Хубав и слъчев ден ви пожелавам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 16, 2020, 11:55:39 »

Те без това и в училище не слушат и не учат масово, едва ли ще е голяма загуба.  nea
Който иска да учи, ще намери начин..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 16, 2020, 11:57:40 »

Аз се чудех как ще върви онлайн обучението. Аз в събота ще имам онлайн курс по немски и ми е странно.

Тук вече не може да се излиза, освен на работа, до хранителни магазини или да занесеш храна на някой, който не може да излиза. Ама днес гледам, че пише, че за джогинг и колело да караш може.

Вече си мисля, че на всякъде ще стане като в Италия.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 16, 2020, 12:09:43 »

Привет.И детските градини са на он лайн обучения.И сега се боря с платформата на учебниците да ги видя и май се е бъгнала.Моника тотално изгуби интерес и след обед се надявам да я хвана за 30 минути да минем материала за днес.

Ще луднем толкова време в къщи, но ако утре е пак такова хубаво времето ги пращам моите хора в парка и без това там няма живо пиле.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #354 -: март 16, 2020, 12:54:26 »

Панди, същата работа е и тук. Мрънкат, изплашени са, ама до там. Бабите пак са по магазините...
Бубе, ами носете вие млякото, той да си стои при кравите, макар и това да е опасно по принцип.
Народът е абсолютно прост, правя аналогия с Чернобил ситуацията и приказката на свекърва ми:" А, нема при нас радиация, нищо не сме усетИли!" diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 16, 2020, 13:13:18 »

Свекърва ти е олицетворение на народа и неговото немислене, уви...
Сакън да не умрат от глад и зор да е от друго...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #356 -: март 16, 2020, 14:09:42 »

Привет!

 Ние сме си у нас чинно. ММ в София е хоум офис, та и тая грижа ми мина за струпването. Ние сме в Пловдив, така ни завари цялата лудница и си седим тук. Това е най-добрият вариант, защото иначе нямаше как ММ да се изолира и работи. Баба ми е заредена и седи вкъщи. Преди й се смеехме за хигиената, ама дойде време да я следваме. Голям инфлуенсър се оказа, нищо че е на 88. Тя винаги когато се движеше с автобус като се прибере се къпеше и изпираше. От 3-4 години не се качва на автобус, де. Проветрява се на всеки час. Ако си купи нещо се измива, дори луканка, абсолютно всичко. Аз като дете мразех тя да ми дава хляб, защото винаги ръцете й бяха мокри и ми намокряше и хляба. Има си отбелязан стол никой не сяда на него, нито на леглото й, ако пък е оправено с чаршаф изобщо не може да приближаваш покрай него. По принцип мисля, че вижда всички като потенциални бацили поне аз откакто се помня и винаги сме й се смели, ама ей ни на и нас.  tease
 Майка ми днес сутринта трябваше да иде до бюрото по труда заради програмата, която очевидно ще е на изчакване. Каза че е имало жена отвън, взела й е данните и е казала, че ще се обадят с друга дата да се яви. Преди това звъняхме по телефона да питаме дали въобще има нужда да се ходи, казаха да. Е, не можаха ли да й вземат същите данни и по телефона??? Поне и тя вече се увери, че трябва да следва разпорежданията и отиде с маска, ръкавици и личен химикал, ако се наложи да се подписва. Като гледам обаче хората нещо не разбират май. Доброволци ходят да пазаруват и подават торби от ръка в ръка. Жени на възрастта на майка се скупчили да плащат данъци сакън някой да не ги предреди. Пита ги журналистът и жената вика ми нали сме с маски, та правилно каза Вучков Слушам и не вярвам на очите си. Отвсякъде се тръби едно и също, а до човешкия мозък стига 30% от информацията останало е фонов шум.crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 16, 2020, 14:17:53 »

Здрасти!
Абе народа го е страх да не остане без хляб и тоалетна хартия, а не от някви вируси.
Днеска вече не е чак такова мазало в магазините, явно или се запаси ха, или им свършиха парите.
Вчера беше празно, защото времето беше лошо, днеска вече си има народ на слънчице. Даже активно се спортува ше на единия стрийт фитнес.
Аз си изпросих утре да съм си в нас, от сряда вече на работа, дано наще да се оправят съвсем и да опазят Ники, че тамън оздравя.
Киви, чантата е много яка!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 16, 2020, 14:32:47 »

Рат, скоро ще свършат парите...
Заключението ти за хляба и папието,  обобщава разговора ни за етнопсихологическите ни харалтеристики като народ
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #359 -: март 16, 2020, 15:33:49 »

Аз имах писмо в пощата и днес ходих до там. Навсякъде из квартала са опънали ленти по детските площадки и уличните фитнеси. Пред магазините си има опашка - кой с маска, кой без, кой спазва дистанция, кой не. Но е рехаво. Прилича на летен ден, когато по обяд удря над 40 градуса на сянка.
В същото време големите заводи не съм чула да ограничат работа. Тук-там имаше криворазбрана демокрация и работещи магазини за абсурдни стоки при настоящето.
Маги, изненада ме с обучението за детските градини. Нищо не са ни казвали на този етап. Ще потърся повече информация, че ми стана интересно good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines