Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:42:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 85146 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 09, 2020, 11:55:57 »

Най-после успях да изгледам цялото изпълнение на Джей Ло и Шакира. Страхотно е, много ми хареса smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 09, 2020, 17:13:07 »

Модният ужас на деня да видитв, не съм го очаквала от нея:  cray
https://www.instagram.com/p/B8UKDkqHXtd/?igshid=1j6nxyqpthffw
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: февруари 09, 2020, 19:44:26 »

Ами сигурно и там е забранено да се ходи по бански из града, та се е позакрила малко Wink
Болна съм, но не много - всичко ме боли, без температура и секрети и не ми вярва /т/. Мъча се и аз да не си вярвам и се надявам утре да съм по- добре. sad
Малиии, големи бури из Европата пак... НИ2 едва отишъл да изхвърли боклука, щяло да го отвее. Представям си някой по- лекичък как ще се движи.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #138 -: февруари 09, 2020, 22:46:19 »

Дам, Киарата щеше да ни отвее днес. Навън покриви падат, столове, люлки всичко обърна. Аз не съм си пиказвала носа навън, чак сега утихна. Тоя глупав остров редовно го тресат разни бури подобни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 10, 2020, 08:15:14 »

Дам, Киарата щеше да ни отвее днес. Навън покриви падат, столове, люлки всичко обърна. Аз не съм си пиказвала носа навън, чак сега утихна. Тоя глупав остров редовно го тресат разни бури подобни.
Киарата да хване да отвее и коронавируса от европа че следя нещата и вече са си за притеснение..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 10, 2020, 09:31:34 »

Добро утро!

Оставете ги тези урагани и вируси, дойте да си дойдем на думата за Оскарите.
За филмите нямам какво да кажа, не съм ги гледала. Май Бубето ги гледаха, тя може да каже.

Аз сега гледах снимки от червения килим. Малко посно ми се видя всичко. Хареса ми Скарлет Йохансон.  И Рене добре се беше прикрила. Салма Хайек и Пенелопе Крус са ми също интересни.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #141 -: февруари 10, 2020, 09:32:37 »

Добро утро!

Хайде на роклите, подредени цветово така изглеждат все едно едни и същи рокли гледаш хахах

https://www.eonline.com/photos/30260/oscars-2020-red-carpet-fashion?fbclid=IwAR08mLkt-2XiVCyCs7yQJvaiEMFuepN86xT5mm22168Vlam38ZSnEwO0EME

Ей яд ме е че нашия филм не спечели нищо, но явно конкуренцията е била жестока, щом и за най-добър филм и за чуждестранен филм спечели  smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 10, 2020, 09:46:08 »

Добро утро!

Хайде на роклите, подредени цветово така изглеждат все едно едни и същи рокли гледаш хахах

https://www.eonline.com/photos/30260/oscars-2020-red-carpet-fashion?fbclid=IwAR08mLkt-2XiVCyCs7yQJvaiEMFuepN86xT5mm22168Vlam38ZSnEwO0EME

Ей яд ме е че нашия филм не спечели нищо, но явно конкуренцията е била жестока, щом и за най-добър филм и за чуждестранен филм спечели  smile


Аз съм го свалила на компа и ще го гледам. Като ми казаха че е като Ага , като стил, много се запалих.
Мен ми хареса най претруфената- просто Сандра си е жена с характер и й отива
https://www.instagram.com/p/B8YLe0UpUOa/?igshid=bo7o4eymhsln
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #143 -: февруари 10, 2020, 09:51:13 »

Булка, чуден линк, благодаря. Изгледах ги на един дъх - Molli Sims, KRISTIN CAVALLARI, SALMA HAYEK, ZELLWEGER, LILY ALDRIDGE бяха тези, които изглеждаха добре и спокойни в тоалетите си. Другите бяха или като натъпкани на сила в тези рокли и им личеше, че им е некомфортно, нещо като Каракачанов в сако, или бяха с някакви безумни кройки, материи, meh... Най-много ми хареса като рокля, а и излъчването и го потвърждаваше CARLY STEEL...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #144 -: февруари 10, 2020, 09:53:08 »

И ето тази кака пропуснах, много свежа:
https://www.eonline.com/photos/30260/oscars-2020-red-carpet-fashion/997921

А ето за тази Карли ви говоря:
https://www.eonline.com/photos/30260/oscars-2020-red-carpet-fashion/997860
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 10, 2020, 10:06:44 »

Кристин Кавалари верно си я бива. Но таз зелената рокля ми е безумна като кройка.
От сутринта си мисля че Зендая много ми напомня на наша Панда.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #146 -: февруари 10, 2020, 10:17:39 »

Кристин Кавалари верно си я бива. Но таз зелената рокля ми е безумна като кройка.
От сутринта си мисля че Зендая много ми напомня на наша Панда.
На Флорънс роклята ли имаш предвид? Аз я виждам синя.  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 10, 2020, 10:21:44 »

На Флорънс роклята ли имаш предвид? Аз я виждам синя.  nea
В моя телевизор е изумрудено зелена. Ама нея визирам- да.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 10, 2020, 11:12:17 »

Привет!

За Оскарите, да аз ги гледах филмите, тази година тъкмо се радвах, че всички наистина са хубави и по моите изисквания и то взе, че спечели най-неприятният! Не харесах Паразит, но може би просто не съм свикнала на неамериканско/незападно кино. Аз бях за Имало едно време в Холивуд, за мен това е както много интересен така и перфектно режисиран филм. Леонардо и Брад Пит бяха в едни от най-добрите си роли, добре че поне втория спечели за поддържаща роля.


Бубе, честито за статията. Какви са изискванията за съдържание и обем? За собствени изследвания ли пишете? На мен ми се иска да знам повече как се използват суперкомпютрите в астрофизиката, та давам ти идея за следваща статия. Също бих прочела статията ти, ако я има някъде.


Благодаря, момичета smile Статиите ни са с наш оригинален труд, аз сега се занимавам с търсене и описание на сгъстявания (където се раждат зведи) в области на звездоообразуване (молекулярни облаци). Използваме симулационни даннти имено от супер компютри от Германия (можем да се похвалим, че в момента това са най-добрите на планетата). Тази първа моя статия не е много голяма (12 страници), на нея ще стъпя за следващата и за дисертацията. Ще я публикуват в Bulgarian Astronomical Journal, като го издадат ще ви пратя линк  smile

Днес имам много неща за вършене и както винаги в такива дни, просто не ми се захваща. Но сега съм решила, ще направя един хубав списък и едно по едно, може пък да ми се види по-лесно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 10, 2020, 11:19:40 »

Бубе, аз за паразит имам опасения че не е за моята психика. Можеш ли да кажеш дали е страшен ?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines