Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:56:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84036 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 14, 2020, 09:28:29 »

Добро утро!

Честит празник на Любовта и виното!  heart heart heart

Снощи ММ ходи да рита и не успях да видя какво се случва в Черешката, но се възползвах от отсъствието му и с Алекс му направихме валентинката. heart  И аз имам кутия с картички и писма. Много обичам да пиша и си пазя всички.  heart Не знам кога ще седна да разгледам какво сме си писали през годините, но сигурно много ще плача.  heart
Винаги, когато пиша на ММ, преди да му изпратя или дам писмото, го препрочитам по 7 пъти поне и си подсмърчам.  cray Той рядко се сеща да ми пише пръв, НО когато ми пише ме удря в земята.  Oh my ... heart cray И сутринта ревах като магаре, много ме разчувства с написаното!  heart heart heart

За първи път правих торта с домашни блатове. Дано да ми се е получила, защото накрая много набързо я украсих, даже нямах време да чакам да ми се сгъсти шоколада и малко се разтече, но днес ще я дооправя.
Решихме да си поръчаме нещо готово за вечеря, но не знам още какво.
Дано да ми стигне деня да си оправя нещата, все пак трябва и да се разкрасявам.

После ще чета на Свекърва предложенията за подаръци, че ще ми трябва и на мен.
Влюбен ден!  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 14, 2020, 09:49:23 »

https://www.facebook.com/France.Art.Architecture/photos/a.276383019065180/2839340442769412/?type=3
Поздрав за всички гълъбчета- тези които пият от любов и тези които им е в повече любовта и пият за да се оттърват lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 14, 2020, 11:50:50 »

Добър ден, най-накрая стигнах до тук!Направо тая седмица нещо не мога да се организирам.

Свекърва, благодаря за пожеланията. Започнах да пиша, размрънкаха се, нямам късмет нещо днес.

Аз мисля да пия една чаша вино за здравето на девойката и послучай Трифончо и да минава и тоя ден.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #258 -: февруари 14, 2020, 11:58:19 »

Да ти е жива и здрава Моника! Много да ви радва! heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 14, 2020, 11:59:26 »

Честит рожен ден на Моника! Да бъде здрава и щастлива smile Да има прекрасно детство  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 14, 2020, 12:35:02 »

https://www.youtube.com/watch?v=KjgWWjkNbhU


и един поздрав за любовта smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 14, 2020, 13:47:30 »

Да е жива и здрава Моника! Весел празник Маги!
Който празнува честит празник!
Аз довечера се оказа, че съм без дете /от 3 дни си събира багажа и нарежда как дядо му ще го вземе и ще ходят за музикална кутия-новото му желание/ и май ще ходим в едно метълско заведение на бира и пилешки кожички.
От известно време в компанията ми водим едни спор, понеже тука всички сте грамотни, реших като горна инстанция да го отнеса до вас  Wink , та:
Пише ли се й /да се чете И с ударение, като притежателно местоимение - чантата Й/ в обикновенната реч? Според част от компанията си било по подразбиране и не се пише, т.е. слага се обикновеното И, а това с ударение било допустимо само в литературна творба. Според другата част си се пише , за да се разграничи.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #262 -: февруари 14, 2020, 14:00:15 »

И мен ме изненадаха любовно - родният ми съпруг дойде да ме вземе да си подадем заедно заявленията за подмяна на лични документи. Направо е разтърсващо преживяване, защото личните ни карти вече ще са доживотни funnytooth Това е положението, до края ще ни гледат с тези снимки. Той плати в знак на обич таксите, аз като отговор на чувствата, имам пълномощно да взема готовите след месец smile Wink
Та и така danceg
Пак е настанало време за пране - лек вятър и ярко слънце! Wink smile
Пише се задължително, стига да го знаеш къде е на клавиатурата. Аз трябва да мина на фонетична, че да го изтипосам и ми е голяма врътка. Тук, във форума е още по- сложно да го улуча, за което се извинявам... blush
« Последна редакция: февруари 14, 2020, 14:02:27 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 14, 2020, 14:26:16 »

Задължително се пише.
Свекс, и това си е романтика heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: февруари 14, 2020, 14:35:17 »

Здравейте!
Аз пак съм разкрасена Ashamed Май намерих моят фризьор - с много желание работи момчето, не се мота и говори умерено. Чудесно, като за отмора веднъж на два-три месеца. Чистя проскубани краища. Дано се е получило вече smile
Рат, пише се. Аз съм с машинопис и ти го казвам професионално Wink Иначе през телефона извъртам нещата, че да не ми се налага. Друго си е на истинска клавиатура.
Маги, да ти е здрава и щастлива Моника! give_rose
Тези дни съм на малко по-музикантска вълна. Препускам по стилове и изпълнители. https://youtu.be/6X2UjCNaWVg Влюбена съм в този клип. То това си е късометражен филм с прецизно уловени крачки, допир и всяко вдишване е с емоция heart Напомня ми по някакъв начин на моменти, в които обикалях малките улички по центъра на София без цел и посока, просто за наслада!
Слънчев ден от мен! Sunshine
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #265 -: февруари 14, 2020, 14:38:18 »

Пише се, но не е ясно как през разните смарт устройства. При това да се пише й вместо и с ударението [ ` ] е допустимо, но не съвсем коректно. Някой знае ли как се пише както трябва?  Аз не успявам да докарам чафката над буквата.
Честита да ви е Моника, Маги!
На всички ви пожелавам да умеете да обичате и да имате кого и какво да обичате. Лав Ю! Целувкен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: февруари 14, 2020, 14:47:00 »

Няколко възможности:
https://www.obekti.bg/chovek/kak-da-pishem-udareno-i
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 14, 2020, 15:06:21 »

Много ясно, че се пише!

На Гугъл клавиатура на смартфон просто задържаш на и (ѝ). На компютъра на фонетичната Х е ь и shift +X e ѝ.

А какво е обикновена реч (Рат, с едно н е)? Като си чатиш, всеки си пише, както иска. Много хора си пишат и на т.нар. шльокавица. Аз литературни творби не пиша, но гледам винаги да е ѝ. Да се пише й вместо ѝ, всъщност ме дразни.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #268 -: февруари 14, 2020, 15:17:00 »

Привет!
 
 Али, преди да отворя линка бях сигурна, че тази песен си пуснала. И на мен ми носи същите емоции.

 И аз знам за тази буква, че се пише, ама съм пробвала и преди.И сега пак тествах след на Свекърва статията и клавиатурата на моя телефон не вади нищо чрез задържане, та сори, че ще дразня или може на Али подхода да приема.

 Честита да е Моника! Здрава, умна и безгрижна!

 Днес пак нищо не беше по план, ама вкарахме някакъв минимален ред, та след малко отивам да си чакам мъжа на автобуса както като бяхме млади гаджета. Това ми носи някаква странна тръпка като в първите ни срещи и само това да е за деня пак си е хубава емоция.

 Хайде хубав уикенд!  heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 15, 2020, 10:30:50 »

ДОбро утро, следпразнично. give_rose
 Аз явно остарявам, защото за мен най-прекрасното изкарване беше че ми подариха роза, някой друг направи крем карамел в тава, и бях оставена да се наспя. Днес мисля да се посветя на себе си, да се козметизирам, да почета, да полежа.
Гледам че е голяма мода в инстаграм, всички известни да си постват скъпите подаръци от любимия. Замислих се, че наскоро захванах ТРевожни хора на Бакман. Там имаше един откъс за това как тревата била по зелена от другата страна, защото имало повече... лайна. pardon pleasantry

Приятна почивка на всички! smile

ПС Малко за астрологичните подводни камъни, които ни очакват:
https://www.vesti.bg/lyubopitno/mars-v-kozirog-i-retrograden-merkurij-v-ribi-kakvo-oznachava-6105710
« Последна редакция: февруари 15, 2020, 10:36:19 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines