Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:08:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84054 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #300 -: февруари 18, 2020, 13:41:33 »

Привет!

 Преди си бях намерила истинска художничка за маникюр и ми правеше с обикновен лак това, което други се наемат само с гел. Това лято се увлякох по модата гел лак (имала съм и предишни залитания), но толкова зле ноктите ми през живота не са били. Едва към декември спряха да се цепят, чупят и да е надрана плочката. Иначе и аз като Свекърва само диаманта ми липсва. Много често ме питат с гел ли съм и при кого ходя на маникюр като аз ги реже единствено с нокторезачка и се лакирам сама.  blush
 
 Вчера си свърших почти всички задължения за седмицата и сега си прекарвам време без Ж. да ме премества и напътства какво да правя.

 Свекс, ти всичките ли чете? Интересно ми е какво ти е мнението за поредицата...Аз след това рових за всички подробности, които могат да се намерят на английски. Разгледах на Google Maps квартала. Започнали да правят и туристически обиколки по местата от книгите, но в квартала не ходели, защото си бил опасен. Мисля, че сме минавали точно в тази част с автобус на път към Рим и наистина беше още по-мърлява от останалата част. В интервю един гид обясняваше, че Неапол в последните 15 години ставал все по-чист. Не мога да си представя преди това какво е било. При последното ходене като се сетя как ни заваля проливен дъжд и улиците плуваха и какво усещах в краката си.... :!Ама от книгата виждам, че много неща сме пропуснали, но така или иначе сме решили да ходим на почивка в Соренто, та явно пак Неапол ще ни привлече за обиколка. Иначе съм много впечатлена от тия италианци, как снимат, как играят без НАТФИЗ, а те увличат, ама стига толкова, отплеснах се... Само да кажа, че сниманите обувки в сериала са произведени в България tease

 Али, и аз бях в такива ядове кой гледа Ж., кой не. Имам си едно наум и ми е добре, че знам. Не че скоро ще има начин друг да я гледа, ама все пак. Та и да имаш яснота пак е добре.

 Ние живеем буквално до мола в Пловдив и водим Ж. за колички само във време, когато няма хора, а напоследък през седмицата е голямо мъртвило. На детски клуб още не съм я водила и не виждам и кога ще я заведа. Не знам как ще реагира на оставяне сама без познат възрастен. Би ми било интересно да видя (нещо като суха тренировка за ясла/градина), но нямам сили да си го причиня. crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 18, 2020, 14:05:07 »

https://www.viewsofia.com/article/47151/Second-time-s-acharm%3F-
Не им харесвам помпозния надут стил и отговор към потребителите във ФБ, но и на мен не ми харесва колана на Мелания Тръмповска тук nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 18, 2020, 14:53:40 »

Направихме си една обиколка навън около блока, но става течение и ми е много неприятно. Игра и на терасата, която пък е много слънчева и приятна.
Минаха ни кварталните ченгета по домовете. Документи за самоличност искат, разпитват, пишат. Уж следят тези, които живеят на общински жилища, но се чудя нямах ли си списък, ми минават през всички.
Аз много се дразнех на детските центрове и съм скептично настроена към тях, но ММ е готов и на луната да заведе детето, за да се разнообрази. Понякога наистина се чувствам безсилна да обяснявам, защото съм виждала как ходят болни деца там и много се дразня. Даже на едно коледно  тържество миналата година ходихме и половината бяха болни. Алекс обича да ходи, а ако е и с баща си е още по-щастлив. Поне нямаше други деца. Вчера получи предложение за работа там, абсолютно сериозно. Досега никога не сме го оставяли сам там.
За ноктите имах предвид да се оставят известно време без лак и после 10 дни да се мажат със заздравител. Аз имам на Evelin 5в1 и съм много доволна.
Лакове обичам наситени цветове, като клоня към розовата гама. Мажа си се в нас.
Не знам дали харесвате Адел. Гледам й снимки тези дни колко много е отслабнала. Направо не прилича на себе си.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: февруари 18, 2020, 15:44:10 »

И аз много се изненадах на новата визия на Адел.

ММ и Бамбук често ходят в Техническия музей в неделя, което си горе долу като да ходят на клубче, само дето е огромно.
Сега вече като е топло, ще могат и в зоопарка да ходят.

Аз, за време за себе си, най-обичам да си седя сама вкъщи. Ама да не трябва да чистя/готвя/уча.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 18, 2020, 15:47:07 »

Адел изглежда много по здравословно така.
Моите сега са на колело да кара. Най после прокара push bike. Инак ходят на планина, или карат електрическата кола в мола. Или на шейна, но то таз зима тамън два пъти имаше хубав сняг.
Тук Меркурият почна с чудесно планово спиране на тока за цял ден. Във възхита съм.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 18, 2020, 16:03:40 »

Обещала съм на Алекс пролетта да го заведем на зоологическа градина, защото още не е ходил, но ще видим къде. И аз не съм ходила от дете.
На толкова много места ми се ходи. Сега поне имам графика за почивките на ММ за цялата година, но той е на мнение, че Алекс е малък и няма да му е интересно на доста от тези места. Най-много го притеснява пътуването, но то кое дете си пътува без проблем и без да пита по 17378 пъти кога ще стигнем. Аз все му казвам, че като сега не му създадем тези навици и като порасне няма да иска, ама кой ме слуша.

В парковете и градинките е същата работа. Ако не са на градина, защото са болни, са там. Аз гледам да не го събирам с деца, когато е болен, но не всеки разсъждава така. Е, в крайна сметка не може да ги предпазим от всичко.

На нас миналия месец ни спираха тока за цял ден и се пренесохме в апартамента на нашите.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 18, 2020, 17:05:17 »

Използвах деня за да поработя от телефона и мобилния нет, и да избера подаръци за женските ми- за осми март blum.  Та го броя смислен ден. Сега дойде токът и набързо овършах каквото имах като задачи.
Понякога е хубаво един ден да си като абориген.
С парковете и градинките разликата е че на открито по-трудно се хваща, щото реално се проветряваш нонстоп.
А за пътя- отдавна съм се отказала. Тренираме го от малък и се държи ужасно на път, въпреки това. Пътува нонстоп навсякъде и пак врънка, мрънка и реве. diablo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 18, 2020, 17:17:08 »

Какви подаръци си избрала?
Аз имам чувството, че вече поводите за мислене на подаръци ми се сливат. Мина 14-ти, вече мисля за май месец, че ми се събират много неща и т.н.
За проветряването ок, друго е вече, ако се е заиграл с някое дете и в последствие видя, че то кашля и е с течащ нос.  nea Много такива случаи сме имали.
Когато беше по-малък си спеше като тръгнем на някъде и нямаше проблем. И сега спи, но само в едната посока.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 18, 2020, 17:28:00 »

Аксесоари, ама ако ги кажа тук, ще си ги познаят и двете, че са от форума. lol
Аз вече почти на никой нищо не подарявам, а за едната и много трудно избирам lol .
ПС- за мъж ми му дадох пари за рд да си купи радиостанция за планината. Не му избирам нищо с изненадващ характер, освен ако не е храна. lol
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #309 -: февруари 18, 2020, 19:54:58 »

Еми или Булче, помня че говорихте за ресторанти в Самоков, кой беше този, който харесвате, че не обърнах внимание?

Бурята денис ни отвя оградата и счупи масата в градината ... нямам думи. А сега и ретрограден?!?!??!!! Ккаааквввооооио
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #310 -: февруари 18, 2020, 19:57:30 »

И шарън осборн с бяла коса  shok

https://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/sharon-osbourne-debuts-white-hair-21518727?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=mirror_main&fbclid=IwAR0ETNnmwZdXCA7hJ941oijEHns-t4zTif56YOYgqUZqKQKQgd0QKe-hOUw
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: февруари 18, 2020, 20:23:14 »

https://life.dir.bg/zvezdi/adel-otslabna-s-45-kilograma-i-shokira-s-viziyata-si
На тази снимка изглежда ужасно... След отслабването кожата и е увиснала и бая са я рязнали, чак са променили овала на лицето. Устата също е уголемена и е станала като нашите фолкзвезди джукеста, веждите и те са пипани. Дано поне няма повреди в гласа, много я харесвам като певица.
Адиктед, само първата част съм чела. И пак заради снахата, като разбрах, че се събират приятелки да обсъждат книгата. През цялото време се питах защо тя я харесва толкова. Много мислих и умишлено не съм търсила мнения, за да имам собствен отговор, неповлиян от критици и обикновени читатели. Що се касае за историческата епоха, това е почти моето време - началото на 50 и 60 години. Обаче изобщо не беше така, манталитетът на социалистическата жена отдавна беше преживял неравностойното положение относно образование и място в живота. Описаната физическа и морална мизерия съответства на книгите, които четяхме за живота преди Девети /1944г./ като задължителна литература и автоматично отричахме, примерно "Снаха" и "Гераците". pardon Така че на мен не ми е липсвала подобна литература, тъкмо обратното, навирана ми е под носа с готови и задължителни изводи. Да, характерите са интересни, стилът е изчистен, но същия емоционален заряд съм получила на младини от Тютюн и новелите на Емилиан Станев, макар тематично да са несравними творбите. Реших, че снаха ми я харесва, защото е с феминистки разбирания и борец за правата на жените и вече нямам потребност да чета останалите части. Сериалът обаче е друга работа, бих го гледала дори само заради играта на артистите. Както казваш, нито НАТФИЗ, а са като магьосници.
За Неапол нямам какво да кажа, нали бях малко преди теб там. smile Мръсотията и боклуците почти забравих, но хитруването на дребно и опитите да те преметнат дори само за идеята, вечно пълните простори, опнати над улицата, неаполитанските песни и искрящото синьо на водата още ме вълнуват.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #312 -: февруари 18, 2020, 21:12:57 »

Хоп да се включа и аз вечерно.
Еми, в Ринг Мол ли водите малкия да кара колата? И ние имаме такова чудо (според мен абсолютно излишно нещо), но много рядко я караме, пък в мола обичаме да ходим и не се бях сещала, че може и там.
Иначе сега ще си оставя ноктите да израстат и да си починат малко, после ще мисля за заздравители евентуално.
Още нищо не съм измислила за подаръци за осми. Като се сетя за миналогодишната драма с шала на мама ми се отщява  nea Заслужава да ѝ подаря миксер тази година (нейният се счупи). Свекърва ми се радва винаги на всичко и си го носи с кеф, на нея с голям мерак избирам винаги  heart
Не е лош този колан, ма някак не ми се връзва на роклята.
Заинтригувахте ме с този сериал  good
Неапол много искам да го видим, особено след като гледахме Гомора.
Ние днес направихме мнооооого дълга разходка, времето беше страхотно  heart. Бебето проспа всичко слава Богу, кака му вися като маймуна на площадката и не се умори, и не заспа след това  angry
Мъжът ми си самоподари тротинетка, тъй че няма нужда от допълнителни подаръци.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 19, 2020, 08:10:32 »

Фери в ринга, но го води в работно време за да няма грипници
Аз бях купила за свека подарък но ... стана малко като с твоя шал. Та ще се въздържа. diablo
Цяла нощ котараците се кечат в бараката за дърва и не спах добре.  angry
Тази комбинация ми се видя бая свежа :
https://www.instagram.com/p/B8uO7hfJsVy/?igshid=1659lfbkypgrz
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 19, 2020, 08:48:06 »

Добро утро!

ММ го е ударил на социален живот тази седмица. Снощи ходи да гледа мачове по мъжки. Алекс пък трудно заспива без него. "Много ми липсва тати! Ще го чакам! Няма да заспивам без него".  heart Е, заспа, но трудно. И аз се бях ококорила, през нощта също се будех и въртях.
В четвъртък, ако не ми мине котка път, е мой ред, но ще видим.
Вчера в детската градина имаше родителска среща само за татковци. Нищо не можах да изкопча като информация, освен кога ще е тържеството за 8-ми март.
Подаръци за 8-ми, освен за свекърва ми, няма за кой друг да мисля. Не, че и там знам какво да купя. От ММ няма как да очаквам да ми помогне в избора, а тя се превъзнася по всичко, което получи, така че не мога да схвана какво наистина би я зарадвало. Е може би нещо златно, но ще се въздържа. Парфюми и козметика съм подарявала, аксесоари не носи, Абе трудно ще ми е.
За себе си избрах подарък, но не съм го съобщила още на ММ да видя дали ще се съгласи да ме зарадва. Ако не ще си го самоподаря.

Снощи хвърлих едно око на Черешката, но гостите са ми скучни. Рая Пеева ми е непозната, снощи разбрах, че е актриса и най-вече на кого е гадже. Захари Бахаров ми е средно симпатичен актьор, но брат му ми е повече от антипатичен. Представям си и нея за каква я мислят, като знаят малкия Бахаров как действа с дрогата и алкохола. Тя ми се стори много наперена и вярваща си. Ще я видим как ще е в новия сериал. Нана направо я закопа с въпроси.

Чаршаф стана..Хубав ден!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines