Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:16:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84016 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 19, 2020, 09:45:30 »

И Ужасията на деня: shok
https://graziamagazine.com/articles/lizzo-arrives-as-a-real-life-chocolate-bar-at-the-brit-awards/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 19, 2020, 10:08:35 »

Привет и от мен.Ние имахме посещение при лекаря рутинно с близначките та съм се ококорила рано-рано.

За 8-ми ние получаваме цветя в саксия задължително.Не искам подаръци и за този празник, искам разнообразие и уважение.И без това се нареждат рожденни дни и разни други екстри, та и 8-ми март да мисля.Аз нали работя мъжка професия(според всеобщото мнение) искам само да ме уважват, да предпочитат мен пред мъжете колеги!Не е малко.

След разходката вчера имам мускулна треска на бедрата от зад.Ще направя аз мускули по тия баири и ще стана атлетична мацка за завиждане, ще видите вии  blum

Еми, банята е готина, но не е моя стил.Роклята е потрес!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #317 -: февруари 19, 2020, 10:27:35 »

Еми или Булче, помня че говорихте за ресторанти в Самоков, кой беше този, който харесвате, че не обърнах внимание?

Бурята денис ни отвя оградата и счупи масата в градината ... нямам думи. А сега и ретрограден?!?!??!!! Ккаааквввооооио

http://staratakashta-samokov.com/, ама запазете маса предварително smile

Лелее верно ли ви е отвяло?

Аз казах ли че Пилатес-а няма да го бъде при мен  laugh, забравих си маратонките  badgirl
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 19, 2020, 10:34:50 »

http://staratakashta-samokov.com/, ама запазете маса предварително smile

Лелее верно ли ви е отвяло?

Аз казах ли че Пилатес-а няма да го бъде при мен  laugh, забравих си маратонките  badgirl
Душо, йога и пилатес се прави боси нозе. Мани ги тия маратонки.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 19, 2020, 10:37:16 »

Мен пилатеса не ме кефи, много ми е бавно едно никакво.Не се липодскача не е моето.Йога правя, защото много хубаво ми отпуска мускулатурата и премахва болки и схващания.Сега заради операцията нищо не правя, преди това бременност и пак нищо не правех и съм се разложила.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 19, 2020, 11:03:09 »

Ай ся, извинения. Аз също мисля, че за йога и пилатес не трябват маратонки. Поне на мен не са ми трябвали. Ама това може да някакъв по специален пилатес, не знам.


Вчера много добре ми мина социалния полуден. Аз занесох, кекс, а другите две бяха правили мъфини, та преядохме.
Не знам дали съм ви разказвала, ама аз много четях стари теми в бг мама преди да се преместим и основно постове от две жени следях. Но те вече не пишеха и ме беше яд, че така и няма да си общувам с тях. Но едната се оказа колежка на мм, а с другата все още са си приятелки. Едната живее на 4 мин от нас, а другата от есента на 10 мин от нас. Та с едната от тях и майката на другата се виждах вчера. Интересно нещо са форумите.

Банята е много яка. Ще си я запазя като идея ако някой ден имам имение lol

От мен младата Мерил Стрийп днес, много я харесвам.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #321 -: февруари 19, 2020, 11:05:15 »

Добро утро!
Мис нещо не е в настроение за излизане, та слушаме тъпи детски песнички по тв, че отдавна не сме. Бебето спи и аз реших да ви навестя.
Егати ужасния шоколад lol
Много красива баня, ех как искам вана, жалко че не ми се чисти  blush
Пилатес и йога и двете са ми еднакво скучни, ма като гледам доста хора ги практикуват.
Каква е тая родителска среща само за татковци  huhhuh.gif
В Озон има намаление на детски книжки, поръчах на Мис една Алиса и някакви Феи и сега се размазва от кеф с тях  heart
Кухнята ми рИве за основно почистване, ма май ще си викна фирма, че грааам не ми се занимава.
От утре май го дават застудяване, щеше ми се да излезем днес, но ако каката не ще няма хич да се натискам.
Нищо смислено не ви написах, целувкен  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #322 -: февруари 19, 2020, 11:17:03 »

Привет!

 Свекърва, на мен 3тата и 4тата част ми дойдоха твърде феминистични и политически. Може би и защото още не съм на тия години като героините късна зрялост и старост и изживяванията им са ми чужди. Любима май ми е 2рата част, която в момента екранизират. Макар че постоянно се дразнех на овчедушието на едната, но както и да е... Неапол на сватбеното пътешествие изобщо не съм го видяла от стискане на чанти и притеснение дали няма да ни оберат. Сега септември бяхме 2ри път и си теглих една майна наум, ако ще да мрем и толкова ми хареса.  heart
 Фери, аз точно като заместител на Гомор след прибирането сега изнамерих сериала. На нас нещо не ни допаднаха Чиро и компания, но в Гениалната приятелка има няколко актьора и от тях. Единият е много мъжки сериал, другият е по-женски, но ММ също се възхищава на кинематографията и съжалява или се дразни на героините, та явно може да се преглътне и от мъж.

 Оф, аз в края на зимата спешно се нуждая от боти. В петък трябва да съм по-официална и от майчинския гардероб се чудя какво да скалъпя. Облеклото го наредих, ама ботите ми са с шипове, та следобед или утре ще обикалям магазини. Имам и ботуши, но велур върху кожен панталон ми е в повече.Имам си здравословни притеснения и хич не ми се правят шопинги, че и на това нещо не ми се ходи, ама трябва да мисля отвъд. То и утре съм на преглед и дано се разсеят и успокоят нещата, та да ми е мирна главата...

Булка, сетих се аз как се ядосах, че една жена ми се спъна нарочно в кабела и ми изключи пътеката във фитнеса и това ми беше оправдание повече да не стъпя.lol
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #323 -: февруари 19, 2020, 11:44:49 »

Душо, йога и пилатес се прави боси нозе. Мани ги тия маратонки.

много си гадна значи! Оказа се може по чорапи, ама съм с черни, сега ще трябва чорапи да си купя  lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 19, 2020, 11:51:58 »

Е какво им е на черните чорапи, тъкмо няма да личи ако се изцапат в залата  blum Само си търсиш извинение ти smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 19, 2020, 11:54:50 »

Здрасти!
Минавам много набързо, не можах и да ви изчета. Но ще помоля за стиснати палци, към 13.30, че е първото заседание по бракоразводното ми дело и малко съм се притеснила.

Лек ден на всички!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 19, 2020, 12:09:25 »

Здрасти!
Минавам много набързо, не можах и да ви изчета. Но ще помоля за стиснати палци, към 13.30, че е първото заседание по бракоразводното ми дело и малко съм се притеснила.

Лек ден на всички!
Няма страшно, по-лесно минава от брака lol
Не се шегувам!
С теб сме!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 19, 2020, 12:10:35 »

много си гадна значи! Оказа се може по чорапи, ама съм с черни, сега ще трябва чорапи да си купя  lol
Тцъ. Мисля за благото ти. Реално без да си стъпила на босо,  нищо няма да усещаш правилно.
Върви, после няма да можеш да спреш.  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #328 -: февруари 19, 2020, 12:38:57 »

Адиктед, стискам палци за прегледа и дано попаднеш на правилния лекар good heart
В общи линии ни са еднакви мненията за Гениалната Приятелка, че избива на политика и феминизъм още в ранен етап. Не е до възраст да ти хареса, а по- скоро на убеждения pardon. Не зная дали е мода, ама в Америка има доста последователи и то все млади и образовани жени. Не, че се борят за собствените си права, имат си ги и никой не ги оспорва, а искат да "отворят нашите очи" и тези на онеправданите из целия свят. Дано сценарият на сериала не задълбава толкова и в следващите епизоди, има много други неща за показване good
Фери, ами за татковци е, ще им събират пари за подаръци на майките Wink. Няма лошо, нека и мъжете разберат какво значи да ходиш на родителска среща. Родният един път отиде за НИ1, ама беше объркал в кой клас е и как му се казва учителката, та цъфнал там почти към края, а втория път беше за НИ2, когато пък единствените бележки, дето си беше водил бяха кой учител в колко часа е влезнал и колко минути е говорел. funnytooth В детската градина не сме имали такива "мероприятия", казваха ни лично какво и що, когато съм ги водила или взимала.  Покрай племенника съм останала с впечатление, че има непрекъсната връзка учител - родител с телефонни обаждания и писане на съобщения в обща група, та ми е интересно какво остава за казване при среща.
Панди, май не си казвала толкова обстойно за двете бг.мами. Сигурно и за тях е интересно, при положение, че ти знаеш всичко за тях, а те теб не те познават в писмен вид. Ама си е направо късмет, че сега сте близко една до друга и може да се виждате като ЖИВИ хора smile.
Хубав ден, аз си налягам парцалите да си пиша домашните, че имам и други задачи по шев и кройка.
П.П. Едно време като чукнеше човек каквото и да е за търсене в Гугъл и изскачаше мама-та, а сега ми се появява Мама Нинджа. Това е то да си имаш син компютърен специалист и да си пробивен на пазара. Дали заради Ретроградния, ама в последно време една хубава статия няма. Нейната снаха и тя настъпва, като дава кулинарни съвети. sad
Рат, стискам палци.
Булка, с теб съм! На мен ми липсва мотивация, трябва направо някой да ме набие blum. Но и подходяща среда нямам, местните йоги са леко пренавити...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #329 -: февруари 19, 2020, 13:29:58 »

...
Булка, с теб съм! На мен ми липсва мотивация, трябва направо някой да ме набие blum. Но и подходяща среда нямам, местните йоги са леко пренавити...

Хахаха... Свекс, с тази реплика за мотивацията ми оправи деня! Хората пари направиха от мотивационни писания, а то просто трябвала една яка сопа както казват по северните земи Wink

Аз съм зла, притеснява ме нещо в здравословен план, а на Змейовете баща им почти ме овика( поне аз го възприех като критика), че нямало смисъл вече трети ден да се притеснявам, а трябвало вече да съм си записала час за лекар. Проблемът ми е, че бях вече на лекар, който според мен неглижира ситуацията, имах нужда от съвет или да ме чуе поне... в момента обмислям към кой специалист да се насоча.чРат, стискам ти палци! Точно в момента всички мъже са ми криви .... ссссс.... и съм в цикъл  witch
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines