Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:41:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Февруари Месец на Виното и Любовта  (Прочетена 84027 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 07, 2020, 11:02:45 »

Историята е като с котката на баба ми - Шана, която се оказа Шанко lol lol lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 07, 2020, 11:35:06 »

Точно така, едната е Мон Лили, близначката- Ная. Трябва хем да имат еднакви дрехи, хем и не съвсем. smile
Сега за историята с котката: Момиченцето М. през лятото беше само с баща си на ваканция при френските си дядо и баба. Тяхната котка, почти улична, повече дворна, но не и домашна била бременна, окотила се в тяхно присъствие и съответно малката получила котенце за подарък. След подходящата възраст, в началото за учебната година баща и дъщеря ходили да взимат животинката, водили я на лекар да докаже, че е честна и почтена, извадили паспорт с име Лили и я домъкнали в Париж, в малък апартамент и против желанието на майката на М. Сега, като всяка котка, направила куп бели, ама пък и много я обичат. По Коледа се стягаха да ходят в Австрия и Лили да пътува с тях. Завели я пак на ветеринар за консултация как да я транспортират със самолет и за най- голям ужас на всички, той им казал, че изобщо не е женска, а силно видимо  мъжка:-:funny:. М. ревала, защото били накупили котешки аксесоари в розово и на много приятелки обещала котенца, името било женско и как така трябвало да го сменят, ама най- големият проблем бил, че можело някой да реши, че паспортът е фалшив, заради пола. Е те ти сега европейски изисквания децата да са безполови, докато не се самоопределят, които не касаят животни blum. Смешното идва от факта, че майката работи в общината и се занимава точно с такива проблеми и говори по принцип за зачитане на гей правата, пък и се падна джендър коте Wink. Искаха да съдят първия ветеринар за подвеждане, после щяха да връщат котето, да му режат т.шаците, все едно някой щеше да го гледа под опашката... В крайна сметка го оставиха на котешки пансион, прекръстиха го на Лило, но още не могат да свикнат и са много разочаровани. Едно е да приказваш, ама като ти дойде на главата...
Е, кажи честно!?! Първо що за ветеринар е първия, второ явно смяната на пола никога не се приема лесно  funnytooth funnytooth funnytooth
Ама и Моли един ден се казваше Икер, защото мислех че е момче. Но още същата вечер едни приятел я провери. Сега Честър преди да го кръстя се консултирах с комшията  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 07, 2020, 12:03:59 »

Това е като втората ни котка, няколко човека казаха, че е мъжка, а накрая излезе женска.Та така Гого стана Гиги smile

Али, да си жива, здрава и много щастлива!

Аз съм ядосана на майка ми, но ще ми мине.На широко говори икато опре ножа до кокал дава заден.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #123 -: февруари 07, 2020, 13:17:33 »

Юхууу... историята с котката е жестока smile Джендър котьо добре ми дойде в паузата, до тук добре се движа, ще се оцелява.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #124 -: февруари 07, 2020, 13:34:10 »

Юху, ето ме  give_rose
Не знам как, но трудно намирам време да отворя лаптопа, а през тел хич не ми харесва да пиша.
По две думи за каквото запомних: карето не ми е много на сърце, въпреки че вчера си взех един панталон, то май по-скоро пепит се води, но беше намален и ми се видя идеален за парка. Гага много ми хареса във филма, но натам не съм следуила историите и нямам мнение. Брадли Купър винаги ми е приличал на алкохолик, който не е наясно със себе си, затова не се изненадвам, че Ирина Шейх го заряза. Уф много е отвратителен тоя грип, барикадирали сме се с децата вкъщи и само на разхоска ги водя, че много ме е страх.
Маги, това със задавянето  cray И аз уж знам на практика какво се прави, но дано не ми се случва да го прилагам. А какво направиха Бърза помощ? Ама с кърма ли се задави? Ужас!
Киви, много тегава серия, верно. Дано бързо минава и повече да не ви лови нищо  heart
И аз харесвам повече Шакира, големите дупета са ми антипатични.
Гръкът и изобщо тв не гледаме напоследък изобщо. Ма сега ни свърши сериалът и може и да започнем да го пускаме да видим какво са измислили.
Али, жива и здрава да си, и аз чукнах 30 миналия месец. ММ вика, че съм вдигнала левела  tease Никога не съм си представяла, че преди 30 ще се обзаведа с цели две деца  huhhuh.gif

- Как се казва мама ? -  Х*********
- Слаба или дебела ? - Дебела 
- Какво обича да яде мама ? - пуканки
- Как ѝ харесва да се облича ? - С рокли
- На колко години е мама ? - 11
- Какво искаш да подариш на мама ? - подарък
- Кого обича мама ? - дечицата
- За какво ти говори често мама ? Че много ни обича
- Къде искаш да отидеш с мама ? На сладолед
- Какъв искаш да бъдеш когато пораснеш ? -  голяма
- От какво се страхува мама ? - от кумчо вълчо
- Какво обича да прави мама ? -  да спи
- Кое най-много ядосва мама ? - тати

Последният отговор отразява настроенията вкъщи напоследък, явно и детето ги е уловило.
Започнаха да ни вдигат кофата lol ММ се оказа, че я е заявил в общината все пак, звъня, писа и започнаха да я изхвърлят. Та тази дилема се разреши засега  pardon
Амелитата съвсем ги оплетох и аз.
Нещо хич не ми държи гел лакът напоследък sad Макс 10 дена и почва някой нокут да се люпи  angry Не знам, сигурни щото все нещо правя вкъщи с децата, много ме дразни тва нещо  angry Ще питам следващия път маникюристката, въпреки че знам, че работи качествено и с хубави продукти уж. Май ще си спра тази екстра щото една седмица ходя с хубави нокти и им се кефя, после докато дойде време за следващия час се дразня всеки път като си погледна ръцете.
Камъкът на годежня ми пръстен нещо се върти, щото му е странен моделът и не е захванат хубаво. Любимият ни златар май се е преместил в чужбина, идея си нямам къде ще го мъкна на поправка, но много ми липсва на ръката...Свалила съм го, че ме е страх да не го затрия  nea
Аз рева само на филми.
Вчера ММ е ринал сняг час и половина за да изкара колата от гаража. Днес има много сняг все още, но нещо не мога да се организирам да ги изведа и двамата, пък е и бая студено. Добре че идва уикенд, ММ да се пуска с шейната с Мис, че мен хич ме няма.
Хаха и аз се посмях много с котката lol
Айде опнах чаршафа, целувкен, специално за Мери Ми  give_rose
« Последна редакция: февруари 07, 2020, 13:38:27 от Feribotka » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 07, 2020, 14:22:40 »

Привет!

Даже не си спомням дали съм се разписвала в новия месец, та в случай, че не съм, да ви пожелая да е много винено-любовен  girl_wink

Приеха ми статията за отпечатване, та поне на този фронт някакви успехи. Иначе нещо се изнервам в самото ежедневие. Спортувам всеки ден (сутрин), допълнително два-три дни от седмицата по два пъти, но килограмите така са се закотвили... а наистина нямам воля за броене на калории (което беше единствената "диета", която действа при мен). В последно време се храня мисля и доста разнообразно, много зеленчуци, по-малко джънк, но може би си трябва и повече време, само месец и нещо е минал от "новото ми аз". Оплаках ви се  blum

Фери, не знам дали правят поправки, но съм почти сигурна, че да - Дуо. От там са ни халките, човекът много си разбира от работата. Иначе пък мен ме е яд, тъкмо си гледах халката, колко се е надраскала напоследък. Направо ми вади очите! Чудя се дали да я занеса наново да ми я полират, ама после си мисля колко ще ме яд за първата нова драскотина. Аз съм много суетна спрямо бижутата си, както можете да забележите, ама наистина обичам да си имам любимо и то да е перфектно. Луда работа, но откакто се помня, цял живот, имам някой най-любим предмет и това някак ми носи... как да го нарека не знам, но може би удовлетворение.

Али, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава, много ценена и обичана  smile

И аз го гледах този тест колко се върти във фб, но нямам кой да попитам, около мен няма дори едно малко дете  girl_impossible

Свекърва, това за котката  tease Ама, пък не е честно да не я обичат само заради половата ѝ ориентираност  blum

Нещо за Свети Валентин?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #126 -: февруари 07, 2020, 14:47:42 »

Завърнах се с новия си фейс. Още съм мазна и зачервена. Доволна съм засега. Ще чакам чакам ретуша за финален резултат. smile
Фери, нормално - хормони и плочката се омазнява бързо. Ако ти се разслояват ноктите и от това да пада и лакът - друга работа. Там вече за калций говорим. Такова нещо изживях с Дребния.
Бубе, браво за статията! И килограмите ще си дойдат на място, ама иска време Wink
Посмях се с котката! Те пак бързо са я "хванали". Можеше да е на разгонване чак funnytooth funnytooth funnytooth

Маги, Фери, Бубе, благодаря smile

14ти го чакам с желание да съм с любими хора! В компания ще сме без идеята за самата дата. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 07, 2020, 15:15:24 »

Рат, книгата е на Клеър Макинтош - След края.  cray

Панда, до миналата година не бях чела нищо на Нора Робъртс и си взех една нейна книга. Ами не ме впечатли изобщо, но може просто да не съм попаднала на нещо хубаво. Сега съм си приготвила новата на Елиф Шафак, че ми е любопитно, но още ми държи влага книгата от вчера и ще изчакам. Макар че четох много хвалената "Любов", на мен не ми хареса. Ще видя тази как ще е.
Не знаех, че четеш Нора Робъртс. Ако се сетиш заглавието на някоя от прочетените ти 8 книги и ти е харесала казвай, нищо че списъкът ми е дълъг.

Еми, кое е книгата?

Нямам котка и не са ни най-любимите, но наистина ли може да не се види какъв е полът? Просто ми е интересно.

Бубе, поздравление за статията. Вкъщи ли тренираш или ходиш на фитнес? Това с броенето на калории ми се струва затормозяващо, но може би е до свикване.

За Свети Валентин ще си бъдем в нас, освен ако ММ не реши да ме изненада, но предпочитам в това време да си останем вкъщи, ще направя вечеря и така.  Ще видя дали ще ми се получи тортата, че тази година мама я няма и сама ще действам.  Подаръците за големия и малкия мъж са почти готови.  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 07, 2020, 15:44:51 »

Миме, някога съм си свалила към 100 нейни книги и миналата година ги почнах. От всички любовни дето съм чела, нейното писане най-малко ме дразни. Та не се учудвам, че е милионерка. Ама аз ги чета на английски, не знам как ги превеждат. Тези дето сега ги четох са на Джил някоя си. Не съм ги прочела бързо, защото са интересни, а защото са кратки. Иначе от тези, които съм чела на Нора Робъртс на са ми харесали трилогиите Born In и Dream (там всичко е трилогии и т.н). А и тези най-известните й за сватбената агенция.

По празниците четох Carole Matthews - Calling Mrs Christmas и много ми хареса. Нея бих я препоръчала.

Бубе, поздравления за статиите smile
« Последна редакция: февруари 07, 2020, 15:47:03 от pandapanda » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 07, 2020, 17:02:29 »

Фери, Бърза помощ я шпреслушаха да видят дали нещо няма в белия дроб и диша ли чисто, че става много лсожно тогава и поискаха да я нахраня да видят, че диша добре.Много отзивчиви, обясняващи и т.н.

Аз лак не търпя на ноктите си, бели се бързо, дразни ме, а и седенето при маникюристка толкова време без нищшо да правя ме побърква.Ама аз съм ку-ку.

Ох, моите хормони са на майната си разбъркани.Чакам да мине време да започна разни хапчета за коса, нокти и т.н.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 07, 2020, 18:40:12 »

Книгата е Необитаваният рай- ана мария матуте
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #131 -: февруари 07, 2020, 19:04:24 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine

Али, Честита да си give_rose give_rose Една прекрасна година пред теб и животът да нареди хубави неща, повече усмивки и слънчеви дни kiss2 Да не си ходила на Дерма окси, обогатяване на кожата с кислород, вкарват серумите посредстом въздушна струя? Аз си правя такова от време на време и съм мега гига хипер доволна  girl_wink

Свекърва, много яко това с котката lol lol И племеникът така една вечер отиват със сестра ми да хвърлят боклук, чуват мяучене от кофата и сестра ми докато се завърти малкият се покатерил и влезнал в контейнера да вади котето  girl_impossible girl_impossible Някой изрод бил изхвърлил малки котета вътре, само това беше оцеляло. Взеха го вкъщи и племеникът реши да го кръсти Саше. Защото много се кефеше на лафа от Комиците: "Много си тъп, Саше!" И така си гледахме Сашето, докато не се оказа Сашка  funnytooth funnytooth

Бубе, браво за статията Bravo Има ли ги някъде качени он-лайн бих се радвала на прочета нещо твое. Ще се гордея виртуално с теб give_rose

Щях да пиша още, но котката дойде да ме забира от офиса, чус kiss2
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #132 -: февруари 07, 2020, 23:02:03 »

Привет! Благодаря за палците, денят мина добре, въпреки че започна с поредните четворки на термометъра този път за 31 в малките часове на нощта.  В крайна сметка е по-добре детето, аз съм си пуснала музика, пиша ви и релаксирам.

Маrry_me, в нас всичките домашни любимци са намерени по този начин, колко бебета са ми минали през ръцете, браво че сте го спасили.

Али, честита да си ни! Здрава, щастлива, да намериш твоето място и работата, която ще ти е удоволствие. Нека да си кифла та дрънка, след 2 деца за 6 години всяка жена заслужава да си поеме малко въздух и да се поглези. Рестарт и презареждане са необходими след цялото натоварване и трансформация на майчинството.

Свекърва, потърсих снимки на Марина Влади и наистина имате прилика. С прическата на Мирей Матьо не си те представях, по скоро с вдигната коса и фатално излъчване като Бриджит Бардо те асоциирах и с аристократичния чар на Катрин Деньов.

Бубе, честито за статията. Какви са изискванията за съдържание и обем? За собствени изследвания ли пишете? На мен ми се иска да знам повече как се използват суперкомпютрите в астрофизиката, та давам ти идея за следваща статия. Също бих прочела статията ти, ако я има някъде.

Always&F, влязох в една група за книги във фейсбук, в която много заглавия на Нора Робъртс са качени, мога да те добавя.

Аз съм зарибена по Ютюб в момента, Bookademy е рускоезичен канал, за книги най-често на тема саморазвитие. Дамата обаче е лингвист и чете много от известните английски автори и много хубаво обяснява. Препоръчвам!

« Последна редакция: февруари 07, 2020, 23:04:49 от Kiwi » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 08, 2020, 08:41:30 »

Добро утро!

Киви, радвам се че всичко се е наредило.Да оздравяват змейовете.

Бубе, честито за статията.Сега какво предстои?

Какво ще правите почивните дни?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 08, 2020, 08:48:14 »

Добро утро!

Киви, добави ме, освен ако вече не съм член.  good

ММ днес е на работа. Колегата, който замества хич не е добре и май и другата седмица ще се налага да ходи по-рано, а вече виждам, че едва издържа. Дълга му се видя седмицата. Утре имаме планове да ходим да се пързаляме, стига да не е много студено.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines