Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:42:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84012 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 26, 2020, 09:26:06 »

Булче, Хюмекс грип ден и нощ- действа по този начин,поне при мен.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #421 -: февруари 26, 2020, 09:31:38 »

Булче, Хюмекс грип ден и нощ- действа по този начин,поне при мен.

ей мерси че сподели!това е добре да се знае. Обаче пусто за американците са по-добре направени хапчетата, колегите мъкнеха Адвил от там, съвсем различно е действието на техния ибуопруфен с нашия.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 26, 2020, 09:40:11 »

ей мерси че сподели!това е добре да се знае. Обаче пусто за американците са по-добре направени хапчетата, колегите мъкнеха Адвил от там, съвсем различно е действието на техния ибуопруфен с нашия.
Съгласна съм -'адвилът години наред го ползвах за цикъл , после се скараха нашите с човека който ни го носеше. И Алое гел имах уникален срещу изгаряния оттам. Нищо общо с тези тук.
Но от хюмекса се учудих. За първи път нещо да ме пресече при това в две различни ситуации и месеци.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 26, 2020, 09:50:16 »

Здравейте!

Явно това ще е темата. В Австрия вече има случаи на корона вирус. За сега било като обикновен грип, просто хората са били в Ломбардия и са ги изследвали.
ММ работи до много голяма гара, на която пристигат влаковете от летището, та били взели да го обсъждат в офиса. Тук препоръката е за си миеш ръцете и да не си пипаш лицето.
Малко ми е странно, че чак се запасявате.

Е, какво му е лошото на сандвичи за вечеря. То пица е почти същото. Или яйцата да върху филийка. Аз предпочитам това пред такива готови замразени.

Тук е мрачно, но така или иначе няма да излизаме.

П.с. Не карайте колело с дънки, които не са ластични. Много е неудобно. Вчера ММ се прибира по-рано и аз ходих до аптеката и магазина да пазарувам. Ама понеже и до мола ходих, реших да не съм по анцуг. Ама много грешен избор на дънки. Сигурно една година няма да ги погледна.
А в аптеките вместо обичайните кашлица и гърло, по касите яко са наредили дезинфектанти. Явно се търсят.


Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 26, 2020, 09:58:52 »

Привет и от мен.Явно ще обсъждаме короната доста време.Аз под запасяване имам в предвид най-елементарни неща.Аз пък помня празните магазини като дойдоха промените.Влизаш вътре в магазина и няма нищо, едно че нямаше производство, второ, че хората се запасяваха защото не се знае кога пак ще има.Та ако нещо тръгне да става в БГ ще се опразнят магазините за норматив.Апропо и брашно имаме smile взимаме от наши ниви, та поне от към хляб проблеми няма да имаме.

Та като казах Корона, как върви драмата в Бъкингам?Онези двамата отделиха ли се или още не знаят какво искат?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 26, 2020, 10:15:10 »

Панди, и с безшевни гащи не е много опция да се кара колело от жена lol, оттогава си имам едно наум, ама то вече аз и не карам колело. Първо че ми се драйфа от самата дума покрай брат ми к мъж ми, второ че падам на поразия по завои.
Ние нямаме ритуали за вечеря откакто малкият се роди. Преди това всяка вечер вечеряхме заедно - плюс бутилка бяло вино задължително. Даже се държахме за ръка и вечеряхме с по вдна ръка. Естествено сега е случай , ако успеем да седнем заедно на масата няколко пъти седмично. Затова го заменихме с ритуала пиеме на чай заедно- него по трудно ни го саботират. heart
Тук се напълни с птички- косове, кълвачи, сойки, синигери. Явно пролетта си проправя път. Сагата с котараците от бараката приключи, но са направили всичко там в косми- явно са се били вътре. lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #426 -: февруари 26, 2020, 10:23:04 »

Булче, при вас е нормално да се интересуват хората. Останала съм с впечатление, че имате доста чужденци и всеки ще подава ухо какво става по родните места. То и по принцип в София като българско сити са по-засилени всякакви такива теми.
При нас нещата са лежерни. И не защото в момента не работя в офис, а защото общувам ежедневно с много хора в работоспособна възраст и виждам какво ги вълнува. Нито в яслата, нито в градината има спрени превантивно деца. В понеделник бях за медицинско в поликлиниката. Ами обичайните сополанковци pardon Родителите масово бяха без маски, нямаше лудница, паника. И както стана ясно - пазарувам в хипермаркети. Почти всички са без маски. За сравнение с някакъв друг вирус преди години, когато в София редовна гледка беше сам човек да е с маска в собствената си кола. crazy
А за - и в събота бяхме на кино. Залата за 200 човека беше почти докрай пълна. Входът за децата беше безплатен. После масово се изнесоха към близката детска площадка.
Единствената разлика е в цената на маските. Комшийката учи за медицинска сестра и се жалваше тези дни. Сами трябва да си осигуряват такива неща и ѝ бърка в джоба Wink
Междудругото - първи-втори курс студентка бях изумена как може да блокират половин София ден през ден за протести. Тук, ако има 20 човека да повикат, пак е много tease Ако затварят улици, е заради мач или концерт.

Тук пък отвсякъде мирише на жасмин heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 26, 2020, 10:24:45 »

Еми, аз мислех че са правили малки котета, а не бой.
За вечеря аз гледам да седнем заедно на масата, ако е възможно. Ако не само с Ники си сядаме. За мен вечерята е основното време да се видят домашните и да обменят по някоя дума. От малка така съм свикнала и мразя да ям сама.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #428 -: февруари 26, 2020, 10:54:29 »

Еми, аз мислех че са правили малки котета, а не бой.
Ти пък, уж си коткарка, а не им знаеш табиетите Wink. Бият се мъжките да се докопат до женската, та пушек се вдига.
В отсрещната кооперация има едно семейство, дето изхранват около 4 безстопанствени котки, от грозни по- грозни и много плодовити. Редовно събират котараците от махалата, става голямо шоу. Женската се прави, хич не я интересува какво става зад гърба и, където в редица са наредени окаяни и възбудени мъжкари. Ако някой дръзне да мине крачка напред, другите му скачат и се търкалят на кълбета. Случва се най- неподходящите хлапаци да се възползват от ситуацията и да се доближат неочаквано до заветния полов орган, ама тогава притежателката му може да реши да ги цапардоса, ако не е в настроение. Wink По принцип половият акт е болезнен за женската и дори да се е докопал някой до гърбината и, тя може да му хъсне и да го захапе, тъкмо като е премрежил поглед. Wink За издаваните звуци хичи не споменавам, настръхва ми козината. Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 26, 2020, 12:05:38 »

Еми, аз мислех че са правили малки котета, а не бой.
За вечеря аз гледам да седнем заедно на масата, ако е възможно. Ако не само с Ники си сядаме. За мен вечерята е основното време да се видят домашните и да обменят по някоя дума. От малка така съм свикнала и мразя да ям сама.
Начи те първо се събират да се бият в бараката. После препикават територии из двора,накрая е имало и секс, но явно е бил нощен , щото нямахме честта да видим lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 26, 2020, 14:00:57 »

Здравейте! smile
Днес обикалях по институции. Времето беше супер, щом бях и без шапка.
Тук никой не ходи с маска. Аз също забравих днес да си взема, макар че предните пъти навсякъде слагах. Даже чувах и шушукания от бабки за какво ги носим тия маски, ама бързах и не ми се занимаваше да им обяснявам. Точно тогава беше бума на грима. Ама явно хората са си спокойни.
Аз пък си мислех, че се шегувата за запасяването с продукти.

Нищо им няма на сандвичите. Кой както си е свикнал. Нищо замразено не купуваме ние.

И на нас с детето не ни е най-спокойна вечеряте, но се стараем да сядаме заедно. Като види баща си, че е седнал да яде само мрънка да играят, но ако се е заиграл сам или се е загледал в нещо имаме няколко безценни минутки.

Взела съм да правя риба. За гарнитура още се чудя. Салатата е сигурна, но и още нещо ще мисля.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 26, 2020, 14:05:16 »

Привет!

Все се опитвам да стигна до тук, но като не успявам да ви изчета и се отказвам.

За Короната... всеки се страхува, не ми се мисли много по темата, защото какво мога да направя? Наистина се надявам по-бързо да се намери лечение и да се овладеят нещата. Предстоят ми и три конференции в чужбина в близките месеци, а съм си паника, не ми стигат всички други притеснения...

Ние винаги вечеряме заедно с любимия. Обедите не са ни главното ядене, тъй като сме на различни места през деня - той в офиса, аз в университета, понякога, когато съм си вкъщи, ходя да хапнем заедно, но това е един-два пъти в седмицата.

Подстригах си косата, изрусих я още малко, готино ми е  blum Милото обича дълги коси, но ще трябва да ме приема такава каквато съм  pardon Вече ми казва Чупа-чупс.

Нашето коте скоро ще се разгони (така както успях горе-долу да изчисля възрастта му) и сме в чудене дали да го кастрираме. Сигурно ще трябва, но понякога си мисля, не отнемаме ли така нещо основно от живота му, с цел да ни е по-лесно.
« Последна редакция: февруари 26, 2020, 14:07:40 от Bube » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #432 -: февруари 26, 2020, 14:36:36 »

Привет!

 Бубе, на мен много ми харесва новата ти прическа! Много е стилна и ти дава много различно излъчване.

От котки не разбирам. Имахме едно мъжко малко коте в началото на връзката ни. Явно за да видим как е да се грижиш съвместно за друго същество. Аз никога не съм имала животно и има защо. Не можах да го издържа и след 2 месеца го подарихме. Сега като имам дете не виждам нищо общо.Не е моето нещо да имам домашен любимец.  blush

 Аз за тая корона не се притеснявам. Гледам един секси доктор в Ютуб и от другаде не мисля да се осведомявам. Видях и там поста на дамата за обикалянето по болниците и после пък как не трябвало и ми е достатъчно да ми стане ясно колективната безотговорност. Приемам го като грип и толкова. Въртя си философията "На който му е писано да се обеси няма да се удави" като много изпитам притеснение. Калеко вчера служебно беше търсил маски в цял Пловдив нямало, та не знам колко е лежерно, но и да се паникьосвам едва ли има смисъл. Единствено ме е яд ако наистина родители ходят да си прибират децата студенти от Италия. Не разбирам смисъла, ама....
 
 Ние ядем заедно с ММ, а Ж. малко по-рано, защото тя в 8 и 30 си ляга. После имаме време за вечеря, за вино и филми. Сега при нашите правим основно ядене обяда и ядем всички просто защото всички сме си вкъщи. Вечер хапваме леко, но докато се приготвя салата Ж. обикновено се качва на кухненския диван и си вечеря и така ни събира пак всички поименно. И преди да се изнесс в София вечер се хранехме с нашите заедно и се говореше за домашни, оценки, работа, проблеми. При ММ явно не са имали такъв навик и като ида у свекървата малко се напрягам, че всичко се върти около сипване, сервиране и после всеки си бие камшика. Разговорите малко остават на заден план и почти няма общуване, ама кой както е свикнал.  smile

 Нищо не казахте за нови предавания, сериали... Аз гледах Капките и вчера от любопитство, а и защото майка нали се пенсионира в пожарната, дадох шанс на Ягодова луна. Малко малоумно ми бяха избрани героите Сано с майка Стефка Янорова и баща Ивайло Захариев... та тя и на двамата може да им е майка. Вярно, че бащата загива, ама трябваше по-млада актриса да изберат за младите години и малко да я състарят за по-старите. Освен това Сано колкото и да ми е любимец го изкараха, че ми е набор, ще ми се да беше, ама не е и уви не минава за такъв. И тоя Блатечки с неговото пушене. Вярно, че и в Гениалната приятелка прекаляват с пушенето, ама някак по-артистично го правят и за да покажат някаква епоха, тоест не е самоцел.Имам чувството, че Асен не може да изтърпи без цигара и затова във всичките си роли пуши... Някой гледа ли и да обсъдим, че уж дадох шанс ма май само за да "хейтя" и заради Сано blush

 Нещо Меган и Хари май не можели да ползват названието Съсекс роялс, което било и марка или нещо такова, та бабата май се е амбицирала яко да ги накаже. Те пък се жалвали, че се държала различно...толкова разбрах аз.

 Хубав ден  give_rose

 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #433 -: февруари 26, 2020, 15:22:40 »

Емче, радвай се, че вашата барака е котешкият бардак. Да не стане само родилно отделение, че тогава тежко ти blum

Адиктед, ще му дам шанс, но не съм стигнала до него. После ще коментирам, но по принцип малко слабо правят сцени преди и след. Да кажеш, че е до грим и реквизит - ами не е...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 26, 2020, 15:25:56 »

Адиктед, най-после още един НЕ-любител на домашните любимци lol нямам нищо против чуждите, просто аз нямам нужда от тях.

Този сериал бих му хвърлила око, ама Бамбук гледа детско, ММ гледа мачове и ми писва от тв.


Бубе, аз също много те харесвам с тази прическа!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines