Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:02:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84032 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #480 -: февруари 28, 2020, 14:45:45 »

Фери, аз след раждането бях така с косопада. Купих си едни ампули на Furterer специално за косопад след бременност, май цял сет беше скъп, ама взех на бройка 2-3 да пробвам и при мен и само с тях имаше ефект.

 Ох, аз тия дни слушам само Били Айлиш. Гледам и клипчета с това караоке в колата с пълничкия актьор. Много се забавлявам. Нещо и Джъстин Бийбър винаги ме е дразнел, пък сега ми е жал за него. Той станал депресиран мъж, аз се чувствам леля. Пускам си песни дето за мен са от няколко години, поглеждам публикувани преди 10. Удря ме много, че одъртявам  shok
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: февруари 28, 2020, 15:50:14 »

Айде, преборих се с мързела smile ама сега имам да готвя. А имам и да уча. А Бамбук и той вече се чуди какво да прави и само ми се пречка.

Фери, не те разбрах за кой в коня, за кой кокошката. Аз се смятам на плюс от сделката, защото не обичам да пипам препарати и да търкам.
Избърсах и прахът, но тук много бавно се събира прах, защото сме по-близо до гората, отколкото до улицата.

Не знам как е при другите с деца, ама у нас основното са си битовизмите. Иначе много яко го е написала Бубето (там за защо сме заедно, че ми е трудно да го цитирам).

Били Айлиш ми е интересна да и гледам интервюта, ама не мога да и слушам пеенето.

На тръшкане на Бамбук само баща му е впечатлява още.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #482 -: февруари 28, 2020, 16:44:35 »

Пускам си песни дето за мен са от няколко години, поглеждам публикувани преди 10. Удря ме много, че одъртявам  shok
Тц, точно обратното е - като взех наистина да остарявам /след 60/, хич и не искам да слушам стари песни  smile
И на мен ми писна да се занимавам с гадния превод и си клъцнах бретона саморъчно. Отворих си две работи- да ходя на фризьор, че хич не се харесвам и да замажа малко положението и да чистя баня, é без да искам си разпилях стриганото sad
През почивните дни ще помагам на племенника да прави проект за Охрид, трябва да е нещо интересно и запомнящо се, малко снимки и малко текст. Ако питате защо опря до мен, ами защото миналите почивни дни майка му и баща му се трудиха над Одрин, объркал човекът градовете.  funnytooth Където Охрид, там и Одрин, вярно е исторически Wink, но пък само аз съм била в Охрид. Беше много впечатлен от обяснението откъде идва името на града: ох, рид smile. Та като качвах хълма, само това си мислех - рид след рид, край няма. Това за името не си спомням дали някъде съм го чела, или съм го чула, но е достатъчно за интересното. Остава и да се сетя за нещо запомнящо се и готово. То за запомнящо се имам една снимка с мозайка пред църквата Св. Климент и Св. Пантелеймон със свастика, ама не върви и това да му кажа blush Значи, копие на брат ми... "Не съм сигурен утре ли имаме класна или другата седмица!" Майка ми се побъркваше с него, аз също страдах, но ей на, връща му се! yahoo
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #483 -: февруари 28, 2020, 17:06:30 »

Привет

Аз съм хоум офис, вече официално имаме такъв, нооо гледам Болен Дойчин. Др. Вуйне го почерпи вчера с антибиотик, защото поддържа точно 37.8, такава типична за бактериална инфекция а от носа му тече жълто злато... Дано подейства.Иначе Свекс, да кара го онуй нещо, даже доста по-добре от сега.

Главата ми гърми от КОВИД19ки,седя от 3 часа на кол за това нещо, добре че съм на дивана!!!

Начи Мери , без да съм водолей и мила искам да те успокя и "мързеливите домакинки" можем да гледаме деца, споко. Нали има чистачки, бабагледачки и детегледачки. За всичко има начин.

Само да се поФаля, докато бях смазана от колове сутринта направих боб в гърне със свински ребра, пуснах пералня, съдомиялна,докато обслужвам Болен Дойчин тааа take that  witch!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: февруари 28, 2020, 18:57:56 »

Булче, евала на вашата фирма- така се преварва криза, а не след дъжд качулка.
А за мъжете и домашните задължения- повечето не се помръдват за нищо, пък и донякъде разбираемо, както казва Бубето, ако жената си е повече вкъщи- нормално да поеме товар и тя.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #485 -: февруари 28, 2020, 23:02:24 »

У нас сме горе-долу наравно - еднакво чистим, той кухнята, аз банята, пране аз, аз пазарувам, защото той мрази, но пък на беззиностанция и в сервиз не стъпвам аз, освен ако не е наложително
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #486 -: февруари 29, 2020, 09:50:46 »

Булче, евала на вашата фирма- така се преварва криза, а не след дъжд качулка.


Ох ако знаеш че плана е че няма план! Всички планове за възстановяване на бизнеса се въртят около природни бедствия, не пандемия и карантина и никой не е помислил какво ще се прави, а избора е ограничен на действия...

За домакинстването едно нещо вече само забраних на мм, а това е да пуска пералня! Толкова дрехи съсипа че ме боли сърцето, не може да схване и това си е  hiphip. Другото кое аз не пипам е колата, освен зареждане на бензин и автомивката, сглабяне на мебели и разни други тежки неща, сметки също не плащам, но това е онлайн и без това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: февруари 29, 2020, 09:57:16 »

Ох ако знаеш че плана е че няма план! Всички планове за възстановяване на бизнеса се въртят около природни бедствия, не пандемия и карантина и никой не е помислил какво ще се прави, а избора е ограничен на действия...

За домакинстването едно нещо вече само забраних на мм, а това е да пуска пералня! Толкова дрехи съсипа че ме боли сърцето, не може да схване и това си е  hiphip. Другото кое аз не пипам е колата, освен зареждане на бензин и автомивката, сглабяне на мебели и разни други тежки неща, сметки също не плащам, но това е онлайн и без това.
Като за без план, действат бързо и смислено. Превенция му е майката.
Не ми говори за сглабяне на мебели lol
Давам си почивка след локалното парно- повече няма да се занимаваме с ремонти освен едни плочки в коридора, че ни подариха мраморни и е срамота да се подмятат. Ама туй като се затопли и ако няма карантина lol . В нашата градина са си изпоприбрали децата вкъщи, очаквам скоро още неща да се случат...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #488 -: февруари 29, 2020, 11:01:33 »

Ох ако знаеш че плана е че няма план!
Същото казват и моите американци. НИ2 в момента е в командировка там, та затова под един знаменател ги карам. Каквото и да се случи, много производства ще трябва да се преосмислят и да не са толкова зависими от световния пазар. Хубаво ни беше да си избутаме "неприятните" дейности навън, ама ей го резултатът. blush
Чуват се някакви неща, че Китай се готви към средата на март отново да се върне в играта, да видим.
Снощи нали ходих на фризьор, та едната мома там разказваше за екскурзията си преди седмица в Мексико и Куба. Хич не беше впечатлена и доволна, нито храната, нито климатът и харесали. Тя е около 50, тоест спомня си доста неща от общото ни с Куба и се чуди как тези хора още живеят в миналото. Учениците ходели с червени връзки, колите били все ретро, а прочутото "маняна" и биволско спокойствие изобщо не го видяла. Според нея, кубинците са по- тъжен и от нас народ, мръсотията и мизирията си ги бива. Хубаво естествено било в скъпите курорти и на двете места, показа снимки на райски градини с цветя и постройки.
гледах и двата морски сериала по БТВ и Нова- Слънчака и Ол инклузив. Единственото хубаво и на двата е, че не е натоварващо, почти няма смисъл и са снимани само красиви плажове и места. Играта, с изключение на двама- трима по- известни в главните роли, е меко казано незабележима, а и като на повечето български филми озвучаването е отврат, силиш се да разбереш какво си сумтят под носа. Трябва да видя и Ягодава луна и да реша на кое да обърна внимание в реално време Wink
Хубав последен февруарски ден ви желая! heart Вчера показаха в новините една пловдивчанка, родена на 29- ти, става на 25. Познавам я, учителка по немски и преводачка беше, направо шапка и свалям как се е съхранила умствено. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: февруари 29, 2020, 11:41:00 »

Аз пък дочух/ прочетох за май несец че щели да се върнат в играта.
Аз от романите разбирам колко е зле Куба, много тъжни и прочувствени неща прочетох от тамошни автори.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: март 01, 2020, 07:58:35 »

новата тема
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,38281.new.html#new
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines