Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:13:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84009 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #450 -: февруари 27, 2020, 12:55:34 »

ДОбър ден!
Мис днес замина на  на градина и ми е необичайно тихо и спокойно вкъщи. Къпах се, гледам си сериали, оправих каквото имаше вкъщи и имам чувството, че имам цялото време на света.
Вкъщи винаги вечерята е било основно хранене, на което се събираме всички, хапваме и си обсъждаме на кой как му е минал денят. Успях да го пренеса и в семейството ни с ММ, само Мис малко разваля дисциплината с постоянно ставане и въртене, ма деца...
Бубе, супер ти е прическата.  good
Аз отдавна ходя с по-къса коса, сега съм решила да я пускам дълга. Докато не побелея няма да се боядисвам.
И аз не харесвам жени с мн дълги коси, особено неподържани.  
Сериали гледам аз сега през деня, иначе вечер гледаме семейно с ММ.
Гледахме Ягодова Луна, хареса ни, но и мен ме подразни тва със Стефка Янорова и Ивайло Захариев. Откраднат живот също интересно начало на новия сезон. На капките гледам само изпълненията щото много ме дразнят лигавщините на Рачков.
Оф извинете ма друго не запомних, хубав ден  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #451 -: февруари 27, 2020, 13:12:04 »

Мен това със Стефка Янорова не ме подразни. Аз по принцип я харесвам good По-скоро ме подразни това, че докато научиш кой герой как се казва, кой кум, кой сват и така ги омешиха във взаимоотношения още първия епизод, че стана мармалад.
И на мен днес ми тече бавно денят. Молът ми отпадна. Времето се смени три пъти от сутринта beating Успях да изръшкам квартала набързо и отметнах неща.
Смених си часа за ретуш за утре. Преди няколко седмици нямах идея дали ще имам възможност в петък. То пък дойде като по поръчка и съм доволна smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #452 -: февруари 27, 2020, 13:44:34 »

Привет!
 
 Днес много странно време, докато се натуткаме с Ж. да се облечем и да излезем стигнахме до кофата за боклук и задуха, изви се буря и се прибрахме. Естествено госпожицата беше много разстроена от стечението на обстоятелствата.

 Аз дълга коса съм имала максимум 3 пъти в живота. Тънка, а гъста коса и права като праз изобщо не е за такава прическа. Освен това след определена дължина на едно място почва да се заплита и нищо не може да го предотврати. Харесвам се на късо или средно каре до раменете. Обичам да си сменям цвета. Бях спряла откакто се загаджихме с ММ до преди 2-3 години, ама си ми харесва да експериментирам и пак се чудя какво да измисля.На Бубето ми харесва, но няма шанс да ми застане така добре косата.  good

Свекърва, тоз' Пешо за пръв път го виждам, ама ми е като Джорджано с напън да е доктор Майк. 2 изречения чух и ми е достатъчен. Акцентът от триъгълника БЯС(Бургас-Ямбол-Сливен) ли е? Нямам против хората от там, но много ми дразни слуха тамошното мьекане.

 Киви, дано успееш да намериш отговори на медицинските въпроси. Аз с Ж. се убедих, че ако не спираш да задаваш ще намериш отговор. При нас дойде от човек, който хем е светило, хем много хора го плюят. Наистина има странен начин на действие, но към нас беше много добронамерен и дори понякога усещах, че ни симпатизира, та не се знае от къде ще излезе отговор.

 Оф, много болестен сезон. Кръстницата ми паднала и се ударила, направила възпаление и я оперирали по спешност. Сега на една приятелка майка й оперирали... И откакто съм тук с никого не съм се виждала. Решили сме утре да сме на култура. Постановка на Калуня-Каля. Едно момиче от моя випуск в гимназията е драматург. Ще звъня сега да видя дали са останали билети. Дано, че съвсем станах Маугли.  smile

 Аз Янорова също я харесвам, ама брачна двойка млада, а актьорите са с 15 години разлика в полза на жената и го играят 30-годишни не ми беше убедително. Виж като беше жена на охраната на мола ми беше много сладка. smile

 Хубав ден! give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2020, 13:52:19 от addicted_to_u » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 27, 2020, 14:16:28 »

Свекс, този който ти показа е тотално гей.
Този на Булчето е тотално самовлюбено хетеро lol
Имат общи черти, гласът на българина е ужасен.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 27, 2020, 14:24:42 »

Здравейте!

Днес обикалях болници. Не мислех, че ще успея да свърша всичко толкова бързо, но съм доволна. Източиха ми бая кръв, още не съм яла нищо, ама ще оцелея.
В аптеката ми казаха, че в цялата страна няма маски. Аз вкъщи имам, но забравих да си взема, а ми се искаше поне в болницата да си сложа. Побъркаха хората. Вчера гледам код за намаление в Озон karantina! Всяка сутрин като включа телевизора само за това говорят.
Сутринта са снимали децата в градината за календари и др. После Алекс нещо се е разтроил и е плакал за мен, покрай други ревящи, но беше спокоен, когато го взех.
Следобяд ще ходим на работилница за мартеници в градината. Не успях да харесам почти нищо за подаряване. ММ винаги иска обикновена мартеница за ръка, която не се връзва, а се стяга, а те едни....За децата са с всякакви анимационни герои. Първата мартеница, която купих беше за мен. За госпожите не знам какво да избера.

Не харесвам къси коси. Винаги съм била с дълга и не знам как бих се възприела, ако я одрежа драстично.

Сериалите не съм ги гледала още. Снощи хвърлих едно око на Смени жената. Хем се ядосвах на едната, хем ми беше мъчно.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 27, 2020, 14:29:55 »

Привет!

Поласках се да знаете, че сте ме харесали с новата прическа  give_rose Аз винаги съм се възприемала по като себе си с по-къса коса. Моята е гъста и чуплива и някак, когато е дълга, не ми харесва формата ѝ. И да, определено късата коса има нужда от повече грижа или фиксация, поне при мен, но както са казали: "Трай, бабо, за хубост!"

Бубе, Чупа- чупс защото си сладка като близалка ли? heart

И защото главата ми сега била съвсем кръгла  tease Ние си имаме шега с него, относно това колко голяма глава имам  Girl_hide

По този повод, имате ли си  някакви галени имена към мъжете си и те към вас?

За домашните любимци - аз откакто имам куче (цял живот съм искала) съм много привързана към нея, тя си е част от семейството. Нямах същото усещане с котките, защото все сме имали външни котки, не ги приемам като мои. Но преди Коледа си взехме въртешно коте, любимият винаги е искал, той е котко-любител, та реших да му изпълним тази мечта. И какво стана, взех че и аз доста я заобичах котараната. Откакто си я имаме да ви кажа, ами някак по-ведро ми стана на душата. Не съм си представяла, че може да има такъв ефект една малка душица, но е факт  heart

Киви, съчувствам ти за здравословните проблеми. При мен беше, че ходих при 4-5 различни лекари през годините, но никой не можа да ми каже със сигурност защо се получва прокървяването ми (бях ви се оплаквала май преди, че понякога имам такова около овулация).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #456 -: февруари 27, 2020, 14:55:47 »

Малиии, Еми, поне бисексуален да беше казала че е funnytooth Адиктед, от Варна е момъкът, ама то там не са по стока на изговор Wink. На мен ми се навря във фиида от 70 годишната юбилярка, тя си пада по разни празни като "Успей в България". Аз го слушах един път и си заслужава, защото са рядкост хората, които говорят много, а в действителност нищо не казват. Ама едни дълги изреéния, ама едни сложни и умни... nea
От обиколката по аптеките и Кауфланд: няма маски, няма и ръкавици /големи номера/, ориз и леща са на промоция, перилни и почистващи има, тоалетна хартия огромни пакети се мърдреше в повеéто колички, народът краде на поразия найлонови торби и и ръкавици за еднократна употреба /които са при хляба/, кърпички с алкохол има, антибактериалните са свършили, щандовете с памперси са почти празни, в аптеките има спирт 92% за левче шишето, има и всякакви илачи за грип, гелове за ръце, най- много запитвания има за витамин Д, ама е свършил в момента.  pardon Пак си взех талон за кола blush
Булка, Звяр кара ли онова с високата температура, дето три дни с нищо не се сваля? Да оздравява бързо, пък и вие да не прихванете good
Мери_ми, моята водолейска снаха стана на 38, ама обосновката и /нейната/ е по- скоро като защита на жените. Вече никой за нищо не я напъва, та стискай зъби и при тебе ще отмине натискът. Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #457 -: февруари 27, 2020, 14:59:47 »

Моята пък коса като беше къса само я миех и издухвах и си беше екстра. Определено дълга ми е по-трудно да я поддържам.
Да, имаме си, той е Писанчо, аз съм Мацорана...котешка любоФ, ма не сме в барака  blum
Киви, успех, дано скоро ти оправят фабричните настройки.
В градината утре имат парти за баба Марта, Мис ще ходи сутринта на него, после ще я водим на пързалка докато още има сняг.
Тия Мачовци дето сте ги пуснали нито един не ме кефи  NO Много са ми мъженствени.
Имаме маски вкъщи, ММ беше купил цяла кутия за раждането на наследникът.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 27, 2020, 15:15:31 »

Нашите галени имена, мисля, всички ги знаете lol lol lol
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #459 -: февруари 27, 2020, 16:17:18 »

Бря, каква истерия, не очаквах в България да се изпозапясяват хората. При нас се очаква всеки момент да цъфне вируса, защото в околните държави на близки разстояния има вече, та сме малко в очакване. Маски в аптеките не продават, всичко е пренасочено към болниците, които са в бойна готовност. Оня ден исках да си купя дезинфектант в магазина, нямаше, ММ е купил от аптеката.
Ние също вечеряме заедно, в неделя сутрин и закусваме заедно всички, въобще уикенда ядем заедно.

Косата... като притежател на чуплива към къдрава, не бих казала, че с къса коса ще ми отива
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #460 -: февруари 27, 2020, 18:54:45 »

В моето семейство са бохеми, всеки яде, когато си е вкъщи. Общо взето нямахме кой знае каква традиция всяка вечер да вечеряме заедно. Но на всички празници се събираме. В семейството ни с котката (нали си говорихме и за галени имена) държим на вечерята, защото тогава си говорим как ни е минал деня или ако е много зле, просто си мълчим заедно.После всеки се захваща с неговите си интереси, той гледа ТВ, аз чета или се ровя из нета, или работя lol lol lol

За готвенето, Булче, споко и аз не готвя  blush Даже по-рядко от теб. На мен лично ми стига чаша вино с някакви сирена или салатка и съм готова. Котката и той кара доста често на мезета, та готвенето е почти мираж в нашата къща. А и толкова вкусно чета менюто по телефона blush blush blush Някак си привързаността ми към храната е малка, т.е. необходимост за физическо оцеляване. Затова колкото и да ходим по скъпи ресторанти не мога да се впечатля и да ги превъзнасям. По-скоро ходенето на ресторант ми е въпрос на изживяване, държа да има хубаво вино blush blush blush

Откакто се подстригах миналата година на каре и съм влюбена в дължина до раменете, но трудно се поддържа, ако си с чуплива или къдрава коса. Моята коса я мия веднъж седмично и то, защото се изсушава. Имам хубав обем в корена и не личи, че я мия веднъж седмично.

Аз викам на ММ - котка към него (ама не ми е проблем и пред хора, защото ми е навик, и не се съобразявам) , чудо пред него и широка публика. Преди му виках слънчице, после стана слънце, сега е жив Меркурий lol lol Той също ми казва котка или златце. Май и двамата приключихме със Слънчевата система lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 28, 2020, 10:20:36 »

Аз се родих със сухия шампоан на Лореал, оттогава и аз имам чиста коса по пет дни lol
Инак ми пада ако взема да я мия както преди, като тийн, на два дни. Остарявам и това си е. crazy
Инак бих си пуснала косата до кръста, но не ми се получава.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 28, 2020, 11:14:25 »

Здравейте!

Как сте в петък. От събота насам съм излизала за 1 час във вторник и леко изкрейзвам  tease
Чудех се дали да не излезем малко, ама то пак е код оранжево за вятър.
Ще уча ако детето загледа нещо, ще пусна прахосмукачка, ако нищо не му се гледа и така. First world problems.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #463 -: февруари 28, 2020, 11:40:05 »

Добро утро  give_rose
Мойта коса имам чувството, че много опада, покрай 2 раждания и кърмения, в момента е някакъв ужас  nea Дано си остане гъста, да се чудя как да я подстрижа, а не да се съобразявам според наличностите.
Голямото дете замина на градина, днес е мартеничка и е много щастлива, че е с рокля  blum Малкото спи до мен на дивана.
ММ сега ще ходи да я взима и ще я води малко да се пързалят докато още има сняг да си начешат (по-скоро той) крастата. После ще ходим на гости в свекървата, мислех да правя нещо домашно да занеса, ма май ме мързи  blush
Сутринта преди бебето да се размрънка за ядене сънувах ужасен сън, дано съновникът в интернет ги тълкува вярно, че не беше нищо страшно уж.  nea
Прахосмукачка в сряда пусках и е що-годе чисто, ма ще пусна роботът и парочистачката, че косми все има от четириногите.
Мойта коса като се омазни и не съм я измила я пудря с бебешка пудра lol
Вчера готвих, има още за дояждане, до края на седмицата мисля да си спестя висенето в кухнята.
ХУбав ден  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #464 -: февруари 28, 2020, 11:52:48 »

Днес овършах къщата от раз! Не знам защо така яхнах метлата с настроение laugh
Днес съм на ретуш. Дремя, докато чакам обезболяващото да задейства.
Следобед имам план с майка да ходим до магазин за дрехи, че го затваряли, а има поначало интересни неща. Яд ме е, защото обичам "тайни" местенца за пазаруване, различни от молските.
Косата я мия през ден-два. Като се изпотя хубаво в корените по време на тренировка и...  angry Ама и аз отскоро ползвам сух шампоан, на който се хиля, че е кучешки tease
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines