Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:04:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 85149 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 10, 2020, 14:51:51 »

И чао -то е видимо от клиповете - гърчове и умираш. Ухан е забранено придвижването с кола.
Още един град огромен е затворен, преди седмица. За момента лекарства за Хив и амтигрипен коктейл се отразява най добре, но няма все още адекватно лечение.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 10, 2020, 15:59:43 »

Рат, голямо си groupie lol за рамото си знаеш. От самосебе си няма да ти мине.

Аз пък освен от вас абсолютно нищо друго не съм чела за този вирус. Постоянно върлува нещо. На края може като в "Петата вълна" да са извънземни. Има доста по-гадни неща от това да те приключи някоя епидемия.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 10, 2020, 16:17:15 »

Пандич май не си фен на Зендая- много деликатно прескочи сравнението ти с нея Offtopic lol
Е тази мома също ми допадна. Явно е правило за партито да св обличат по- добре:
https://www.instagram.com/p/B8Y56gRnbxt/?igshid=1w853zzdhbqjc
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #168 -: февруари 10, 2020, 20:01:11 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Влизам само, за да си начаша езика с тоалетите на Оскарите. Дали има и такъв подобен линк за афтър партито на Ванити Феър, защото гледах откъслечни снимки и от това, което видях, визиите на червения килим за първи път ми се струват по-добри от афтъра Girl_hide

Ще ги карам по реда от линка на Булчето.

Червените - Ъ? Сериозно ли? За Оскари? Това? Пуур пуур чойс или казано на български тези са много зле lol

Златисто-розови - защо някой не светна Моли Симс, че има ленти за бюст прозрачни. Това е двойно лепяща лента залетваш кожата за тоалета. Така се повдига бюст girl_wink дясната й гърда е четири пръста над талията  girl_impossible Много ми боде очите това, иначе аутфита е ок, цялостна визия също. Сандра О' подкрепям мението на Еми. Всъщност роклята на Ребъл Уилсън ми харесва, някой беше на Златен глобус с подобна и още тогава ми хареса тази визия. ЕДИТ: Ооооо сетих се Ан Хатауей  heart

Зелени - онази рокля на Флоренс, която коментирате е цвят по пантон "Viridian Green" багри се ужасно трудно, но е прекрасен цвят heart Малко роклята ми е като за афтър-а, а не за червения килим, но лично мнение.

Сините - не ме впечатлиха грам, прескачам ги.

Светли/шарени - Сайорайз Ронан не ми хареса плата и цвета на долната част, иначе роклята като силует е хубава. Кристин Кавалари мен лично ми е супер светла. Коса, бижута, рокля, всичко е светло, чак ми се губи. Бри Ларсон и Регина Кинг имат страхотни тоалети, обачееееее защо така ги носят без грам излъчване, направо убиват хубавите рокли. Киви беше коментирала нещо подобно. Пример за излъчване, грам не харесвам горната част от тоалета на Гал Гадот, но тя го носи толкова уверено, че някак си безумната рокля й стой добре blush blush Салма Хайек за пореден път е OMG, тази жена при все мъж милярдер собственик на едни от най-известните модни къщи и тя толкова безумна.  girl_impossible Рене Зеуегър определено е с добра визия за Оскари от до Bravo Bravo  Лили Олдридж ми е с рокля по като за афтър-а. И стигам до Скарлет Йохансон, може би една от най-добрите цялостни визии стил Оскари. Роклята е топ, но защо на това миньонче  Girl_hide Значи ако Чарлийз беше облякла това рокле щяхме да имаме УАУ на червения килим. Този силует подчертава ханша на Скарлет и я скъсява допълнително. Тези стилисти къде ги учат или по-точно Не-учат тези неща.

Черните - Натали Портман без забележки по чек лист  Bravo Bravo Bravo Брад Пит е толкова сладък, че и ретро си е хубав  heart Карли Стийл ком си, ком са, нещо във фантифлюшките на ръкавите ми е туу мъч, леко е предобрена манджата, много детайли, много акценти.

Като цялостни визии подкрепям Сандра О', Скарлет Йохансон и Натали Портман. До някъде Моли Симс ама още ми боде в очите дясната й гърда lol lol Както и Карли Стийл ама там ръкавките са  Girl_hide ЕДИТ: И Рене smile

Не знам защо този модерен Холивуд не ми харесва, бих облякла роклята на Скарлет, нищо не ме привлича, няма го онзи златен блясък, просто актьорите нямат излъчване, дори не е толкова до тоалети. Не ме грабват, не ме карат да искам техния свят. Имам една много любима визия на Елизабет Тейлър - червеникава коса на кок, зелени очи, доволно количество карати в бижутата, женствена, прекрасна. Сега бледолики  girl_impossible girl_impossible

Относно филмите една част съм гледала, друга не. Обаче се навих да гледам Паразит, ако го издържа де, че като чета Бубето от сега ми е обречено. Girl_hide

Бубе, много малко хора успяха да разберат замисъла на Имало едно време в Холивуд. Уникално добра актьорска игра, наистина се чувствах като назад в тази епоха. Ирландецът е стил Кръсникът, играта беше същата, общо взето нищо ново като кинематография. 1917 го бях започнала и заспах още в началото, ще му дам втори шанс някога.

Ратче, щях да ти пиша в петък, че много ни се промениха нещата за ските и в момента висят здраво. Girl_hide

ЕДИТ: Ей за туй пее радиото...







Но както казва брат ми, аз съм много олд скуул lol lol lol
« Последна редакция: февруари 10, 2020, 20:25:32 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 10, 2020, 20:39:22 »

истината е че и аз смятам че нямат блясък- но той иде отвътре, не от ботокса или тоалета. pardon
Погледнете й излъчването, тя просто изразява себе си:

тук също:
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #170 -: февруари 10, 2020, 20:40:52 »

Елизабет Тейлър е извънземна, тогавашните красавици са били красавици, сега всичко е под ножа, с филър или с двойно лепящо тиксо  danceg

Ако изключим ефекта на гравитацияга върху Моли, роклята е "разхвърчана", а разхвърчано много се нрави на Киви2020. Днес дори си мислех, че ако сега се омъжвах, биз избрала вариант на нейната рокля в бяло и златно, МериМи, дръж се... точно заради детайлите и ръкавите. Чавка тотално ми е изпила мозъка, аз фенката на класическо и семпло....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 10, 2020, 20:43:12 »

а за висящите цици- да вметна, Супер много ме дразни това Естествено течение. Като криси тейгън. Искала да изрази, че това било натурално и била кърмила. Ми аз мога да гледам битовизми и виснали цици всеки ден. Нямам нужда да го виждам в лъскавите Холивудки, които работата им е да ни забавляват и да ни радват окото. pardon pleasantry
Ta в този ред на мисли- едни лепенки за гърди и на нея. nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 10, 2020, 20:45:06 »

Елизабет Тейлър е извънземна, тогавашните красавици са били красавици, сега всичко е под ножа, с филър или с двойно лепящо тиксо  danceg

Ако изключим ефекта на гравитацияга върху Моли, роклята е "разхвърчана", а разхвърчано много се нрави на Киви2020. Днес дори си мислех, че ако сега се омъжвах, биз избрала вариант на нейната рокля в бяло и златно, МериМи, дръж се... точно заради детайлите и ръкавите. Чавка тотално ми е изпила мозъка, аз фенката на класическо и семпло....
А за МОли- на мен също ми допада роклята, но тя и на мен ми е като голям бледолик вожд..
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #173 -: февруари 10, 2020, 20:47:37 »

а за висящите цици- да вметна, Супер много ме дразни това Естествено течение. Като криси тейгън. Искала да изрази, че това било натурално и била кърмила. Ми аз мога да гледам битовизми и виснали цици всеки ден. Нямам нужда да го виждам в лъскавите Холивудки, които работата им е да ни забавляват и да ни радват окото. pardon pleasantry
Ta в този ред на мисли- едни лепенки за гърди и на нея. nea

Еми,  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth И аз съм анти-натурално на червения килим. Щом си се докопал до там си длъжен да покажеш най-доброто от себе си, ако ще и в ежедневието да си повлекана lol lol

Ако ще си говорим за ретро красавици, да си заявя, Ава Гарднър за мен е по-по-най  heart heart heart

Киви, започвам да харесвам едишън Киви2020, така че давай смело, момиче  girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 10, 2020, 20:53:02 »

https://www.instagram.com/p/B8ZNM7eAWsm/?igshid=3c0wm4y06gdi
А ей това горкото кейт бейкинсел- ем пластмасово чак не мож си мърда лицето, ем и злобно-дебне коментарите под снимките си в инсга и им отговаря. shok
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #175 -: февруари 10, 2020, 22:01:20 »

Киви, започвам да харесвам едишън Киви2020, така че давай смело, момиче  girl_wink

О тя и Киви 2019 не беше за изпускане, след луд експеримент го докарах на цвят като Кийра Найтли баш, обаче много ми беше трудно да се концентрирам с това русо в косите, призовах наскоро пак "умната" с една безамонячна боя. Оказа се, че да си сменям цвета на косата ме забавлява изключително smile

Не че съм фен на лигавщините със сърца и рози за Свети Валентин, но този часовник ме радва  много.



В розово го има също:


Пускам ви и една чанта за разкош и сладки сънища от мен  heart
« Последна редакция: февруари 10, 2020, 22:05:08 от Kiwi » Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #176 -: февруари 10, 2020, 23:35:31 »

Киви, часовникът в розаво злато, ако знаеш как ще заспи на моята шопър баг Girl_hide Напоследък минах на малки чанти и големият шопър я ползвам, за да си съхранявам малките в нея  Girl_hide Girl_hide Girl_hide







И в тематичен за месеца вариант  Girl_hide

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #177 -: февруари 11, 2020, 07:58:32 »

Добро утро, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Намерих обобщен линк с визии от афтър-а
https://www.vogue.co.uk/celebrity-photos/gallery/oscars-2020-after-party-pictures

Значи има няколко дами са си сбъркали тоалетите за двете събития, изглеждат много по-уверени във вторите си рокли - Скарлет Йохансон, Моли Симс и Флоренс Пюу Girl_hide

Деми Мур - стискам палци да имаме общи гени lol  shok shok shok

Еми, адашката ти е покъртителна. Просто с нея имаме еднакво телосложение, води ме с няколко самтиметра, ама аз не бих се облякла като  nea

Сандра О’ втора добра визия, браво на нея  Bravo Bravo Bravo

По възможност Стела Максуел спешно да ми подари роклята си, има къде да си я нося, вкъщи на дивана с просеко в ръка lol А Адриана Лима да връща на Еми роклята, че на дивана има още място lol

Сега като разгледах повече визии и аз съм за афтър-а  girl_wink

Хубав ден и повече усмивки kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 11, 2020, 08:17:25 »

значи на дивана ти мисля че е подходящо място и за по едни джими чу, така като си тръгнала pardon
иначе се смях на глас де. Girl_hide
Мен тия часовници, както добре ме познавате, са ми много семпли. Бих добавила една рефлекшънс гривна в роуз голд към тях, за разкош:

а за чантите- тези с тънките дръжки не ме влекат, особено откакто Али ми направи отбележка че изглеждат евтино. pardon, но пък признавам че сте ги пуснали в хубави цветове.
Аз съм на вълна 17 см чанти, не знам Фройд какво ли би казал по темата? crazy

ПС - съвсем честно се замислих- Емили Ратайковски не я харесвам и по друга причина, девата гадже много я харесваше и казваше че приличам на нея. angry  А  за комплексите- мисля че ги има, защото инак щеше да се смята за достойна за Оскар партито И ОБЛЕЧЕНА. Язък и за разкошния мъж, изглежда и читав ( освен богат ) lol
« Последна редакция: февруари 11, 2020, 08:20:15 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #179 -: февруари 11, 2020, 09:45:10 »

Е този линк на Вог, дето го сложи МериМи, вече тотално ме пренасити и не искам нищо Оскарско и въобще Холивудско в скоро време. Роклите са прекрасни, но показани от манекенки. Май ми стана ясно защо не ги харесвам толкова на артистки - ами не ги гледам като рокли, а като пасващи на ролите им. Сандра О примерно хич не ми е за харбалички в нежни цветове на изящната феерия на Е. Сааб. pardon.
Дали защото бях болна, ама като ги гледах на церемонията, имах чувството, че ако ги тупна, ще изхвръкне прах от тях. Едни такива смачкани /особено мъжките панталони и широките поли/, без свежест и блясък  crazy. Май прекалено много информация имаме сега, липсва загадъчното и магичното да ти покажат две - три снимки и да трябва да си доизградиш представите сам.  blush
Черният часовник е повече от бижу, независимо какво изписват стрелките. heart Искам го, ако може с диамант някъде по циферблата.
Чантите по принцип възприемам като нещо за пазаруване, не като допълнение към тоалета и нямам отношение към тях, независимо от големина и вид на дръжките. В последно време предпочитам да ми са през рамо, като на пощаджийка и да ми са свободни ръцете.
Уж дневните заболявания в Китай почнали да намаляват, надявам се повече на самоограничаването на вируса, отколкото на умните глави, дето днес се събират в Женева. Едва ли причината за грипа е забързания живот и диверсия, има си циклични избухвания на епидемии, да ни напомнят, че не сме вечни  sad
Пак ми е блеснало в прозорците едно слънце, настройва ме за днешното празненство.  Sunshine Само като си помисля, че след месец и моята възраст ще вземе да се закръглява към 70 и ми секва ентусиазма. Гледам снимките ни от Нова Година и не мога да повярвам, че тези старци сме ние. Ми то на половината вече зъбите им не са техните Wink
П.П. Два пълни члена съм изпуснала, ама карай blum
« Последна редакция: февруари 11, 2020, 09:48:35 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines