Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:26:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84465 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 11, 2020, 09:56:24 »

Еми, напротив, много я харесвам smile И цял ден вчера ме грееше, че ти напомня за мен. И на края забравих да ти благодаря за комплимента.

На това парти много яко канят модели на Виктория Сикрет за красота. Не бях виждала скоро Алесандра Амброзио и Адриана Лима, но са си все така прекрасни smile

И на мен много ми хареса втората рокля на Скарлет Йохансон.

Аз Елизабет Тейлър не я харесвам. 

Сега като сме на вълна червен килим ви пускам едно видео със Салма Хайек и нейни визиии, което ми е много сладко.

https://www.youtube.com/watch?v=XjpOpVkg_oA&t=2s
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #181 -: февруари 11, 2020, 10:03:34 »

Свекс, ама баш съгласна с теб, и за роклите и за вехтото, не знам залата и осветлението ли са такива, но този Долби ми изглежда като много износено място вече. И преди са барвани жените на снимките, не са реално отражение на това как са изглеждали, гледам да не идолизирам прекалено много никой, освен себе си  blum. А ти, приеми мантрата на баба ми, може да беше най-стара на цялата улица, ама се чувстваше и отвътре и отвън като най-млада, все казваше, ууу виж я онази как се подгърбила и набръчкала smile

Цитат
Пандич май не си фен на Зендая- много деликатно прескочи сравнението ти с нея Offtopic lol

не че съм и фен, ама изобщо не ми прилича на нея Пандата хахах

marry_me много хубави чанти, още не съм се настроила на светли дрехи, надявам се да направя един хубав пазар април и да заредя цвят в гардероба smile


Мен ми дойде и ми е съскаливо, хем се опитвам да си държа езика, хем сам излиза!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 11, 2020, 10:16:49 »

Панде, Аз пък се притесних че не харесваш Зендая, и от комплимент е станало на некомплимент lol

Булче, дръж езика, че кости няма, ама кости троши lol . Знаеш приказката.
Баба, Бог да я прости, беше такава. Среши се, намаже се с крем от 5 лв и излиза с такава походка, че земята се тресе под нея ( преносно ) lol. А нямаше вкус за дрехи, но си пазеше много хубавите рокли. То и отде да придобиеш вкус за дрехи- останала без майка на 18, блъскала се като животно за нас.   sad
Аз все още размишлявам защо си поръчах бордо Пинко чанта, като не харесвам бордото, но за това непряко е виновна Мерими
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #183 -: февруари 11, 2020, 10:24:33 »

Привет! Флорънс и в златничко ми харесва smile

А София Вергара е един път smile



Ей таз лъскавина също ми допада smile


Аз мисля им открих кусура на тези снимки, младите лица нямат блясък, от поколението на развлечените тениски са, нямат осанката на кралици.



Тези с осанката и самочувствиео са поувехнали smile



А какво е това недоразумение моля?



Или това ( и тук си блъскам главата в стената, защото тази прическа съм си я правила и сама...):


И сега манекенка в разцвета си:


И попреминала, но старателно опитваща да замаже следите на времето:


Тъй де, блясък искаме. Като ще са различни от нас да са извънземни, а то кво... с малко рокли и грим и мога и аз да ги отвея половината.

А какво казва Фройд за размера на чантите?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 11, 2020, 10:31:24 »

Кандис ми е любимката на вечерта. Хайди е смешна с този тоалет- човек трябва да си уважава годините. Явно новият брак я е подмладил чакрено. lol
Младите наистина са развлечени вътрешно, някак не умеят да  внасят блясък. Вероятно няма и да им е нужно, ще зачезне съвсем представата за Червения килим, когато те имат деца на свой ред pardon pleasantry
Като с епидемиите и динозаврите - цикличност и носталгия ни чакат. pleasantry pardon
А за Фройд, ако знаех какво е казал за чантите, щях да знам и що си поръчах в цвят който не обичам(х). crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 11, 2020, 10:53:58 »

Между другото, на локални техни събития, турските актриси са в пъти по красиви и барнати. Тази се носи в ретро стил и много ме кефи.
https://www.instagram.com/p/B8ZnlKxJQnP/?igshid=1dkr4qhrp8xct
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 11, 2020, 11:31:56 »

Чак сега успявам да стигна до тук.И аз от вчера хвърлям око на роклите и има и прекрасни и ужасни.
Днешната младе4ж иска да е извън клишето и или са ужасно развлечени или съблечени.Има тук таме някое попадение.
Филмите за Оскари не гледам отдавна, Не си спомням кой ме разочарова много и от тогава не гледам.
Айде хубав ви и успешен ден, отивам да готвя(евентуално) smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #187 -: февруари 11, 2020, 11:52:21 »

Привет!

 Турците винаги са бляскави. Сякаш сега отеква при тях Холивудската слава. Много имена нахвърляхте, повечето не ги знам, за да търся по роклите. Наистина на афтъра има по-красиви модели от тези, които гледах на самата церемония.

 И моята баба вчера като я гледах отдалече на 88 вече останала кожа и кости, ама с едно бежово палто и чанта почти като моят модел за през рамо... някои хора са си с вкус и това е. Като ми е разправяла за коя НГ от кое списание е взела модела, пък какъв бил плата. Друг й е бил живота, основно е било да харчи на дядо заплатата и да гледа децата. Чак на 30 и кусур е почнала работа с големи деца. Та е имала време и да се кипри, и да мисли. Сега ако живееш така си кифла и умственият ти багаж е повод за подигравки, та и това не искам. smile Тези чанти на мен не ми са удобни, не са ми и красиви, леко лелински ми идват, пък нали още се боря да съм в младежките години и не посягам към тях.

 Вчера гледах някакво изследване на лекар, май пластичен хирург дето сравнявал актьорските лица със Златното сечение и се оказало, че най-пропорционален е Робърт Патисън 91-2%. След него са Брадли, Клуни, Бекъм,Пит, мъжа на Ким Кардашиян и още няколко. Клуни като че ли пък за мен е най-симетричен или може би носи и той усещане за стария Холивуд.  heart

 Чета много запалено още Гениалната приятелка, на 3тата книга съм към края. Има толкова поводи за размисъл, хем ме води на разходка из любимия Неапол. Хем разсъждавам за мястото на жената, дали до мъжа, дали извън него, за семейния живот и въобще седя по нощите, а отдавна не ми се е случвало. Съвпадна ми чудесно с размишленията в годината, в която ще навърша 30, та може би за това.

 За Св.Валентин нищо не казвате. Ние не сме от най-големите романтици, ама запазих в Пивоварницата, че друго ново и интересно място не се сетих в Пловдив. Търсих кво да купя на ММ, че той взе билети за Il Volo и му казах друго да не ми купува. Вчера ми попадна една книга за бирата, в която може да се отбелязва и какви бири си опитал, кога, какво ти е мнението, та поръчах и това ще е. Без да искам напаснах тематиката. blum

 Хайде хубав ден!

 
« Последна редакция: февруари 11, 2020, 11:55:19 от addicted_to_u » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 11, 2020, 12:11:59 »

Патисън много го харесвам- той е некрасиво красив.  pleasantry
Аз не мисля да правя нещо планирано за 14 ти, че напоследък каквото планирам, се разваля. Подаръци няма да си правим. Имам толко разходи тази седмица, все тъпи и битови, че ми се гади.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 11, 2020, 12:23:46 »

И аз го харесвам Робърт Патинсън, ама не знам дали ще простя този Батман (хич не го харесвам този герой). Ама много ми харесват рекламите на Диор с него.

Адиктед, много си права за това, какво си мислят за харата за стоенето вкъщи и умствения багаж. Аз в момента нали така живея, та имам един приятел от курсовете по немски, който на 2-3 урок се изцепи: "Ама ти всъщност си умна" lol lol много се смяхме. Сега ми казва Grammatik-Prinzessin lol lol Обаче малко взех да се дразня, на това че като не съм работила 2 години все едно никога не съм. Просто работата ми беше по-различна.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #190 -: февруари 11, 2020, 12:38:01 »

Гутен таг стана докато се натутам.
Честно казано и аз не се впечатлих от роклите и визиите. Може би само Скарлет не изневери на себе си и изглежда добре отново. Сандра О така и не я водях измежду многото рокли lol Не че я знам и коя е де, бе много съм назаднала.
Аз пък харесвам бордо. Сега за зимата си взех едни боти бордо лак и кожа и сега искам да се обзаведа и с раница, то почти свърши зимата де, ма за другата  pardon
Вчера ни беше ден за консултация на беб, но цяло село се беше изсипало в кабинета и я отложихме за днес.
Часовниците са супер, ма аз по принцип харесвам Фосил.
Тази няма нищо общо с Пандето, не знам къде видяхте прилика.
Чанти с тънки дръжки и аз не харесвам, имам чувството, че ще се скъсат ако ги натоваря повече lol
Тиа малките (младите) актриси са ми много безлични.
Мойте баби са далече от стилни, ма няма и как да са, едната не е завършила средно че е нямало кой да копае градините, другата че е нямало кой да развежда кравите. Но пък все още си слагат червило, боядисват си косите и си носят перлите  pardon
Снощи ходихме да готвим кето печива в Амюз Буш, много приятно ми дойде малко разнообразие с момичетата. Другият петък ще ходим да правим разни съдове в Мацало.
Хахах Робърт Патисън е грозно красив lol Мен ми е малко смачкан честно казано.       
Е, турските актриси сега са в апогея си, няма как да не са лъскави...Холивуд вече остаря.
Днес съм с едно дете плюс, айде целувкен, че ми пуши главата  give_rose   
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 11, 2020, 12:58:30 »

Абе и по самите сериали имат брилянтни стилисти, явно има хора с вкус и там.
Мен не ме влекат подобни занимания тип глина и готвене.
Ударила съм го на младежки занимания. Сигур е от годините. lol
Ся тва бордо като споменаваш, ще тр му търся и обувки и въобще стана дебела работата.
Вторият ми часовник подарък от мое гадже е Фосил. Уникален беше.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #192 -: февруари 11, 2020, 13:21:13 »

Еми, що беше? Не си ли го носиш още? На мен сега за рд ми подариха обеци фосил и им търся пасващ часовник, може и някоя гривна, дет викаш ще стане дебела работата. Ама не всеки ден сменям цифрата отпред, тъй че заслужавам  pardon
Мен готвенето също по принцип не ме влече, ма тва си е като излизане с прителките по-скоро и правим нещо по-различно от заведение и вино щото 2 са бременни, аз кърмя  pardon На глина се кефех много като малка, сега не знам как ще ми се отрази. Мис мъкне някакви фигурки от ДГ дто правят по приложни изкуства, явно също ѝ харесва.
За Свети Валентин, освен че ще ми дръпнат пари за колата, че е падежната дата, други сериозни харчове няма да правя. Може една шоколадова торта да направя, че ММ е фен, ако не ме ядоса нещо до тогава.
Иначе съм много съгласна за турските актриси, и грим и облекло, прически, супер са  good
Аз за днес сготвих. Едното дете спи (бебето), сега ще храня другите две и евентуално мога да се занимая с някоя спа процедура, включваща епилатор по-късно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 11, 2020, 13:32:40 »

щото като се изнасях от тогавашното ми гадже, май го забравих у тях. huhhuh.gif angry
инак фосил имат и чанти, мернах две доста прилични.  А имат и съчетание комплект часовник с подходяща гривна, в роуз голд гледах . ако не намираш, свирни да ти пратя линк.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #194 -: февруари 11, 2020, 13:36:11 »

Ами аз ги гледам в Емаг, Фешън галери и Вивре, ма комплекти не съм виждала  huhhuh.gif Още не мога да реша кой да е избраният де  blush
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines