Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:42:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84072 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 26, 2020, 15:30:33 »

Панда зарад теб съм на път да стана феминистка. Ще дойда да защитавам правата ти на сериали. lol
Ох досега не са раждалу животни в двора, надявам се да продължават да си раждат при съседите. Там е петзвезден хотел- хранят ги с котешка храна в огромна метална купа като по рекламите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #436 -: февруари 26, 2020, 15:40:12 »


 Аз за тая корона не се притеснявам. Гледам един секси доктор в Ютуб и от другаде не мисля да се осведомявам.

 

Др Майк ли? Alert not anxious!  good

Отивам да видя на Бубето новата прическа, теб много ти отива твоята дължина!

ПС много свежа Бубе!
« Последна редакция: февруари 26, 2020, 16:22:35 от bulche91 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 26, 2020, 16:18:51 »

Панда зарад теб съм на път да стана феминистка. Ще дойда да защитавам правата ти на сериали. lol
Ох досега не са раждалу животни в двора, надявам се да продължават да си раждат при съседите. Там е петзвезден хотел- хранят ги с котешка храна в огромна метална купа като по рекламите.


Хаха, Еми, благодаря ти, но не ми е толкова зор. Аз ако толкова искам, имам време сутрин, но предпочитам да си губя времето в YouTube lol lol

Ей ся четох, че принц Хари, вече искал да му казват Хари.  И там кои титли си запазвал Бла Бла, нещо и за него не ми е зор lol lol

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #438 -: февруари 26, 2020, 16:29:12 »

 Ех, Булка, веднага ме разконспирира значииии  tease Д-р Майк, да  blush Не знам за мойта дължина ли говориш, че се замислих каква ми е въобще. Трябва и скъсяване и се чудя за балеаж пак или пък бритон да се опитам да изкопирам снимка, на която косата ми за първи и единствен път е топ след домашни упражнения върху нея.blum

Панде, част от причината е, че съм с майка дева, та и теб не те виждам как ще обичаш с Пандьо домашни животни.Да не говорим как като казах, че ще имаме коте с ММ ми казаха, че ако си дойда в Пловдив не искат да ми перат дрехите с техните. angry Първата ми съзнателна среща с домашна котка е с на леля ми сиамеца как като малко коте се е наврял под някакво легло и аз се опитвам да го докопам. След някоя друга година не исках да оставам сама с него в едно помещение. Много беше ревнив към леля и ако кажеш нейното име нападаше. Та от тогава имам страх от котки. Тя пък после му купи билет за Америка и той си умря в старчески дом за домашни животни, дето беше егати цифрата да е там, ама...

 А като казахте за родилно за котки. На село едно лято баба беше завъртяла котка в двора. От време навреме се стрелкаше и в къщата, ама за кратко. Една нощ както си спя чувам някакво мяукане. Баба ми е вече на възраст над 75 вероятно била. Събуждам я и викам "Бабо, имам котки под леглото". Тя вика "Да бе, сънуваш", "Нещо ми маука", тя "Спи". Накарах я да изкараме изпод русенското легло кашони и кво да видим в едни бели пердета 4-5 котенца... Котката се вмъкнала, родила ги на меко и топло, та си бяхме родилен дом  shok
« Последна редакция: февруари 26, 2020, 16:31:54 от addicted_to_u » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #439 -: февруари 26, 2020, 17:24:43 »

Ех, Булка, веднага ме разконспирира значииии  tease Д-р Майк, да  blush Не знам за мойта дължина ли говориш, че се замислих каква ми е въобще. Трябва и скъсяване и се чудя за балеаж пак или пък бритон да се опитам да изкопирам снимка, на която косата ми за първи и единствен път е топ след домашни упражнения върху нея.blum

Еее как, др. Майк ми е любим, за останалите, не не му се късат никога копчетата на ризата, не се надявайте  laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=RSiW6ZvPqeg

хаха аз за Бубето, ама и ти да се освежиш. Нещо напоследък хич не съм фен на дълги коси, май е от възраста.Майка ми все казваше че много грозно стои възрастна жена с дълга коса, и така си е
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #440 -: февруари 27, 2020, 09:02:42 »

Пивет!
Този сладур Мишо много ми напомня визуално на наш Пешо
https://www.youtube.com/watch?v=zI2MII5qEKU
Същата разцветка - сини очи и тъмна коса, същите маниери и същата разкопчана визия Wink. И двамата говорят  непрекъснато, без да млъкват, устата им е пълна с млечно бели зъби и без да искам гледам само там. Е, на нашия са криви, ама то защото късно е отишъл в Америка, чак на студентска бригада, а Мишо са го изнесли рано- рано. Бях готова да заложа, че докторът е и той Дева, ама не- Скорпион бил. Сега, нещо и двамата не съм сигурна колко сексуално въздействат на женската аудитория, но пък аз съм хем стара, хем и не съм особено прозорлива кой на кой бряг е, та да попитам срам не срам за вашето мнение blush. Нашият има жена и дете, но това нищо не значи, нали crazy
Снощи хвърлих око на Смени жената, ама не успях да го изтрая. sad. Прекалено шаблонно ми се стори, чак дразнещо. Прехвърлих се на лаптопа на НВО и гледах за най- голямата измама на Макдоналдс. Винаги съм подозирала подобни мероприятия, ама ей на, като последен глупак попълвам и аз талони за играта на Кауфланд  funnytooth. Размислих се какво бих направила, ако някой ми предложи да ми продаде "печалбата". Щото си нямам други дертове, де Wink
Бубе, Чупа- чупс защото си сладка като близалка ли? heart
Не мисля, че каквито и да са човешки характеристики са свързани с харесване или не на животни и растения, ама едно не мога да отреча - ако ги нямаш, нямаш и грижи, свързани с тях. Хаха, то по принцип за всичко важи последното сталинско твърдение blush
Абсолютно съм съгласна с майката на Булката за дългата коса и възрастта, с вметка, ако се носи разпусната.
Хубав ден, смятам да се възползвам от все още топлия предиобяд и да се замъква до някоя аптека за витамин Д, Хюмекс и спирт. Маски няма така или иначе от сума време, а и по радиото призоваха здрави хора да не ги купуват, защото са необходими на болните pardon. Ей, вече пренасяме вниманието от границите към лечението, затяга се работата...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 27, 2020, 09:48:18 »

Добър ден!
Бубе, супер си, а тм ще ти свикне. Аз лично обичам дълга коса и това е, мразя да я режа и не искам да си се представям с къса, но сигурно и това ще стане някога.
При нас има мини буря, вали и силен вятър, дървото ми се блъска в прозореца. Явно днес няма да има игри след детска  sad . Поне днес имат театър, та ще забавляват дребосъците. Дано по планините да вали сняг и събота се точа на ски.
Криво ми е вчера за мача, много тъпо ми стана нещо, а се бяхме събрали да го гледаме, откарахме до 1.30 и сега съм полу-жива.
Честно казано около грипа виждах повече хора с маски. Сега пак има, но са по-малко.

Хайче чао-бао и лек ден!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 27, 2020, 10:02:05 »

Спиртът не е никак лоша идея. Дезинфектантите още вчера свършиха, та не стига че имах много работа, че и по неприятна тема свързана-хората се зареждат. Сега ще свършат и еднократните ръкавици и калцуните- малко време давам докато стигнем дъното. Дано са прави че климата няма да му понесе на вируса и ще си ходи.  pardon
Аз не харесвам къса коса , но съм напълно съгласна че жени над 45-50, им върви повече къса или вързана коса.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #443 -: февруари 27, 2020, 10:04:20 »

Добро утро!

Свекс не мисля че е на отсрещния бряг докторчето, просто е един типичен американец. За дългата коса да, точно така, ако е пусната, неоформена особено не изглежда изобщо добре. Тя все го казваше по адрес на нейна позната с дълга до дупето коса, една чорлава хахах.

Стискайте палци, Звяр е с температура, пуснахме спешно грип тест, негативен е
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 27, 2020, 10:09:15 »

Здравейте!

Рат, аз мисля, че много ще ти отива прическата на Бубето Wink
Твойте вчера нищо не играха. И аз ги подкрепям, яд ме е като са такива безидейни.

Като сме на спортна вълна - вчера Мария Шарапова обяви, че се отказва от спорта. Много ме е че така с проблеми ѝ приключи кариерата. Но тя е много готина, сигурно е намислила нещо.

Свекърва, този дето ти го постна е много смешен lol lol
Другият е симпатичен. Прилича на доктора от едно романче дето четох наскоро. lol Само на картинка ги видях, не съм гледала клипчета.

Сетих се за една учителка от гимназията. Имаше коса до под д-то. И след това се подстрига като Бубето. Много и се промени визията. Вече не си личеше от далече, че е баба Яга.

Киви нещо я няма тази седмица.

Стискам палци на Звяр!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #445 -: февруари 27, 2020, 10:47:26 »

Здравейте! Тук съм, Панди, тъкмо бях влязла да ви хвърля едно око.

Ние след това маратонско боледуване, сме ОК горе долу, но нямам търпение да стане петък и да си взема малко въздух, пуснах си отпуск до 3ти  и смятам да го играя истинска stay at home майка, да си поглезя децата и мъжО с нещо по-завъртяно в кухнята, да чистя и да подерждам пролетно гардероби. След това организираме едно голямо събитие в София, на живо и се надявам покрай масовата истерия да не го отменят. Гледам си линията на живота, дългичка е... ще оцелея smile

По основния ми медицински въпрос ударих греда, но съм си сама виновна, защото се бях надъхала с очаквания към конкретен човек, за пореден път се убеждавам, че има неща, за които важи на 1000% приказката, че "на вълкът му е дебел врата, защото сам си върши работата" и всеки трябва да си мине по пътя и да си открие своето решение. Няма да умиргам, казах ви вече за линията на живота в предния абзац, просто малко фините настройки изискват някой да ги пипне. Трябва да се подходи с мисъл... и да попаднеш на лекар, който има желание да те разгледа като човек с цялата му комплексност, а не като задача, която да реши за 15 минути. И тях ги разбирам, претоварени са добрите специалисти, но моята задача си седи нерешена и се напрягам.

Тоя доктор с оранжевата риза е много готин, моят мъж също имаше едно време такава, та заплакнах окото. Освежаващо ми дойде. А този батко от линка на Свекс, не мога да го възприема сериозно.

За косите всякаква съм била, къса, дълга, руса, черна. Много ми харесваше русото с пепеляво сив мат, жестоко ми седи и като побелея така ще се матирам. Една добре поддържана коса, с дължина като на Кейт М. мисля, че седи на всяка възраст, дори и пусната.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 27, 2020, 11:01:47 »

Добър ден, доста сте актвни днес.

И аз гледам вече да си поткъсявам косата, някъде до раменете ми е супер.Бубето изглежда мноого добре, супер е с тази визия.

Аз трябва да се боядисам.Покрай близначките съм се изоставила и хич не се харесвам, тия почивни дни се надявам да свърша и това.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #447 -: февруари 27, 2020, 11:55:53 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Доста време не съм ви чела, че си чистих главата от какво ли не. Миналата седмица бях отпуск 5 дни и за първи път от две години насама си починах качествено. Всичко тръгна от понеделник, бяхме на ски, а аз издавах фактури и си загубих целия дет. Ядосах се, защото от две години ня бях помирисвала писта, бяхме с ограничено време три дни, а аз се хванах да работя. Теглих си една майна, затворих компютъра и повече не го отворих до този понеделник. Като го отворих и разбрах, че светът се е сринал, но фирмата е оцеляла и без мен lol lol lol

Четох ви беше много не знам колко запомних  Girl_hide

Бубе, а за тези, които нямаме ФБ как да те видим, да ти се порадваме. Приемам снимки на лични  girl_wink Макар че съм сигурна, че изглеждаш супер по описанието на прическата girl_wink

Ратче, дано да ви е хубаво времето и да имате сняг. Ние като бяхме беше  топло и следобяд лифта на Снежанка те разтоварва в локва lol Пистите ставаха меки, не караш, а ореш  girl_impossible Съответно сутрин бяха на лед и си беше предизвикателство, ама държиш краката здраво и на кант lol lol

Нали в началото на този месец завърших летò 35-то и започнах 36-то в мен се породиха разни мисли. Животът ми става все по-интересен, а отвсякъде роднини ме натискат за поколение. Моята водолейска душа съответно почва да се бунтува още повече при натиск за ограничаване на свободната ми воля crazy

Честно казано единственото, което не е за подценяване при новия вирус е ефектът му - поразява имунната система. Аз се бях засилила да почвам да плувам, но сега не знам дали да не го отложа. Ако стане епидения, отивам в планината при баща ми, там има провизии за месеци напред. Интернет има, ще работя дистанационно. Междудругото тази седмица щях да летя до Милано и от там с рен-а-кар до Торино по бизнес, но отмениха полетите lol lol lol

Тази година за РД получих много хубави подаръци, явно много съм слушала и Вселената ми върна супер позитивна енергия heart Вчера ми се падна интересн късмет с кафето, не го запазих, но беше нещо от сорта: "Ако гребеш с пълни шепи от живота, помисли къде ще го събереш" и бях  shok shok shok Защото наистина чак след толкова години за първи път ми се случва да имам толкова изпълнена и обърната емоционално към мен година. Уроците на растежа, но ми е хубаво Girl_hide Girl_hide Girl_hide Безсрамно хубаво Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #448 -: февруари 27, 2020, 12:49:16 »

Хич не възприемам лесно къса коса. Не знам защо хората са на мнение, че се поддържа лесно. Иска си редовно обгрижване, не по-малко от дългата. Нали наскоро махнах най-долния пласт - ами не е моето pardon Сега мажа с какви ли не помади, за да си стане пак до средата на гърба ми поне.
Етърва ми е с много дълга и гъста коса, никога небоядисвана. Обаче я подстригва веднъж на година - две и стои яко проскубана. Като я завърти и на л*но отгоре с широка шнола и картинката е един път huhhuh.gif Същата работа като неподдържана кожа да се мъчиш да я криеш под ФДТ. Има една жена от квартала на 50+ е с лъскава, здрава дълга опашка. Не знам как, но успява редовно да оформя кичури и стои красиво heart
Тези "младежи" хич не ми навяват мръснишки мисли pardon Погледнах ги с безразличие... funnytooth
Адиктед, вчера изгледах първия епизод. Почва баш като Откраднат живот... Асен Блатечки откакто се отюфлечи, много добре влиза в такава роля. Баш като на шеф със спомени от хубаво тяло tease Малко сценариите си ги пишат с краката. Моето поколение не сме имали поведение в училище, какво остава за 10 години след това... Замисълът е страхотен и затова ще чакам нови епизоди с нетърпение good
Това за маските стана истерия с всички новини как няма по складовете. В същото време ме напушва смях, защото масово хората не знаят на колко време се подменят. Все едно медицински сестри и лекари да карат с едни и същи ръкавици по цял ден pardon Тук културата в това отношение много куца. Знам ли?! Такава информация по принцип е практична, полезна, важна, а грам не е застъпена в общото образование.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 27, 2020, 12:53:49 »

Мери ми, ти сега си мислиш, че ти е интересно, ама пък да видиш, като се появи поколение каква забава настава Wink Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines