Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84022 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 19, 2020, 13:44:00 »

Аз мотивация имам, сопата явно ме е била достатъчно. Или по скоро виждам ефекта от спорта върху психиката си .
Имам нужда от мотивация да изкарвам до петъците. lol
Свекс, ти потъна в дебрите на науката.
Киви, в младост 3 поликлиниката съм пробвала уви де що има специалисти. Има разкошни лекари гост звезди там- всяка седмица . Ако имаш нужда от име или съдействие, мога да поровя
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #331 -: февруари 19, 2020, 13:49:21 »

Кивс, аз така бях с мамолог-а. Болеше ме чак до подмишницата, и какво ли не изчетох, какво ли не ми мина през главата. Един ден пак почна зверски да ме боли и запазих час за същия ден. Нищо ми няма, спрях да го мисля и о ЧУДО спря да ме боли. Същото беше и с треперещото око, 1 година се мъчих, от как ми изписаха нови очила нищо не ми трепери, екстра съм.Та отмятай там какво е и да спреш да го мислиш.

И ние сме утре на родителска, с мм се редуваме, кой кога има време, аз май ще съм на кол по време или се надявам да свърши преди да влезнем...

Цитат
Булка, с теб съм! На мен ми липсва мотивация, трябва направо някой да ме набие blum. Но и подходяща среда нямам, местните йоги са леко пренавити...

с мен си, ама ела да се чекнеш  lol. Абе, как да ходя със същите чорапи дето съм била цял ден. Ще си купя, ей сега отивам, срамота е хахах

Мама Нинджа е приятелка на една моя позната и знам много техни пикантерии домашни,особено за снаха и,ама няма да ги раздухвам, че са битови Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 19, 2020, 15:04:29 »

Аз защо съм останала с впечатлението, че днес ще е хубаво времето?! Излизахме, но беше хладничко и ветровито.
Успях да си направя упражненията, даже и масаж и сега се чувствам чудесно. Нещо обаче май се натварих, защото ме наболява кръста, а уж разгрявам.

Рат, палци и от мен.

Каква е тая родителска среща само за татковци  huhhuh.gif

Ами тайна. Пари не знам дали са събирали, защото нямат право лично госпожите, но някаква изненада ще е явно. Нищо не можах да измъкна от ММ.

Киви, прав е мъжа ти. Защо да се притесняваш, ако няма за какво, най-добре направо на преглед.
 
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 19, 2020, 15:11:32 »

Рат, стискам палци!

Булка, ще чакам утре да разказваш за пилатеса.

Аз не съм супер стлетична, но живот без движение не е за мен.Ходя пеша на всякъде, града го позволява, а и предпочитам пеша.И дребната съм я научила минава огромни разстояния пеша без да мрънка.Винаги съм на някакъв спорт, ако не ходя се чувствам зле.Там направо разпускам психически, спирам да мисля глупости и после главата ми е проветрена и света е по-хубаво място.

Свекърва, кефя ти се на ентусиазма да учиш нови неща.За спорта, майка ми е като теб.Лятото поне беше почнала да си прави дълги разходки.

ППЕми, гледах рокли от Бритс и съм в лек потрес.
« Последна редакция: февруари 19, 2020, 15:26:18 от магито » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #334 -: февруари 19, 2020, 16:30:54 »

http://staratakashta-samokov.com/, ама запазете маса предварително smile

Лелее верно ли ви е отвяло?

Аз казах ли че Пилатес-а няма да го бъде при мен  laugh, забравих си маратонките  badgirl

Благодаря булче   heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 19, 2020, 17:16:28 »

На мен проблемът ми да спортувам зимата е, че съм със сто ката дрехи и трудно се навивам да ги сваля. (За спорт става дума).  Тази зима поне карам колело, та се раздвижвам. Иначе шкембето и паласките са си тук.

Аз видях, че Графа и жена му са били на Бритс и са били готини.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #336 -: февруари 20, 2020, 08:39:13 »

Мама Нинджа е приятелка на една моя позната и знам много техни пикантерии домашни,особено за снаха и,ама няма да ги раздухвам, че са битови Wink
Та то какви да са пикантериите освен битови Wink. Нашата Александрова_90 пък е в приятелския кръг на снахата, ама нали не пише вече тук, нямаме преки наблюдения. Wink
Харесвах блога, защото го списваха културно, ама като взеха да правят реклами за пари, стана тегаво. Особено много се ядосах като не допуснаха мои коментари с по- различно мнение, хем изобщо не бяха хейт pardon. Има две- три моми, дето пригласят в захлас и я ласкаят открито и преднамерено, което също не е приятно за такива като мен, дето помнят без да искат разни подробности. По едно време  съседката се беше впрегнала да действа по нейни маниери да пътува из чужбина и да живее на широко, ама само си вгорчи ежедневието и почти изпадна в депресия, че не се справя. Аз пък се чувствах виновна, защото лично я препоръчах за четене. Хаха, клюкарски единствено ме вълнува наистина ли са толкова близки снаха и свекърва, както се представят.
Маги, до съвсем скоро не бях такава, ходех много пеша и от младини все нещо и аз спортувам- баскетбол, аеробика, каланетика и малко фитнес в зала. Сега обаче като ме болят краката и зная, че ще трябва да полагам усилия и да стискам зъби, направо ми се отщява. Та затова само тояга ме оправя blum
Ретроградният ме засипва с ангажименти - докато се чудех какво смислено да правя, сега изведнъж ми се изнамериха 200 страници превод от немски по технология на храната, Монтесори домашна и спешни шев и кройка поръчки за 8- ми март. Пада ми се, като се оплаквам blush. Иде ми да викна с цяло гърло "не ми трябват ни пари, ни разнообразие, ни смислено занимание, искам си спокойствието", но не смея, че да не вземе да ми се случи blum blush nea
Та така, хубав и ползотворен ден, напук на смотаното време. Планирала съм среща с ЖИВ човек за днес, това ми е радостта!  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 20, 2020, 08:42:44 »

Добро утро!
Благодаря ви, прекрасни! Мина, отложиха го за 1.04 и трябва да водя свидетел, да умра от срам там, ама айде дано с това вече да се приключи.
Булка, разкажи за пилатеса, как беше? Ти къде ходиш?
Аз си поднових мултиспорт картите и от март ще опитаме пак с плуване с дребното, ако сътрудничи ще ходим, ако се лигави и не изпълнява не.
Панде, ще се връщам да чета за кви приятелки става дума.
Адиктед, мернах нещо с лекар, дано всичко да е наред!

Лек и успешен ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 20, 2020, 08:45:57 »

То в Ретроград смея ли да кажа какво съм планирала...
Поне котараците в бараката се разбраха за женската и тази нощ нямаше виене. nea
Инак предвиждам зъболекарски процедури и една лазерна епилация, пък каквото дойде.
И аз съм в търсене на черни елегантни боти- в края на зимата. Ходя на изложение вече три години с тези, колкото и да са запазени, време е да ги сменя. Тоалети съм си измислила.
Булче, ко стана с чорапите, чакаме инфо- ние ще сме твоята мотивация.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #339 -: февруари 20, 2020, 09:28:15 »

Цитат
Та то какви да са пикантериите освен битови Wink. Нашата Александрова_90 пък е в приятелския кръг на снахата, ама нали не пише вече тук, нямаме преки наблюдения. Wink

преиграват според мен, тя снаха и е много малка и оп да не ме чете Тони,ама и много мързелива  blush

Цитат
Булка, разкажи за пилатеса, как беше? Ти къде ходиш?

В офиса. Нали имаме фитнес зала на високите етажи, безплатна за всички служители и не се допускат външни лица. То е цял етаж, оборудван от до, с 360 гледка на цяла София, имаме съблекални, душове, стая за безплатен масаж и всеки ден има различни безплатни тренировки conditional training, Пилатес, йога и спининг, плюс срещу заплащане можеш и личен треньор да си наемеш. Не се бях качвала от месеци нагоре, но се изненадах приятно как целия офис е горе и си ползва всичко.

Цитат
Булче, ко стана с чорапите, чакаме инфо- ние ще сме твоята мотивация.

Намерих хахах, от Мерцарий, 35 размер, ама станаха  laugh

Цитат
То в Ретроград смея ли да кажа какво съм планирала...

Мани, почна се, падна сутринта мрежата в Пловдив...

Рат, стискам палци!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 20, 2020, 09:32:57 »

Еми, кажи кога и къде ще имате изложение, много са ми интересни вашите продукти. Пък и да те видя за малко поне  Wink
Изглеждат много захаросани мама нинджа, ама може би защото са живели заедно и снахата от "малка " почти са си я взели.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #341 -: февруари 20, 2020, 09:40:09 »

Привет!

 Аз вчера се снабдих по бързата процедура с боти. Харесах си в Пунтото още онлайн нали така пазаруват майките и понеже до петък нямам време за доставки. Отидох на Графа, нямаха номера и ме насочиха на Витошка и айде готово. Доволна съм -50% имат на всичко. Естествена кожа от 160 на 80 ми се стори много добре. Отдавна искам такива леко напомнящи мъжки и в същото време стилни ми се виждат. Това са:https://punto.bg/product/156684/damski-boti-tamaris.html

 Да, следобед съм на лекар. Женски истории и ще се видя с гинеколожката дето ми следи бременността. Само на нея имам доверие към момента, а след раждането имам страх от всякакви лекари и както е следобед цял ден ще гледам в точка сигурно.

 Тая Мама Нинджа всъщност е Баба Нинджа ли?! Нищо не разбрах... Аз блогове за родителство рядко отварям. Всички ми са едни и същи напъни да е забавно по време когато на мен ми идваше да разстрелям някого....( да се чете първите 6 месеца). Вчера Ютуб ми предложи да гледам Наум Шопов и Теа как минавал нейния и неговия ден и се сетих точно аз как исках да хлопна ММ с нещо по главата в същия период. Той ходи на работа и после на фитнес и видите ли много тежко, че вече не е всеки ден и се затиска, а в същото време момичето казва, че детето има колики следобед.... Просто мъжете верно са много неадекватни и виждах и в нейния поглед един едвасдържан порив да го млатне с нещо. lol

 Хайде да е цветен и по-малко ретрограден иначе сивият четвъртък!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 20, 2020, 09:48:40 »

Привет!

 Аз вчера се снабдих по бързата процедура с боти. Харесах си в Пунтото още онлайн нали така пазаруват майките и понеже до петък нямам време за доставки. Отидох на Графа, нямаха номера и ме насочиха на Витошка и айде готово. Доволна съм -50% имат на всичко. Естествена кожа от 160 на 80 ми се стори много добре. Отдавна искам такива леко напомнящи мъжки и в същото време стилни ми се виждат. Това са:https://punto.bg/product/156684/damski-boti-tamaris.html

 Да, следобед съм на лекар. Женски истории и ще се видя с гинеколожката дето ми следи бременността. Само на нея имам доверие към момента, а след раждането имам страх от всякакви лекари и както е следобед цял ден ще гледам в точка сигурно.

 Тая Мама Нинджа всъщност е Баба Нинджа ли?! Нищо не разбрах... Аз блогове за родителство рядко отварям. Всички ми са едни и същи напъни да е забавно по време когато на мен ми идваше да разстрелям някого....( да се чете първите 6 месеца). Вчера Ютуб ми предложи да гледам Наум Шопов и Теа как минавал нейния и неговия ден и се сетих точно аз как исках да хлопна ММ с нещо по главата в същия период. Той ходи на работа и после на фитнес и видите ли много тежко, че вече не е всеки ден и се затиска, а в същото време момичето казва, че детето има колики следобед.... Просто мъжете верно са много неадекватни и виждах и в нейния поглед един едвасдържан порив да го млатне с нещо. lol

 Хайде да е цветен и по-малко ретрограден иначе сивият четвъртък!

честити ти боти. аз си харесах едни силно намалени на фурла, ама 39 номер ще ми е голям. А и по добре парите за зъбар, че знае ли се не се ли знае.
Рат, ще ти пиша в инста.
мъжете са мега неадекватни, моят в този период много помагаше, но и му давах свобода. От родителите ни имам големи оплаквания в този период, в който уж щяха да са до мен, но не бяха.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #343 -: февруари 20, 2020, 10:46:42 »

Адитед, хем е мама, хем и баба от две години. Но тя самата е родила на 20 първото дете, та не е изобщо стара, последното /4 момчета има/, още не е ученик. Пловдивчанка е, Английската е завършила и май и филологията и е от тук. Първите години много ме беше впечатлила с широката гама теми. Не е само родителство, общочовешко е предназначението на блога, засяга отношения с възрастни роднини, бе, всичко. Има стойностни сътрудници. Само в последно време нещо е с категорични позиции и не търпи две думи на въпреки, както и демонстрира ниво на живот доста над възможностите на повечето млади семейства.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 20, 2020, 11:08:38 »

Аз не съм чела блогове от доста време.На новата ми работа ми беше забранен достъпа до нет т.е. следят ни smile и по време на почивките се чудех как да си убия времето.Аз обичам да чета леки статии по време на почивките, разведряват ме.

Иначе и аз я харесвах нея.Не ми е агресивна като Майко мила.Самата Елисавета от Майко мила харесвам, мисли като мен на моменти, макар да е доста рязка.Но като майка ми идваха в повече статиите им.А в Мама нинджа и аз съм пускала статия  blush

Адиктет, много готини боти, и аз такива обичам, хем елегантни хем удобни изглеждат.

Тоз ретрограден ми донесе хрема, моля го да си я вземе!Отделно вчера един доктор ме стресна малко за Габи и сега да ме бидите как търся второ мнение!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines