Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:20:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84050 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #345 -: февруари 20, 2020, 12:59:32 »

Добър ден  give_rose

Адиктед, супер боти, и аз тази зима се сдобих с такива, само че бордо и наистина отиват на много дрехи. good
Мама Нинджа и на мен отдавна ми идва ту мъч, както и милите майки, не ги чета, даже не знаех, че има снаха.
Булче, има ли още зумба в офиса? Аз сигурно не мога да ходя като съм в майчинство?  huhhuh.gif
Оф Рат като чуя дело и лошо ми става  angry Съчувствам ти, успех  heart
Аз днес съм замислила да чистя горния етаж, да видим до къде ще го докарам. Трябва да почна и да се цедя, че утре ще излизам и трябва да оставя храна.
Абе вашите деца крещят ли? Мис от доста време за всичко навиква, ама за всичко се говори на висок тон, направо ми гръмва главата цял ден  girl_impossible
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 20, 2020, 13:18:53 »

Здравейте!

Моето не говори на висок тон, но от време на време крещи без причина, еднократно. Почно след като тръгна на градина, сигурно там така си викат. Вчера се беше бил. Или само го бяха били, не знам разбрах цялата история, госпожата тъкмо беше видяла че му е надран вратът и се опитваше да го разпитва. Каза, че е блъснал колата на Флариан и той го е одрал. Звучи правдопобно.

Мама Нинджа не я харесвам, даже ме дразни. Точно защото не мога разбера баба ли е или мама. Не че не може човек да е и двете, ама нещо ми е объркано там. А пък тая любов със снахата ми е пълна пародия и въобще не го вярвам.

От Майко мила, аз харесвам Красимира, по принцип доста ме кефи.

Рат, кураж мила. Трябва да ги изтърпиш тия гадости явно.

Маги, стискам ви палци, успех с второто мнение.

Адиктед, яки боти.

Мен нещо не ми се учеше днес, сигурно е от Ретроградния. Няма просто от какво друго да е.  blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #347 -: февруари 20, 2020, 13:27:55 »

Чета ви диагонално, ама нещо нямам вдъхновение да пиша, няма интересни неща около мен, пък награди не съм гледала, за да коментирам рокли.
Фери, ако постоянно говори високо детето, може да са му запушени ушите. Моят голям син има този проблем. Бяхме то завели на УНГ за друг проблем и там първият път извади по една гигантска тапа от всяко ухо. След махането веднага намалява викането. Също ако постоянно пита какво? Какво?какво?. Аз по това познавам кога е време пак да го водя за почистване извън рутинния преглед Wink

Мама блогове не чета отдавна, защото ми омръзна да чета колко е трудно и тежко и какви ужасни създания са децата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 20, 2020, 13:53:47 »

Моят крещи ако му се крещи.
Един вид- връща топката. Не че през останалото време не са диви индиански звуци , но там вече е лигня и игра.
Чакам да го вземе баба му че да ида да търся боти и прословутия автовоз играчка, че предишния се счупи
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 20, 2020, 14:50:59 »

Еми, успех с търсенето на боти и да се похвалиш после.  А каква играчка търсиш?
Моето също в детската се научи да крещи така качествено, сега го ползва когато се затръшка.
Днес съм на маникюр, хем нямам търпение, хем ми е напрегнато че Ники за пръв път ще го взима баща му и очаквам всичко.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 20, 2020, 15:06:16 »

Да покажеш маникюра yahoo
Много ми допадна цялостната визия на Никол тук
https://www.instagram.com/p/B8xDCd0jQgk/?igshid=u7rs5ft6cau8
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #351 -: февруари 20, 2020, 15:54:45 »

Леле Алексия, изобщо не се бях замисляла  girl_impossible Трябва да си взема направление, че наистина за всичко се говори на висок тон. Мислех, че е зов за внимание около появата на Беб, ама повече от три месеца минаха.
Да, готина е Никол, може би една идея по-дълга рокля би ми харесала повече  pardon
Панде, 100% е от меркурия lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 20, 2020, 16:11:44 »

 Е тя си е танцьорка. То и аз обичам такива по късички роклета и си нося.
В кр сметка си поръчах боти - черни със сребрист ток. Много е студено и нямам желание да обикалям
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 21, 2020, 08:57:50 »

Добро утро в този мрачен ден!
Снощи ходих на една демонстрация на продукти. Много зарибяващо говориха два часа. И аз видях някакви живи хора.

На Мама нинджа блога не го чета целенасочено. Ако ми попадне някоя статия и заглавието ми хване окото, мога да отворя. Иначе често чета в групата. Там пишат интересни неща понякога. Има няколко дами, които провокират с интересни теми и после става мазало в коментарите.

Алекс си е гръмогласен. Особено като се кара и тръшка, за да привлече внимание. И като обяснява нещо е на по-висок тон, но сме му свикнали. Надявам се и съседите. Не го намирам за нещо притеснително.

Харесва ми роклята на Никол.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #354 -: февруари 21, 2020, 09:47:00 »

Да покажеш маникюра yahoo
Много ми допадна цялостната визия на Никол тук
https://www.instagram.com/p/B8xDCd0jQgk/?igshid=u7rs5ft6cau8

Точно с тази коса не ми хареса, иначе роклето е много сладко.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 21, 2020, 09:50:42 »

Добро утро!Как сте днес?

За викането при децата,в повечето случай е, за да привлекат внимание.Моника също вика, но и правя забележка.Тествала съм я дали чува, защото и аз в един момент се бях притеснила, че не чува.А я уча да говори нормално, без да крещи, защото е невъзпитано и неприемливо на определени места.

Аз се сдобих с хрема, мразя го това нещо.Сега едва дишам, джобовете ми са пълни с кърпички и носа вече ме боли!Ей как успях значи!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 21, 2020, 10:43:05 »

Добро утро!Как сте днес?

За викането при децата,в повечето случай е, за да привлекат внимание.Моника също вика, но и правя забележка.Тествала съм я дали чува, защото и аз в един момент се бях притеснила, че не чува.А я уча да говори нормално, без да крещи, защото е невъзпитано и неприемливо на определени места.

Аз се сдобих с хрема, мразя го това нещо.Сега едва дишам, джобовете ми са пълни с кърпички и носа вече ме боли!Ей как успях значи!
Маги, вземи си и ти спрея на Пранаром, не съм му платено рекламно лице lol, но наистина действа.
Видях че имат и разни масла, по натам ще си взема че сега се продъних покрай ботите и бъдещия зъболекар angry
Виви, кефи ме че й е пусната косата, инак по краищата й  бих поработила и аз.
Свалих си маса европейски филми, да видим сега колко месеца ще ми отнеме да им видя сметката.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #357 -: февруари 21, 2020, 11:00:27 »

Привет!

 Аз отметнах прегледа. Уж няма причина за безпокойство. Само дето има съмнения за поликистоза, което на мен ми е изненадващо, след раждане дали биха могли да се променят яйчниците. Гинеколожката не ме е виждала бреди бременността, а друг не ми е споменавал за евентуално такова състояние.Ж. се случи лесно и ми е странно. Каза ми какви хормони да изследвам и тия дни ще ида да ми вземат кръв. Естествено, следваща бременността не ни е на дневен ред и въобще и не знаем дали ще стигнем до там, ама сега като има такова съмнение и ми се прииска да мога да имам 2ро, ако реша. То е като в тийн годините гадже си с някого без много да ти пука, ама като те зареже си мислиш, че е любовта на живота.  crazy

 Аз имам ходения по институции, но още не мога да се натуткам. Всички са ми на 2 крачки разстояние, но сега пия кафе и ще трябва да потеглям. Следобедно ми е срещата, заради която си купих ботите. Вчера ги сефтосах с една подвижна плочка с локва отдолу, та да са ми честити. Утре си отиваме при детенце.

 Хубав ден от мен. heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 21, 2020, 11:03:00 »

Адиктед, не се излагай, винаги съм имала поликистоза и забременях без намеси.
Аз обувките ги сефтосвам по софийските улици веднага- я ги надера на неравен бордюр, я напръскам с кал.
Прежалила съм ги.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #359 -: февруари 21, 2020, 11:36:27 »

Добро утро  give_rose
И аз пия кафе и се чудя от къде да подхвана задачките за деня.
Довечера ще ходим в Мацало с моите момичета, а преди това кумата ще мине през нас за кафе, та трябва да сложа малко къщата в ред и да се доизцедя да оставя храна на постоянно гладния скорпион.
Адиктед покрай мен всички са с проблемни хормони, пият си лекарствата и всичко точно.
Бе знам, че викането е нещо нормално ма Алексия ме замисли, та май ще я водим при УНГ. И ние я учим и повтаряме постоянно, още повече, че вкъщи наистина цари сравнително спокойна обстановка. ММ е супер неконфликтна личност и дори не можем да се скараме качествено, камо ли да си повишим тон, наистина ми е необяснимо това нейно надвикване  angry
Е, мойте обувки са като четирибуквие след всяко излизане, особено тук в квартала, мия ги, лъскам ги и каквото такова, хич не се ядосвам. То и затова трудно давам пари за скъпи обувки  nea
Рат, какво стана с детето, баща му справил ли се е  blum Ноктите?
Това помня от вчера, извинявам се  blush
Хайде целувкен  heart
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines