Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:00:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84040 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 18, 2020, 08:07:12 »

Добро утро!
Приятно беше времето вчера, но мойто дете пожела да си играе на детски център. Стигнахме до парка, но се заинати и се върнахме.
Преди да излезем помрънка, че иска на градина, но ще го задържа още малко и без това бележка трябва да вземем.
На свети Валентин хапнахме в нас, тортата ми се беше получила супер. Имаше подаръци и изненади, Алекс също беше доволен. Свекърва ми звъня на ММ в 20ч да го пита къде сме били излезли да празнуваме и като й казал, че няма къде да излизаме, защото с Алекс е забавно да отидеш на ресторант тя пък му казала, че очаквала да я извикаме да го гледа. Е честно, ядосах се, по-добре да не беше звъняла, след дъжд качулка, предвид предишни нейни изказвания.

Фери, направи си един заздравяващ курс на ноктите и ще изглеждат по-добре.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 18, 2020, 08:30:14 »

Добро утро и от мен.Днес Габи ме вдигна рано и ща не ша ставам, това е положението.

Булка, по-тежка е количката, но е хубава, лесно се бута, много маневрена.Аз не знам дали ви казах но я взех от английския иебй за 100 паунда, втора ръка.Като пристигна се оказа, че е като нова, има съвсем леки забележки.Тук в БГ са ужасно скъпи и модели които не харесвам, а там има точно това което ми трябва за почти без пари.

Миме, аз като знам как боледувате, ти се чудя как си го завела на детски кът.Моника не я водех и дори рожденни дни отказвах във фазата с болестите.Няма иска, няма тръшкане, хич не ми минаваха тия, като знам какво следва.Детския кът е в пъти по-голям разпространител на бацили от градината.

Направо ви се кефя как намирате време и желание да се лакирате.Аз едно, че не мога, второ мисълта да изкарам един час в салон и да трябва да си приказвам с някой празни приказки ме побърква.Подарихме на майка лампа и геллак е там като се направя сама ми харесва как става, но нещо не се справям със свалянето и последния път си свалих плочката.Трябва да го оттренирам това и ще се правя сама.Една седмица ми издържа този тип лак, но за работа ми е важно да имам добре изглеждащи ръце.

Днес пак сме на вън и после на лекар с девойките.Айде хубав ви ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 18, 2020, 08:59:04 »

Знам, и Алекс не е влизал в магазин от един месец и повече, но двама са повече от един.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #288 -: февруари 18, 2020, 09:54:25 »

Ей супер оферта Маги, радвам се че е маневрена, ти макар и момичешка майка, си мъжко силно момиче  blum. За маникюри, фризьори и подобни, споделях твоето мнение, но последната година се научих да бягам от вкъщи за час два и да си отделям това време. Може би и защото попаднах най-накрая и на маникюрист и на хубав салон, където с удоволствие ходя. Научих се месец по-рано да си запазвам часове също.Лака не ми мърда и по 4 седмици, даже сега си смених формата и съм с остри нокти и съм още по-фенси smile. Същото е сега и с лазерната, запазен час, излизам и бягам. От утре почвам и Пилатес, там ще е малко по-трудно да съм постоянна, ама ще видим.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 18, 2020, 10:08:42 »

Булка, сигурно ще се науча и аз с маникюра като се върна на работа.Много ми липсват танците сега, много. И трябва да изчакам още малко за упражнения, за да си прибера корема иначе килограмите ги върнах.
Аз искам лазерна ама тук в Плевен ми е малко съмнителна.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #290 -: февруари 18, 2020, 10:21:25 »

Аз пък най-накрая се научих да си нанасям обикновения лак така, че да държи по седмица, което ми е ок. Аз съм фен на по-семплите изпълнения, справям се и сама. От време на време се замислям да си взема лампа, но както казвате свалянето може и да ми е проблем. А другото е, че хич не ми се занимава да проучвам качествените лампи и лакове кои са на този етап... мързи ме, искам на готово  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 18, 2020, 10:24:43 »

Здравейте smile

Аз на фризьор бих ходила всяка седмица, ама не би.
На козметик не ходя, защото не искам да ми пипат лицето.
Лакове за нокти сигурно много пъти съм ви казвала, ама хич на търпя. Ама според мен с къси нокни, без кожички, също са си хубави моите ръце. А с един диамант пък как биха се разхубавили lol lol lol

И аз за немския излизам и бягам lol

Днес ще се виждам с живи хора smile Дано не им надуя главите lol lol  

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 18, 2020, 10:50:25 »

Панде, тоя лаф Живи хора и у нас го ползвам за всеки уикенд.
Не мога да седя два часа на маникюр- нямам нерви. Квото направя в нас- това.
Моята приятелка с близнаците според мен не ги извежда. Ама всеки според възможностите на духа и тялото. Не я съдя но й се чудя.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #293 -: февруари 18, 2020, 12:09:18 »

Добър ден!
Аз съм ви казвала, че маникюра и козметик + масаж веднъж месечно не си ги давам. Изобщо не ме интересува кой как се оправя с децата, тва си е време за мен. Някой път ходя на маникюр с тях де, но върна ли се на работа ще подновя сесиите. Иначе моята маникюристка за 40 мин ми оправя ноктите, струва ми се разумно като време и не ми пречи да си повися с нея да си поговорим на теми различни от гледане на деца.
Живи хора гледам да виждам веднъж седмично, излизам с моите приятелки. Ще видим сега кумата като се обзаведе и тя с бебе как ще ни се получава, но съм оптимист.
Не съм стигнала до специални терапии за нокти, нямам време. Засега ми е по-приоритетно малко да си прибера корема, както казва Маги, че идва лято все пак. Гледам да намирам време за упражнения, другите неща както дойде.
Маги, супер за попадението. ММ редовно рови английският и немският ибей и имаме много такива офертни покупки в нас.
Аз също по принцип не водя Мис в детски клубчета, не само заради бацилите, просто не ми харесва идеята да вися някъде да я чакам тя да се надивее, пък и да трябва да си платя за това lol Май изобщо не е ходила в детски клуб като се замисля  huhhuh.gif
Лампа за гел лак имах + няколко цвята гел, основа и топ, но подарих всичко, не мога да се занимавам. Много съм отвикнала вкъщи да се лакирам  nea
ММ се е зарибил по ел тротинетки, поръча една, чакам я да дойде и излизаме на разходка, че времето е супер.
Следобед ще имам баба на разположение  heart heart heart
« Последна редакция: февруари 18, 2020, 12:11:14 от Feribotka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 18, 2020, 12:12:03 »

Замислих се че от трите пъти в които е ходил на детски кът, два от тях е бил болен после.. diablo
На Рд детски грам не съм фен, имам алергия, водили сме го един път- защото беше в парка на открито.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #295 -: февруари 18, 2020, 12:48:20 »

Лакове за нокти сигурно много пъти съм ви казвала, ама хич на търпя. Ама според мен с къси нокни, без кожички, също са си хубави моите ръце. А с един диамант пък как биха се разхубавили lol lol lol
И аз така, ама и диамант не искам, защото ще отвлича погледа от хубавите ми пръсти Wink. /казала лисицата и подминала апетитния грозд/. За диаманта, де. Wink Иначе също не търпя лакове и каквито и да е красоти по ноктите, най- много да сложа по- лъскав заздравител понякога. Но и той иска сваляне, а това неминуемо ми разваля плочката. На чужди ръце харесвам всякакви творби, стига да са съобразени с тоалета и да са за специални случаи, не в ежедневието. Хаха, изживяла съм си мераците още в детството, когато си лепяхме със слюнка листенца от мушкато и важно- важно перехме пръсти. Хаха, и защото баба ми по майчина линия, също с природно хубави пръсти и нокти казваше, че е много по- важно как си движиш ръцете, отколкото с какво си ги "нахлепала и вапцала". Сигурно наистина е била с впечатляващи маниери, защото в едно от дознанията, че е капиталистка с деградивен морал се посочвал точно начина, по който държала чаша с чай или кафе и как си хващала сламената шапка при вятър. diablo Може и това да съм наследила,  преди години ме канеха на пробни снимки за реклама на едни шалове, но в последния момент решиха да се съсредоточат в шията на манекенката, без да показват как се завързва и не ме включиха. pardon Wink
Ох, няма си работа Адиктед да спомене за сериала Гениалната приятелка... Толкова работа имам баш сега, ама само като си спомних за книгата и тръгнах да го гледам. Добре е направен, малко в повече показват мизерията, отколкото я чувствах при четене, но така е и по- въздействащ. За няколко дни изгледах епизодите в наличност и сега чакам новите, вместо да засиля Монтесори за деца в неравностойно положение.
Хубав ден, днес отивам да дебна в Кауфланд едно телено стелажче на промоция, че го изпуснах предния път. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #296 -: февруари 18, 2020, 13:12:36 »

Ние от петък бяхме в София "по без деца". Жесток лаф! funnytooth Събота ходихме до Ботевград, Етрополе и на връщане Правец. Нашата лудост! Много ни се иска за два дни да има време за всичко, ама не става. Уж нямаше да бързаме в неделя, а то пак стана припряна работа. Видяхме кой е готов за идеята да си организира нещата около нас и кой е готов да ни провали плановете, пак заради самата идея pardon
Предният ретроград ми беше екстра психически да отсея важни от маловажни неща. Кофти е да не се случват нещата, както ги искам сега и веднага, обаче тегленето на чертата от време на време си е добре дошло. И с началото на този видях кой колко струва blum Когато човек сам се дъни, друг не може да го спаси. Забавлявам се с човешки характери с други думи. Wink
Четох ви, ама днес до обяд хардът ми прегря и малко гледам в точка.
Лакове обичам. Днес мисля точно така да релаксирам. Майка нещо се чална. Наскоро ни в клин, ни в ръкав реши да ходи на маникюр. Тя не обича такива места, скептична е към умствения багаж на хората. Беше си изненада как така се ориентира.
Фери, вземи си това https://evelinecosmetics-bg.com/mobile/product/details?Id=12&langId=0 Много е добро! good
За косата сега съм в чудене как да я оформям. Не съм била с такава дължина и форма от 10 поне години. В очакване съм да израстне, за да си е моята. В същото време не съжалявам, че дадох да ми изреже накъсаното.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #297 -: февруари 18, 2020, 13:20:39 »

"По без деца" сме цял работен ден. С други думи "почивка поради трудова заетост". Изхитрихме се като  ги оставим по ясли и градини да ходим да закусваме заедно и да пием кафе в едно много кокетно местенце с гледка. Нещо като го сложа да ми е задължително и много ми опротивява, за товане ходя на нищо задължително.
Следващият месец ще имам точно 2 грижи, 31 завършва Оксфорд и ще кандидатства за училище, а 32 пък трябва да се класира за Оксфорд. Много добре съм изчислила разликата във възрастта нали  yahoo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 18, 2020, 13:25:17 »

Майка днес вдигна моето кръвно, вчера това на брат ми. Очевидно той поне схвана да не предава инфо към нея, като знае че за всичко е драма и паника- вечно някакви крайни изказвания.  diablo
Лакът няма да ми помогне за релаксацията в случая, уви, ама така или инак да си оправя педикюра.
Днес в инста, Азис беше измислил нов начин да си рекламира клипа- снимка едно на коята пише- виж снимка две, само ако си гей. Аз гей не съм, ама съм клюкарка- в снимка две е бананът му в слипове. pardon
Та се посмях бая. Всеки си действа с каквото му е силата.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: февруари 18, 2020, 13:28:22 »

Киви, в един отбор сме! И сега борбата е не просто Оксфорд, а при кои точно "професори".  tease Успокоявам се с мисълта, че училище и градина ще са ми в една посока, някаква визуална последователност ще има, а не орта-будала да обикалям из квартала. tease

Е, Азис си е равно на провокация! Не е лесно да се правиш на луд, дори и с талант в тази област blum
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines